انواع رنگ موی قرمز

رنگ موی آلبالویی پوست گندمی

تناژهای رنگ موی قرمز

طیف های رنگ مو قرمز

رنگ موی مناسب پوست تیره

معرفی رنگ قرمز

تناژهای رنگ مو قرمز

اگر به رنگ کردن موهای خود علاقه داشته و می خواهید موهای خود را به رنگ موی قرمز در آورید باید در نظر داشته باشید که انتخاب رنگ مناسب در بازه وسیع رنگ های قرمز اهمیت داشته و بهتر است رنگ مویی را انتخاب کنید که برای رنگ پوست و صورت شما مناسب باشد. زیرا رنگ موی قرمز بیشتر از هر رنگ دیگری جلب توجه کرده و در صورتی که رنگ مو خود را به درستی انتخاب نکرده باشید، جلوه زیبایی نخواهد داشت.
در این مقاله به بررسی رنگ موهای مختلف قرمز پرداخته شده و به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.

 

انواع رنگ موی قرمز گرم

رنگ موی مسی روشن
رنگ  مو مسی روشن یک رنگ زنده و شاد است که باعث سرزنده نشان دادن چهره هم می شود. این رنگ مو برای کسانیکه پوست روشن و توناژ هلویی رنگی دارند مناسب بوده و به خصوص با چشم های سبز زیباتر دیده می شود.

 

رنگ موی  نارنجی

موهای نارنجی و یا قرمز آتشین از آن دسته موهای زیبا و وحشی است. این رنگ موی طبیعی بیشتر در بین انگلیسی ها و اروپاییان رواج داشته و معمولا به کسانی که این رنگ مو را دارند جینجر می گویند. این رنگ مو بیشتر روی صورت های خیلی سفید و کک و مک دار زیبا به نظر می رسد.

رنگ مو نارنجی

رنگ موی مناسب پوست روشن

رنگ موی هایلایت مسی
هایلایت های مسی روی بیس قرمز تیره تری از موها زیباتر به نظر رسیده و بلیاژ آن هم زیبا به نظر می رسد. به خصوص اگر فردی پوست روشن و چشم های قهوه ای یا سبز داشته باشد.

رنگ موی بلوطی روشن
این رنگ ترکیبی از طلایی و قهوه ای روشن است و برای کسانی که توناژ پوست گندمی و یا هلویی روشنی دارند مناسب است. بسیاری از بازیگران هالیوودی از این رنگ مو روی موهای خود استفاده می کنند.

رنگ موی بلوطی معمولی
این رنگ ترکیبی از قرمز، طلایی و قهوه ای است. این رنگ مو برای کسانی که پوست سبزه و چشم های سبز یا قهوه ای تیره ای دارند مناسب است.

 

رنگ موی بلوطی

رنگ موی بلوطی مناسب پوست گندمی

رنگ موی  مسی- طلایی
این رنگ یک رنگ گرم و ترکیبی از بلوند، طلایی و قرمز روشن است و برای کسانی مناسب است که پوست روشنی داشته و چشم های عسلی، سبز یا قهوه ای دارند.

رنگ موی قرمز-مسی
در این رنگ از ترکیب رنگ های بلوند روشن و ترکیبی از نارنجی و قهوه ای استفاده می شود. این رنگ مو برای کسانی مناسب است که پوست سفید نه چندان روشنی داشته و چشم های آبی، سبز و یا قهوه ای دارند.

رنگ مو مسی

رنگ موی مسی مناسب چشم های آبی و سبز

رنگ موی بلوطی تیره
این رنگ مو ترکیبی از رنگ های قرمز مایل به طلایی و قهوه ای است که یک رنگ موی بسیار شیک و کلاسیک است. همچنین این رنگ مو روی چهره های با توناژ گرم و یا خنثی مناسب است.

 

رنگ مو بلوطی

رنگ موی بلوطی تیره مناسب پوست گرم

انواع رنگ موی قرمز خنک

رنگ موی  قهوه ای مایل به قرمز
قهوه ای مایل به قرمز برای کسانی مناسب است که توناژ پوست سرد و چشم های آبی، سبز و یا قهوه ای دارند.

رنگ موی قهوه ای مایل به آلبالویی
این رنگ مو که از ترکیب قرمز و قهوه ای تشکیل شده برای کسانی مناسب است که پوست معمولی و چشم های قهوه ای تیره ای دارند.

رنگ موی آلبالویی

رنگ موی مناسب پوست معمولی

رنگ موی  قرمز جیغ
این رنگ مو برای چهره های سبزه و چشم های قهوه ای تیره مناسب بوده و یکی از رنگ موهای جذاب شناخته می شود.

رنگ موی قرمز آلبالویی
این رنگ مو ترکیبی از قرمز روشن و کمی آبی و قهوه ای است که برای پوست های تیره تر و چشم های قهوه ای تیره مناسب است.

رنگ موی قرمز تیره
منظور از رنگ موی قرمز  تیره رنگ مویی است که قرمز و مایل به زرشکی و بنفش تیره باشد. این رنگ مو برای کسانی مناسب است که پوست تیره و یا سبزه ای داشته و چشم های قهوه ای تیره و آبی روشنی داشته باشند.

 

قرمز مخملی

رنگ موی قرمز آلبالویی

رنگ موی قرمز آلبالویی رو به مشکی
این رنگ مو بسیار تیره است و در نظر اول به رنگ مشکی می خورد ولی در واقع ترکیبی از قرمز و مشکی است و روی پوست های معمولی و تیره و چشم های قهوه ای تیره زیبا به نظر می رسد.

 

رنگ موی قرمز مخملی
این رنگ مو ترکیبی از یک قرمز پر رنگ و در عین حال سرد است که برای پوست های خنک یا سبزه و چشم های قهوه ای، آبی و سبز مناسب است.

 

رنگ موی قرمز یاقوتی
این رنگ ترکیبی از قرمز تیره و کمرنگ است و مانند یاقوت درخشان است که با پوست های سفیدتر و چشم های آبی یا سبز روشن زیباتر به نظر می رسد.

