آلبوم رنگ مو

آلبوم رنگ مو

 

رنگ موی ایگورا رویال  Schwarzkopf IGORA ROYAL

ایگورا رویال  1

رنگ موی ایگورا رویال فشن با فرمولاسیون جدید را میتوان بدون نیاز به دکلره کردن مو برای همه روشهای هایلایت (هایلایت های طبیعی تا خیلی روشن) مورد استفاده قرار داد.
با فرمولاسیون جدید این رنگ، نتیجه بر روی موهای طبیعی تیره و موهای رنگ شده بسیار موثر است. درخشندگی، دوام بیشتر، قدرت روشن کنندگی زیاد با حداکثر ثبات از خصوصیات این رنگ مو است. مجموعه جدید رنگ موهای ایگورا رویال فشن شامل رنگهای بلوند روشن، بلوند ایرلندی، سبز تیره، بژ کاراملی، طلایی خاص، مسی براق، قرمز قوی و بنفش قوی میباشد که با توجه به رنگ پایه مو میتوان رنگ دلخواه را از مجموعه فوق انتخاب کرد.

رنگ موی ایگورا رویال فشن را همیشه باید به نسبت یک به یک با اکسیدان کرم ایگورا استفاده کرد.

برای رسیدن به نتیجه بهتر پس از اتمام رنگ آمیزی و شستشو و آبکشی از شامپو تثبیت کننده رنگ مو و سپس از کاندیشنر تثبیت کننده رنگ مو استفاده کنید.

ایگورا رویال  2

رنگ موی ایگورا رویال محصول کمپانی شوارتسکف آلمان، بادوام و با کیفیت بالا حاوی ذرات بسیار ریز به راحتی به ساختمان مو نفوذ کرده و با آن اتصال قوی بوجود می آورد که موجب ایجاد رنگهای خاص دائم و براق با پوشانندگی تارهای سفید از ۵۰ تا ۱۰۰ درصد می گردد.

عصاره پروتئین گیاهی استحکام بخش گرفته شده از درخت مورینگا اولیفرا موجود در رنگ مو، موها را نرم و لطیف ساخته، ساختمان مو را ترمیم و تقویت کرده و از آن در مقابل آلودگیهای روزمره و اشعه مخرب آفتاب محافظت می نماید.

ایگورا رویال  3

* این رنگ مو همراه با لیبل وزارت بهداشت و لیبل شبنم (برچسب اصالت کالا) می باشد. رنگ موی ایگورا اصل تولید کشور آلمان می باشد و نوع تقلبی آن که ساخت کشورهای چین ،ترکیه و… می باشد به هیچ عنوان دارای تاییدیه بهداشت و وزارت بازرگانی نیستند ،لذا هنگام خرید دقت لازم را مبذول فرمایید.
روش شماره گذاری ایگورا رویال۹ بنفش
سایه فرعی دوم رنگ۵قهو های روشن
رنگ پایه۸قرمز
سایه فرعی رنگ۸قرمز
سایه اصلی رنگ

این روش بر اساس ترکیب تا چهار شماره پایه گذاری شده است:
شماره قبل از خط تیره نشانگر پایه رنگ است که از ۱ مشکی تا ۱۲ بلوند خاص کم رنگ می شود.

اولین شماره بعد از خط تیره نشانگر سایه اصلی رنگ است. دومین شماره بعد از خط تیره نشانگر سایه فرعی رنگ است. دو شماره یکسان بعد از خط تیره نشانگر سایه رنگ قوی است. سومین شماره نشانگر سایه فرعی دوم رنگ است. شماره های بعد از خط تیره معرف رنگهای زیر می باشند:

۰ طبیعی، ۱- خاکستری، ۲- دودی، ۳- زیتونیمات، ۴- بژ، ۵- طلایی، -۶ شکلاتیشاه بلوطی، ۷- مسی، ۸- قرمز، ۹- بنفش

ایگورا رویال  4

 

رنگ موی بیس کالر، رنگ موی کراتینه بیس کالر Base Keratin Hair Color

رنگ موی بیس کالر
رنگ موی کراتینه بیس کالر
Base Keratin Hair Color

رنگ مو

برای مشاهده آلبوم رنگ موی بیس کالر کلیک نمایید.

