عکس های مدل موی فر باز زنانه و دخترانه جدید

عکس ازجدیدترین مدل موی فرباز

مدل موهای فر از جمله مدل موهای محبوب در میان خانم ها و دختران جوان است که با متدهای متفاوتی آرایش می شود در این مطلب شما را با انواع مدل موی فر باز که دارای متد های روز و جدیدی هستند آشنا می کنیم.

موهای فر همیشه یکی از گزینه های مورد توجه اغلب خانم ها برای انتخاب مدل مو و شینیون مو است. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع مدل موی فر باز که دارای طراحی جدید و مدل های متنوعی هستند آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب مدل موی فر این مدل های زیبا را نیز تماشا کنید تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای مدل موی خود داشته باشید.

تصاویر مدل موی فر باز

مدل موهای فر باز دارای تنوع زیادی هستند قبل از انتخاب هر کدام از مدل ها به رنگ مو و پوست و از آن مهمتر به حالت کلی چهره تان توجه کنید برای مثال مدل مو برای صورت گرد و مدل مو برای صورت کشیده ممکن است تفاوت های بسیاری با هم داشته باشند. در اغلب مدل های جدید موهای فر از بافت های ریز در میان موها برای حالت بخشیدن به موها استفاده شده است که زیبایی بیشتری به مدل موهای شما می بخشد. در ادامه تصاویر انواع مدل موی فر باز را با هم مشاهده می کنیم.

مدل موی فر باز عروس مدل موی فر و زیبا مدل موی زنانه جذاب مدل موی فر باز ساده

می توان با بستن قسمتی از موهای فر ایده های جدیدی برای خلق مدل موهای فر باز زیباتر و متفاوت تر به وجود آورد.

مدل موی فر زنانه حالت های مختلف موی فر آرایش موی فر باز مدل موی زنانه مدل موی عروس فر مدل های مو زیبا و جدید مدل مو فر درشت مدل موی فر 2016

قبل از انتخاب مدل موی فر توجه کنید که موی های شما دارای فر ریز و یا فر درشت هستند زیرا برای هر کدام از حالت های فر ریز و فر درشت مدل موی باز متفاوتی وجود دارد.

مدل موی فر جذاب مدل موی فر باز مشکی مدل موی فر باز شینیون موی فر باز زیبا شینیون موی فر باز دخترانه موی فر باز جدید مدل موی فر باز دخترانه بسیار زیبا

شینیون موی فر نیز دارای محبوبیت فراوانی در میان خانم ها و دختران جوان است و با متد های جدید و روز که برای آرایش موهای فر به کار گرفته می شود همواره در جمع مدل موهای محبوب سال قرار میگیرد.

موی فر باز دخترانه مدل موی فر باز مدل موی باز جدید شینیون موی فر باز

مدل موهای فر همیشه دارای جذابیت های ویژه ای بوده اند و معمولا مدل موی فر باز نسبت به مدل موی فر بسته طرفداران بیشتری دارد. در صورتی که تمایل به مشاهده مدل موهای بیشتری هستید به بخش مدل مو مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

عکس ازجدیدترین مدل موی فرباز

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

مدل موی باز شلوغ

جدیدترین شینیون‌های نیمه باز به همراه راهنمای مدل لباس و آرایش را در زیبامون دات کام بخوانید!

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

انتخاب طلا جواهر مناسب با لباس عروس را به همراه اینفوگرافی بخوانید.

شینیون بلوند با اکسسوری مروارید

این مدل شینیون که در قسمت گوجه‌ای پایین آن گل شکل است و با اکسسوری تاج مانند مرواریدی تزئین شده است، بهترین مدل برای ست کردن با لباس عروس عاجی رنگ و مانیکور نود است. آرایش لایت با رژ لب کالباسی یا گوشتی و سایه چشم اسموکی ملایم نیز انتخابی عالی می‌باشد.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز بلوند پلاتینی

این مدل شینیون نیمه باز با اکسسوری گیپوری مرواریدی و لباس عروس سفید با یقه عقب هفتی شکل باز و آرایش ملایم با سایه اسموکی نقره‌ای مشکی بسیار زیبا می‌شود. می‌توانید از فرنج ساده و کلاسیک نیز اضافه کنید.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز شلوغ با اکسسوری مروارید و کریستال

این مدل شینیون نیمه باز که برای موهای بلند است با حالت بافت فرانسوی شلی که در قسمت جلوی سر دارد با لباس عروس سفید، عاجی و نباتی به همراه آرایش ملایم صورتی و رژ لب صورتی بسیار عالی می‌شود. (بهترین آرایش‌های عروس در اروپا را بخوانید.)

