هفت فرمول ترکیبی متفاوت برای انواع رنگ موی قرمز

تصاویر موهای با رنگ قرمز آتشین

رنگ قرمز از جمله رنگ های پرانرژی در دنیای مد محسوب می شود. در طی سالیان گذشته استفاده از انواع رنگ قرمز به عنوان رنگ مو رواج بیشتری یافته است. در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی قرمز را به همراه تصاویر این رنگ مو مشاهده خواهید کرد.

امروزه رنگ موهای گیاهی و شیمیایی بسیاری برای رنگ کردن موهای خانم ها وجود دارند و شما می توانید با کمک این رنگ ها موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید. رنگ موی قرمز یکی از انواع رنگ موهای شیمیایی فانتزی و زیبا است و اگر می خواهید چهره ای متفاوت و زیبا داشته باشید این رنگ مو می تواند برای رنگ کردن موهای شما ایده خوب و مناسبی باشد.

رنگ مو قرمز شامل انواع رنگ موی شرابی و رنگ موی بادمجانی و قرمز های فانتزی است و این رنگ مو به دو گروه رنگ مو قرمز گرم و رنگ مو قرمز سرد تقسیم بندی می شود که هر کدام از این رنگ موها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند .

رنگ موی قرمز زیبا

 • رنگ موی قرمز با فرمول های ترکیبی مختلف

برخی از خانم ها برای انتخاب رنگ کردن موهای خود با رنگ قرمز دچار تردید و دو دلی می شوند اگر شما نیز از این دسته از خانم ها هستید و برای رنگ کردن موهایتان دچار تردید و شک شده اید بهتر است برای اولین بار روی موی طبیعی خود هایلایت تکه ای از رنگ مو انتخابی تان را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه و مطلوب برسید. همچنین می توانید قسمتی از موهای خود را کوتاه کنید و رنگ موی انتخابی تان را بر روی آن بزنید و اگر رنگ مو با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشت سپس موهایتان را رنگ بزنید.

رنگ موهای قرمز مسی و شرابی

۱. فرمول ترکیبی رنگ موی قرمز و فشن

این رنگ مو را باید بر روی پایه ۷ موها بزنید و برای قسمت های هایلایت و میانه و پایین کار باید پایه موها ۸ باشد.

ترکیب رنگ مو برای پایه ۷

 • رنگ موی قرمز آتشین شماره ۵ : ۲ قسمت
 • واریاسیون قرمز : ۱ قسمت
 • اکسیدان شماره ۲۰

ترکیب رنگ مو برای پایه ۸

 • رنگ موی قرمز آتشین شماره ۶ : ۱ قسمت
 • ورایاسیون قرمز : ۱ قسمت
 • اکسیدان شماره ۱۰

ترکیب رنگ مو برای قسمت های قرمز که خیلی روشن تر هستند

 • فرمول های استفاده شده برای پایه ۸ + پاشیدن پودر دکلره آبی در درون فویل ها

مدت زمان مکث رنگ مو :

۱۰ دقیقه در زیر خشک کن با درجه حرارت ۱۰۴-۱۰۶
۱۵ دقیقه برای دماهای معمولی
توجه داشته باشید که در صورت نداشتن خشک کن می توانید از کیسه و کلاه و گرفتن سشوار گرم بر روی کلاه استفاده کنید سپس بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با مقدار کمی آب به شکل مرطوب و کف مانند در آورید و اجازه دهید تا موهایتان در همین حالت به مدت ۵ دقیقه بماند به این مرحله امولاسیون سازی رنگ مو گفته می شود و انجام دادن این مرحله باعث می شود تا موهای شما درخشش و شفافیت بیشتری داشته باشد. بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با کمک نرم کنذه ای قوی به صورت کامل بشویید.

رنگ موهای زیبا و متفاوت قرمز

۲. فرمول رنگ موی قهوه ای با تم قرمز

رنگ موی قهوه ای با تم قرمز

۳. فرمول ترکیبی رنگ موی قرمز

 • بلوند قرمز تیره با شماره ۶.۶۶ : ۱۰ سانت
 • واریاسیون قرمز : ۲ سانت
 • اکسیدان نمره ۱ : ۳۰ سی سی

رنگ موی زیبا و ایده آل قرمز

۴. فرمول رنگ موی قرمز تند ( قرمز آتشی ) بدون دکلره

تکه های مو را با کمک فویل و یا کلاه مش جدا کنید.

فرمول شماره ۱

پودر ماگما شماره ۰.۴۴ را با ولکسون ۱۲ درصد ولا به نسبت ۱.۵ به ۱ مخلوط کنید سپس مخلوط این رنگ موها را بر روی تکه های جدا شده موهای خود بزنید و به مدت ۴۵ دقیقه مکث کنید.

فرمول شماره ۲

clayner پودر را با اکسیدان ۹ درصد به خوبی مخلوط کنید و بر روی موهای خود بزنید و به مدت ۳۵ دقیقه مکث کنید.

رنگ موی قرمز بدون دکلره

۵. فرمول رنگ موی قرمز آتشی با دکلره

برای این رنگ موی فانتزی و زیبا دو فرمول مختلف وجود دارد.

فرمول شماره ۱

قسمت هایی از موهای خود را جدا کنید و سپس موهای جدا شده را دکلره کنید تا به پایه ۹ دکلره برسند و بعد از شستشوی موهایتان از ورایاسیون قرمز و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید و مدت زمان مکث برای این رنگ مو ۱۰ دقیقه است.

رنگ مو قرمز آتشی

فرمول شماره ۲

موهایتان را دکلره کنید تا به پایه ۹ برسد سپس از رنگ موهای فانتزی قرمز مانند قرمز بس و قرمز لیزاپ و قرمز ایزی بدون آب و اکسیدان بر روی موهای دکلره شده بزنید و بعد از ۲ دقیقه موهایتان را بشویید.