 

رنگ موی قرمز– مشکی
این رنگ مو جلوه زیبایی داشته و در آن سایه هایی از رنگ قرمز دیده می شود. افرادی که پوست سبزه و یا تیره و چشم های قهوه ای یا سبزی دارند می توانند از این رنگ مو استفاده کنند.

رنگ مو بنفش-قرمز

طیف های رنگ قرمز مناسب پوست تیره

رنگ موی بادمجانی
رنگ  مو بادمجانی یک رنگ بسیار جذاب و داغ است که هرچه قدر تیره تر باشد زیباتر هم دیده می شود. این رنگ مو برای خانم های با توناژ پوستی خنک توصیه می شود.

رنگ موی قرمز-بنفش
این رنگ مو ترکیبی از قرمز و بنفش بوده و برای کسانی که به دنبال یک رنگ موی معمولی هستند توصیه نمی شود. این رنگ مو هم روی چهره های سبزه و هم روشن زیبا به نظر می رسد.

رنگ موی قرمز جوهری
در این رنگ مو هم از رگه های بنفش استفاده شده و در بین کسانی که به دنبال رنگ موی خاصی هستند طرفداران زیادی دارد. به علاوه این رنگ مو روی چهره های تیره و یا سبزه و یا پوست های معمولی زیبا دیده می شود.

رنگ موی آلبالویی پوست گندمی

رنگ مو

رنگ ماهاگونی چه رنگیه

خانما من یه راهنمایی می خوام.من می خوام موهامو رنگ کنم ولی هیچ رنگی مد نظرم نیست.منو راهنمایی کنین چه رنگی بکنم موهامو . من پوستم سفید هست

یک کاربر از این پست مفید تشکر کرده است. نمایش سپاس ها
مدیر سایت
تعداد پست :186
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 161
منم پوست روشنی دارم رنگ گوهای خودم مشکیه روش هایلایت مسی در اوردم راضیم شاید تو هم دوست داشته باشه.مسی رنگ امسال هم هست
کاربر یک ستاره ⋆تعداد پست :994
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 346
رنگ ماهاگونی هم خیلی شیکه و مدل شده
کاربر جديدتعداد پست :12
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 1
خوب چون پوستت روشنه هر رنگ مویی بهت میاد..البته رنگ های تیره جلوه بیشتری به صورتت میده اما با رنگ موی روشنم اگه آرایش مناسبی داشته باشی عالی میشه 🙂
کاربر دو ستاره ⋆⋆تعداد پست :2441
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 839
اولین بار که موهامو ماهاگونی کردم از این رنگ استفاده کردم خوب بود ولی فهمیدم تقلبی هست و جای معتبری هم نمی شناختم برای تهیه اصلی این رنگ به همین خاطر از رنگ دیگه ای استفاده کردمکاربر دو ستاره ⋆⋆تعداد پست :2441
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 839
این رنگ مو من پیشنهاد میکنم مارک خوبی و کیفت عالیه از همه مهم تر قیمت مناسبی داره برای کسایی که مثل من زود ریشه موهاشون در می یاد ولی نمایندگی کم من دوتاشو میشناسم یکیش تو منوچهری یکیشم تو میرداماد ……………………………

best هم رنگ خوبیه!!!!!!!!!مدیر سایت
تعداد پست :186
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 161
مرسی مریم جان اطلاعات خیلی خوبی بهم دادی
یک کاربر از این پست مفید تشکر کرده است. نمایش سپاس ها
کاربر جديدتعداد پست :4
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 1
مرسی مریم جون
یک کاربر از این پست مفید تشکر کرده است. نمایش سپاس ها
کاربر جديدتعداد پست :8
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 0
رنگ موی پاییز چی مده؟
من موهامو شکلاتی تیره کردم میخوام یه رنگ قشنگ بزارم پوستم روشنه
کاربر جديدتعداد پست :108
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 48
رنگای گرم مثل مسی خیلی مناسب برای پاییز چون پوستتم روشنه بهت می آد
یک کاربر از این پست مفید تشکر کرده است. نمایش سپاس ها
کاربر دو ستاره ⋆⋆تعداد پست :2441
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 839
من خودم دوست دارم موهام هایلایت باشه اونم تو زمینه ماهاگونی تیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :16421
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 13252

چگونه رنگ مو را انتخاب کنیم؟
خرمایی، طلایی، زیتونی یا مشکی؟ شما چه رنگ مویی را ترجیح می ‌دهید؟ خیلی‌ از خانم‌ ها این نکته را نمی ‌دانند که رنگ مویی که روی سر دیگری ممکن است بسیار جذاب و زیبا باشد، احتمال دارد هیچ جذابیتی درچهره ی آن ها ایجاد نکند.
کارشناسان زیبایی توصیه می‌ کنند هنگام انتخاب رنگ مو پیش از هر چیز دیگری به رنگ پوست صورت‌ مان توجه کنیم.برای این که انتخاب ایده‌آلی داشته باشید، اولین توصیه متخصصان و کارشناسان این است که رنگ موی تان را بر اساس رنگ پوست صورت تان، رنگ چشم‌ های تان و شخصیت و موقعیت اجتماعی خودتان انتخاب کنید.
۵ عامل مهم در انتخاب رنگ مو:
در انتخاب رنگ مو ۵ عامل نقش دارند
رنگ پوست
رنگ طبیعی مو
رنگ چشم
چاقی و لاغری شخص
شخصیت فرد
رنگ موی سر شما باید مکمل رنگ پوست ‌تان باشد. هیچ ‌گاه موی سرتان را بیش از ۲ تا ۳ درجه از رنگ طبیعی خود روشن ‌تر یا تیره‌ تر نکنید. برای تشخیص رنگ سه عامل متفاوت دخیل هستند
تن رنگ: گرمی و سردی رنگ را تعیین می ‌کند. رنگ ‌های گرم یعنی قرمز، نارنجی و زرد. از رنگ‌ های سرد نیز عمدتا آبی، سبز و بنفش مورد استفاده قرار می‌ گیرد.
سطح رنگ: روشنی و تیرگی رنگ را تعیین می ‌کند که با افزایش رنگ ‌های مشکی و سفید تغییر می ‌یابد.
ضریب اشباع رنگ: درجه غلظت و یا میزان رنگدانه‌های موجود را تعیین می‌ کند.
کاربر سه ستاره ⋆⋆⋆تعداد پست :3163
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 5127
سارا جان اگه پوستت روشنه شکلاتی ماهگونی بژتنباکویی رنگای قشنگین
کاربر یک ستاره ⋆تعداد پست :1433
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 501
اطلاعاتی در مورد رنگ مو:

از آنجایی که پایه و بیس رنگ موی خانمهای ایرانی قطعا با خانمهای اروپایی و غربی بسیار تفاوت داشته و بیشترین فرق آن در مقدار قرمزی است که در پایه ی رنگ موی طبیعی خانمهای ایرانی وجود دارد، اکثر آنها حتی اگر موهای روشنی هم داشته باشند بیس قرمزی را حتی با درصد بسیار کم در  مویشان دارند و این تفاوت سبب می شود که برای تغییر رنگ مو و گرفتن قرمزی آن که خیلیها دوست ندارند، گاهی دچار مشکل شوند .

بعضی وقتها حتی دیده شده خانمی که خیلی هم سفید پوست و دارای موهای روشن است برای تغییر رنگ موی خود به زیتونی با مشکل مواجه می شود که این به همان در صد کم قرمزی که اکثر ما در موهایمان داریم بر میگردد و همین امر باعث شده پس از رساندن رنگ به پایه ی دلخواه با یکی ، دو بار شستشو رنگ مو از زیتونی خارج شده و به نارنجی و یا کمی قرمز متمایل گشته و دوباره او را مجبور به تغییر رنگ در مدت زمانی کوتاه کند حتی با دکلره و بیرنگ سازی موها.
بنابراین چون رنگ موهای خارجی بیشتر بر اساس بیس موهای خودشان ساخته می شود شاید گاهی ما را به آن نتیجه ی مطلوب نرساند کما اینکه جدیدا با ماندگاری خیلی کمی هم ساخته می شوند و با یکی دو بار شستشو رنگ اولیه تغییر می کند .
چیزی که بر اساس تجربیات بدست آمده جدای از مهارت ترکیب رنگها برای رسیدن به رنگ مطلوب نوع رنگ مهم  بوده که بهتر است برای ما ایرانیان رنگ مویی ایرانی اما با کیفیت خوب و عالی و با اکسیدانی مناسب آن رنگ باشد که اگر  ویژگیهای یک رنگ خوب را داشته باشد از نظر قیمت نیز برای همه مقرون به صرفه تر خواهد بود.
رنگ موهای اسپانیایی و ایتالیایی که با نامهای ایرانی نیز بسته بندی و تولید می شوند هم به دلیل نزدیک بودن نژاد و رنگشان به ما برای موهای ایرانی مناسبند اما رنگ موهای ترکیه ای و آلمانی چندان مناسب  موهای ما نیستند.
اگر گاهی از مادر و مادر بزرگهایمان در مورد رنگ موهای زمان خودشان سوال کنیم شاید نام رنگ موی افشان قدیم را به زبان بیاورند و از کیفیت مطلوب آن بگویند،  اینجاست که اگر رنگ موها ی ایرانی با همان کیفیت قدیم بدست می آمد شاید هیچکس سراغی از رنگهای خارجی نمی گرفت.

 

 

 

 

 

رنگ ماهاگونی چه رنگیه

فرمول رنگ مو ماهگونی – رنگ مو سال

تصویر رنگ موی شرابی ماهاگونی

 

نام رنگ مو : رنگ مو ماهگونی

فرمول رنگ ماهگونی ( ماهگونه ای ) :

 

*. شرابی بنفش روشن 50 میل

*. شکلاتی متوسط 50 میل

*. کسیدان اندازه مقدار رنگ

*. پایه 6

*. در رنگ پادینا اینجوری میشه

*. RV6 50 میل w4 50 میل

 

منبع : آسمونی ها

 

 

تصویر رنگ موی شرابی ماهاگونی

مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ موی مسی طلایی، شکلاتی و ماهاگونی

ترکیب ماهاگونی مسی و دودی

 

رنگ موی مسی

کوکا :رنگ موی مسی یکی از رنگ هایی است که بیشتر مناسب پوست های تیره وگندمی و برنزه است.

ما در این پست فرمول های ترکیب و کاتالوگ رنگ موی مسی را برای شما ارائه کرده ایم.

ترکیب شماره یک از رنگ موی مسی : رنگ موی شماره 7.4 به مقدار 2.3 تیوپ و همچنین رنگ موی 6.4 به مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9 را با هم ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

ترکیب شماره دو برای رنگ موی مسی: رنگ موی شماره 77.44 به مقدار 2.3 تیوپ وهمچنین رنگ موی شماره 6.4 به مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9 % را ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

ترکیب شماره سه از رنگ موی مسی: رنگ موی شماره 6.43 به مقدار 1.3 تیوپ و همچنین رنگ موی شماره 6.43 به مقدار 1.3 تیوپ و رنگ موی شماره 77.43 به مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9% را با هم ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

رنگ موی بلوند مسی

رنگ موی بلوند مسی , عکس و مدل
رنگ موی بلوند مسی

ترکیب شماره یک برای رنگ موی بلوند مسی: شما برای تهیه این رنگ مو احتیاج به رنگ مو با شماره 10.44آلبورابه مقدار 2.3 تیوپ ورنگ موی7.44به مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9%دارید.

ترکیب شماره دو برای تهیه رنگ موی بلوند مسی: برای تهیه این رنگ موی جذاب شما احتیاج به رنگ موی شماره 8.43به مقدار 2.3 تیوپ و در این ترکیب به واریاسیون نارنجی 0.43 ولابه مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9دارید.

ترکیب شماره سه برای رنگ موی بلوند مسی: برای تهیه این رنگ مو شما احتیاج به رنگ k7به مقدار 1.3 تیوپ و همچنین رنگ موی E18آتوسا به مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9 دارید .