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز رزگلد

موهای رزگلد با طراحی پاپیونی و اکسسوری ساده کریستالی در وسط هر کدام، هم رنگ موی ترند سال است و هم با طراحی خاصی که دارد انتخابی عالی برای خانم‌هایی با صورت گرد و قلبی است. این شینیون نیمه باز را با لباس عروسی عاجی و یقه قلبی یا یقه گرد و آستین بلند می‌توانید بپوشید. بهتر است از آرایش ملایم صورتی چرک نیز برای زیباتر شدن این میکاپ استفاده کنید.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز با اکسسوری گیپور کریستال مشکی

این مدل شینیون نیمه باز انتخابی عالی برای مجالس مهمانی و نامزدی است. به خصوص برای خانم‌هایی که می‌خواهند از لباس مشکی مجلسی و سایه اسموکی تیره استفاده کنند. می‌توانید با لاک مشکی یا کروم نیز استایل خود را تکمیل کنید.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز با اکسسوری کریستالی و سنگی

این مدل شینیون نیمه باز خیلی شیک برای لباس‌های مجلسی یا عروسی که روی آن‌ها با سنگ کار شده است و یقه‌ی آن از پشت باز می‌باشد انتخابی عالی است.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز و بافت شل

این مدل شینیون نیمه باز با بافت پیچیده و شلی که دارد، انتخابی عالی برای خانم‌هایی است که تمایل به پوشیدن لباس‌های ساده اما شیک دارند. اگر برای عروسی از آن استفاده می‌کنید، همراه با تاج و تور بلند بسیار زیبا می‌شود.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز پلاتینی با اکسسوری پلاتینی

این شینیون نیمه باز که هم خیلی زیباست و هم جدیدا رایج شده است را با لباس عروس و یا مجلسی که یقه پشت بازی دارد می‌توانید استفاده کنید. برای لباس عروس ترجیحا از رنگ‌های نباتی و عاجی استفاده کنید. همچنین آرایش لایت اسموکی و رژ لب گوشتی مات نیز با این مدل مو عالی می‌شود.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز و هایلایت مشکی قهوه‌ای

وقتی موهایتان هایلایت مشکی – قهوه‌ای است، چه مدل مویی بهتر از شینیون نیمه باز برای مهمانی! این مدل شینیون نیمه باز و شلوغ و موهای جلوی پیشانی که به زیبایی رها شده‌اند را می‌توانید با لباس عروسی یقه پشت باز و یا یقه قایقی و در صورت تمایل اکسسوری ظریف طلایی، ست کنید. (سرویس طلای عروس را بخوانید.)

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز و بافت موی جلوی سر

این شینیون نیمه باز زیبا و هایلایت عسلی که در بین حلقه‌های کاراملی آن قرار دارد با بافت موی فرانسوی شلی که در قسمت پیشانی است را به راحتی با انواع لباس‌های یقه پشت باز و آرایش ملایم گرم می‌توانید ست کنید.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز قهوه‌ای، قرمز تیره و عسلی

شینیون نیمه باز زیبا با حلقه‌های درشت فر که انتخابی عالی برای لباس عروس ساده و پرنسسی است. با لاکی همرنگ موها و آرایشی ملایم با قهوه‌ای تیره، بسیار زیبا خواهید درخشید.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز بلوند

با موهایی درهم پیچیده و شلوغ که به صورت گوجه‌ای پایینی بسته شده است. این مدل مو را می‌توانید با لباس عروسی عاجی، یقه قلبی و یا یقه هفتی ست کنید. همچنین آرایش اسموکی قهوه‌ای تیره نیز با این رنگ مو زیبا است.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز با اکسسوری مروارید