رنگ موی قرمز آتشی

۶. فرمول ترکیبی رنگ مو قرمز مسی

 • رنگ موی مسی شماره ۷ : ۲۰ میل
 • رنگ موی شرابی شماره ۵ : ۱۰ سانتی متر
 • رنگ موی نسکافه ای شماره ۶ : ۳۰ میل
 • واریاسیون صورتی : ۷ سانت
 • پایه ۸ دکلره

فرمول رنگ موی قرمز مسی

۷. فرمول رنگ موی مشکی قرمز

 • رنگ موی ۱.۵ : ۱/۲ تیوپ
 • واریاسیون قرمز : ۱/۲ تیوپ
 • اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو قرمز مشکی

تصاویر انواع رنگ موهای قرمز

رنگ موهای قرمز با تن بنفش و نارنجی و مسی جزء رنگ موهای گرم هستند و اغلب این رنگ موها به هر پوستی می آیند و باعث می شوند تا شما چهره ای متفاوت و جذابی داشته باشید.
رنگ موهای شرابی و بادمجونی برای خانم ها با پوست گندمی مناسب تر هستند. خانم ها با رنگ پوست تیره و سبزه می توانند از انواع رنگ موهای قرمز برای رنگ کردن موهایشان استفاده کنند و بهتر است تیره ترین رنگ ها را از گروه قرمز انتخاب کنند تا چهره آن ها شیک و جذاب تر شود.
رنگ موهای مسی روشن و نارنجی و هایلایت مسی و بلوطی روشن و مسی _طلایی و بلوطی معمولی و قرمز مسی و بلوطی تیره ار انواع رنگ موهای قرمز گرم هستند.
رنگ موهای قهوه ای مایل به قرمز و قهوه ای مایل به آلبالویی و قرمز تیره و قرمز مخملی و قرمز یاقوتی و قرمز مشکی و بادمجانی و قرمز بنفش و قرمز جوهری از انواع رنگ موهای قرمز سرد می باشند.
در ادامه تصاویری از انواع رنگ موهای قرمز مختلف را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم این رنگ موها مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ موهای قرمز رنگ موهای قرمز زیبا رنگ موی قرمز - طلایی

رنگ مو قرمز – طلایی

رنگ مو قرمز برای موهای کوتاه رنگ مو قرمز آلبالویی

رنگ مو قرمز آلبالویی

رنگ موهای زیبا و پرطرفدار قرمز انواع رنگ موهای قرمز گرم و سرد رنگ موی زیبا شرابی رنگ موهای قرمز مسی و قرمز آتشی فرمول رنگ موی قرمز آتشی

رنگ مو قرمز آتشی

رنگ موی زیبا و فانتزی قرمز رنگ مو قرمز تیره رنگ موهای قرمز با دکلره و بدون دکلره رنگ موی زیبا و جدید قرمز رنگ موی قرمز

در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی قرمز را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم این رنگ موها مورد پسند شما قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای آموزش فرمول های ترکیبی رنگ موهای مختلف به بخش ترکیب رنگ مو مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

 

 

تصاویر موهای با رنگ قرمز آتشین

انواع رنگ موی قرمز

تصاویر موهای با رنگ قرمز آتشین

تناژهای رنگ موی قرمز

طیف های رنگ مو قرمز

رنگ موی مناسب پوست تیره

معرفی رنگ قرمز

تناژهای رنگ مو قرمز

اگر به رنگ کردن موهای خود علاقه داشته و می خواهید موهای خود را به رنگ موی قرمز در آورید باید در نظر داشته باشید که انتخاب رنگ مناسب در بازه وسیع رنگ های قرمز اهمیت داشته و بهتر است رنگ مویی را انتخاب کنید که برای رنگ پوست و صورت شما مناسب باشد. زیرا رنگ موی قرمز بیشتر از هر رنگ دیگری جلب توجه کرده و در صورتی که رنگ مو خود را به درستی انتخاب نکرده باشید، جلوه زیبایی نخواهد داشت.
در این مقاله به بررسی رنگموهای مختلف قرمز پرداخته شده و به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

 

انواع رنگ موی قرمز گرم

رنگ موی مسی روشن
رنگ  مو مسی روشن یک رنگ زنده و شاد است که باعث سرزنده نشان دادن چهره هم می شود. این رنگ مو برای کسانیکه پوست روشن و توناژ هلویی رنگی دارند مناسب بوده و به خصوص با چشم های سبز زیباتر دیده می شود.

 

رنگ موی  نارنجی

موهای نارنجی و یا قرمز آتشین از آن دسته موهای زیبا و وحشی است. این رنگ موی طبیعی بیشتر در بین انگلیسی ها و اروپاییان رواج داشته و معمولا به کسانی که این رنگ مو را دارند جینجر می گویند. این رنگ مو بیشتر روی صورت های خیلی سفید و کک و مک دار زیبا به نظر می رسد.

رنگ مو نارنجی

رنگ موی مناسب پوست روشن

رنگ موی هایلایت مسی
هایلایت های مسی روی بیس قرمز تیره تری از موها زیباتر به نظر رسیده و بلیاژ آن هم زیبا به نظر می رسد. به خصوص اگر فردی پوست روشن و چشم های قهوه ای یا سبز داشته باشد.

رنگ موی بلوطی روشن
این رنگ ترکیبی از طلایی و قهوه ای روشن است و برای کسانی که توناژ پوست گندمی و یا هلویی روشنی دارند مناسب است. بسیاری از بازیگران هالیوودی از این رنگ مو روی موهای خود استفاده می کنند.

رنگ موی بلوطی معمولی
این رنگ ترکیبی از قرمز، طلایی و قهوه ای است. این رنگ مو برای کسانی که پوست سبزه و چشم های سبز یا قهوه ای تیره ای دارند مناسب است.

 

رنگ موی بلوطی

رنگ موی بلوطی مناسب پوست گندمی

رنگ موی  مسی- طلایی
این رنگ یک رنگ گرم و ترکیبی از بلوند، طلایی و قرمز روشن است و برای کسانی مناسب است که پوست روشنی داشته و چشم های عسلی، سبز یا قهوه ای دارند.

رنگ موی قرمز-مسی
در این رنگ از ترکیب رنگ های بلوند روشن و ترکیبی از نارنجی و قهوه ای استفاده می شود. این رنگ مو برای کسانی مناسب است که پوست سفید نه چندان روشنی داشته و چشم های آبی، سبز و یا قهوه ای دارند.

