جدیدترین مدل مو رنگ سال ۱۳۹۵ دخترانه و زنانه

 

رنگ موی زیبای سال 1395

مجموعه گالری عکس های مدل مو جدید و رنگ مو سال ۲۰۱۶

برای سال ۱۳۹۵ و ۲۰۱۶ برای شما به اشتراک گذاشته شده است

پیشنهاد انواع مدل های مو دخترانه و  زنانه

همراه با مدل های مو سال برای شما مقاله زیبایی در ضمینه سبک زندگی و…   قرار میدهیم

آیا رنگ مو سرطان زاست؟
دکتر فریده مهتی پور: رنگ کردن موها از سال ها قبل در بین زنان رایج بوده است. متون باستانی باقی مانده از خاورمیانه و افریقا نشان می دهد که این کار قدمتی دیرینه دارد. البته طی سال های اخیر این عمل در بین مردان نیز رواج قابل توجهی یافته است. آنچه در خوب رنگ شدن مو اهمیت دارد، نفوذ رنگ به داخل شفت مو است و چون این نفوذ به اندازه مولکولی رنگ مورد نظر ارتباط مستقیم دارد، بنابراین رنگ هایی که اندازه مولکول هایشان نسبتا کوچک تر است معمولا رنگ های بهتر و مطلوب تری هستند.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_166.jpg

از طرف دیگر، با توجه به اینکه امروزه زنان به تغییر مکرر رنگ مو گرایش دارند، بنابراین رنگ موهایی که به سهولت بتوانند رنگ مورد نظر آنها را ایجاد کنند با استقبال بیشتری مواجه می شوند. به طور کلی رنگ های موجود را می توان به سه دسته تقسیم کرد: رنگ های گیاهی، رنگ های متالیک و رنگ های مصنوعی آلی. با توجه به اینکه رنگ های آلی نسبت به دو دسته دیگر رنگ های طبیعی تر، زیباتر و درخشان تری به مو می دهند، امروزه بیشتر استفاده می شوند.

مدل مو رنگ سال ۲۰۱۶

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_167.jpg

رنگ های گیاهی
از جمله رنگ های گیاهی که قدمتی دیرینه دارد رنگ حناست. گیاه حنا به طور طبیعی در خاورمیانه و شمال افریقا یافت می شود، که از برگ های خشک آن می توان رنگ حنا را تهیه کرد. البته برگ ها را باید قبل از به گُل نشستن گیاه از آن جدا کرد وگرنه کیفیت مطلوبی نخواهندداشت.
پایه اصلی که در این گیاه وجود دارد و باعث ایجاد رنگ قرمز می شود نوعی نفتوکینون است که طی یک ساعت می تواند به ساقه مو رنگ بدهد و مدت ۱۵هفته پایدار باقی بماند. این رنگ برای مو غیرسمی است و هیچ آسیب فیزیکی یا شیمیایی به ساقه مو وارد نمی کند، ولی به علت داشتن رنگ قرمز خاص و احتمال رنگ گرفتن پوست دست و ناخن هنگام مصرف امروزه چندان از آن استقبال نمی شود.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_163.jpg

امروزه بیشتر پودر حنا را با وسمه یا پودر قهوه و سایر مواد مشابه مخلوط و سپس از خمیر نرم حاصل شده برای رنگ آمیزی مو استفاده می کنند. استفاده توأم این مواد می تواند تا حدودی رنگ قرمز- نارنجی حاصل از حنا را تعدیل کند. گفتیم مولکول اصلی حنا (که حناتانیک اسید هم نامیده می شود) یک نوع نفتوکینون با فرمول C10H6O3 است. اندازه مولکولی حنا بسیار کوچک تر از پروتئین ها یا فسفولیپیدهاست که اجزای ساختمانی جدار سلول ها و نیز لایه خارجی پوست را تشکیل می دهند.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_164.jpg

بنابراین وقتی ماده حنا به صورت خمیری  کل روی پوست یا مو قرار می گیرد این مولکول ها می تواننداز خمیرحنا عبور کنند و از عرض کوتیکول مو (لایه خارجی مو) بگذرند و باعث رنگ گرفتن آن شوند. هرچه حنا مدت طولانی تری روی مو قرار گیرد به طور عمقی تر و کامل تری مو را رنگ می کند. هرچند رنگ حاصل شده قرمز- نارنجی است ولی طی ۴۸ ساعت اول پس از مصرف تا حدودی تیره تر می شود و اگر کراتین مو به وسیله مولکول های حنا اشباع شده باشد این تیره شدن بیشتر خواهدبود. توجه کنید که عبور مولکول های حنا از لایه خارجی مو و جایگزین شدن این مولکول ها در قسمت های داخلی تر باعث می شود رنگ حنا پایدار شود و بنابراین از بین بردن یا تغییردادن آن به آسانی صورت نگیرد.