این نوع شینیون نیمه باز که جدیدا نیز خیلی مطرح شده است را با هر استایل مهمانی و یا در صورت استفاده برای عروسی با هر نوع یقه‌ی قایقی، قلبی و هفتی می‌توانید ست کنید.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز با اکسسوری مروارید و سنگ

 این شینیون نیمه باز زیبا و شلوغ که در قسمت چتری‌ها به صورت بلند و در اطراف صورت رها شده است، انتخابی عالی برای خانم‌هایی است که لباس عروسی با پشت باز و یقه قلبی را می‌پسندند.

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

شینیون نیمه باز با اکسسوری مروارید

شینیون نیمه باز به شکل مارپیچ و گوجه‌ای کوچکی که در قسمت پایینی آن است، انتخابی فوق‌العاده برای خانم‌هایی که ترجیح به لباس پوشیده دارند می‌باشد. این مدل مو با این اکسسوری را می‌توانید با سرویس مروارید به زیبایی ست کنید. (داغ‌ترین جواهرات عروس 2017 را هم بخوانید.)

مدل شینیون نیمه باز و زیبا 2017

مدل موی باز شلوغ

تصاویری از شیک ترین مدل مو با بند مو

مدل مو باز

مدل مو با بند مو

یکی از روش های جدید برای شکل دادن به مو و مدل دادن به مو روش بستن با بند مو است. می توانید با بند مو، مدل های موی زیبایی درست کنید.

مدل موهای زیبای دخترانه با بندمو

خیلی از دختر خانم هایی که موهای بلند دارند در اغلب موارد با کش یا کلیپس موها را جمع می کنند و به پشت سر می بندند و یا موها را اتو می کشند و باز میگذراند .رابطه دخترها با موهایشان برای خود دنیایی دارد. دختران و زنان وابستگی بسیار زیادی به موهایشان دارند، از این رو این موضوع توانسته است مو را تبدیل به یکی از ابزار مد و فشن کرده و همچنین تغییرات بسیار زیادی در مدل ها و رنگ مو به وجود آورد.

مدل مو با بند مو

مدل موی شیک با بند مو

در هر برهه از زمان، مدل موی زنان همواره تغییر کرده و ضمن مهاجرت از نقطه ای به نقطه دیگر، آنقدر دچار تغییرات شده اند تا در نهایت به مدلی نهایی و یا مد سال ختم شوند. به همین دلیل است که چیزهایی مثل بند مو و یا کش مو که علاوه بر مدرن بودن، نشانه هایی از قدمت و تاریخ را با خود به یدک می کشند به یکی از ابزارهای اصلی آرایش مو تبدیل شده اند. امروزه مدل های بسیاری برای بستن مو وجود دارند که بند مو و یا کش مو نقش بسیار ویژه ای را در آن ها بازی می کنند.

یکی از ساده ترین راه ها برای بستن مو استفاده از ربان و یا چیزهایی دیگری از این قبیل است. البته راه های دیگری مانند بستن روسری دور تا دور سر وجود دارد که در این حالت موها ضمن حفظ زیبایی از دلربایی بسیاری برخوردار می شوند.
مدل مو با بند مو

مدل مو با بند مو

مدل مو با بند مو

مدل موی ساده با بند مو

بند مو ها به هر مدل مویی می آیند، از مدل موی صاف گرفته تا مجعد که روی هرکدام جلوه ویژه ای ایجاد می کنند، به طور مثال استفاده از بند مو، موهای صاف را بلندتر و صاف تر نشان خواهد داد. استفاده از بند مو ها در هر دو نوع موهای کوتاه و بلند، جلوه ویژه ای را به ظاهر شما می بخشد.

خب، پس اگر برای استفاده از بند مو برای موهای خود متقاعد شده اید، نکاتی وجود دارند که می بایست آن ها را رعایت کنید.