رنگ مو مسی

رنگ موی مسی مناسب چشم های آبی و سبز

رنگ موی بلوطی تیره
این رنگ مو ترکیبی از رنگ های قرمز مایل به طلایی و قهوه ای است که یک رنگ موی بسیار شیک و کلاسیک است. همچنین این رنگ مو روی چهره های با توناژ گرم و یا خنثی مناسب است.

 

رنگ مو بلوطی

رنگ موی بلوطی تیره مناسب پوست گرم

انواع رنگ موی قرمز خنک

رنگ موی  قهوه ای مایل به قرمز
قهوه ای مایل به قرمز برای کسانی مناسب است که توناژ پوست سرد و چشم های آبی، سبز و یا قهوه ای دارند.

رنگ موی قهوه ای مایل به آلبالویی
این رنگ مو که از ترکیب قرمز و قهوه ای تشکیل شده برای کسانی مناسب است که پوست معمولی و چشم های قهوه ای تیره ای دارند.

رنگ موی آلبالویی

رنگ موی مناسب پوست معمولی

رنگ موی  قرمز جیغ
این رنگ مو برای چهره های سبزه و چشم های قهوه ای تیره مناسب بوده و یکی از رنگ موهای جذاب شناخته می شود.

رنگ موی قرمز آلبالویی
این رنگ مو ترکیبی از قرمز روشن و کمی آبی و قهوه ای است که برای پوست های تیره تر و چشم های قهوه ای تیره مناسب است.

رنگ موی قرمز تیره
منظور از رنگ موی قرمز  تیره رنگ مویی است که قرمز و مایل به زرشکی و بنفش تیره باشد. این رنگ مو برای کسانی مناسب است که پوست تیره و یا سبزه ای داشته و چشم های قهوه ای تیره و آبی روشنی داشته باشند.

 

قرمز مخملی

رنگ موی قرمز آلبالویی

رنگ موی قرمز آلبالویی رو به مشکی
این رنگ مو بسیار تیره است و در نظر اول به رنگ مشکی می خورد ولی در واقع ترکیبی از قرمز و مشکی است و روی پوست های معمولی و تیره و چشم های قهوه ای تیره زیبا به نظر می رسد.

 

رنگ موی قرمز مخملی
این رنگ مو ترکیبی از یک قرمز پر رنگ و در عین حال سرد است که برای پوست های خنک یا سبزه و چشم های قهوه ای، آبی و سبز مناسب است.

 

رنگ موی قرمز یاقوتی
این رنگ ترکیبی از قرمز تیره و کمرنگ است و مانند یاقوت درخشان است که با پوست های سفیدتر و چشم های آبی یا سبز روشن زیباتر به نظر می رسد.

 

رنگ موی قرمز– مشکی
این رنگ مو جلوه زیبایی داشته و در آن سایه هایی از رنگ قرمز دیده می شود. افرادی که پوست سبزه و یا تیره و چشم های قهوه ای یا سبزی دارند می توانند از این رنگ مو استفاده کنند.

رنگ مو بنفش-قرمز

طیف های رنگ قرمز مناسب پوست تیره

رنگ موی بادمجانی
رنگ  مو بادمجانی یک رنگ بسیار جذاب و داغ است که هرچه قدر تیره تر باشد زیباتر هم دیده می شود. این رنگ مو برای خانم های با توناژ پوستی خنک توصیه می شود.

رنگ موی قرمز-بنفش
این رنگ مو ترکیبی از قرمز و بنفش بوده و برای کسانی که به دنبال یک رنگ موی معمولی هستند توصیه نمی شود. این رنگ مو هم روی چهره های سبزه و هم روشن زیبا به نظر می رسد.

رنگ موی قرمز جوهری
در این رنگ مو هم از رگه های بنفش استفاده شده و در بین کسانی که به دنبال رنگ موی خاصی هستند طرفداران زیادی دارد. به علاوه این رنگ مو روی چهره های تیره و یا سبزه و یا پوست های معمولی زیبا دیده می شود.

 

 

 

تصاویر موهای با رنگ قرمز آتشین

رنگ مو دنی وان – 6/2 – یاقوتی

شماره رنگ موی یاقوتی

رنگ مو دنی وان - 6/2 - یاقوتی
تصاویر

رنگ مو دنی وان - 6/2 - یاقوتی

نام برند:Dani One
مدل محصول: تیوبی 100 میلی لیتر
رنگ موی حرفه ای دنی وان با فرمول خاص خود  و قیمت مناسب, خیلی زود جای خود را در سبد خرید مشتریان فروشگاهی و سالن های زیبایی باز نموده است. این محصول با فرمول و مواد اولیه فرانسوی خود توانسته به رنگی با پوشش بالا , درخشان و ماندگاری بالا دست یابد. در ترکیب رنگ موی دنی وان از روغن زیتون استفاده شده که باعث نرمی موها می گردد.
شماره رنگ موی یاقوتی

هفت فرمول ترکیبی متفاوت برای انواع رنگ موی قرمز

رنگ موی قرمز

رنگ قرمز از جمله رنگ های پرانرژی در دنیای مد محسوب می شود. در طی سالیان گذشته استفاده از انواع رنگ قرمز به عنوان رنگ مو رواج بیشتری یافته است. در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی قرمز را به همراه تصاویر این رنگ مو مشاهده خواهید کرد.

امروزه رنگ موهای گیاهی و شیمیایی بسیاری برای رنگ کردن موهای خانم ها وجود دارند و شما می توانید با کمک این رنگ ها موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید. رنگ موی قرمز یکی از انواع رنگ موهای شیمیایی فانتزی و زیبا است و اگر می خواهید چهره ای متفاوت و زیبا داشته باشید این رنگ مو می تواند برای رنگ کردن موهای شما ایده خوب و مناسبی باشد.

رنگ مو قرمز شامل انواع رنگ موی شرابی و رنگ موی بادمجانی و قرمز های فانتزی است و این رنگ مو به دو گروه رنگ مو قرمز گرم و رنگ مو قرمز سرد تقسیم بندی می شود که هر کدام از این رنگ موها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند .

رنگ موی قرمز زیبا

رنگ موی قرمز با فرمول های ترکیبی مختلف

برخی از خانم ها برای انتخاب رنگ کردن موهای خود با رنگ قرمز دچار تردید و دو دلی می شوند اگر شما نیز از این دسته از خانم ها هستید و برای رنگ کردن موهایتان دچار تردید و شک شده اید بهتر است برای اولین بار روی موی طبیعی خود هایلایت تکه ای از رنگ مو انتخابی تان را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه و مطلوب برسید. همچنین می توانید قسمتی از موهای خود را کوتاه کنید و رنگ موی انتخابی تان را بر روی آن بزنید و اگر رنگ مو با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشت سپس موهایتان را رنگ بزنید.

رنگ موهای قرمز مسی و شرابی

۱. فرمول ترکیبی رنگ موی قرمز و فشن

این رنگ مو را باید بر روی پایه ۷ موها بزنید و برای قسمت های هایلایت و میانه و پایین کار باید پایه موها ۸ باشد.

ترکیب رنگ مو برای پایه ۷

 • رنگ موی قرمز آتشین شماره ۵ : ۲ قسمت
 • واریاسیون قرمز : ۱ قسمت
 • اکسیدان شماره ۲۰

ترکیب رنگ مو برای پایه ۸

 • رنگ موی قرمز آتشین شماره ۶ : ۱ قسمت
 • ورایاسیون قرمز : ۱ قسمت
 • اکسیدان شماره ۱۰

ترکیب رنگ مو برای قسمت های قرمز که خیلی روشن تر هستند

 • فرمول های استفاده شده برای پایه ۸ + پاشیدن پودر دکلره آبی در درون فویل ها

مدت زمان مکث رنگ مو :

۱۰ دقیقه در زیر خشک کن با درجه حرارت ۱۰۴-۱۰۶
۱۵ دقیقه برای دماهای معمولی
توجه داشته باشید که در صورت نداشتن خشک کن می توانید از کیسه و کلاه و گرفتن سشوار گرم بر روی کلاه استفاده کنید سپس بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با مقدار کمی آب به شکل مرطوب و کف مانند در آورید و اجازه دهید تا موهایتان در همین حالت به مدت ۵ دقیقه بماند به این مرحله امولاسیون سازی رنگ مو گفته می شود و انجام دادن این مرحله باعث می شود تا موهای شما درخشش و شفافیت بیشتری داشته باشد. بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با کمک نرم کنذه ای قوی به صورت کامل بشویید.

رنگ موهای زیبا و متفاوت قرمز

۲. فرمول رنگ موی قهوه ای با تم قرمز

رنگ موی قهوه ای با تم قرمز

۳. فرمول ترکیبی رنگ موی قرمز

 • بلوند قرمز تیره با شماره ۶.۶۶ : ۱۰ سانت
 • واریاسیون قرمز : ۲ سانت
 • اکسیدان نمره ۱ : ۳۰ سی سی

رنگ موی زیبا و ایده آل قرمز

۴. فرمول رنگ موی قرمز تند ( قرمز آتشی ) بدون دکلره

تکه های مو را با کمک فویل و یا کلاه مش جدا کنید.

حتما بخوانید:  رنگ موی بلوند دودی و فرمول ترکیبی آن

فرمول شماره ۱

پودر ماگما شماره ۰.۴۴ را با ولکسون ۱۲ درصد ولا به نسبت ۱.۵ به ۱ مخلوط کنید سپس مخلوط این رنگ موها را بر روی تکه های جدا شده موهای خود بزنید و به مدت ۴۵ دقیقه مکث کنید.

فرمول شماره ۲

clayner پودر را با اکسیدان ۹ درصد به خوبی مخلوط کنید و بر روی موهای خود بزنید و به مدت ۳۵ دقیقه مکث کنید.

رنگ موی قرمز بدون دکلره

۵. فرمول رنگ موی قرمز آتشی با دکلره

برای این رنگ موی فانتزی و زیبا دو فرمول مختلف وجود دارد.

فرمول شماره ۱

قسمت هایی از موهای خود را جدا کنید و سپس موهای جدا شده را دکلره کنید تا به پایه ۹ دکلره برسند و بعد از شستشوی موهایتان از ورایاسیون قرمز و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید و مدت زمان مکث برای این رنگ مو ۱۰ دقیقه است.

رنگ مو قرمز آتشی

فرمول شماره ۲

موهایتان را دکلره کنید تا به پایه ۹ برسد سپس از رنگ موهای فانتزی قرمز مانند قرمز بس و قرمز لیزاپ و قرمز ایزی بدون آب و اکسیدان بر روی موهای دکلره شده بزنید و بعد از ۲ دقیقه موهایتان را بشویید.

رنگ موی قرمز آتشی

۶. فرمول ترکیبی رنگ مو قرمز مسی

 • رنگ موی مسی شماره ۷ : ۲۰ میل
 • رنگ موی شرابی شماره ۵ : ۱۰ سانتی متر
 • رنگ موی نسکافه ای شماره ۶ : ۳۰ میل
 • واریاسیون صورتی : ۷ سانت
 • پایه ۸ دکلره

فرمول رنگ موی قرمز مسی

۷. فرمول رنگ موی مشکی قرمز

 • رنگ موی ۱.۵ : ۱/۲ تیوپ
 • واریاسیون قرمز : ۱/۲ تیوپ
 • اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو قرمز مشکی

تصاویر انواع رنگ موهای قرمز

رنگ موهای قرمز با تن بنفش و نارنجی و مسی جزء رنگ موهای گرم هستند و اغلب این رنگ موها به هر پوستی می آیند و باعث می شوند تا شما چهره ای متفاوت و جذابی داشته باشید.
رنگ موهای شرابی و بادمجونی برای خانم ها با پوست گندمی مناسب تر هستند. خانم ها با رنگ پوست تیره و سبزه می توانند از انواع رنگ موهای قرمز برای رنگ کردن موهایشان استفاده کنند و بهتر است تیره ترین رنگ ها را از گروه قرمز انتخاب کنند تا چهره آن ها شیک و جذاب تر شود.
رنگ موهای مسی روشن و نارنجی و هایلایت مسی و بلوطی روشن و مسی _طلایی و بلوطی معمولی و قرمز مسی و بلوطی تیره ار انواع رنگ موهای قرمز گرم هستند.
رنگ موهای قهوه ای مایل به قرمز و قهوه ای مایل به آلبالویی و قرمز تیره و قرمز مخملی و قرمز یاقوتی و قرمز مشکی و بادمجانی و قرمز بنفش و قرمز جوهری از انواع رنگ موهای قرمز سرد می باشند.
در ادامه تصاویری از انواع رنگ موهای قرمز مختلف را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم این رنگ موها مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ موهای قرمز رنگ موهای قرمز زیبا رنگ موی قرمز - طلایی

