۱۷ سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.

رنگ موی بلوند 2017

در حالی که مو های تیره زیبا و غنی به نظر می رسند ، رنگ مو بلوند نیز می تواند انرژی ، جوانی و زیبایی را به طور باور نکردنی القا کند. هر زنی حداقل باید یک بار در زندگی رنگ مو روشن و زیبا بلوند را امتحان کند. امروزه به خاطر پیشرفت هایی که در رنگ کردن مو صورت گرفته است ، بلوند کردن مو راحت تر و بی آسیب تر شده است. تنها کاری که باید بکنید سایه مناسب بلوند مخصوص خود را پیدا کنید و بسیار زیبا شوید.

رنگ های مو بلوند روشن

این نوع رنگ برای زن هایی که با موهای بلوند به دنیا آمده اند ایده آل است، رنگ مو بلوند روشن زنانه و قابل توجه است. اگر شما پوستی روشن و چشمانی روشن مانند ، آبی یا سبز دارید ، این سایه به احتمال زیاد به شما خیلی خواهد آمد.

۱- مو بلوند پلاتینه

بلوند پلاتینه یکی از روشن ترین سایه های مو بلوند است و به تن رنگ پوست روشن و بعضی از پوست هایی با رنگ متوسط که ته رنگی زرد دارند می آید.این رنگ با چشمان آبی حالت یخی را القا می کند که بسیار زیباست. این رنگ مو توسط مرلین مونرو برای اولین بار مد شد.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.15

۲- مو بلوند دودی

بلوند دودی شکل سفید تر و خاکستری تر بلوند است که ته رنگ خاکستری یا دودی را به نمایش می گذارد. این رنگ مو روشن با رنگ های پوست روشن و چشمان روشنی مثل آبی ، سبز و فندقی روشن بسیار زیبا می شود. اگر شما موهای بلوند روشن دارید با بالیاژ می توانید به راحتی این رنگ مو را به دست آورید. برای کسانی که موهایی تیره تر دارند این تغییر ممکن است بیشتر طول بکشد ولی شما این انتخاب را دارید که ریشه موی خود را برای اضافه کردن زیبایی به موی خود تیره بگذارید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.1

۳- مو بلوند نقره ای

مو بلوند نقره ای سرد و مدرن است. یک نسخه دراماتیک از بلوند دودی ، این رنگ مو برای جلب توجه بسیار عالی است. این مو بیشتر به پوست روشن و چشمان آبی یا سبز می آید. ولی اگر شما پوست متوسط یا تیره و چشمانی تیره دارید می توانید این رنگ مو را با تن های نامحسوس تیره تر بلوند قاطی کنید و آن را امتحان کنید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.14

۴- مو بلوند طبیعی

مو بلوند طبیعی رنگ مویی است که به طور طبیعی بعضی از افراد آن را دارند. این رنگ همچنین به اسم کودک بلوند معروف است. بهترین حالت این رنگ مو وقتی به دست می آید که با هایلات و لولایت های نزدیک همان تن رنگ قاطی شده باشد. رنگ های دیگر باید با این رنگ مو قاطی شده و به سختی قابل تشخیص باشند. رنگ بلوند طبیعی اگر درست انتخاب شود به همه تن های پوست می آید. برای پوست روشن از تن های روشن تر و برای پوست تیره از ته رنگ های عمیق تر استفاده کنید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.13

مو بلوند متوسط

در حالی که معمولا موهای بلوند روشن به رنگ پوست های متوسط نمی آید ولی رنگ مو بلوند متوسط یک گزینه عالی برای افراد دارای چنین رنگ پوستی است.این رنگ مو به اندازه کافی روشن است که بلوند به نظر برسد و به اندازه کافی تیره است که به پوست متوسط بیاید. ته رنگ های بلوند متوسط برای زنان برنزه و کسانی که تن پوستشان قرمز است مناسب است.

 

۵- مو بلوند کثیف یا گندمی (dirty blonde hair)

این رنگ سایه رنگ متوسط بلوند است که با ته رنگ های گندمی یا ” کثیف ” قاطی شده است. این رنگ برای پوست های روشن و متوسط مناسب است و حالت طبیعی و زیبایی دارد. این ته رنگ معمولا به همه رنگ های چشم می آید ولی بیشتر با چشمان قهوه ای و فندقی خوب می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.10

۶- مو بلوند طلایی

بلوند طلایی یک رنگ چند تنه فوق العاده است. و ویژگی های سایه کره ، طلا و بلوند عسلی را دارد، و مو بلوند طلایی گرم و طبیعی است. این رنگ به پوست های روشن و متوسط می آید و با چشمان آبی روشن و سبز بسیار زیبا می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.11

۷- مو بلوند عسلی

بلوند عسلی یک رنگ مو بلوند بسیار زیبا و گرم است. این ته رنگ براق برای تن پوست متوسط عالی است و اگر ریشه موهای شما به طور طبیعی بلوند تیره یا قهوه ای روشن باشد بسیار زیبا می شود.این رنگ مو با چشمان تیره مثل قهوه ای بسیار زیبا می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.12