– با جمع آوری لوازم جانبی شروع کنید

شما می توانید سبک های مختلف بستن مو را با جمع آوری تکه های جدیدی از ربان، نوارهای جالب، باند های پلاستیکی زیبا، گیره های کوچک، دستمال گردن و روسری آغاز کنید.

– با گام های ساده شروع کنید

مراحل بستن مو را با تکه موهای نازک شروع کنید. سعی کنید مو را به قسمت های مختلفی تقسیم کرده و هر تکه از آن را شانه زده و پس از بستن یک تکه نوار زیبا به آن، آن را دور سر بچرخانید تا بعد از رسیدن به آن طرف مو، از آن با استفاده از یک گیره محافظت کنید.

– پس از آشنایی با روند کار، خلاقیت به خرج دهید

سعی کنید پس از آن که با روند کار آشنا شدید و آن را به راحتی آب خوردن انجام دادید، ایده های خود را روی مدل های گوناگون پیاده کنید. این ایده ها می توانند استفاده از مهره، پولک و یا حتی پر باشند. اگر می خواهید مدل موی شما خاص تر از دیگران به نظر بیاید، پیش از استفاده از بند مو، موهای خود را به روش های مختلفی که در مطالب قبلی آن ها را آموزش داده ایم، ببندید.

همان طور که می بینید، بند مو ها می توانند ساختار ظاهری شما را از ریشه تغییر دهند. با فرا گرفتن مدل های مختلف استفاده از آن ها، همواره می توانید تغییرات عمده ای را در ظاهر و استایل خود به وجود آورید و حتی در مهمانی ها بیش از گذشته بدرخشید. همین که شروع به تمرین استفاده از بند موها کنید، متوجه خواهید شد که انجام این کار بسیار آسان است و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت.

 

 

 

 

مدل مو باز

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع +عکس

مدل مو نیمه جمع

مدل موی نیمه باز و نیمه جمع آموزش مدل مویی که در مطلب زیر مشاهده می کنید برای هر نوع مویی از پرپشت تا کم پشت، صاف یا فر مناسب است. به خصوص اگر به دنبال مدل مویی سریع باشید ، مدل موی زیر می تواند در عین زیبایی برای شما کارآمد باشد. به گزارش […]

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

مدل موی نیمه باز و نیمه جمع

آموزش مدل مویی که در مطلب زیر مشاهده می کنید برای هر نوع مویی از پرپشت تا کم پشت، صاف یا فر مناسب است. به خصوص اگر به دنبال مدل مویی سریع باشید ، مدل موی زیر می تواند در عین زیبایی برای شما کارآمد باشد.

به گزارش پرشین وی این مدل مو از تکنیک روی هم قرار دادن مو درست می شود و با انجام دادن مرحله به مرحله آن همانند تصاویر، آن را چندان مشکل نخواهید یافت.

 آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

تصویر نهایی مدل موی نیمه جمع

مرحله 1: دسته کوچکی مو از بالای گوش بردارید.

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

آموزش مدل موی ساده به صورت نیمه باز

مرحله 2: یک سنجاق مویی برداشته و در سه چهارم آن بخش از مو ، رو به سمت پایین بزنید.

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

روش درست کردن مدل موی شیک و راحت

مرحله 3: در طرف دیگر سر نیز ، همانند مرحله قبل به میزان مساوی از طرف دیگر گوش دسته کوچکی مو برداشته و درست به سمت مخالف جهت بخش اول، مو را بکشید.

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

مدل مو با تکنیک روی هم قرار دادن موها

مرحله 4: همانند تصویر، بخش دوم مو باید کاملا روی بخش اول قرار گیرد.

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

مدل موی شیک نیمه باز و نیمه جمع

مرحله 5: بخش دوم را برداشته و یک سنجاق مویی در زیر بخش اول بزنید.

 آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

آموزش جمع کردن موها

مرحله 6: بخش دیگری از مو را (ما نام این قسمت را بخش سوم مو می گذاریم) از زیر بخش اول برداشته و به سمت بخش دوم بکشید.

 آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

مدل موی زیبا تنها با استفاده از چند سنجاق

مرحله 7: بخش سوم را برداشته و سنجاق مویی را زیر بخش دوم بزنید.