رنگ مو قرمز – طلایی

رنگ مو قرمز برای موهای کوتاه رنگ مو قرمز آلبالویی

رنگ مو قرمز آلبالویی

رنگ موهای زیبا و پرطرفدار قرمز انواع رنگ موهای قرمز گرم و سرد رنگ موی زیبا شرابی رنگ موهای قرمز مسی و قرمز آتشی فرمول رنگ موی قرمز آتشی

رنگ مو قرمز آتشی

رنگ موی زیبا و فانتزی قرمز رنگ مو قرمز تیره رنگ موهای قرمز با دکلره و بدون دکلره رنگ موی زیبا و جدید قرمز رنگ موی قرمز

در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی قرمز را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم این رنگ موها مورد پسند شما قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای آموزش فرمول های ترکیبی رنگ موهای مختلف به بخش ترکیب رنگ مو مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

رنگ موی قرمز

انواع ترکیب رنگ موی شرابی

رنگ موی شرابی

 

خانم هایی که دارای رنگ پوست روشن و صورتی رنگ هستند رنگ موی شرابی می تواند بهترین انتخاب برای آن ها باشد هم چنین افراد با پوست تیره می توانند از رنگ شرابی برای رنگ مو خود استفاده کنند. رنگ شرابی نیز همانند رنگ موی شکلاتی و رنگ موی عسلی طرفداران زیادی در ایران دارد.

خانمهایی که موهایشان را مرتب به رنگ شرابی یا بادمجانی و رنگهایی با بیس قرمز در می آورند باید بدانند که این رنگ موها مثل رنگ مشکی و مشکی پر کلاغی عمل کرده و کار را برای روشن کردن موها سخت خواهد کرد . بنابراین حداقل زمانی که برای پاک شدن قرمزی از روی موها آن هم برای تغییر رنگ مو به رنگهای روشن بخصوص گروه زیتونی و مش وهایلایت که نیاز به دکلره خواهند داشت شش الی هشت ماه خواهد بود و به دلیل آسیب جدی که ممکن است با دکلره به مو وارد شود بهتر است این مدت زمان را گاهی به یکسال هم رساند و در این مدت یا ریشه ها رنگ نشوند و یا در صورتداشتن سفیدی و تمایل به رنگ کردن با رنگ قهوه ای متوسط از گروه زیتونی رنگ شوند .

برگ استادیو

البته این رنگ موها به علت فانتزی بودن زیاد دوام ندارد و به مرور زمان رنگ شرابی به قهوه ای خوشرنگ تغییر میابد.

پایه ی 6 ترکیب شرابی روشن 60 میل +بادمجانی روشن 30 میل + آلبالویی 30 میل + دودی 40 مبل + اکسیدان 2 برابر مقدار رنگ

_______________________________________________________________

روی موی طبیعی
60میل آلبالویی 4
10سانت واریاسیون بنفش واکسیدان شماره دو
لایتها پایه 7دکلره
20میل یاقوتی 5
5سانت واریاسیون بنفش
و اکسیدان شماره یک

_______________________________________________________________

اولین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره

رنگ شماره V2 : به اندازه ۲/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۳,۶ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

دومین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره (شرابی بنفش)

رنگ شماره ۴,۶ پرفکت: به اندازه ۱/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۴۴,۶۵ پرفکت  : به اندازه ۲/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

_______________________________________________________________

آلبالویی روشن 100میل+بلوندقرمز40میل+بلوطی روشن20میل+شرابی روشن10میل+واریاسیون قرمز5میل+اکسیدان۹٪

_______________________________________________________________

 

٥/٥٦-٥/٦-٠/٠٠-٧/٦
بلوند شرابی روشن +بلوند یاقوتی+آلبالویی
قرمز دوسانت
نقره ای پنج سانت
بنفش سه سانت
پایه ۷
_______________________________________________________________

رنگ موی شرابی مسی

این رنگ مو را با سه فرمول ترکیبی مختلف در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

ترکیب رنگ شرابی مسی ۱

رنگ V5 با هر مارکی : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۸۸.۴۳ : ه مقدار ۱/۳ تیوپ
واریاسیون پرتغالی : ۲ سانت
اکسیدان : %۹

فرمول رنگ موی شرابی مسی۲

رنگ ۶۶.۴۴ : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ ۴۴.۴۶ : به مقدار ۱/۳ تیوپ
واریاسیون پرتغالی ۰.۴۳ : ۲ سانت
اکسیدان %۹

ترکیب رنگ موی شرابی مسی ۳

رنگ ۵۵.۴۴ : به اندازه کل تیوپ
رنگ ۷۷.۴۶ : ۵ سانت
اکسیدان %۹

رنگ موی شرابی

فرمول رنگ مو ماهگونی – رنگ مو سال

رنگ مو شرابی ماهاگونی

 

نام رنگ مو : رنگ مو ماهگونی

فرمول رنگ ماهگونی ( ماهگونه ای ) :

 

*. شرابی بنفش روشن 50 میل

*. شکلاتی متوسط 50 میل

*. کسیدان اندازه مقدار رنگ

*. پایه 6

*. در رنگ پادینا اینجوری میشه

*. RV6 50 میل w4 50 میل

 

منبع : آسمونی ها

رنگ مو شرابی ماهاگونی

انواع فرمول و ترکیب رنگ موی شرابی به همراه تصاویر

رنگ مو شرابی قرمز

رنگ موی شرابی یکی از رنگ هایی است که منحصر به فرد است و جذابیت خاص خودش را دارد در این مطلب ۷ ترکیب رنگ موی شرابی و مدل هایی از این رنگ مو را مشاهده خواهید کرد. لطفا تا پایان مطلب همراه ما باشید.

