هایلایت روی موی مشکی بدون تغییر رنگ زمینه موها

هایلایت عسلی روی موی مشکی

هایلایت روی موی مشکی: هایلایت به رنگ خاکستری

یکی از تکنیک‌های رنگ کردن مو، هایلایت است که ظاهر موها را فوق‌العاده زیباتر نشان می‌دهد؛ اما یکی از مشکلات آن، این است که این روش جذاب را اگر روی رنگ پایه موهای خود انجام ندهی، با بلند شدن موها، زیبایی آن‌ها کمتر و کمتر می‌شود.

از آنجا که بیشتر خانم‌های ایرانی زمینه موهایشان تیره و مشکی است، “یاسمن” به تو پیشنهاد می‌کند هایلایت خود را روی رنگ اصلی موهایت انجام دهی تا با رشد موها و دیده شدن ریشه آن‌ها، این تفاوت رنگی از زیبایی هایلایت موهایت کم نکند و نیازی به رنگ کردن زمینه موهای خود هم نداشته باشی. “یاسمن” چند نمونه از زیباترین هایلایت روی موی مشکی را به تو پیشنهاد می‌دهد.

۱. هایلایت خاکستری، موهای مشکی تو را جذاب‌تر نشان می‌دهد.

“پرپشت شدن مو با مصرف مواد غذایی مناسب و درست” را اینجا بخوانید.

هایلایت روی موی مشکی: هایلایت بلوند پلاتینه پر

۲. هایلایت بلوند پلاتینه پر برای خانم‌های خواهان تنوع و تغییر، بسیار زیبا خواهد بود.

هایلایت روی موی مشکی: هایلایت با تونالیته عسلی تیره تا روشن

۳. هایلایت عسلی تیره تا روشن برای دختر خانم‌های جوانی که موهای بلند دارند، بسیار مناسب است.

هایلایت روی موی مشکی: هایلایت قرمز رنگ

۴. هایلایت قرمز روی پایه موهای مشکی، هم جذاب است و هم هیچ وقت قدیمی نمی‌شود. در ضمن، به هر رنگ پوستی هم می‌آاید.

هایلایت روی موی مشکی: هایلایت شرابی رنگ

۵. هایلایت شرابی را برای موهای کوتاه انتخاب کن تا به راحتی با کمی حالت دادن به انتهای آن‌ها، آماده شرکت در مراسم و مجالس باشی.

 

هایلایت عسلی روی موی مشکی

هایلایت و رنگ مو زنانه دخترانه (سری جدید)

هایلایت عسلی دودی

عکس رنگ مو استخوانی

عکس رنگ مو استخوانی

هایلایت عسلی روی موی مشکی

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

فکر می‌کنید هایلایت تنها برای کسانیست که موهای خود را روشن کرده‌‌اند؟ پس شما به اندازه کافی مجلات روز دنیا را نگاه نکرده‌اید. افرادی که موهای مشکی دارند هم می‌توانند از هایلایت‌های تم قهوه‌ای، قرمز، طلایی و حتی پلاتینه لذت ببرند.

هایلایت مناسب برای موهای مشکی

شما تنها باید بدانید که از آرایشگر خود چه می‌خواهید. بقیه امور را به متخصصین ما واگذار کنید. اگر می‌خواهید هایلایت‌های خیره‌کننده به شما ظاهری جسور بدهد از پلاتینی یا رنگ‌های رنگین‌کمانی (بنفش، آبی، صورتی و…) استفاده کنید. در صورت استفاده از این رنگ‌ها بهتر است که حدود 20 درصد تمام موهای خود را هایلایت کنید.

اگر خواهان ظاهری آرام و ملیح‌ هستید از رنگ‌هایی استفاده کنید که با رنگ موی شما همخوانی داشته باشد. شکلاتی یا شرابی رنگ‌های خوبی هستند.
اگر می‌خواهید هایلایت‌های طبیعی‌تری داشته باشید تن‌های قهوه‌ای مایل به طلایی مناسب به نظر می‌رسند. در این صورت می‌توانید تا حدود 50 درصد از موهای خو را هایلایت کنید.
اگر هنوز هم نتوانستید تصمیم بگیرید نگران نباشید! متخصصین ما با سال‌ها تجربه بهترین رنگ را برای هایلایت موی شما انتخاب خواهند کرد و رضایت شما را جلب خواهند کرد.
پس از انتخاب رنگ مورد نظر می‌بایست مدل هایلایت خود را انتخاب کنید.

هایلایت‌های تکه‌ای
این هایلایت‌ها جذبه‌ی خاصی به چهره شما می‌بخشد زیرا عرض بیشتری دارند. اگر به دنبال مد روز هستید این هایلایت مناسب شماست. اما از جهتی همانند هایلایت سوزنی بین موهای شما پخش نخواهد شد و حالت طبیعی رنگ مو را نخواهد داشت.

لولایت
لولایت به معنی تیره کردن رشته‌هایی از مو می‌باشد. در واقع لولایت‌ها تیره‌تر از رنگ کل مو خواهد بود. پس مطمئناً برای موی مشکی ایده‌ی خوبی به نظر نمی‌آید.

سان‌لایت و مون‌لایت
در سان‌لایت موهای نیمه‌ی بالای سر به صورت تکه‌ای هایلایت خواهد شد و در مون‌لایت بر عکس حالت قبل موهای نیمه پایینی سر به صورت تکه‌ای درون فویل قرار می‌گیرد و رنگ می‌شوند.