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

مدل مو برای موهای لخت و فر

مرحله 8: این کار را دو بار دیگر(یا در صورت تمایل تعداد بیشتر) تکرار کنید، تا به گزارش پرشین وی مدل موی نیمه باز و نیمه جمعی همانند شکل به دست آورید.

آموزش مدل موی ساده ای به صورت نیمه باز و نیمه جمع

اگر وقت بیشتری داشته باشید می توانید قسمت باز را فر کرده و یا تغییرات دلخواه خود را روی آن انجام دهید.

تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی
بخش اختصاصی پرشین وی

 

 

 

مدل مو نیمه جمع

مدل موی باز دخترانه ۲۰۱۷ برای موهای بلند و کوتاه

موی باز

مدل موی باز دخترانه ۲۰۱۷ از انواع مدل موهای پرطرفدار و جذاب برای دختران جوان است که این مدل اگر به درستی انتخاب شود می تواند ظاهر شما را زیبا و متفاوت تر از همیشه نشان دهد و علاوه بر این باعث ایجاد تغییرات مثبت در چهره شما شود.

با شروع سال جدید مدل موهای زیبا و متفاوتی از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی می شوند که هر کدام از این مدل موها زیبایی خاص خودشان را دارند و برای افراد با فرم صورت های خاصی مناسب هستند. در سال ۲۰۱۷ نیز انواع مدل موی باز دخترانه ۲۰۱۷ برای موهای کوتاه و بلند از سوی متخصصان مد و زیبایی معرفی شده اند که هر یک از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاصی را به ظاهر شما می بخشند.

مدل موی باز و مدل موی بسته دخترانه از انواع مدل موهای مجلسی و شیک هستند که هر کدام از این مدل موها دارای تنوع زیادی می باشند و بهتر است خانم ها مدل موی خود را از بین این مدل ها با توجه به مدل لباس مجلسی و فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایند.

مدل موی فر باز

مدل موی باز دخترانه ۲۰۱۷ با جدیدترین متدهای آرایش مو روز دنیا

مدل موی باز و بسته اگر به درستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند؛ در ادامه تصاویری از انواع مدل موی باز دخترانه سال ۲۰۱۷ با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل موی شیک و مجلسی باز دخترانه

مدل مو باز دخترانه بلند و شیک

مدل موهای بلند را می توانید به شکل های مختلف فرم و حالت دهید. مدل موی باز دخترانه یکی از مناسب ترین مدل موها برای دختران جوان است این مدل موها دارای مدل های متنوعی هستند و در برخی از مدل های آن ها از بافت های تزیینی در بعضی از قسمت های موها استفاده شده است. در برخی از مدل موهای باز نیز برای زیبایی بیشتر موها از وسایل تزیین کننده مو نظیر گل موهای تزیینی و تل مو و … استفاده می شود که هر کدام از این وسایل باعث جذابیت بیشتر موهای شما می شوند.

حتما بخوانید:  مدل موی باز کوتاه زنانه و دخترانه شیک و جذاب

مدل موی ساده و شیک دخترانه

مدل مو شیک و باز دخترانه

مدل مو باز همراه با بافت مو

مدل موی باز دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی شیک و متفاوت دخترانه

مدل موی زیبا و شیک ۲۰۱۷

مدل موی فر 2017

مدل مو فر باز دخترانه ۲۰۱۷

مدل مو باز و شیک دخترانه

مدل مو شیک و زیبا دخترانه سال ۲۰۱۷

مدل موی باز دخترانه 2017 شیک و جدید

مدل مو باز دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی ساده و باز دخترانه

مدل موی باز و بلند دخترانه

مدل موی شیک و زیبا دخترانه

مدل موی بلند و باز دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی باز و ساده

مدل مو باز و ساده دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی مجلسی 2017

مدل مو شیک و جدید دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی فر باز 2017

مدل موی فر باز دخترانه جدید

مدل موی شیک و زیبا 2017

مدل مو فر شیک و باز

مدل موی باز دخترانه 2017 بلند و جدید

مدل موی ساده و شیک دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی دخترانه 2017