اگر شما قصد دارید که مو هایتان را شرابی کنید می توانید چند رنگ مو را باهم ترکیب کنید و رنگ شرابی دلخواه خود را بر روی مو هایتان بزنید. در این مجموعه از آرایش مو چند ترکیب رنگ موی شرابی را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

رنگ موی شرابی معمولا به همه رنگ پوست ها می آید از این رو همه می توانند در صورت تمایل از این رنگ مو استفاده کنند. خانم هایی که دارای رنگ پوست روشن و صورتی رنگ هستند رنگ موی شرابی می تواند بهترین انتخاب برای آن ها باشد هم چنین افراد با پوست تیره می توانند از رنگ شرابی برای رنگ مو خود استفاده کنند. رنگ شرابی نیز همانند رنگ موی شکلاتی و رنگ موی عسلی طرفداران زیادی در ایران دارد.

رنگ موی شرابی تیره

انواع فرمول ها و ترکیب های رنگ موی شرابی

یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ مو این است که درجه و سایه رنگی را که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما مطابقت و سازگاری داشته باشد زیرا رنگ مو در جذابیت و زیبایی خانم ها بسیار تاثیر گذار است. رنگ مو های شرابی و رنگ هایی که بیس قرمز دارند جزء رنگ مو های فانتزی به شما می روند و دوام زیادی بر روی مو های شما ندارند و به مرور زمان رنگ موی شرابی به قهوه ای خوشرنگی تغییر رنگ می دهد.

ترکیب های رنگ موی شرابی دخترانه

 رنگ موی شرابی تیره (ماهگونی)

به این رنگ مو ماهگونی (ماهگونه ای) نیز گفته می شود که در ادامه مطلب فرمول ترکیبی این رنگ را در اختیار شما همراهان عزیز قرار می دهیم.

رنگ موی ماهگونی یا شرابی تیره

فرمول ترکیبی شرابی تیره

شرابی بنفش روشن ۵۰ میل + شکلاتی متوسط ۵۰ میل + اکسیدان برابر رنگ + پایه۶

شرابی بدون دکلره

اگر شما ترجیح می دهید که مو های خودتان را بدون استفاده از دکلره شرابی کنید هر یک از دو فرمول زیر را می توانید برای ترکیب موی خود استفاده کنید.

رنگ موی شرابی 2015

اولین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره

رنگ شماره V2 : به اندازه ۲/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۳,۶ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

دومین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره (شرابی بنفش)

فرمول رنگ موی شرابی بنفش

رنگ شماره ۴,۶ پرفکت: به اندازه ۱/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۴۴,۶۵ پرفکت  : به اندازه ۲/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

رنگ موی شرابی انگوری

با دو فرمول مختلف می توانید مو های خود به رنگ موی شرابی انگوری در آورید.

رنگ موی شرابی ارغوانی

ترکیب رنگ شرابی انگوری ۱

رنگ موی ایگورا رویال با شماره ۶.۹۹ : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۶.۵۵ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

حتما بخوانید:  معرفی 2 ترکیب رنگ موی کاپوچینو جدید و بسیار زیبا

ترکیب رنگ شرابی انگوری ۲

رنگ موی آتوسا RV6 : به اندازه ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۶.۵۵ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

 رنگ موی شرابی مسی

این رنگ مو را با سه فرمول ترکیبی مختلف در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

ترکیب رنگ شرابی مسی ۱

رنگ V5 با هر مارکی : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۸۸.۴۳ : ه مقدار ۱/۳ تیوپ
واریاسیون پرتغالی : ۲ سانت
اکسیدان : %۹

فرمول رنگ موی شرابی مسی۲

رنگ ۶۶.۴۴ : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ ۴۴.۴۶ : به مقدار ۱/۳ تیوپ
واریاسیون پرتغالی ۰.۴۳ : ۲ سانت
اکسیدان %۹

ترکیب رنگ موی شرابی مسی۳

رنگ ۵۵.۴۴ : به اندازه کل تیوپ
رنگ ۷۷.۴۶ : ۵ سانت
اکسیدان %۹

رنگ موی شرابی سیکلمه

اگر شما تمایل دارید که مو های خود را به رنگ  شرابی سیکلمه در آورید رنگ های زیر را طبق این فرمول ها با یکدیگر ترکیب کنید.

فرمول شماره۱

رنگ شماره WR4 آتوسا : به میزان ۲/۳ تیوپ
رنگ موی شماره RV6 آتوسا : به میزان ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

فرمول شماره۲

رنگ شماره ۴.۶ : به میزان ۱/۳ تیوپ
رنگ شماره ۳.۶ : به میزان ۲/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

ترکیب رنگ موی شرابی بور گاندی

رنگ موی شماره ۷.۴۵ آتوسا زله ای : به میزان ۲/۳ تیوپ
رنگ موی WR4 آتوسا : به میزان ۱/۴ تیوپ

ترکیب رنگ موی شرابی ارغوانی

رنگ V6 :  به میزان ۲/۳ تیوپ
رنگ پرفکت با شماره ۶۶.۴۶ : به میزان ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

عکس های رنگ موی شرابی

اگر شما تمایل دارید که مو های خود را شرابی کنید باید بدانید که این رنگ مو همانند رنگ مو های مشکی و مشکی پر کلاغی است و اگر شما تمایل داشته باشید که مو هایتان را پس از مدت کوتاهی رنگ موی زیتونی بزنید و مش و هایلایت کنید باید مو های خود را دکلره کنید با توجه به اینکه دکلره به مو های شما آسیب می رساند بهتر است هشت تا ۱۲ ماه صبر کنید تا تن قرمز رنگ از روی مو های شما پاک شود. در ادامه مطلب تصاویری از مدل رنگ موی شرابی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی شرابی زیبا انواع فرمول های رنگ موی شرابی نگ موی شرابی فانتزی مدل های متنوع رنگ موی شرابی مدل موی کوتاه به همراه رنگ موی شرابی فانتزیمدل های رنگ موی شرابی دخترانه و زنانه انواع فرمول ها و ترکیب رنگ موی شرابی فرمول رنگ موی تیره و رنگ موی شرابی بنفشمدل های متنوع رنگ موی شرابی انواع مدل های رنگ مو شرابی رنگ موی شرابی 2015 رنگ موی شرابی جذاب رنگ موی ماهگونی یا شرابی تیره مدل مو بلند همراه با رنگ موی شرابی رنگ موی شرابی زیبا و جذاب انواع فرمول های رنگ موی شرابی مدل موی بلند به همراه رنگ موی شرابی مدل مو زیبا با رنگ شرابی

