رنگ موی رزگلد

رنگ موی صورتی

رنگ موی رزگلد تبدیل به یکی از بحث‌های داغ شبکه‌های اجتماعی شده است. برای همین بهترین‌های آن‌را از سلبریتی‌های معروف و مورد علاقه‌تان گردآوردیم تا از آن‌ها الهام بگیرید!

رنگ موی رزگلد

از همان جایی که رنگ صورتی رزی باعث رنگ گرفتن گونه‌های بدون رنگ می‌شود، رنگ رزگلد ملایم نیز به موها درخشش و گرمایی خاص می‌دهد. رزگلد طبیعی می‌تواند رنگ بلوند غیر طبیعی را غنی ببخشد و به پوست‌های رنگ‌ پریده با تناژ زرد، سرخی دلنشینی دهد، هم‌چنین باعث درخشان شدن پوست‌هایی با زمینه‌ی گرم می‌شود. رنگ رزگلد روی موهایی به رنگ تخم کتان (زرد رنگ پریده با اندکی خاکستری) بهترین نمود را دارد، اما روی موهای قهوه‌ای-برنزی که یک بار دکلره شده باشند نیز نتیجه‌ی خوبی دارد. رنگ رزگلد به دلیل داشتم صورتی خیلی زیباتر از بلوند است که بیشتر طلایی است، به همین دلیل در اکثر رنگ پوست‌ها کارایی بالاتری نصبت به بلوند دارد. کلید داشتن موهای رزگلد زیبا و متناسب این است که کاملا یک‌پارچه باشد. یک‌پارچگی به معنای ملایم و به خوبی ترکیب شده است ونه خط خط و ردیف ردیف. رزگلد اگر به صورت های‌لایت یا سایه روشن (آمبره) استفاده شود هم بسیار زیباتر جلوه خواهد کرد. در این‌جا به هشت سلبریتی  که بهترین مدل استفاده از رزگلد را دارند، اشاره خواهیم کرد. (رنگ مو برای پوست گندمی)

Lady Gaga

این سلبریتی با موهای بلوند رنگین کمانی (ترکیبی از صورتی، هلویی و طلایی) فرش قرمز را به تسخیر خود درآورد. این مدل، ترکیب رزگلدی تشدید شده است. (رنگ مو با مواد طبیعی)

رنگ موی رزگلد

January Jones

جنوری جونز کمی صورتی ملایم نیز به یک طرف از موهایش اضافه کرده و باعث به وجود آمدن عمقی ظریف در بین موهای بلوند پلاتینی‌اش شده است. با این عمل، تک رنگ موهایش را با برجستگی یک رنگ جذاب‌تر کرده است. (روش جالب برای پنهان کردن موی کثیف)

رنگ موی رزگلد

Blake Lively

رزگلد با تناژ زردآلویی برای پوست‌های گرم و خنثی بهترین انتخاب است. این رنگ، رزگلد واقعی می‌باشد که از خود فلز طلا الهام گرفته است. (چگونه بفهمیم که دیگر نباید موهایمان را رنگ کنیم)

رنگ موی رزگلد

Kylie Jenner

کایلی جنر، ملکه‌ی تغییر رنگ مو، رزگلد را با رنگی یخی ترکیب کرده و در انتها رنگ روشن‌تری را پدید آورده است. (رنگ موی جدید برای تابستان)

رنگ موی رزگلد

Rita Ora

این مدل موی صاف و کوتاه به موهای صورتی-هلوییِ ریتا اُرا شکوهی خاص بخشیده است. این رنگ، نسخه‌ی افراطی رزگلد است اما رنگ ملایم آن، باعث مدرن شدن ظاهر مو شده است. (رنگ مو دودی)

رنگ موی رزگلد

Kate Hudson

رزگلد ملایم و براق موهای کیت هادسون باعث به وجود آمدن رنگ مویی شده است که برای استفاده روزانه کاملا مناسب است. (انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست)

رنگ موی رزگلد

Poppy Delevingne

رنگ پلاتینی با کمترین میزان صورتی ممکن در آن را روی موهای پاپی دلوین می‌توانید مشاهده کنید. (7 اشتباهی که در زمان رنگ کردن مو مرتکب می شوید)

رنگ موی رزگلد

Kristen Dunst

وقتی رنگ پوست شما مهتابی و خنثی است، تاثیر رزگلد بهترین راه برای داشتن موهایی طلایی-هلویی کاملا زنانه است.

رنگ موی رزگلد

Sienna Miller

رنگ موی رزگلد در صورت سیِنا میلر باعث شده است که روشن‌تر به نظر برسد و درنتیجه با کمترین میزان آرایش، عالی باشد.

رنگ موی رزگلد

رنگ موی صورتی