رنگ موی سال 2017

رنگ موی قهوه ای شکلاتی 2017

در سال 2017 هم مدل‌های مختلف رنگ مو با تکنیک‌های متنوع و جذاب از سوی محافل مد و زیبایی ارائه شده‌اند که بسیاری از آن‌ها را باید در همین اول سال، یعنی در بهار و تابستان امتحان کرد. مدل‌های زیبایی که تقریبا همه انواع بلوند تا فانتزی را در خود دارد و برای استایل‌های مختلف هم مناسب است…

رنگ موی سال 2017

قهوه‌ای شکلاتی و قهوه‌ای بسیار تیره که برای هر رنگ پوستی مناسب است و اگر در یک مدت طولانی از رنگ موی بلوند و روشن استفاده کرده‌اید، بهتر است با تغییر رنگ موها از روشن به تیره، استایلی جدید و جذاب و البته کاملا متفاوت با چیزی که قبلا بوده است، ایجاد کنید.

 

رنگ موی سال 2017

 

چیزی که از همه بیشتر در این نوع رنگ مو جالب توجه است، رگه‌های گرم رنگ قهوه‌ای، عسلی و رنگ موی مسی است که به خوبی به صورت یکدست و کامل روی موها اجرا شده‌اند.

اگر شما هم به رنگ عسلی و مسی علاقه دارید، تجربه این رنگ موی زیبا را در سال جدید و در فصل بهار و تابستان آن از دست ندهید.

 

رنگ موی سال 2017

 

طلایی، قرمز و صورتی در ترکیب با رنگ موی بلوند، اگر پوست بسیار روشنی دارید و به رنگ قرمز و هاله‌های آن در مو علاقه دارید، در سال جدید این رنگ مو را حتما امتحان کنید.

برای خانم‌هایی با رنگ پوست بسیار سفید و روشن، بهتر است رنگ قرمز را در طلایی و بلوند به صورت ترکیبی به کار ببرند.

 

رنگ موی سال 2017

 

ترکیبی از قهوه‌ای و مشکی که با هنرمندی تمام در یکدیگر محو شده‌اند. فرقی نمی‌کند که رنگ پوستتان روشن باشد یا تیره، این رنگ مو با همه مدل رنگ پوست همخوانی دارد و اتفاقا حالت اسپورت و شیکی را هم در موها ایجاد می‌کند.

 

رنگ موی سال 2017

 

حتی اگر یک خانم بور با پوست بسیار روشن نیستید هم می‌توانید این رنگ موی روشن و طبیعی را امتحان کنید. طبیعی به این دلیل که موها در قسمت ریشه تیره‌تر هستند و حالتی کاملا زیبا  مناسب برای کسانی که رنگ بلوند کامل را دوست ندارند، ایجاد کرده است.

 

رنگ موی سال 2017

 

نه کاملا قهوه‌ای و نه کاملا بلوند، این یک ترکیب رنگ خنثی و کلاسیک است که برای افرادی با پوست سبزه و گندمی مناسب می‌باشد.

اگر شما هم پوستی گندمگون دارید و یا به هر دلیلی احساس می‌کنید که رنگ موی بلوند به صورتتان نمی‌آید، حتما این رنگ مو را امتحان کنید.

 

رنگ موی سال 2017

 

در این سه مدل رنگ مویی که در پایین مشاهده می‌کنید، رنگ طلایی را در رنگ بلوند به خوبی می‌بینید. این حالت ترکیب رنگ بلوند و روشن با رنگ طلایی برای روزهای گرمی که در پیش داریم، فوق‌العاده است.

 

رنگ موی سال 2017

 

این هم رنگ موی بلوند سفید یکدست، با رگه‌های طلایی، کره‌ای و سفید دودی که بسیار هم زیبا هستند. رنگ موی بلوند و روشن همیشه جزء ترندهای رنگ مو است که در تمام سال قابل استفاده می‌شود.

 

رنگ موی سال 2017

رنگ موی قهوه ای شکلاتی 2017