هایلایت سوزنی
این هایلایت طرفداران بیشتری دارد زیرا رشته‌های نازک مو که به وسیله کلاه مخصوص هایلایت شده‌اند در لابه‌لای موها قرار می‌گیرند و کاملاً طبیعی به نظر خواهند رسید. اگر یکبار امتحان کنید پشیمان نخواهید شد!

هایلایت و لولایت های زیبای مو

 

 • هایلایت و لولایت های زیبای مو

   هایلایت و لولایت های زیبای مو

  هایلایت و لولایت های زیبای مو جدیدترین و زیباترین هایلایت ولولایتهایی که تا به حال ندیده یا به ندرت دیده اید را با همراه بودن با ما در این بخش ببینید که البته از جدیدترین های امسال نیز به حساب می آیند… ۱- هایلایتی گندمی روی موهای قهوه ای- دودی : ۲- نارنجی-قرمز روی موهای شرابی : ۳- خطوطی مسی نوک موهای مشکی پر کلاغی : و یا لابلای مشکی طبیعی : ۴- نسکافه ای کامل روی موی طبیعی: ۵- مسی کامل روی موی طبیعی : ۶- به نظر میرسد هایلایت قرمز روی موی بسیار تیره مثل مشکی پرکلاغی و یا خیلی روشن مثل طلایی روشن زیباست اما می بینیم که روی موی قهوه ای نیز زیبایی خاص خود را دارد. هایلایت قرمز روی موی قهوه ای تیره : ۷- طلایی-نارنجی بر روی موی فندقی : ۸- کاهی- صدفی بر روی موهای زیتونی روشن : مدلهای کوتاهی مو در سال.. (2011)دانستنی های ضروری برای رنگ کردن موآموزش آرایش صورت توسط بابی براون تعداد بازدید ۲۵۷۵۰ بار ارسال این مطلب به ایمیل دوستان :
 • رنگ موهایی که خانوم ها بیشتر از آن استفاده میکنند

  در این قسمت به رنگ موهایی که دختران و خانوم ها از آن استفاده میکنند میپردازیم و در نهایت تمایل خانوم ها به رنگ مو را خواهیم فهمید1- رنگ مشکی نرمال- طبیعی و پر کلاغی برای دختران که همیشگی است2-هایلایت بادمجانی- بنفش روی موی مشکی طبیعی برای دختر خانمها3- ماسه ای طبیعی، تیره تا متوسط بسته به رنگ پوستو گاهی لولایتهای ملایم دودی در بین موهای طبیعی و مات ماسه ای4-هایلایت مسی-طلایی5-مسی تیره تا روشن برای خانمها7- مش معکوس بر روی موهای کاملا بلوند8-هایلایت خاکستری روشن که برای خانمها با موهای کوتاه  بسیار شیک و زیباست

 • سوال:روی موی مشکی میشود هایلایت کرد؟؟این کار به مو آسیب میزند؟

  بله شما می توانید روی موهای مشکی شده هایلایت داشته باشید به دو صورت یک مدل هایلایتهای که رنگهای قرمز ، مسی و یا بنفش هستند و محصولاتی وجود دارد که می توان به این وسیله و روش خاص خودش این رنگها را بسیار بادوام و زیبا روی موی مشکی انجام داد راه بعدی در صورتی که شما بخواهید کلاً هایلایتی بدون رنگ زمیته مشکی داشته باشید بایستی موی شما ابتدا رنگبری شود و سپس هایلایت شود چرا که هرگز رنگ روشن ، رنگ مشکی را از بین نمی برد و انجام دکلره روی موی مشکی به مو صدمه می زند.در جواب سوال دوم در صورتی که متخصص باتجربه و با محصولات استاندارد و متناسب با موی شما هایلایت انجام دهد هرگز موی شما آسیب نخواهد دید.

 • هایلایت های فانتزی موقت مخصوص دختران جوان

  هایلایت های فانتزی موقت مخصوص دختران جوان روهات________کرال به آرشیو هم سر بزنین حتما” هایلایت های فانتزی موقت مخصوص دختران جوان هایلایت های فانتزی موقت مخصوص دختران جوان :   امروزه بیشتر دختران جوان ما متا سفانه در ابتدای راه جوانی ویا شاید بهتر بگوییم در انتهای راه نوجوانی دوست دارند دچار تغییر وتحول چهره وموی خود شوند وچون عجله می کنند ممکن است خیلی سریع هم پشیمان شوند ودر صدد جبران آن برایند.این تغییرات می تواند شامل رنگ کردن،لولایت وهایلایت کردن موها باشد که در نهایت به مش کردن آنها منجر خواهد شد،چرا که وقتی حتی از یک لولایت ساده شروع کنند، این تغییردر رنگ موی آنها به یک عادت تبدیل خواهد شد و خیلی کم پیش می آید که به صبر کردن و بلند شدن موها تا کوتاهی موهای رنگ شده بیانجامد و بر اساس هر مجلس و مهمانی دست به رنگ و هایلایت خواهند زد. دختران جوان ما می توانند از راههایی در هنر آرایش و پیرایش مو استفاده کنند که بعد از لولایت و هایلایت و مش موها تا زمان بیرون آمدن موی طبیعی و جایگزین شدن آن به حالت اولیه نه تنها در تمام این مدت از تغییررنگ موی خود دور نخواهند ماند بلکه به شکلی فانتزی و شیک ،دخترانه نیز دیده خواهند شد. ۱-هایلایت بنفش: اگر موی طبیعی خود را به اصطلاح لولایت کرده اید(رگه های ملایم و کمرنگ در در لابلای موهای طبیعی که تنها با رنگ مو بدون دکلره انجام می شود) واین لولایت در گروه رنگهای زرد کمرنگ و مات خردلی،قهوه ای،نارنجی کمرنگ،قهوه ای تیره و نهایت طلایی بر روی موی طبیعی شما انجام شده و تقریبا پس از سه ،چهار ماه ریشه ی موی طبیعی شما در آمده و لولایت شما نیز از رنگ اولیه خارج شده وشما از این ناهماهنگی ریشه با پایین مو خسته شده اید، راه پیشنهادی ما این است که به جای یکدست کردن موها توسط رنگ یا  لولایت مجدد ویا وسوسه برای هایلایت که تکرار آن باعث ریزش و سفیدی موهای شما خواهد شد ،با تهیه ی یک رنگ موی فانتزی ویا واریاسیون که از گروه رنگهای موقت می باشند وبا هر بار شستشو کمرنگ شده تا از روی موها پا ک شوند و تا بلند شدن ریشه ها و یکدست شدن موها به رنگ طبیعی در تنوع رنگ مو، بدون آسیب جدی به آن، در این مدت به شما کمک خواهند کرد.بر روی موهای به رنگ گروه رنگی که نام برده شد بهتر است از رنگ موی فانتزی یا واریاسیون بنفش استفاده کنید ،به این ترتیب که رنگ موی فانتزی یا واریاسیون بنفش را به نسبت قد مو که اگر کوتاه، تقریبا تا گردن است دو بند انگشت رنگ و بلند تر از آن را به همین نسبت تا نصف تیوپ رنگ ، با مقداری شامپو که برای شستشوی سر همیشه استفاده می کردید،مخلوط کرده و از یکی ،دو سانت پایین تر از ریشه بر روی …