ترکیب شماره چهار برای تهیه رنگ موی بلوند مسی: برای تهیه این رنگ مو شما احتیاج به رنگ موی شماره 4.4 به مقدار 1.3 تیوپ و رنگ موی شماره 8.43 به مقدار 1.3 تیوپ و رنگ موی شماره 6.74 به مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9 دارید .

ترکیب شماره پنج برای تهیه رنگ موی بلوند مسی: برای تهیه این رنگ مو شما احتیاج به رنگ موی شماره 88.43به مقدار 1.3 تیوپ و رنگ موی K8به مقدار 1.3 تیوپ ورنگ موی 8.44 به مقدار 1.3 تیوپ و اکسیدان شماره 9 دارید.

رنگ موی مسی آتشین

عکس رنگ موی مسی آتشین
رنگ موی مسی آتشین

پایه موهای خود را به شماره 7 ویا 8 برسانید، سپس رنگ موی شماره 9.44 به مقدار 1.2 تیوپ وهمچنین رنگ موی 7.46 به مقدار 1.4 تیوپ و رنگ موی 6.23به مقدار 1.4 تیوپ و اکسیدان شماره 6 را ترکیب کرده و بر روی مو بگذارید.

رنگ موی مسی نارنجی

مدل رنگ موی مسی نارنجی
رنگ موی مسی نارنجی

پایه موی خود را به شماره 6 برسانید این کار را می توانید توسط رنگ موی 000 انجام دهید سپس رنگ موی مسی به مقدار 70 میل و مسی متوسط 20 میل وبلوند نارنجی به مقدار 30 میل و واریاسون نارنجی به مقدار 2 سانتی متر و واریاسیون نقره ای به مقدار 5 سانتیمتر واکسیدان شماره 9 را ترکیب کرده بر روی مو بگذارید.

کاتالوگ رنگ موی مسی طلایی
رنگ موی مسی طلایی
عکس رنگ موی مسی ماهاگونی
رنگ موی مسی ماهاگونی
مدل رنگ موی مسی شکلاتی
رنگ موی مسی شکلاتی
رنگ موی مسی روشن , عکس و مدل
رنگ موی مسی روشن

ترکیب ماهاگونی مسی و دودی

فرمول جدید مدل موی شرابی + عکس

رنگ مو شرابی

چند فرمول جدید مدل موی شرابی + عکس

رنگ موی شرابی (3)

تغییر رنگ موهای شرابی,رنگ شرابی یا بادمجانی

رنگ موی شرابی یکی از رنگ های منحصر به فردی است که طرفدادان زیادی دارد و جذابیت خاص خودش را دارد در این مطلب از دلبرانه ۷ ترکیب رنگ موی شرابی و مدل هایی از این رنگ مو را مشاهده خواهید کرد

رنگ موی شرابی (7)

آموزش رنگ موی شرابی و بنفش آموزش رنگ موی شرابی و بنفش , فرمول رنگ مو , رنگ موی شرابی

 • اگر شما قصد دارید که مو هایتان را رنگ شرابی کنید می توانید چندتا رنگ مو را باهم ترکیب کنید و رنگ شرابی دلخواه خود را بر روی مو هایتان بزنید. در این مجموعه از آرایش مو چند ترکیب رنگ موی شرابی را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

Wine red hair color

رنگ مو شرابی شکلاتی,رنگ موی شرابی بادمجانی,رنگ مو شرابی ماهاگونی

 • رنگ موی شرابی معمولا به همه رنگ پوست ها می آید از این رو همه می توانند در صورت تمایل از این رنگ مو استفاده کنند. خانم هایی که دارای رنگ پوست روشن و صورتی رنگ هستند رنگ موی شرابی می تواند بهترین انتخاب برای آن ها باشد هم چنین افراد با پوست تیره می توانند از رنگ شرابی برای رنگ مو خود استفاده کنند.

رنگ موی شرابی (2)

 • یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ مو این است که درجه و سایه رنگی را که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما مطابقت و سازگاری داشته باشد زیرا رنگ مو در جذابیت و زیبایی خانم ها بسیار تاثیر گذار است.
 • رنگ مو های شرابی و رنگ هایی که بیس قرمز دارند جزء رنگ مو های فانتزی به شما می روند و دوام زیادی بر روی مو های شما ندارند و به مرور زمان رنگ موی شرابی به قهوه ای خوشرنگی تغییر رنگ می دهد.

رنگ موی شرابی تیره,رنگ موی شرابی بدون دکلره

Wine Red Hair

 رنگ موی شرابی تیره (ماهگونی)

به این رنگ مو ماهگونی (ماهگونه ای) نیز گفته می شود که در ادامه مطلب فرمول ترکیبی این رنگ را در اختیار شما همراهان عزیز قرار می دهیم.

رنگ موی شرابی روشن,رنگ موی شرابی بنفش,ترکیب رنگ موی شرابی

رنگ موی شرابی (4)

فرمول ترکیبی شرابی تیره

* شرابی بنفش روشن ۵۰ میل + شکلاتی متوسط ۵۰ میل + اکسیدان برابر رنگ + پایه۶ *

رنگ موی شرابی (5)

رنگ موی شرابی روشن,رنگ موی شرابی بنفش,ترکیب رنگ موی شرابی

شرابی بدون دکلره

اگر شما ترجیح می دهید که مو های خودتان را بدون استفاده از دکلره شرابی کنید هر یک از دو فرمول زیر را می توانید برای ترکیب موی خود استفاده کنید.

رنگ موی شرابی (6)

اولین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره

رنگ شماره V2 : به اندازه ۲/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۳,۶ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

دومین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره (شرابی بنفش)

رنگ شماره ۴,۶ پرفکت: به اندازه ۱/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۴۴,۶۵ پرفکت  : به اندازه ۲/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

فرمول رنگ موی شرابی بنفش

رنگ موی شرابی روشن,رنگ موی شرابی بنفش,ترکیب رنگ موی شرابی

 • رنگ موی شرابی سیکلمه

اگر شما تمایل دارید که مو های خود را به رنگ  شرابی سیکلمه در آورید رنگ های زیر را طبق این فرمول ها با یکدیگر ترکیب کنید.