مدل مو باز مجلسی دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی فر باز دخترانه

مدل موی فر شیک دخترانه

مدل موی باز و شیک

مدل مو باز همراه با بافت مو

مدل موی باز دخترانه 2017 بلند

مدل مو شیک و زیبا دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی کوتاه باز دخترانه

اغلب دختران جوان برای آرایش کردن موهای کوتاه خود دچار مشکل می شوند در صورتی که موهای کوتاه را هم می توانید با کمک مدل موهای متنوع فرم و حالت دهید. برای حالت دادن به موهای کوتاه اغلب از وسایل فرم دهنده مو نظیر بابلیس و بیگودی و سشوار و … استفاده می شود و برای جذابیت بیشتر موهای کوتاه بهتر است مدل جلوی موی مناسبی را برای موهای خود انتخاب کنید.

مدل موی جذاب و زیبا دخترانه

مدل موی باز دخترانه ۲۰۱۷ کوتاه

مدل موی کوتاه و باز دخترانه

مدل موی شیک و باز دخترانه

مدل موی کوتاه باز 2017

مدل مو کوتاه و باز ۲۰۱۷

مدل موی دخترانه جذاب

مدل مو باز ۲۰۱۷ دخترانه و کوتاه

مدل موی کوتاه و جذاب دخترانه

مدل مو شیک و زیبا باز

مدل موی باز به همراه بافت تزیینی

مدل مو دخترانه باز

مدل موی شیک و زیبا دخترانه 2017

مدل مو شیک و باز دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی باز دخترانه 2017 کوتاه و شیک

مدل موی کوتاه و باز دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی فر کوتاه

مدل مو فر باز دخترانه ۲۰۱۷

مدل موی باز دخترانه 2017 کوتاه

مدل موی کوتاه و باز دخترانه شیک و جدید

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل موی باز دخترانه ۲۰۱۷ را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید؛ در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل موی دخترانه کلیک کنید.

منبع : آرگا

 

 

 

موی باز

مدل موی فر و باز

مدل موی باز و فر

یکی از زیباترین مدل‌های مو برای حضور در مهمانی‌ها و مجالس که اتفاقا در میان خانم‌ها بسیار پرطرفدار و محبوب هم هست، موهای فر است که هم به صورت باز و هم به صورت شینیون شده شیک و زیباست. مدل موهای فر باز که هم بسیار راحت آماده می‌شود و هم استایل بسیار زیبایی ایجاد می‌کند…

مدل موی فر و باز

هیچ مدلی زیباتر از موهای فر باز و رها نیست که استایلی شیک و منحصر به فرد ایجاد می‌کند و برای همه نوع تیپ و سن و سالی زیبا و جذاب است.

موهای بلوند فر با یک آرایش لایت و ملایم که زیبایی آن را بیشتر کرده است. این مدل موی فر باز، از ساده‌ترین مدل‌هاست که با همه مدل فرم صورت، هماهنگی دارد و جذاب است.

 

مدل موی فر

مدل موی فر باز عروسکی که برای خانم‌هایی با صورت گرد و کودکانه، بسیار عالی است و جذابیت چهره را بیشتر می‌کند.

 

مدل موی فر

یک مدل فر باز که همه موها در یک سمت صورت جمع شده‌اند و خود موهای فر، کاملا براق و درخشنده هستند. این مدل موهای فر هم با صورت بیشتر خانم‌ها هماهنگی دارد و برای استفاده در مهمانی‌ها و عروسی نیز مناسب است.

مدل موی فر

مدل موهای باب با فر درشت که موهای کنار صورت را در جلوی سر به صورت انبوه جمع کرده است و زیبایی آن را دو چندان نموده است. رنگ بلوند موها نیز بر جذابیت آن افزوده است.

مدل موی فر

این مدل موهای تیلور سوئیفت یکی از زیباترین مدل‌ها در استایل‌های فرش قرمز شناخته شده است که واقعا هم زیباست.

