مدل شینیون برای صورت گرد با استایل های بسیار زیبا و جدید

شینیون مو به سمت بالا

در این مطلب انواع مدل شینیون برای صورت گرد زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل شینیون برای صورت گرد اگر بدرستی انتخاب شود صورت کشیده و جذاب تر به نظر می رسد بنابراین بهتر است خانم هایی که صورت گرد دارند در انتخاب مدل شینیون موهای خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند. 

هر صورتی مدل شینیون مخصوص به خود را دارد و بهتر است خانم ها برای جذابیت بیشتر ظاهر خود از شینیون هایی که با فرم صورت آن ها مطابقت و همخوانی دارند استفاده کنند. مدل شینیون برای صورت گرد و مدل شینیون برای صورت کشیده از انواع مدل شینیون های مخصوص صورت تپل و لاغر هستند و شما می توانید با کمک این شینیون ها گردی و یا کشیدگی صورت خود را تا حدودی بپوشانید.

مدل شینیون شیک عروس برای صورت گرد

مدل شینیون برای صورت گرد زنانه و دخترانه

برای صورت گرد شینیون های مختلفی وجود دارند و اگر صورت شما گرد و تپل است بهتر است موهایتان را به یک سمت صورت خود فرم و حالت دهید همچنین مدل شینیون کنار سر برای صورت گرد می تواند انتخاب ایده آلی باشد و شما می توانید زیبایی این مدل شینیون ها را با شانه های زینتی و سنجاق های تزیینی بیشتر کنید. برای اینکه صورت شما کشیده تر به نظر برسد بهتر است از مدل شینیون های شل که در قسمت پایین سر بسته می شوند استفاده کنید.
بهتر است از شینیون هایی برای فرم دادن به موهای خود استفاده کنید که در این مدل شینیون ها موهای قسمت جلوی سر به سمت بالا و در قسمت پشت سر حالت و فرم داده می شوند.

مدل شینیون خاص و جذاب مدل آرایش موی خاص و زیبا برای صورت گرد مدل شینیون زیبا و جذاب برای صورت گرد مدل شینیون بسته همراه با بافت مو برای صورت گرد مدل شینیون برای صورت گرد زنانه مدل شینیون برای صورت گردمدل آرایش موی بسته و جمع مدل شینیون برای صورت گرد زنانه و دخترانه

بهتر است خانم هایی که صورت گردی دارند از انتخاب مدل موی چتری برای فرم دادن به موهای جلوی سر خود اجتناب کنند زیرا موهای چتری خطی افقی را دور صورت ایجاد می کنند و باعث می شوند تا صورت شما پهن و گردتر به نظر برسد.
برای اینکه صورت شما کشیده تر به نظر برسد می توانید دو رشته از موهایتان را به صورت باز در دو طرف صورت خود قرار دهید. همچنین می توانید موهایتان را به سمت بالا و به صورت پف دار فرم دهید با اینکار چهره شما باریک و کشیده تر به نظر می رسد. توجه داشته باشید که خانم هایی که صورتی گرد دارند می توانند از انواع مدل شینیون باز  و بسته و مدل شینیون نیمه باز برای فرم دادن به موهای خود استفاده کنند و بهتر است این مدل شینیون ها با دقت و متناسب با فرم صورت شما انتخاب شوند.

مدل آرایش مو نیمه باز مدل موی باز برای صورت گرد مدل موی ساده مدل شینیون بسته و شیک برای صورت گرد مدل آرایش موی بسته برای صورت گرد مدل شینیون بسته برای صورت گرد مدل شینیون ساده و زیبا برای صورت گرد مدل موی زیبا و جذاب برای صورت گرد مدل شینیون برای صورت گرد مدل شینیون زیبا و جذاب برای صورت گرد مدل شینیون ساده برای صورت گرد مدل مو برای صورت گرد

در این مطلب با انواع مدل شینیون برای صورت گرد و تپل آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل آرایش مو مناسبی برای فرم دادن به موهای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

شینیون مو به سمت بالا