 • جدیدترین و زیباترین هایلایت و لولایتهایی که تا به حال ندیده یا به ندرت دیده اید را با همراه بودن با ما در این بخش ببینید که البته از جدیدترین های  امسال نیز به حساب می آیند…   1- هایلایتی گندمی روی موهای قهوه ای- دودی :         2- نارنجی-قرمز روی موهای شرابی :            3- خطوطی مسی نوک موهای مشکی پر کلاغی :          و یا لابلای مشکی طبیعی :            4- نسکافه ای کامل روی موی طبیعی:            5- مسی کامل روی موی طبیعی :          6- به نظر میرسد هایلایت قرمز روی موی بسیار تیره مثل مشکی پرکلاغی و یا خیلی روشن مثل  طلایی روشن زیباست اما  می بینیم که روی موی قهوه ای نیز زیبایی خاص خود را دارد. هایلایت قرمز روی موی قهوه ای تیره :         7- طلایی-نارنجی بر روی موی فندقی :              8- کاهی- صدفی بر روی موهای زیتونی روشن :        « زیبایی پایاپای زمان که گاه سریعتراز آن نیز می گذرد ، دل به باطن زیبا قوی دار که همیشه ماندگار است »   تهیه وگردآوری :گروه سبک زندگی سیمرغ
 • مدل مو

  سال جدید که می رسد خیلی ها دوست دارند تغییر و تحولی در رنگ مویشان ایجاد کنند. در سال 2010 رنگ های زیادی برای مو مد می شود که جذاب ترین آنها قهوه ای تیره، هلویی تیره، قهوه ای مایل به قرمز، قرمز روشن، همه انواع بلوند،هایلایت های چند رنگ، ته رنگ های مشکی و حتی بنفش کمرنگ می باشد.آیا تابه حال با خودتان فکر کرده اید که چه رنگ مویی به شما بیشتر می آید؟ یا اینکه از چه رنگی باید برای پایه مو (بیس) یا هایلایت استفاده کنید؟ این مسئله برای خیلی ها سردرگم کننده است چون وقتی موهایتان را رنگ می کنید باید به رنگ پوستتان هم دقت کنید و اینکه رنگ مویی که انتخاب می کنید زیبا ترتان می کند یا از قیافه می اندازتتان. من بعنوان یک متخصص زیبایی که 16 سال در این زمینه کار کرده ام، تجربیات زیادی را درمورد رنگ مو هم روی موهای خودم و هم موهای مشتریانم به دست آورده ام. می خواهم به شما هم کمک کنم که زیباترین هایلایت، لولایت یا رنگ ها را روی موهایتان به دست آورید.پایه قرمز (یا آنها که به طور طبیعی رنگ مویشان قرمز است): اگر می خواهید پایه مویتان را قرمز مسی کنید، پیشنهاد من برای هایلایت، قرمز تیره به همراه رگه های خیلی کم از بلوند روشن یا شکلاتی تیره در قسمت بالای مو است. من در کتابهایم قرمز مسی را یک درجه متوسط از خانواده قرمز معرفی کرده ام. داشتن هایلایت های تیره تر در قسمت جلویی مو اعضای چهره تان را مشخص تر می کند و ظاهری چند رنگ به شما می دهد.پایه قرمز تیره: منظور من از قرمز تیره قرمز آتشی، آلبالویی، بلوطی، بورگاندی یا قرمز لاکی است. روی این پایه مو، مخلوطی از بلوند و بلوند توت فرنگی دور کناره های سر و قسمت جلویی برای هایلایت عالی است. این پایه مو با هایلایت های بورگاندی و لولایت هلویی هم خیلی زیبا می شود. در سال 2010 یک مقدار زیادی رنگ بنفش-ارغوانی همراه انواع قرمزها و شکلاتی می بینید.پایه قرمز روشن: اگر برنامه دارید که رنگ پایه مویتان را به روشنترین قرمز مسی، بلوند توت فرنگی برسانید، درجه های متوسط برای تکمیل آن رنگ روشن بسیار عالی است مثل زردآلویی تیره، کاراملی-طلایی، زنجبیلی یا بلوطی روشن.پایه قهوه ای شکلاتی: رنگ موی قهوه ای تیره در سال 2010 بسیار بسیار جذاب خواهد بود. وقتی رنگ پایه موهایتان شکلاتی تیره باشد می توانید از رنگهای مختلفی برای هایلایت روی آن استفاده کنید. می توانید از هایلایت روشن مثل عسلی، طلایی روشن، پلاتینی، یا کاراملی  استفاده کنید. اگر دنبال هایلایت های تیره تر هستید، از آلبالویی، بورگاندی، دارچینی یا خرمایی،  استفاده کنید. حتی یک صورتی خوش رنگ هم روی پایه قهوه ای شکلاتی زیبا خواهد شد.پایه بلوند پلاتینی: رنگ پلاتینی …