 

مدل موی فر

این هم یک مدل ساده دیگر با فر ریز، این مدل برای کسانی که موهای طبیعی خودشان فر است، خیلی مناسب است و حجم زیاد موها زیبایی آن را بیشتر می‌کند و اتفاقا در سال 2017 نیز جزء ترندهای آرایشی می‌باشد.

مدل موی فر

مدلی با فرهای درشت جذاب روی موهایی کاملا بلند و زیبا که فرهای مو، بیشتر در پایین و بخش انتهایی موها دیده می‌شود. این مدل را روی موهای بلند خود امتحان کنید و از آن لذت ببرید. فر کردن انتهای موها، کاری است که در منزل و خانه نیز میسر است و خیلی زمان‌بر نیست.

 

مدل موی فر

مدل موی باز و فر

24مدل موی باز عروس جدید

مدل موی باز عروس

مدل موی باز برای عروس نوعی زیبایی خاص، ظریف و طبیعی دارد! اگر طرفدار این مدل مو برای روز عروسی خود هستید با سوربان همراه باشید تا کالکشن زیبایی از مدل موی باز عروس را ببینید. این مدل ها در عین سادگی شما را در روز عروسی بی نهایت درخشان نشان میدهد.

مدل مو باز عروس1

مدل مو باز عروس شیک

مدل مو باز عروس2

 مدل مو باز عروس با گیره

مدل مو باز عروس3

مدل مو باز عروس برای مو بلند

مدل مو باز عروس4

مدل مو باز عروس دکلره شده

مدل مو باز عروس5

مدل مو باز عروس با شکوفه

مدل مو باز عروس6

مدل مو باز عروس مو بلوند

مدل مو باز عروس7

مدل مو باز عروس با بافت ساده

مدل مو باز عروس8

مدل مو باز عروس مو فر

مدل مو باز عروس9

مدل مو باز عروس خارجی با گل

مدل مو باز عروس10

عکس مدل مو باز عروس موی موج دار

مدل مو باز عروس11

مدل مو باز عروس بابلس

مدل مو باز عروس12

مدل مو باز عروس اروپایی زیبا

مدل مو باز عروس13

عکس مدل مو باز عروس

مدل مو باز عروس14

 مدل مو باز عروس با بافت گل

مدل مو باز عروس15

مدل مو باز عروس با شکوفه طبیعی

مدل مو باز عروس16

مدل مو باز عروس به شکل گل

مدل مو باز عروس18

مدل مو باز عروس شیک و جدید

مدل مو باز عروس19

مدل مو باز عروس اروپایی با بافت

 

مدل مو باز عروس20

آرایش مدل مو باز عروس موی دکلره

مدل مو باز عروس21

مدل مو باز عروس ساده و زیبا

مدل مو باز عروس22

مدل مو باز عروس با بافت ساده

مدل مو باز عروس24

مدل مو باز عروس ساده اروپایی

مدل مو باز عروس24

مدل موی باز عروس

آموزش تصویری شینیون جدید مرحله به مرحله + مدل شینیون ساده

مدل مو جمع باز مرحله به مرحله

شینیون ایجاد حجم و فرم دهی به موی سر را با حالت دادن و تغییر شکل به وسیله تکنیک های مخصوص را شینیون می گویند.

بعد از آرایش و گریم چهره مهمترین عامل برای زیباتر شدن ،ایجاد تعادل بین سر و صورت شینیون مناسب می باشد.

نکات مهمی که در مورد شینیون باید بدانیم:

۱_شناخت موی سر و براشینگ صحیح و قد

۲_انتخاب مدل مناسب با توجه به سلیقه و قد مشتری،فرم سر و صورت و گردن،نوع

مراسمی که میخواهد در آن شرکت کند،و همچنین لباسی که مشتری میخواهد بپوشد

۳_پایه شینیون باید محکم باشد،در ایجاد شینیون افراط نشود،بعد از زدن پوش

مناسب،وزهای مو باید به وسیله شانه پوش و استفاده صحیحو مناسب از ژل و تافت از بین برود.

۴_سنجاق مویی و سنجاق پنس به میزان کم و به و قرار دادن آن در زمان مناسب.