فرمول شماره ۱

رنگ شماره WR4 آتوسا : به میزان ۲/۳ تیوپ
رنگ موی شماره RV6 آتوسا : به میزان ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

فرمول شماره ۲

رنگ شماره ۴.۶ : به میزان ۱/۳ تیوپ
رنگ شماره ۳.۶ : به میزان ۲/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

 

فرمول رنگ موی شررابی (1)

 • رنگ موی شرابی انگوری

با دو فرمول مختلف می توانید مو های خود به رنگ موی شرابی انگوری در آورید.

ترکیب رنگ شرابی انگوری ۱

رنگ موی ایگورا رویال با شماره ۶.۹۹ : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۶.۵۵ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

ترکیب رنگ شرابی انگوری ۲

رنگ موی آتوسا RV6 : به اندازه ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۶.۵۵ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

فرمول رنگ موی شررابی (1)

عکس رنگ موی شرابی روشن,مدل رنگ موی شرابی بنفش,فرمول ترکیب رنگ موی شرابی

 • رنگ موی شرابی مسی

  این رنگ مو را با سه فرمول ترکیبی مختلف در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

  ترکیب رنگ شرابی مسی ۱

  رنگ V5 با هر مارکی : به مقدار ۲/۳ تیوپ
  رنگ موی پرفکت با شماره ۸۸.۴۳ : ه مقدار ۱/۳ تیوپ
  واریاسیون پرتغالی : ۲ سانت
  اکسیدان : %۹

  فرمول رنگ موی شرابی مسی۲

  رنگ ۶۶.۴۴ : به مقدار ۲/۳ تیوپ
  رنگ ۴۴.۴۶ : به مقدار ۱/۳ تیوپ
  واریاسیون پرتغالی ۰.۴۳ : ۲ سانت
  اکسیدان %۹

  ترکیب رنگ موی شرابی مسی ۳

  رنگ ۵۵.۴۴ : به اندازه کل تیوپ
  رنگ ۷۷.۴۶ : ۵ سانت
  اکسیدان %۹

   

  ترکیب رنگ موی شرابی بور گاندی

  رنگ موی شماره ۷.۴۵ آتوسا زله ای : به میزان ۲/۳ تیوپ
  رنگ موی WR4 آتوسا : به میزان ۱/۴ تیوپ

  ترکیب رنگ موی شرابی ارغوانی

  رنگ V6 :  به میزان ۲/۳ تیوپ
  رنگ پرفکت با شماره ۶۶.۴۶ : به میزان ۱/۳ تیوپ
  اکسیدان %۹

  عکس های رنگ موی شرابی

فرمول رنگ موی شررابی (2)

رنگ مو شرابی

رنگ مو، آموزش ترکیب رنگ مو

رنگ عنابی چه رنگی است

کاربر جديدتعداد پست :16
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 6
رنگ مو رنگ مو

سلام خانومم بی زحمت بهم ترکیب رنگ این مدل موها را  ب ترتیب بگویید. با تشکر

رنگ مورنگ مورنگ مو

6  کاربر از این پست مفید تشکر کرده اند. نمایش سپاس ها
کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو طلایی فندوقی

زیباکده

yamur :

سلام گلم دوتا سوال دارم…یکی اینکه ترکیب 9.5با 4.75(طلایی خیلی روشن با فندقی تیره چه رنگی میشه)؟

زیباکده

سلام دوست عزیزم بستگی داره این ترکیب  رو روی چه پایه مویی استفاده کنی من دقیق نمی تونم بگم چه رنگ درمیاد. اما روی موی تیره تقریبا یه قهوه ای فندوقی طلایی متوسط درمیاد.

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو با هایلایت

زیباکده

masi jon :

سلام عزيزم رنگ موهاي ابجي فندقي ميخواد هاله شكلاتي رنگ كنه .ميتونه اين رنگ رو بزاره يا نه؟

زیباکده

سلام دوست عزیز اگر بخواد هایلایت شکلاتی دربیاری بهتره هایلایت ها رو دکلره کنه و به پایه ی 6 برسونه وبعد رنگ شکلاتی رو استفاده کنه تا شیک بشه. 

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
انواع رنگ مو

زیباکده

yamur :

گلم لطف میکنی ترکیب چنتا رنگ قهوه ای خوشرنگ رو بهم با عکس توضیح بدی…(بدون دکلره)

زیباکده

سلام عزیزم رنگ مو قهوه ای طلایی با ترکیب طلایی 6 70 میل+ طبیعی 6 50 میل+ واریاسیون طلایی 5 سانت +اکسیدان 2. رنگ مو قهوه ای دودی زیتونی با ترکیب زیتونی 6  60 میل+ دودی 6 60 میل+ واریاسیون نقره ای 5 سانت +واریاسیون سبز 5 سانت +اکسیدان 2. رنگ قهوه ای شکلاتی با ترکیب شکلاتی 6 70 میل+ طبیعی 6 40 میل+واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2  .

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو قهوه ای شکلاتی

زیباکده

سارا مجیدی :

سلام ارایشگر جون من موهامو دوماه پیش بدون دکلره c9 گذاشتم که روشن هم شد الان میخام کمی تیره ترش کنم فرمول یه شکلاتی شیک و تقریبا روشن برام بزار ممنونم شکلاتی روی سی 9 رنگ میگیره؟

زیباکده

سلام دوست عزیزم  شما باید ببینی بعد از رنگ موهات چه پایه ای داره شماره رنگ ربطی به پایه مو نداره . اگه پایه موهات تن نارنجی داره ترکیب شکلاتی 7 80 میل+ طبیعی 6 30 میل+ واریاسیون قرمز 2 سانت +واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2مناسب است.