 • رنگ موی مناسب شما کدام است؟

  رنگ موی مناسب، چهره شما را بشاش می کند و صورتتان را سالم و با طراوت می نمایاند اما برعکس، انتخاب رنگ موی نامناسب صورت شما را رنگ پریده و بی حال نشان می دهد. یک رنگ مناسب زیبایی هنر کوتاهی را چندین برابر می کند و مدل کوپ را به بهترین نحو نشان می دهد.برای تشخیص رنگ موی مناسب ابتدا باید تشخیص دهید تن پوستتان سرد یا گرم است. برای این کار می توانید سراغ جواهرات نقره و طلای خود بروید. آن ها را کنار صورتتان قرار دهید و دقت کنید کدامیک به پوست شما بیشتر می آیند و شفاف تر هستند و بیشتر جلب توجه می کنند.اگر فلز انتخابی شما نقره است این بدین معناست که رنگ پوستتان سرد و اگر طلا فلزی با خصوصیات بالا باشد تن پوست شما گرم است.راه دیگری نیز برای تشخیص تن پوست وجود دارد. رنگ رگها! بله رگ ها به شما خواهند گفت که جزو تن های گرم هستید یا سرد. اگر پوستی مایل به صورتی دارید و مویرگ های صورتتان آبی رنگ اند تن پوستتان گرم و اگر پوست مایل به زرد دارید و مویرگ ها به سبزی متمایلند تن پوست شما سرد است.طیف تن سرد از بسیار روشن تا تیره متغییراست.در کل، افراد با پوست سرد دارای رنگ موی طبیعی مشکی، خاکستری و قهوه ای هستند. اشخاص با تن سرد روشن دارای چشمان سبز مایل به طوسی و سبز یا آبی هستند. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های روشنی چون پلاتینه، بلوند زیتونی و کاهی و زیتونی اند.خانم ها با پوست سرد تیره دارای چشمانی به رنگ قهوه ای تیره، آبی پررنگ و سبز تیره اند. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های تیره ای چون مشکی و قهوه ای تیره با هایلایت های کرم روشن می باشد.پوست های گرم نیز همچون سرد دارای طیفی از بسیار روشن تا تیره اند.افراد با پوست گرم روشن دارای چشمانی به رنگ های عسلی و میشی اند. بهترین انتخاب برای این اشخاص رنگ هایی با تن آلبالویی، طلایی، مسی و نارنجی است.خانم ها با پوست گرم تیره چهره سبزه دارند و رنگ چشم آن ها خرمایی و مایل به سیاه است. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های فندقی، شکلاتی، نسکافه ای، شرابی و ماهاگونی است.توجه داشته باشید که رنگ موی انتخابی شما می بایست همواره ترکیبی از پایه رنگ طبیعی موهایتان با رنگ های چند درجه روشن تر یا تیره تر باشد. تغییرات بزرگ چهره شما را مصنوعی جلوه می دهد. پس با انتخاب رنگی مناسب که با پوست و چشمانتان هارمونی دارد از زیبایی طبیعی چهره خود لذت ببرید!آیا می‌دانید :چه رنگی را برای هایلایت موی خود انتخاب کنید؟آیا فکر می‌کنید انتخاب هایلایت مناسب کار آسانی است؟ دوباره فکر کنید. هایلایت‌های بسیار متنوعی وجود دارند اما کدامیک برای شما مناسبند؟ اگر تا به حال تجربه‌ای از هایلایت کردن نداشته‌اید مطالب …