ویژگی : 

رنگ مو بیس کالر (کراتینه) ،تحت لیسانس LCW فرانسه

رنگ مو بیس کالر رنگ موی اختصاصی بانوان و سالن های آرایشی

رنگ موی بیس کالر حاوی کراتین و ویتامین C جهت جلوگیری از آسیب دیدگی و شکنندگی مو

رنگ موی سری FN (رنگ های ترکیبی: رنگ های گرم، ماهاگونی و …) مخصوص تناژهای فشن و زیبا مناسب برای طراحی و مدل سازی (2013)

رنگ موی بیس کالر در حجم 125 میل و قابلیت ترکیب با 1/5 برابر اکسیدان (1:1/5)

رنگ موی بیس کالر با تنوع زیاد رنگبندی، براق و با دوام

رنگ موی بیس کالر با  120 رنگ زیبا و خاص دارای تنوع رنگ زیادی می باشد.

رنگ موی کراتینه بیس کالر علاوه بر رنگ های بیس (پایه) یعنی رنگ دودی، خاکستری، زیتونی، طبیعی، طبیعی قوی، رنگ های شرابی، آلبالویی (ماهاگونی)، بادمجانی، بلوطی، بژ، بلوطی قرمز، مسی، دارای رنگ های ترکیبی چای، فندقی، عسلی، نسکافه ای، کاراملی، ماسه ای، رنگ های بلوند ترکیبی و … است که مناسب انواع سلیقه ها می باشد.

رنگ موی بیس کالر به خصوص برای سالن های آرایشی بسیار مناسب است،  زیرا در عین حال که کیفیت بالایی دارد و مقرون به صرفه است قیمت مناسبی نیز دارد.

کاتولوگ

کراتینه :

موها وقتی در معرض انواع مواد شیمیایی قرار می‌‌گیرند خشک و شکننده می‌شوند. خانم‌هایی که عادت دارند به صورت مداوم رنگ موی خود را تغییر دهند…

کراتینه


موها وقتی در معرض انواع مواد شیمیایی قرار می‌‌گیرند خشک و شکننده می‌شوند. خانم‌هایی که عادت دارند به صورت مداوم رنگ موی خود را تغییر می‌دهند یا فر و مش می‌کنند پس از مدتی کیفیت موی خود را از دست می‌دهند. زمانی می‌رسد که شما وقتی موهایتان را شانه می‌کنید،  می شکنند و هیچ ماده ای دیگر جلای خوبی به موهایتان نمی‌دهد. فکر می کنید موهایتان مرده و خشک است. البته حق با شماست، موهای شما ماده حیاتی خود را به نام کراتین از دست داده اند. کراتین اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده ساقه ی موهاست که شما با استفاده مداوم از مواد شیمیایی رنگ، مش، فر، براشینگ

های مکرربا سشوارهای داغ، تافت و ژل، آن را از بین برده اید.

شما برای بازگرداندن حیات دوباره به موهایتان باید کراتین را به آن برگردانید تا دوباره موهایتان با جذب مواد مغذی و تقویت به حالت طبیعی اولیه خود درآید. پس از کراتینه صحیح موهایی لخت و زیبا خواهید داشت که از شانه کردن آن لذت می‌برید. این کار را حتما زیر نظر متخصص و کارشناس زیبایی انجام دهید.

 

آلبوم رنگ موی بیول / کاتولوگ رنگ موی بیول
BIOL HAIR COLOR CATALOG


آلبوم رنگ موی بیول 1


آلبوم رنگ موی بیول 2


آلبوم رنگ موی بیول 3


آلبوم رنگ موی بیول 4


واریاسیون ها

آلبوم رنگ موی بیول واریاسیون


برگزیده ها

آلبوم رنگ مو