مدل مو ۲۰۱۶ | مدل مو ۱۳۹۵

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_161.jpg

این جایگزینی مولکول ها به نحوی است که در اکثر موارد اجازه تغییر رنگ مو را به شما نمی دهد، مگر اینکه موهای رنگ شده را کوتاه یا با مواد اکسیدکننده بسیار قوی بی رنگ کنید. لازم به توضیح است که حتی مواد اکسیدکننده نیز در بسیاری از موارد قادر به از بین بردن کامل این ماده نیستند. بنابراین اگر شما جزء افرادی هستید که دوست دارید مدام رنگ مویتان را تغییر دهید، بهتر است از این ماده یا موادی را که در ترکیب آنها تاحدودی حنا به کار رفته است، استفاده نکنید.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_162.jpg

علاوه بر حنا، گیاهان دیگری نیز برای رنگ کردن مو در مناطق خاصی از جهان رایج هستند، مثلا یک نوع گیاه خاصی از دسته کامومیل رنگ زرد روشنی ایجاد می کند که چون فقط لایه خارجی مو را رنگ می کند، می تواند هم برای رنگ کردن و هم برای روشن تر و درخشان تر کردن مو مورد استفاده قرار گیرد. این گیاهان را معمولا می توان به راحتی از عطاری ها تهیه کرد.
رنگ های متالیک
دسته دوم، رنگ های متالیک هستند که معمولا رنگ موی مردان از این نوع است. در این رنگ ها از نمک های غیرآلی استفاده می شود که مانند یک پوشش سطحی عمل می کنند و سطح مو را می پوشانند. در این حالت تغییر رنگ مو تدریجی است و برخلاف رنگ های اکسیدکننده ناگهانی و بارز نیست. عیبی که این رنگ ها دارند این است که کدر و غیردرخشان هستند و در صورت استفاده مکرر می توانند باعث شکنندگی و آسیب موها نیز بشوند. از مواد رایجی که در این رنگ ها استفاده می شود می توان به استات سرب (برای ایجاد رنگ قهوه ای تا مشکی) و نیترات نقره همراه با مس (برای ایجاد رنگ های خاکستری روشن) اشاره کرد.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_159.jpg

البته امروزه کارخانه ها برای ارضای سلایق مختلف ترکیبات متفاوتی از فلزات را تولید و با مخلوط کردن آنها به مقادیر مختلف رنگ های متنوعی را ایجاد می کنند. توجه داشته باشید که از بین بردن این رنگ ها از سطح مو آسان نیست و به این منظور بهتر است اجازه دهیم موها رشد کنند.
متاسفانه در سال های اخیر در تبلیغات کمراه کننده ای که صورت گرفته این رنگ ها موادی معرفی شده اند که بعد از چند بار مصرف باعث تغییر رنگ دائمی موها می شوند و سفیدی مو را به طور کامل از بین می برند. در حالی که چنین چیزی فاقد مبنای علمی است و در حال حاضر راهی برای رفع سفیدی مو به طور دائم وجود ندارد و همه روش های مورد استفاده موقتی است.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_160.jpg

رنگ های مصنوعی آلی
دسته سوم رنگ ها که شایع ترین رنگ های مورد استفاده هستند از حدود ۶۰ سال پیش رایج شده اند. علت مطلوب بودن این رنگ ها آن است که تمام طیف های رنگی را می توان به وسیله آنها ایجاد کرد.این رنگ ها خود به سه گروه رنگ های ناپایدار، نیمه پایدار و پایدار تقسیم می شوند. گروه اول رنگ هایی هستند که بیشتر گروه های موسیقی و… موقع آماده شدن و رفتن روی سن از آنها استفاده می کنند.
با این رنگ ها که به صورت اسپری هستند می توان کل موها یا قسمتی از آنها را طی چندد قیقه رنگ کرد. البته این رنگ ها با شستن از بین می روند و حداکثر تا یک هفته آثاری از آنها باقی می ماند. گروه دوم که رنگ های نیمه پایدار هستند به شکل شامپوهای رنگی در دسترس اند. این رنگ ها به اکسیدان و غیره نیازی ندارند و هم برای رنگ کردن مو و هم برای درخشان تر کردن رنگ های دیگر استفاده می شوند. رنگ های نیمه پایدار برای از بین رفتن به حداقل شش تا ده بار شست و شو با شامپوهای معمولی نیاز دارند.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_157.jpg