 • اصول رنگ مو

  پایه های رنگ مو  رنگها در ده پایه هستند که به ترتیب عبارتند از: مشکی پرکلاغی = 1 مشکی طبیعی = 2 قهوه ای سوخته = 3 قهوه ای متوسط = 4 قهوه ای روشن =5 بلوند تیره = 6 بلوند متوسط = 7 بلوند روشن = 8 بلوند خیلی روشن = 9 بلوند خیلی خیلی روشن یا پلاتینه = 10 پایه ی رنگ را عمق رنگ نیز می گویند و تن سایه ایست که روی مو می افتد . به تن رفله و سایه هم می گویند. مثلا N6 و A6 هر دو یک پایه هستند ولی تن N6 بلوند تیره و تن A6 بلوند تیره ی خاکستری است. توجه داشته باشید که هنگام انتخاب رنگ مو پایه ی موی خود فرد نیز بسیار مهم است . رنگهایی که بر روی کاتالوگها می بینید همه بر روی موهای دکلره شده امتحان شده است حتی مشکی پر کلاغی . بنابراین یک فرد آسیایی با پایه ی رنگ تیره هرگز توقع نداشته باشد که رنگ انتخابی بر روی موهایش دقیقا همان رفله را ایجاد کند. اگر دقیقا همان رنگ و رفله را می خواهید موهای شما نیاز به دکلره یا رنگ مو آن هم در چند مرحله است . موهای اروپایی ها به علت اینکه پایه ی روشن دارند تقریبا از پایه ی پنج به بالا رنگ مو همان رفله را ایجاد می کند. اگر دقت کرده باشید در خانم هایی که موهای سفید بیشتری دارند رفله ی رنگ انتخابی بسیار نزدیک به رنگ کاتالوگ مو است نسبت به خانمی که رنگ موی مشکی یا قهوه ای سیر دارد.         نمایندگی رنگها نام لاتین نام فارسی N NATURAL طبیعی A ASH خاکستری C CINDERY دودی G GOLD طلایی M MATT زیتونی B BEIGE بژ- قهوه ای مایل به زرد و خاکستری R RED قرمز – بلوطی RF RED FIRE قرمز آتشین V VIOLET بنفش یا شرابی W WARM گرم برزیلی یا موکا K CUPPER مسی BL BLOND LIGHT بلوند روشن ویژه RL RED LIGHT قرمز روشن – مسی طلایی RE RED مسی بنفش یاماهاگونی NF NATURAL FULL فوق طبیعی     سری جدید رنگها    نمایندگی رنگها نام فارسی RFE قرمز آتشین خالص- قرمز مسی S ماسه ای PL روشن با تن آفتابی PS روشن با تن ماسه ای PG روشن با تن طلایی PB روشن رو به بژ  بنابر این رنگها در پایه های 1 تا ده می توانند وجود اشته باشند. بعضی از رنگها فقط در چند پایه ی روشن وجود دارند. این موارد بر حسب سلیقه ی کارخانه ی تولید کننده متفاوت است. نحوه ی استفادهاز اکسیدان در پایه های متفاوت: برای پایه ی مو از 1 تا 4 از اکسیدان 6%  یا همان اکسیدان شماره ی 1 استفاده می کنیم. برای پایه ی مو از 5 تا 10 اکسیدان شماره ی 9% یا اکسیدان شماره ی 2 استفاده می کنیم . اکسیدان شماره ی 3 یا 12% مخصوص دکلره است . ولی در رنگهای بالا یعنی پایه ی 9 و 10 هم می توانیم استفاده کنیم. ( در رنگ مو زیاد توصیه نمی شود )  موهای سفید و رنگ کردن آنها:    بعضی افراد موهای سفید بسیار دارند ولی این موهای سفید بدون هیچ مشکلی رنگ مو را قبول می کند . در واقع موی این دسته افراد پذیرش …

 

روی موی مشکی طبیعی خودم چه مشی بهتر و شیکتره؟خواهشا نظر بدید + اظهار نظر

روی موی مشکی طبیعی خودم چه مشی بهتر و شیکتره؟خواهشا نظر بدید + اظهار نظر

1   2   3   4   5   6

راحيل١٢ پست ها : 1507عضویت:1391/9/14
1391/12/13 – 12:15 صبح
روی موی مشکی طبیعی خودم چه مشی بهتر و شیکتره؟
میخوام زمینه اش همون مشکی باشه
یه چیز شیک

سماء پست ها : 27788عضویت:1389/1/26
1391/12/13 – 12:16 صبح
به نظرم هایلایت خیلی کم بکن طوری که تابلو نباشه اینطوری یه جلوه می ده و انگار طبیعیه
www.ninimodel.com

مامانا پست ها : 1420عضویت:1390/9/14
1391/12/13 – 12:20 صبح
من عاشق زیتونی هستم . هر بار میرم برا مش میگم این دفعه یه رنگ دیگه انتخاب می کنم ولی اخر میگم همون زیتونی بزاره دوباره

راحيل١٢ پست ها : 1507عضویت:1391/9/14
1391/12/13 – 12:20 صبح
نه میخوام مش کنم
دوست دارم اتفاقا جلوه کنه

راحيل١٢ پست ها : 1507عضویت:1391/9/14
1391/12/13 – 12:21 صبح
نظرتون در مورد نقره ای و صدفی و استخوانی چیه؟

مامانا پست ها : 1420عضویت:1390/9/14
1391/12/13 – 12:22 صبح
باید ببینی موهات دووم میاره یانه .چون این رنگا کامل باید به پایه برسن

هستي مامان جوجو پست ها : 970عضویت:1389/9/6
1391/12/13 – 12:22 صبح
با اجازه صاحب تاپیک. میشه یه ترکیب رنگ قهو های خوشکل به منم بگید که دکلره نیاز نباش ممنون میشم ازتون. بازم ممنون راحیل جون
يه دانه ز تسبيح نماز سحرت را ..اي دوست بنام من درمانده بينداز.التماس دعا دارم.

مامانا پست ها : 1420عضویت:1390/9/14
1391/12/13 – 12:23 صبح
من که شرمنده خیلی وارد نیستم

نارگل پست ها : 2809عضویت:1390/3/12
1391/12/13 – 12:24 صبح
روی رنگ مشکی هم میشه کاری کرد؟

سماء پست ها : 27788عضویت:1389/1/26
1391/12/13 – 12:24 صبح
به نظر من مش خیلی مد نیست اما می تونی همون هایت لایتت رو پر در بیاری تا تابلو بشه و جلوه کنه
www.ninimodel.com

مامان آرمان گل پست ها : 2704عضویت:1391/8/29
1391/12/13 – 12:27 صبح
فندقی خیلی زیبا میشه….دیدم که میگم!
منم میخوام عید روی موی مشکیم رنگ فانتزی البالویی و صورتی بکنم
هركجا ذكر خدا بود تو را يادم هست هر كجا ياد خدا هست مرا يادآور…

فرنگيس (انرژي مثبت +) پست ها : 16002عضویت:1389/1/22
1391/12/13 – 12:27 صبح
عزیزم های لایت و مش انواع مختلف و قشنگی داره،اما خودم شخصا اصلا مش رویه زمینه مشکی رو نمیپسندم،سن رو بالا نشون میده و اصلا خوشگل و شیک نیست
جر و بحث كردن با بعضيا مثل اينه كه بخواي رو چرتكه، ويندوز 8 نصب كني!