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو عسلی شکلاتی

زیباکده

leilasafari58 :

اﺭﺷﮕﺮ ﺟﻮﻧﻢ ﻣﺮﺳﻲ اﺯ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺷﻤﺎ.ﻣﻦ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻣﻮ ﻫﺎﻡ. N9 ﻫﺴﺘﺶ. ﻣﻦ ﻫﺎﻳﻼﻳﺖ ﻣﻮ ﺭﻭ ﻧﻤﻴﺨﻮاﻫﻢ.ﻟﻂﻔﺎ ﻓﻘﻄ ﻗﺴﻤﺖ ﺟﻠﻮﻱ ﻣﻮ ﺭﻭ ﺑﮕﻴﺪ.ﻣﺮﺳﻲ ﻛﻪ ﻭﻗﻄ ﻣﻴﺰاﺭﻳﺪ.

زیباکده

دوست عزیزم زمینه مو که تن نارنجی داره پایه ی 6 و  ترکیب عسلی 7 50 میل+ مسی 6 40 میل+ شکلاتی 6 30 میل+ اکسیدان 2 است. 

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو عسلی شکلاتی

زیباکده

مریم 66 :

ارایشگر عزیز سلام این رنگ عسلی شکلاتی که سارا جون و لیلا صفری خواستن که توضیح دادبد هایلایت داره میشه دقیقا بگید شماره رنگا چیه .و اگه هایلایت دودی رو نزاریم خیلی با این عکسه فرق میکنه .ممنون

زیباکده

سلام دوست عزیزم زمینه مو که تن نارنجی داره پایه ی 6 و  ترکیب عسلی 7 50 میل+ مسی 6 40 میل+ شکلاتی 6 30 میل+ اکسیدان 2 است. گلم مخصوصا جلوی مو هایلایت ها بیشتره ممکنه اگه هایلایت هارو درنیاری دقیق مثل عکس درنیاد.

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو تیره

زیباکده

njBita :

سلام آرایشگر جونمنم رنگ موهام عکس 1 بود , بعد تو تاپیک گشتم فرمول رنگ موی شکلاتی تیره رو پیدا کردم که شما گذاشته بودین , رنگ دودی 5 , شکلاتی تیره , با n4 ترکیب کردم گذاشتم , شد عکس شماره 2 🙁

اما من عکس پایینی میخواستم , یه رنگ قهوه ای تیره ای که یه کوچولو تن قرمزی داره , نمیدونم بهش شاه بلوطی خیلی تیره میگن فکر کنم , میشه لطفا راهنماییم کنید موهام عکس پایینی شه ممنون از لطفتون

زیباکده

سلام دوست عزیزم این مو مشکی است اما قسمتهای بخاطر نور یکم روشن تر و تن قرمزی کمی داره وقسمتهای مشکی است.

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو مسی نارنجی با هایلایت

زیباکده

mari174 :

سلام میخواستم بدونم برای درآوردن این رنگ روی موهام که مشکی هست و تا حالا رنگ نشده چه کار باید بکنم و اینکه پوست من سفید نیست و تا حدودی گندمی هستم.این رنگ به نظرتون برای پوست من بد نمیشه ؟

زیباکده

سلام دوست عزیزم رنگ مو عکس هایی که گذاشتی مسی نارنجی است و هایلایت های طلایی داره که برای زمینه مو پایه مو باید 6 باشه که میتونی با رنگ  مو 000 و اکسیدان3 مو رو به این پایه برسونی و برای هایلایت مو باید پایه 7 باشه .

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو عنابی

زیباکده

Yasi.joon :

سلام آرایشگر عزیزمرنگ سال 94 عنابی انتخاب شده.می شه برام ترکیب رنگ مو عنابی رو بزاری و همچنین یک عکس از همین ترکیب رنگ مو.آخه رنگش رو دیدم اما نمی دونم رنگ موش چه جوری هست.لطفا 

زیباکده

سلام دوست عزیزم رنگ مو عنابی تقریبا یه رنگی بین قرمز وشرابی و بادمجانی وصورتی است که پایه مو برای این رنگ باید 6 و7 باشه و ترکیب شرابی 7 40 میل+ بلوند قرمز  30 میل+ بادمجانی 6 30 میل+ واریاسیون قرمز 3 سانت +واریاسوین بنفش 2 سانت +اکسیدان2 مناسب است.

ویرایش شده توسط آرایشگر در تاریخ ۱۱/۱۰/۱۳۹۳   ۲۲:۲۳
کاربر جديدتعداد پست :47
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 9
خدا ازتون راضی باشه،آرایشگرجونم
یک کاربر از این پست مفید تشکر کرده است. نمایش سپاس ها
کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو قهوه ای زیتونی با هایلایت 90%

زیباکده

فازی حمیدی :

سلام ترکیب این رنگ مو رومیخواستم لطف کنین رنگ ابروهاشم بگین روهم خیلی میاد ممنون  ازتون

زیباکده

سلام عزیزم رنگ مو این عکس زمینه پایه ی 6  ورنگ زیتونی 6 70 میل+ شکلاتی 6 20 میل+ واریاسیون نقره ای 3 سانت +اکسیدان 2وو هایلایت 90% پایه ی 9 و ترکیب دودی 9 30 میل+ نسکافه ای 8 30 میل+ طبیعی 8 30 میل+ اکسیدان 1 است.

کاربر پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆تعداد پست :12658
ارسال پیام خصوصیکاپ قدمتبرترین های سال
avatar
سپاس شده  : 1850
رنگ مو با هایلایت

زیباکده

■■melina■■ :

سلام خسته نباشید.رنگ موی خودم و رنگ مسی دلخواهم رو گذاشتم.لطف میکنید ترکیب رنگ واکسیدان  رو خیلی دقیق اندازه و مقدارشو بگید.یا اگه موهام نیاز به روشن شدن داره با 000 میشه انجام بدم.2تا رنگ از البورا دارم 5.74 عسلی و5.44 مسی .میتونم تو ترکیبش استفاده کنم.فقط عجله دارم لطفا زود جواب بدید ممنون عزیزم

زیباکده

سلام عزیزم رنگ مو  این عکس زمینه پایه ی 6  و رنگ مو مسی عسلی که میتونی با رنگ مو 000 واکسیدان3  موهات رو به این پایه برسونی  ترکیب مسی 6 60 میل+ عسلی 7 40 میل+ واریاسیون طلایی 4 سانت +واریاسیون قرمز 3 سانت +اکسیدان 2   و هایلایت پایه ی 8 و ترکیب  بژ 8 40 میل+ زیتونی 8 30 میل+ اکسیدان 1 است. 