ترکیب های متنوع و مدل های رنگ موی شرابی را در این مجموعه مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند و شما را در انتخاب رنگ موی شرابی مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند. برای مشاهده فرمول های ترکیبی رنگ مو های مختلف به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

رنگ مو شرابی قرمز

رنگ موی ماهاگونی

رنگ ماهاگونی روشن

رنگ موی قهوه‌ای مایل به قرمز که با نام ماهاگونی معروف است، به عنوان یکی از جدیدترین رنگ موهای زنانه بوده که از زمستان 2016 تاکنون طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. این رنگ موی زیبا و خیره‌کننده سایه‌های مختلفی از رنگ کبود را بر روی موها ایجاد می‌کنند و باعث می‌شود تا موها درخشش فوق‌العاده‌ای داشته باشند.مدل‌های مختلف رنگ موی ماهاگونی را…

رنگ موی ماهاگونی

اگر به رنگ موی قرمز، شرابی، مسی و به طور کلی سایه‌های رنگ قرمز علاقه‌مند هستید، شاید رنگ موی ماهاگونی نیز بتواند نظر شما را به خود جلب کند.

این رنگ موی زیبا که رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز دارد، زیبایی خیره‌کننده‌ای را برای موها ایجاد می‌کند. این رنگ موی زیبا سایه‌های مختلفی از رنگ قهوه‌ای، قرمز، بنفش تیره و ارغوانی را شامل می‌شود که هرکدام از آن‌ها زیبایی ویژه و منحصربه‌فردی را بر روی موها ایجاد خواهند کرد.

نیازی نیست تمام قسمت‌های مو را به رنگ ماهاگونی درآورید. هایلایت‌ها و بالیاژهای ماهاگونی نیز می‌توانند به خوبی موهایتان را زیباتر و درخشان‌تر کنند.

برای اینکه رنگ موی ماهاگونی به زیبایی برای مدت طولانی‌تری روی موها باقی بماند، باید به چند نکته توجه کنید:

اول اینکه از محصولات مراقبت از موی مخصوص موهای قرمز استفاده کنید و دوم، از آب سرد و یک شامپوی ملایم برای شست‌وشوی موها استفاده کنید. آب داغ چربی‌های مفید مو را از بین برده و مانع از درخشش موها می‌شود.

 

مدل‌های مختلف رنگ موی ماهاگونی

 

هایلایت‌هایی از رنگ ماهاگونی تیره، باعث ایجاد عمق بر روی موها شده و ظاهری منحصربه‌فرد را ایجاد می‌کند.

 

ماهاگونی

 

رنگ موی ماهاگونی روشن!

 

ماهاگونی

 

رنگ موی ماهاگونی که در آن رنگ قرمز غالب بوده و زیبایی ویژه‌ای را به وجود آورده است. این رنگ مو برای رنگ پوست سبزه بسیار مناسب است

 

ماهاگونی

 

بالیاژ زیبا به رنگ ماهاگونی که رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز در آن به خوبی مشخص است.

 

ماهاگونی

 

هایلایت مو با رنگ ماهاگونی!

 

ماهاگونی

 

رنگ موی ماهاگونی را برای موهای بلند و موج‌دار امتحان کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.

 

ماهاگونی

 

رنگ موی ماهاگونی که سایه‌هایی به رنگ بنفش و ارغوانی در آن دیده می‌شود.

 

ماهاگونی

 

رنگ ماهاگونی روشن

رنگ موی شرابی / فرمولهایی تضمینی برای رنگ موی شرابی

ترکیب رنگ مو. شرابی

رنگ موی شرابی / فرمولهایی تضمینی برای رنگ موی شرابی / رنگ موی شرابی تیره / رنگ موی شرابی بدون دکلره / رنگ موی شرابی انگوری / رنگ موی شرابی سیکلمه / رنگ موی شرابی مسی / پاک کردن رنگ موی شرابی

رنگ موی شرابی از جمله رنگ هایی است که در بین خانمها طرفداران زیادی دارد این رنگ منحصر به فرد برای هر خانمی با هر چهره و رنگ پوستی مناسب میباشد اما معمولا برای خانمهای میانسال و خانم هایی که رنگ پوست سفیدی دارند بهترین گزینه است.

رنگ موی شرابی طیف های مختلف و جذابی دارد که در صورت دقت نکردن به ترکیب های درست رنگ ها و استفاده فرمول های ناصحیح برای آن ممکن است طیف قهوه ای یا حنایی به خود بگیرد و شما را به طور کامل از خواسته خود مایوس  کند.

طیف ها و ترکیبات مختلفی از رنگ شرابی وجود دارد در این مطلب سعی داریم 7 فرمول مختلف برای رنگ شرابی به شما معرفی کنیم تا بتوانید بدون دردسر به رنگ موی شرابی مورد علاقه خود برسید

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که رنگ موهایی که پایه رنگی قرمز دارند هم مانند رنگ های فانتزی دوام زیادی ندارند و پس از چند باز شستشو به مرور کمرنگ شده و به رنگ قهوه ای متمایل میشود

انواع مدل های رنگ مو شرابی

رنگ موی شرابی تیره

این رنگ موی شرابی بیشتر از آنکه طیف قرمز داشته باشد به سمت طیف قهوه ای میرود و اصطلاحا به آن رنگ ماهگونی گفته میشود

برای تهیه این رنگ شما باید به مقدار مساوی شکلاتی متوسط و شرابی بنفش روشن را با اکسیدان 6 درصد مخلوط کرده و به مدت 45 دقیقه روی موهای خود بگزارید

رنگ موی ماهگونی یا شرابی تیره

رنگ موی شرابی بدون دکلره

همانطور که میدانید دکلره کردن مو آسیب های زیادی به مو وارد میکند علاوه بر ایجاد شوک بر کف سر که سبب ریزش موها میگردد ساقه موها را نیز ضعیف کرده و خشک و شکننده میکند

بنابراین بهتر است رنگهای تیره مانند رنگ موی شرابی را بدون دکلره کردن موهایتان امتحان کنید