ضحي 121 پست ها : 1586عضویت:1390/11/30
1391/12/13 – 12:27 صبح
چه خوب تاپیک زدین منم دارم می رم فردا مش کنم. ولی باز موندم چه رنگی می خوام بلوند باشه ولی ترکیبش رو نمی دونم چی بگم

راحيل١٢ پست ها : 1507عضویت:1391/9/14
1391/12/13 – 12:27 صبح
اخه موی من مشکیه های لایت فقط دو سه درجه روشنتر ازمشکیه پس چطور جلوه میکنه؟
من کمی ناشی ام

مامان آرمان گل پست ها : 2704عضویت:1391/8/29
1391/12/13 – 12:28 صبح
روی مشکی به هیچ وجه روشن نکن….خیلی بد میشه
هركجا ذكر خدا بود تو را يادم هست هر كجا ياد خدا هست مرا يادآور…

راحيل١٢ پست ها : 1507عضویت:1391/9/14
1391/12/13 – 12:29 صبح
خواهشا کمکم کنید دیگه خسته شدم رنگهای فانتزی موقته

mah_bano پست ها : 2866عضویت:1391/5/2
1391/12/13 – 12:29 صبح
میتونی پایین موهاتو به صورت کج یا هفت هشتی مش فانتزی کنی خیلی جذاب میشه
یا هایلایت روی مشکی خ شیکه
آموزش انواع کيک ، شيريني، دسر و دونات و حلواي بسيار لذيذ با دستور ويژه به صورت نيمه خصوصي و خصوصي * براي هماهنگي لطفا ايميل بزنيد متشکرم .*

ضحي 121 پست ها : 1586عضویت:1390/11/30
1391/12/13 – 12:29 صبح
آره منم ناشیم. اگه پر در بیاره چی مشکیش کم می شه دیگه

هستي مامان جوجو پست ها : 970عضویت:1389/9/6
1391/12/13 – 12:30 صبح
بازم شرمنده تونم میشه لطفا منم رو هم راهنمایی کنید ممنون میشم
يه دانه ز تسبيح نماز سحرت را ..اي دوست بنام من درمانده بينداز.التماس دعا دارم.

ضحي 121 پست ها : 1586عضویت:1390/11/30
1391/12/13 – 12:30 صبح
من گفتم بگم واسم 90 درصد در بیاره. دفعه قبل مش کردم خیلی عوض شدم

رنگ موی شکلاتی با های لایت عسلی

رنگ موی شکلاتی با های لایت عسلی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی مسی

جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در ۲۰۱۵

جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در ۲۰۱۵

مدل

جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در ۲۰۱۵

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

برای مشاهده بیش از ۲۵ تصویر از زیباترین و  جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در ۲۰۱۵    به ادامه مطلب مراجعه کنید .

جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در ۲۰۱۵

انتخاب لولایت یا هایلایت مناسب کمی پیچیده به نظر می‌رسد. قبل ازینکه تصمیم بگیرید موهایتان را هایلایت کنید باید به این نکته توجه کنید که آیا این

دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهید یا نه؟ اگرچه هایلایت برای برخی افراد انتخاب خوبی است، برای بعضی دیگر با ویژگی‌های ظاهری متفاوت انتخاب بهتری می‌باشد.

تفاوت هایلات با لولایت چیست و کدام بهتر است ؟
در هر دو صورت چه هایلایت چه لولایت، گاهی مجبور هستید رنگ زمینه موهای خود را تغییر دهید. بیشترین تفاوت در درخشش و کیفیت رنگ به کار برده شده توسط

آرایشگرتان است به همین دلیل شاید اولین قدم انتخاب آرایشگاهی خوب برای انجام هایلایت یا لولایت باشد.

هنگامی که موی خود را هایلایت می‌کنید، آرایشگر موی شما را حداقل دو درجه روشن‌تر از رنگ زمینه آن می‌کند همچنین بسیار رایج است که در هایلایت از پودر

یا خمیر دکلره استفاده شود. در صورتیکه برای انجام لولایت او می‌بایست رشته‌هایی از موهای شما را تقریباً دو درجه تیره تر از رنگ زمینه رنگ کند و معمولاً از

بلیچ استفاده نمی‌شود.

این را در ذهن داشته باشید که حتماً برای انتخاب رنگ هایلایت یا لولایت ملاک رنگ زمینه موی رنگ شده یا طبیعی شماست. رنگ مورد علاقه شما که به دوستتان

می‌آید ممکن است برای شما بهترین انتخاب نباشد. افراد سبزه بیشتر هایلایت را می‌پسندند. اگر موهای بسیار تیره دارید و نمی‌خواهید از مواد دکلره استفاده کنید

می‌توانید از آرایشگر خود بخواهید که رنگ‌هایی را به شما پیشنهاد کند که موهای شما را تنها دو درجه روشن تر می‌کند مثل مسی.

اگر موهای روشن‌تری دارید با دکلره می‌توانید هایلایت‌های بلوند داشته باشید اما انتخاب دیگری برای شما لولایت می‌باشد. افراد با موهای روشن می‌توانند با لولایت

به همان سایه‌های زیبای هایلایت برسند درصورتیکه این مزیت برای افراد با موهای تیره وجود ندارد. برای افراد مو قرمز هایلایت‌های بلوند (مثلاً صورتی) یا لولایت‌های قهوه‌ای

بسیار مناسب است.

فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای داشتن هایلایت است. هایلایت کمک می‌کند که پوست برنزه شما بیشتر به چشم بیاید و یک مدل موی بلند یا کوتاه ساده خاص‌تر به نظر آید.

لولایت مناسب افرادی است که می‌خواهند سایه‌ها را روی موهای خود داشته باشند اما خواهان یک تغییر فاحش نیستند.
اشخاصی که فکر می‌کنند رنگ بلوند پس از مدتی زیبایی اولیه خود را از دست می‌دهد و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد می‌توانند از مزایای یک لولایت خوب بهره ببرند و در زمستان

با تیره کردن موهای خود رنگ مناسب فصل را نیز داشته باشند.

بعضی مایلند هم لولایت، هم هایلایت داشته باشند. داشتن موهایی با سایه‌های متفاوت از روشن به تیره شکلی طبیعی‌تر ایجاد می‌کند و به موها بعد بیشتری می‌دهد.

به آن‌هایی که همیشه موهای خود را هایلایت می‌کنند پیشنهاد می‌شود که برای جلوگیری از روشن شدن بیش از حد مو هر سه بار یکبار به جای هایلایت، لولایت داشته داشته باشند.

انتخاب رنگ موی مناسب به مهارت نیاز دارد. بهترین روش انتخاب مشورت با آرایشگرتان است. شما می‌توانید راجع به حجم و نازکی و پهنی هایلایت‌ها با او مشورت کنید و به ظاهر دلخواهتان برسید.

تصاویر جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در ۲۰۱۵

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

جدیدترین مش و هایلایت و لولایت موها در 2015

بهترین رنگ موی مناسب برای زمستان

بهترین رنگ موی مناسب برای زمستان

بازگشت به صفحه مجله لاکچری پی جو / بازگشت به صفحه مقالات پی جو

چکیده:

انواع رنگ‌های قهوه‌ای بسیار برای زمستان مناسب هستند. در گروه رنگ های زمستانی، رنگ‌های شرابی ، فندقی، بلوطی، زیتونی هم جای می‌گیرند.

arayesh44120

در زمستانی بودن رنگ مشکی هم تردیدی وجود ندارد ولی  به توصیه آرایشگران رنگ مشکی به موی خود نزنید چون بعد از مشکی مو قدرت دریافت هیچ رنگ دیگری را ندارد و تا درآمدن موهای جدید و رشد آنها باید با همان رنگ مشکی مدارا کنید (مگر اینکه ریشه موی خودتان مشکی باشد و قصد تعویض رنگ موی خود را تا مدت طولانی نداشته باشید و این کار را انجام دهید).
برای کسانی که می‌خواهند موهای خود را بسیار تیره کنند، آرایشگران از قهوه‌ای بسیار تیره و نزدیک به مشکی استفاده می ‌کنند. اما برای آن دسته از خانم‌هایی که بازی رنگ ها را روی موی خود دوست دارند و می توانند به جای مش از های‌لایت با رنگ‌های  گرم  مانند عسلی، نسکافه‌ای، صورتی، قرمز  یا مسی استفاده کنند و از رنگ زیبای آن لذت ببرید، این نوع های‌لایت را روی هر رنگ پایه مویی می‌توان اجرا کرد ولی واضح می باشد که های‌لایت عسلی و نسکافه‌ای  روی موهای قهوه‌ای و های‌لایت قرمز روی موهایی با زمینه قرمز مانند شرابی و فندقی  جذاب‌تر و زیباتر است.
همچنین های لایت‌های تیره و در صورت تمایل فرد به دکلره، دکلره‌های گل‌بهی و هلویی پر رنگ را پیشنهاد می‌کنیم.
بهترين رنگ موی زمستانی
بهترين رنگ‌ها براي كساني كه پوست گندمگون و برنزه دارند، رنگ‌هاي شيري، گل‌بهي، مسي، كرم نخودي، قهوه‌اي‌ـ زرد سوخته، فندقي، عسلي، سبز كاهویي و زرد است. براي چشم‌هاي آبي روشن، آبي خاكستري و آبي‌‌تيره، سبز تيره، قهوه‌اي و مشكي، بهترين رنگ مو ارغواني با هاي‌لايت شرابي، پلاتيني، خاكستري، قهوه‌اي، قهوه‌اي تيره، مشكي و شيري است. براي چشم‌هاي كهربایي هم رنگ موهاي طلایي با هاي‌لايت قرمز، قهوه‌اي طلایي، قهوه‌اي عسلي، فندقي، مسي‌ و قهوه‌اي سوخته مناسب است.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

فرصت بسیار كمی تا نوروز باقی مانده است و احتمالا شما می‌خواهید با ظاهری متفاوت سال جدید را آغاز كنید. كارشناس مش و رنگ مو با ذکر چند نکته به شما می‌گوید چگونه در این روزها موهای‌تان را تغییر دهید تا بتوانید زیباترین عید خود را تجربه كنید.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل – ساقی بیاتین: فرصت بسیار كمی تا نوروز باقی مانده است و احتمالا شما می‌خواهید با ظاهری متفاوت سال جدید را آغاز كنید. برای ما ایرانی‌ها زیبایی و آراستگی اهمیت خاصی دارد؛ به خصوص در روزهای عید چون از كودكی یادمان داده‌اند باید آراسته باشیم. اما آراستگی و زیبایی هم رازهایی دارد. عسل عرب‌زاده، كارشناس مش و رنگ مو با ذکر چند نکته به شما می‌گوید چگونه در این روزها موهای‌تان را تغییر دهید تا بتوانید زیباترین عید خود را تجربه كنید.