کاربر جديدتعداد پست :12
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 0
ممنون ارایشگر جون که جواب دادید
ترکیب شماره ده زیتونی با ده دودی خیلی روشن میشه اگر رنگ تیره تر بخوام باید زیتونی ده را با چی ترکیب کنم
کاربر جديدتعداد پست :13
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 15
ممنون از جوابت عزیزم
چه مارک رنگی خوبه؟؟؟

ویرایش شده توسط somi soha در تاریخ ۱۲/۱۰/۱۳۹۳   ۰۰:۵۵
کاربر جديدتعداد پست :4
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 0
مرسی خانم عزیز وزحمت کش که واسمون وقت میزاری😘😘😘😘
کاربر جديدتعداد پست :5
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 0
ارايشگر مهربون لطف ميكنى تركيب اين عكسو بذارى برام؟ من موهام خرمايى تيره اس تاحالا رنگ نكردم….رنگ مو، آموزش ترکیب رنگ مو
کاربر جديدتعداد پست :4
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 0
Iارایشگر عزیز خوشحال میشم جوابمو زودتر بدین
کاربر جديدتعداد پست :31
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 2
tarkibe in range moo ro mikham faghat manzuram rishehash nist manzuram az rishe be payine tarkibe vasato payine mu ro mikham bedune dekolore va ruye muhaye 4 e tabiee mikham dar biad
رنگ مو، آموزش ترکیب رنگ مو
کاربر جديدتعداد پست :6
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 0
سلام
کاربر جديدتعداد پست :11
ارسال پیام خصوصی
avatar
سپاس شده  : 0
سلام
خسته نباشید
ببخشید رنگ قرمز دونه اناری فانتزیه؟!
من رنگ قرمز تیره میخام ک موندگار باشه
پیشنهادتون چیه؟!
رنگ عنابی چه رنگی است

عکس و فرمول رنگ مو ماهاگونی ارغوانی شرابی – رنگ موی سال 94

رنگ مو ماهاگونی ارغوانی شرابی

رنگ مو, فرمول رنگ مو, فرمول رنگ مو شرابی ماهاگونی, فرمول رنگ موی ماهگونی, رنگ موی نسکافه ای

الزاما تصویر با رنگ موی معرفی شده یکی نمیباشد.

نام رنگ مو : رنگ مو ماهگونی

فرمول رنگ ماهگونی ( ماهگونه ای ) :

 

*. شرابی بنفش روشن 50 میل

*. شکلاتی متوسط 50 میل

*. اکسیدان اندازه مقدار رنگ

*. پایه 6

*. در رنگ پادینا اینجوری میشه

*. RV6 50 میل w4 50 میل

 

جهت آشنایی با دیگر رنگ موها – انواع فرمول رنگ مو – آرایش مو ها به بخش مو و رنگ مو مراجعه کنید

منبع : آسمونی ها

رنگ مو ماهاگونی ارغوانی شرابی

هفت فرمول ترکیبی متفاوت برای انواع رنگ موی قرمز

تصاویر موهای با رنگ قرمز آتشین

رنگ قرمز از جمله رنگ های پرانرژی در دنیای مد محسوب می شود. در طی سالیان گذشته استفاده از انواع رنگ قرمز به عنوان رنگ مو رواج بیشتری یافته است. در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی قرمز را به همراه تصاویر این رنگ مو مشاهده خواهید کرد.

امروزه رنگ موهای گیاهی و شیمیایی بسیاری برای رنگ کردن موهای خانم ها وجود دارند و شما می توانید با کمک این رنگ ها موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید. رنگ موی قرمز یکی از انواع رنگ موهای شیمیایی فانتزی و زیبا است و اگر می خواهید چهره ای متفاوت و زیبا داشته باشید این رنگ مو می تواند برای رنگ کردن موهای شما ایده خوب و مناسبی باشد.

رنگ مو قرمز شامل انواع رنگ موی شرابی و رنگ موی بادمجانی و قرمز های فانتزی است و این رنگ مو به دو گروه رنگ مو قرمز گرم و رنگ مو قرمز سرد تقسیم بندی می شود که هر کدام از این رنگ موها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند .

رنگ موی قرمز زیبا

 • رنگ موی قرمز با فرمول های ترکیبی مختلف

برخی از خانم ها برای انتخاب رنگ کردن موهای خود با رنگ قرمز دچار تردید و دو دلی می شوند اگر شما نیز از این دسته از خانم ها هستید و برای رنگ کردن موهایتان دچار تردید و شک شده اید بهتر است برای اولین بار روی موی طبیعی خود هایلایت تکه ای از رنگ مو انتخابی تان را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه و مطلوب برسید. همچنین می توانید قسمتی از موهای خود را کوتاه کنید و رنگ موی انتخابی تان را بر روی آن بزنید و اگر رنگ مو با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشت سپس موهایتان را رنگ بزنید.

رنگ موهای قرمز مسی و شرابی

۱. فرمول ترکیبی رنگ موی قرمز و فشن

این رنگ مو را باید بر روی پایه ۷ موها بزنید و برای قسمت های هایلایت و میانه و پایین کار باید پایه موها ۸ باشد.