برای انجام این کار شما میتوانید از هر یک از دو فرمول زیر استفاده بفرمایید

رنگ شماره 7 و شماره 3.6 به ترتیب به مقدار 3/2 و 3/1 از یک تیوپ رنگ کامل به همراه اکسیدان 9 درصد

و یا استفاده از رنگ شماره 4.6 پرفکت و شماره 44.65 پرفکت هرکدام به ترتیب 3/1 و 3/2 از یک تیوپ رنگ کامل به همراه اکسیدان 6 درصد

رنگ موی شرابی 2015

فرمول رنگ موی شرابی بنفش

رنگ موی شرابی انگوری

این رنگ موی شرابی رنگی منحصر به فرد است که برای دختر خانمها بسیار مناسب میباشد

شما میتوانید با هریک از دو فرمول زیر به این رنگ جذاب برسید

رنگ موی شماره 6.99 رویال و رنگ موی 6.55 پرفکت هر کدام به ترتیب به اندازه 3/2 و 3/1 از تیوپ رنگ کامل

رنگ موی شرابی ارغوانی

رنگ موی شرابی مسی

این رنگ مو بیشتر در بین خانمهای مسن تر طرفدار دارد و رنگی کلاسیک و با وقار به شمار میرود

شما به سادگی با استفاده از فرمول زیر میتوانید این رنگ را تهیه کنید

3/2 تیوپ از رنگ شماره 75 به اضافه ی رنگ پرفکت شماره 88.43 به مقدار 3/1 از تیوپ و واریاسیون رنگ پرتقالی به اندازه ی یک بند انگشت و اکسیدان 9 درصد

رنگ موی شرابی سیکلمه

برای دستیابی به این رنگ خاص و منحصر به فرد میتوانید از 3/1 تیوپ رنگ شماره 4.6 و 3/2 تیوپ رنگ شماره 3.6 و اکسیدان 6 درصد استفاده کنید.

رنگ موی شرابی ارغوانی

این رنگ موی شرابی احتیاج به 3/2 تیوپ رنگ شماره 76 و 3/1 تیوپ رنگ پرفکت شماره 66.46 و به مقدار مورد نیاز اکسیدان 9 درصد دارد

پاک کردن رنگ موی شرابی

 تا به اینجا سعی کردیم رنگهای ترکیبی از رنگ موی شرابی را به همراه فرمول هایشان برای شما معرفی کنیم با استفاده دقیق از این فرمول ها شما به سادگی میتوانید به رنگ دلخواه خود دست یابید

اما نکته حائز اهمیت این است که رنگ موی شرابی هم مانند رنگ موی مشکی پرکلاغی بدون شستن کامل رنگ با دکلره یا اکسیدان از بین نمیرود و شما نمیتوانید رنگ دیگری را روی آن بزنید

بنابراین اگر مایل به تغییر رنگ از شرابی به رنگهای دیگر هستید ابتدا باید این رنگ را با دکلره از بین ببرید و سپس رنگ جدید را بزنید و یا میتوانید به مدت 12 ماه صبر کنید تا رنگ قرمز کاملا از موهایتان شسته شود و سپس رنگ جدید استفاده کنید.

 

 

ترکیب رنگ مو. شرابی

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

رنگ موی قرمز اتشی

رنگ موی آتشین

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

در این بخش از مد وی زیباترین رنگ موی آتشین و رنگ مو قرمز آتشین را تماشا کنید.

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

رنگ موهای قرمز آتشین جدید و شیک برای زنان و دختران

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

رنگ موی سرخ

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

آموزش ترکیب هایلایت قرمز اتشین بدون دکلره

قرمز تند بدون دکلره

تکه های مو را با فویل و یا کلاه مش جدا میکنیم

فرمول ۱ :

پودر ماگما شماره ۰٫۴۴ + ولکسون ۱۲ % ولا به نسبت ۱/۵ به ۱ مخلوط کرده و روی تکه های جدا شده به مدت ۴۵ دقیقه میگذاریم

فرمول ۲ :

Clayner پودر را با اکسیدان ۹% ترکیب نموده و به مدت ۳۵ دقیقه مکث

رنگ موی آتشین | رنگ مو قرمز آتشین + تصاویر

رنگ موی نارنجی

رنگ مو آتشین

رنگ مو آتشین

رنگ مو آتشین

رنگ موی آتشی

رنگ مو آتشین

فرمول ترکیب رنگ مو قرمز اتیشی با دکلره،پایه ۹

فرمول ۱ :

قسمت هایی از موها را جدا کرده و دکلره می کنیم تابه پایه ۹ برسد بعد از شستشو از واریاسیون قرمز به اندازهی لازم + اکسیدان ۶ % به مدت ۱۰ دقیقه

فرمول ۲ :

موها را دکلره می کنیم تا به پایه ۹ برسد بعد از رنگ های فانتزی قرمز مانند قرمز بس – قرمز لیزاپ – قرمز ایزی یا کریزی بدون آب و اکسیدان روی موها ی

دکلره شده میزنیم و بعد از دو دقیقه شستشو میدهیم

رنگ موی نارنجی

رنگ مو آتشین

رنگ موی قرمز آتشین

رنگ مو آتشین

رنگ موی قرمز آتشین

رنگ موی قرمز آتشین

رنگ مو آتشین جدید

رنگ موی قرمز آتشین

فرمول ترکیب رنگ مو مسی آتشی

رنگ : ۹٫۴۴
مقدار : ۵ سانت
رنگ : ۷٫۳
مقدار : نصف تیوپ
پایه : ۸ – ۷
اکسیدان : ۶ %

رنگ موی قرمز آتشین

رنگ موی نارنجی

رنگ موهای آتشین

رنگ موی نارنجی

به عبارت دیگر این رنگ مو است که به نام. امبر آتش، مو قرمز، امبر قرمز، ققنوس تیره، مو فوتبال و به طور یکسان. اما قبل از رفتن برای این رنگ مو را به حساب عوامل متعددی مانند رنگ چشم خود را و پوست. آیا واقعا با آنها کار می کند؟ اگر بله پس پیش بروید. انتخاب درخشان سایه از رنگ قرمز، زرد و نارنجی و انتخاب کردن برای هر سبک را دوست دارید با شروع از برجسته دلپذیری به آخرین سبک امبر شیک.

رنگ موی نارنجی

اختصاصی مد وی

 

 

رنگ موی قرمز اتشی