۸- مو بلوند شنی

مو بلوند شنی یکی از سایه های غنی بلوند است و گرمی ظریفی دارد. و بیشتر به پوست های روشن و با ته رنگ زرد می آید. این رنگ به دخترانی که کمی برنزه کرده اند نیز بسیار می آید. و اگر چشمان شما آبی است این رنگ برای شما عالی است.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.16

۹- رنگ مو بلوند قهوه ای مایل به قرمز ( Auburn blonde hair)

این رنگ بسیار غنی و گرم است. سایه های آن به بلوند مسی و توت فرنگی شبیه است ولی بیشتر ته رنگ آن به جای قرمز، نارنجی/ زرد است. این رنگ به همه نوع رنگ پوستی می آید ولی با رنگ پوست های روشن و متوسط بهتر می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.2

۱۰- مو بلوند مسی

بلوند مسی رنگی پرجنب و جوش و با ته رنگ کهربایی است. این رنگ بیشتر به رنگ پوست متوسط می آید و با چشمان آبی متوسط و قهوه ای روشن زیبا می شود.این رنگ برای خانم هایی که موهایی تیره دارند و می خواهند موهایشان را بلوند کنند ولی زیاد نیز جلب توجه نکنند بسیار مناسب است.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.8

۱۱- مو بلوند توت فرنگی

بلوند توت فرنگی یکی از سایه های بسیار گرم بلوند است. و ویژگی های ته رنگ قرمز/ قهوه ای را دارد. تن آن تقریبا مانند غروب آفتاب به نظر می آید. این رنگ گرم بیشتر به رنگ پوست روشن و چشمان روشن می آید. اگر موهای شما روشن باشد به راحتی به دست می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.17

۱۲- مو بلوند امبره

مدل مو امبره یکی از بزرگترین مد ها در سال های اخیر بوده است. بالای مو امبره تیره است و کم کم محو شده و به روشنی می رود. این رنگ به همه می آید ولی به کسانی با پوست متوسط یا زیتونی و با چشمانی تیره بیشتر می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.4

مو بلوند تیره

رنگ مو بلوند تیره مناسب همه است نه فقط افرادی با پوست روشن. اگر شما رنگ پوست متوسط ، زیتونی یا تیره دارید این رنگ به شما می آید. تنها کاری که باید بکنید این است که ته رنگی مناسب انتخاب کنید.

 

۱۳- مو بلوند شکلاتی

بلوند شکلاتی مخلوطی از تن های قهوه ای و بلوند است. و هر دو تیره تر و سردتر از مو طلایی و کاراملی هستند.مو قهوه ای شکلاتی بیشتر به پوست تیره و چشمان روشن و تیره می آید. ولی با انتخاب کردن ته رنگ های تیره تر و روشن تر بلوند و قهوه ای این رنگ به همه افراد می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.7

۱۴- مو بلوند کاراملی

این رنگ مو بین رنگ طلایی براق و قهوه ای طلایی است. بلوند کاراملی یک سایه تیره و گرم است. این رنگ مو به هم رنگ های پوست می آید ولی برای افرادی که رنگ پوست تیره و متوسط دارند طبیعی تر به نظر می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.5

۱۵- مو بلوند گیلاسی

بلوند گیلاسی ته رنگ غنی قرمز یا ” گیلاسی ” دارد. و رنگ های آن از تن ها توت فرنگی عمیق تر است. بلوند گیلاسی حالتی  طبیعی به شما نمی دهد. این رنگ مناسب رنگ پوست متوسط با چشمانی قهوه ای و فندقی است.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.6

۱۶- مو های مشکی با ته بلوند

مو های مشکی با ته بلوند یکی از جذاب ترین رنگ ها است. این حالت دراماتیک برای خانم هایی با پوست روشن و چشمانی تیره بسیار مناسب است ولی هرکسی می تواند این رنگ را امتحان کند.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.3

۱۷- مو بلوند تیره توت فرنگی

مانند مو های بلوند عادی ، مو بلوند توت فرنگی ته رنگ های متفاوتی دارد. بلوند توت فرنگی تیره یک جایگزین زیبا و عالی برای بلوند توت فرنگی عادی است. این سایه بیشتر به رنگ پوست های متوسط می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.9

 

توصیه ها برای افرادی که می خواهند موهایشان را بلوند کنند.

فکر کنید می خواهید با مو بلوند چه تصویری از خود بسازید.

در هنگام انتخاب کردن سایه بلوند به رنگ پوست و مو خود توجه کنید.

اگر به طور طبیعی بلوند هستید سعی کنید از سایه هایی که به رنگ مو عادی شما نزدیک است استفاده کنید و رنگ مو خود را برجسته تر نشان دهید.

هایلات و لولایت موهای بلوند را زیبا تر می کنند.

برای این که رنگ مو بلوند شما همیشه زیبا باشد باید همیشه به آن برسید و از آن به خوبی نگه داری کنید.

 

 

 

رنگ موی بلوند 2017