ترکیب رنگ مو برای پایه ۷

 • رنگ موی قرمز آتشین شماره ۵ : ۲ قسمت
 • واریاسیون قرمز : ۱ قسمت
 • اکسیدان شماره ۲۰

ترکیب رنگ مو برای پایه ۸

 • رنگ موی قرمز آتشین شماره ۶ : ۱ قسمت
 • ورایاسیون قرمز : ۱ قسمت
 • اکسیدان شماره ۱۰

ترکیب رنگ مو برای قسمت های قرمز که خیلی روشن تر هستند

 • فرمول های استفاده شده برای پایه ۸ + پاشیدن پودر دکلره آبی در درون فویل ها

مدت زمان مکث رنگ مو :

۱۰ دقیقه در زیر خشک کن با درجه حرارت ۱۰۴-۱۰۶
۱۵ دقیقه برای دماهای معمولی
توجه داشته باشید که در صورت نداشتن خشک کن می توانید از کیسه و کلاه و گرفتن سشوار گرم بر روی کلاه استفاده کنید سپس بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با مقدار کمی آب به شکل مرطوب و کف مانند در آورید و اجازه دهید تا موهایتان در همین حالت به مدت ۵ دقیقه بماند به این مرحله امولاسیون سازی رنگ مو گفته می شود و انجام دادن این مرحله باعث می شود تا موهای شما درخشش و شفافیت بیشتری داشته باشد. بعد از مدت زمان ذکر شده موهایتان را با کمک نرم کنذه ای قوی به صورت کامل بشویید.

رنگ موهای زیبا و متفاوت قرمز

۲. فرمول رنگ موی قهوه ای با تم قرمز

رنگ موی قهوه ای با تم قرمز

۳. فرمول ترکیبی رنگ موی قرمز

 • بلوند قرمز تیره با شماره ۶.۶۶ : ۱۰ سانت
 • واریاسیون قرمز : ۲ سانت
 • اکسیدان نمره ۱ : ۳۰ سی سی

رنگ موی زیبا و ایده آل قرمز

۴. فرمول رنگ موی قرمز تند ( قرمز آتشی ) بدون دکلره

تکه های مو را با کمک فویل و یا کلاه مش جدا کنید.

فرمول شماره ۱

پودر ماگما شماره ۰.۴۴ را با ولکسون ۱۲ درصد ولا به نسبت ۱.۵ به ۱ مخلوط کنید سپس مخلوط این رنگ موها را بر روی تکه های جدا شده موهای خود بزنید و به مدت ۴۵ دقیقه مکث کنید.

فرمول شماره ۲

clayner پودر را با اکسیدان ۹ درصد به خوبی مخلوط کنید و بر روی موهای خود بزنید و به مدت ۳۵ دقیقه مکث کنید.

رنگ موی قرمز بدون دکلره

۵. فرمول رنگ موی قرمز آتشی با دکلره

برای این رنگ موی فانتزی و زیبا دو فرمول مختلف وجود دارد.

فرمول شماره ۱

قسمت هایی از موهای خود را جدا کنید و سپس موهای جدا شده را دکلره کنید تا به پایه ۹ دکلره برسند و بعد از شستشوی موهایتان از ورایاسیون قرمز و اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید و مدت زمان مکث برای این رنگ مو ۱۰ دقیقه است.

رنگ مو قرمز آتشی

فرمول شماره ۲

موهایتان را دکلره کنید تا به پایه ۹ برسد سپس از رنگ موهای فانتزی قرمز مانند قرمز بس و قرمز لیزاپ و قرمز ایزی بدون آب و اکسیدان بر روی موهای دکلره شده بزنید و بعد از ۲ دقیقه موهایتان را بشویید.

رنگ موی قرمز آتشی

۶. فرمول ترکیبی رنگ مو قرمز مسی

 • رنگ موی مسی شماره ۷ : ۲۰ میل
 • رنگ موی شرابی شماره ۵ : ۱۰ سانتی متر
 • رنگ موی نسکافه ای شماره ۶ : ۳۰ میل
 • واریاسیون صورتی : ۷ سانت
 • پایه ۸ دکلره

فرمول رنگ موی قرمز مسی

۷. فرمول رنگ موی مشکی قرمز

 • رنگ موی ۱.۵ : ۱/۲ تیوپ
 • واریاسیون قرمز : ۱/۲ تیوپ
 • اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو قرمز مشکی

تصاویر انواع رنگ موهای قرمز

رنگ موهای قرمز با تن بنفش و نارنجی و مسی جزء رنگ موهای گرم هستند و اغلب این رنگ موها به هر پوستی می آیند و باعث می شوند تا شما چهره ای متفاوت و جذابی داشته باشید.
رنگ موهای شرابی و بادمجونی برای خانم ها با پوست گندمی مناسب تر هستند. خانم ها با رنگ پوست تیره و سبزه می توانند از انواع رنگ موهای قرمز برای رنگ کردن موهایشان استفاده کنند و بهتر است تیره ترین رنگ ها را از گروه قرمز انتخاب کنند تا چهره آن ها شیک و جذاب تر شود.
رنگ موهای مسی روشن و نارنجی و هایلایت مسی و بلوطی روشن و مسی _طلایی و بلوطی معمولی و قرمز مسی و بلوطی تیره ار انواع رنگ موهای قرمز گرم هستند.
رنگ موهای قهوه ای مایل به قرمز و قهوه ای مایل به آلبالویی و قرمز تیره و قرمز مخملی و قرمز یاقوتی و قرمز مشکی و بادمجانی و قرمز بنفش و قرمز جوهری از انواع رنگ موهای قرمز سرد می باشند.
در ادامه تصاویری از انواع رنگ موهای قرمز مختلف را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم این رنگ موها مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ موهای قرمز رنگ موهای قرمز زیبا رنگ موی قرمز - طلایی

رنگ مو قرمز – طلایی

رنگ مو قرمز برای موهای کوتاه رنگ مو قرمز آلبالویی

رنگ مو قرمز آلبالویی

رنگ موهای زیبا و پرطرفدار قرمز انواع رنگ موهای قرمز گرم و سرد رنگ موی زیبا شرابی رنگ موهای قرمز مسی و قرمز آتشی فرمول رنگ موی قرمز آتشی

رنگ مو قرمز آتشی

رنگ موی زیبا و فانتزی قرمز رنگ مو قرمز تیره رنگ موهای قرمز با دکلره و بدون دکلره رنگ موی زیبا و جدید قرمز رنگ موی قرمز

در این مطلب انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی قرمز را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم این رنگ موها مورد پسند شما قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای آموزش فرمول های ترکیبی رنگ موهای مختلف به بخش ترکیب رنگ مو مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

 

 

تصاویر موهای با رنگ قرمز آتشین