اگر جز و افرادی هستید كه موهای‌شان مشكی است و دوست دارید برای این روزها تغییراتی در آنها ایجاد شود، باید بگوییم كه تغییر دادن رنگ موی مشكی كار راحتی نیست؛ اگر بخواهید كلا رنگ زمینه موی‌تان را تغییر دهید باید كل موها را دكلره یا دكوپاژ كنید تا بتوانید رنگ شرابی یا مسی به‌آنها‌دهید كه در این صورت موها آسیب زیادی می‌بینند اما اگر نمی‌خواهید دكلره كنید می‌توانید با هایلایت‌های قهوه‌ای، نسكافه‌ای، مسی، عسلی و پوست پیازی به موهای‌تان جلوه بیشتری بدهید.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

اگر زمینه موهای‌ شما قهوه‌ای است باید بگوییم كه كارتان خیلی راحت است و می‌توانید بدون‌ آسیب رساندن به موها تغییرات زیادی در این ایام روی موهای‌تان ایجاد كنید. اگر دوست دارید موهای‌تان تناژ روشن داشته باشد می‌توانید بدون دكلره موهای‌تان را دو یا سه درجه روشن كنید. اگر دوست دارید تغییر بیشتری داشته باشید می‌توانید روی زمینه قهوه‌ای مش یا هایلایت هم انجام دهید.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

اگر موهای‌تان قرمزی دارد یا شرابی است باید بگوییم كه مش برای این افراد اصلا مناسب نیست. اگر بخواهید كلا تغییر رنگ دهید، می‌توانید موهای‌تان را قهوه‌ای – شكلاتی پایه پنج و شش كنید اما اگر بخواهید هایلایت كنید بستگی به رنگ زمینه موی شما دارد. شرابی دارای 3 دسته است: بادمجانی، آلبالویی و مسی كه هریک از این رنگ‌ها با هایلایت‌های مختلفی زیبا می‌شود. برای رنگ بادمجانی می‌توان هایلایت بنفش كرد كه رنگ دخترانه و شیكی است. اگر آلبالویی است هایلایت دانه اناری مناسب است.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

خوش به حال شما كه موهای‌تان تناژ عسلی دارد! چون قابلیت این را دارید که موهای‌تان را روشن و تیره‌کنید. اما ما رنگ تیره را به شما پیشنهاد نمی‌كنیم. با توجه به اینكه نزدیك به تابستان هستیم و رنگ روشن در این فصل مد است، به شما پیشنهاد می‌دهیم كه برای تغییر موهای‌تان را هایلایت كرم چرك یا عسلی-طلایی كنید. اگر این كار را انجام دهید برای تابستان دیگر با مشكل مواجه نمی‌شوید و همچنان موهای‌تان روشن است.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

اگر موهای‌تان بلوند است باید بگوییم كه ضعیف‌ترین مو را نسبت به بقیه دارید. پس مواظب موهای‌تان باشید تا در این ایام دچار مشكل نشوید. برای شما یك پیشنهاد جالب داریم. شما می‌توانید با تكنیك جدید ombre موهای‌تان را زیبا كنید؛ بدون اینكه كوچك‌ترین آسیبی به موهای‌تان وارد شود. در این روش ریشه موهای‌تان را قهوه‌ای یا عسلی كنید و ساقه مو را روشن نگه دارید. با این كار هم با مد پیش می‌روید هم به موهای‌تان كمتر آسیب وارد می‌شود.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

كسانی كه رنگ موهای‌شان زیتونی است و تناژ سبز دارد، باید بگوییم كه رنگ روبورسی نیست و طرفداران زیادی ندارد. كسانی كه این رنگ را برای موهای‌شان انتخاب می‌كنند مطمئنا از رنگ طلایی و قرمز خوششان نمی‌آید. اما با این حال اگر می‌خواهید روی موی زیتونی خود تغییری ایجاد کنید بهترین کار هایلایت یا  مش كرم است.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

اگر جزو كسانی هستید كه موهای‌شان مش است و می‌خواهید برای ایام نوروز تغییری كوچك در موهای‌تان ایجاد كنید، به شما پیشنهاد می‌كنیم كه رنگ موهای‌تان را تغییر ندهید. در این مواقع برای تغییرات كوچك آرایشگران روی موهای شما رنگساژهای تناژدار می‌گذارند تا موهای‌تان رنگ عسلی، نسكافه‌ای یا صورتی بگیرد. این رنگ‌ موها موقتی هستند و با چند بار شستن، دكلره‌ها از زیر آنها بیرون می‌زند. در این حالت با یك تیر دو نشان می‌زنید؛ هم موهایتان تغییر می‌كند هم رنگ روشن موهای‌تان را ازدست نمی‌دهید.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94

اگر زمینه موهای‌تان مسی است و دوست دارید از رنگ قرمز خارج شوید، به شما پیشنهاد می‌كنیم زمینه موهای‌تان را به سمت قهوه‌ای یا عسلی ببرید و روی آن مش یا هایلایت دربیاورید ولی اگر می‌خواهید موهای‌تان همان تناژ قرمزی را داشته باشد بهتر است آلبالویی یا بادمجانی كنید. ما برای دختران جوان كه نمی‌خواهند موهای‌شان زیاد آسیب ببیند پیشنهاد می‌كنیم كه هایلایت كنند.

پیشنهادهایی برای تغییر رنگ مو در نوروز 94