۵_تکنیکهای شینیون را بشناسیم و به طور کامل کنار هم استفاده کنیم.

۶_شینیون را حتما جلوی آینه چک کنیم.

۷_از دیزاین مناسب برای شینیون استفاده نماییم.

چند مدل شینیون پرطرفدار که بیشتر بین خانم ها استفاده میشود

شینیون کلاسیک،شینیون سبک،شینیون عرب و حجیم،شینیون بوشینگ،شینیون

حرارتی،شینیون خامه ای،شینیون نخی،شینیون حلزونی و …

آموزش شینیون مو کوتاه ، آموزش شینیون ساده در منزل ، آموزش شینیون مو ، آموزش شینیون باز

مدل شینیون ۲۰۱۷ ، مدل شینیون باز

مدل شینیون جدید ، مدل شینیون بسته ، مدل شینیون مو ۲۰۱۷

مدل مو جمع باز مرحله به مرحله

مدل شینیون مو 2017

مدل مو باز و بسته

شینیون مو یکی از روش‌هایی است که باعث زیباتر شدن موها و تکمیل شدن استایل خانم‌ها در مراسم‌های مختلف می‌شود. اگر به شینیون مو علاقه‌مند هستید می‌توانید از جدیدترین شینیون‌های سال 2017 ایده بگیرید…

مدل شینیون مو 2017

حالت دادن به موها و شینیون مو، باعث می‌شود که زیبایی خانم‌ها بیشتر شده و ظاهری جذاب‌تر داشته باشند. یکی از روش‌هایی که می‌توان با استفاده از آن‌ها مدل موها را به زیباترین شکل ممکن درآورد، شینیون موهاست. شینیون‌های زیبا و جدیدی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها ایده بگیرید و مدل موهای زیبایی را برای خود داشته باشید.

ما در سایت زیبامون و در بخش آرایش و مراقبت از مو، جدیدترین مدل موها، شینیون‌ها و توصیه‌هایی برای مراقبت از مو را برای شما آماده کرده‌ایم تا به راحتی از آن‌ها استفاده کرده و زیبایی خود را بیشتر و بهتر کنید.

شینیون‌ها را می‌توان برای اندازه‌های مختلف مو اجرا کرد. شما می‌توانید به راحتی از شینیون موهای کوتاه، شینیون موی باز، شینیون‌های دخترانه و… ایده بگیرید.

در این مطلب نیز با تعدادی مدل شینیون مو 2017 آشنا می‌شوید.

 

این مدل از شینیون مو که حالتی شبیه به مدل گوجه‌ای معروف دارد. با این تفاوت که کمی شلوغ‌تر و زیباتر از حالت معمولی آن مدل بوده و استفاده از یک اکسسوری، زیبایی شینیون را بیشتر کرده است.

شینیون

 

رنگ موها تاثیر زیادی بر روی زیبایی شینیون موها دارد. یک شینیون شلوغ می‌تواند انتخابی مناسب برای دختران جوان باشد.

شینیون

 

هایلایت زیبای مو و استفاده از یک اکسسوری با رنگ تیره زیبایی ویژه‌ای را در این مدل از شینیون مو ایجاد کرده است.

شینیون

 

شینیونی مناسب برای دختر خانم‌ها

شینیون

 

اگر موهای بلندی دارید این سبک از شینیون را حتما امتحان کنید. بافت زیبایی که روی موها قرار دارد باعث زیبایی بیشتر مدل موها شده است.

شینیون

 

شینیون‌های شلوغ زیبایی ویژه‌ای دارند که با رنگ موی مناسب زیباتر و جذاب‌تر می‌شوند.

شینیون

 

بالیاژ مو باعث می‌شود تا مدل شینیون مو زیباتر دیده شود. یک شینیون مرتب برای مراسم‌های رسمی بسیار شیک و مناسب است.

شینیون

 

مدل شینیون‌هایی که در پایین سر جمع می‌شوند نیز بسیار زیبا بوده و طرفدارن مخصوص خود را دارد.

شینیونن

 

شینیون

مدل مو باز و بسته