گروه سوم یا رنگ های پایدار که امروزه به وفور در دسترس اند درواقع رنگ طبیعی حاصل از یک ماده نیستند و برای ایجاد رنگ نهایی خود به یک ماده طبیعی حاصل از یک ماده نیستند و برای ایجاد رنگ نهایی خود به یک ماده اکسیدکننده (اکسیدان یا هیدروژن پراکسید) نیاز دارند. این رنگ ها بسیار آسیب رسان هستند. عامل اصلی آسیب رسان هم همین ماده اکسیدکننده است که به کورتکس مو صدمه می زند و باعث خشکی و شکنندگی مو می شود. این ترکیبات می توانند حساسیت تماسی در کف سر ایجاد کنند و باعث ایجاد خارش های مقاوم یا حتی زخم شوند.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_158.jpg

در ۱۵ درصد از مصرف کنندگان نیز احتمال حساسیت آلرژیک وجود دارد و به همین دلیل این رنگ ها باید ۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از مصرف روی پوست فرد آزمایش شوند که بهترین محل برای این کار روی ساعد و پشت گوش است. توجه داشته باشید که هر نوع قرمزی و تورم و تاول و واکنش آلرژیک را جدی بگیرید و استفاده از رنگ موردنظر را کنار بگذارید.

جالب است بدانید که در برخی از مصرف کنندگان آزمایش روی ساعد یا پشت گوش منفی می شود ولی موقع مصرف واکنش نشان می دهند. بنابراین عدم ایجاد حساسیت هنگام آزمایش این رنگ ها به منزله قطعی بودن عدم حساسیت به آنها نیست و در هر صورت مصرف این رنگ ها باید بسیار بااحتیاط انجام گیرد. در سال های اخیر گزارش هایی مبنی بر احتمال آسیب های ژنی و سرطان زایی از این رنگ ها منتشر شده است، ولی هنوز این گزارش ها قطعی نیست. بنابراین به طور قطع نمی توانیم مصرف این رنگ ها را ممنوع کنیم.

البته توجه داشته باشید که زودتر از سه هفته از ماده اکسیدکننده استفاده نکنید، چون آسیب های شدیدی به بدنه مو وارد می کند و باعث خردشدن و بی حالت شدن مو می شود. برای از بین رفتن این رنگ ها نیز بهترین راه آن است که اجازه دهید مو رشد کند و از مواد روشن کننده و دکلره برای از بین بردن آنها استفاده نکنید، زیرا این کار هم باعث آسیب دیدن شدید مو خواهدشد.

http://rouzegar.com/wp-content/uploads/2015/08/hairstyle_2016_Rouzegar.com_156.jpg

امروزه از دکلره کردن برای از بین بردن رنگ زمینه ای مو استفاده می شود. در این روش، یک آلکالن اکسیدکننده قوی روی مو قرار می گیرد که می تواند رنگدانه های مو را اکسیده و روشن کند. در این حالت مو به رنگ زرد یا زرد مایل به قرمز (بسته به رنگ زمینه ای مو) در می آید و در صورت ادامه مصرف آن رنگ مو پلاتینی به خود می گیرد و سپس می توان رنگ های دلخواه را روی آن ایجاد کرد.

این کار اگر در خانه انجام شود با پراکسید هیدروژن شش درصد انجام می شود، ولی در آرایشگاه ها برای تسریع کار و گرفتن نتایج مقبول تر از انواع بسیار قوی تر آن استفاده می شود که در عرض نیم ساعت می تواند پایه مو را کاملا روشن کند. توجه داشته باشید که این کار برای مو بسیار آسیب رسان است و باعث ضعیف شدن ساقه مو و خشکی و شکنندگی شدید آن می شود. بعد از دکلره کردن لازم است موها با یک شامپوی مخصوص با Ph اسیدی شست و شو داده شود. استفاده از نرم کننده و ماسک های مرطوب کننده مو و مواد محافظ نیز موقع استحمام و پس از آن توصیه می شود.
موقع دکلره کردن، علاوه بر آسیب بدنه موها، ممکن است حساسیت تماسی یا آلرژیک نیز ایجادشود که درمان آنها در بعضی از موارد بسیار مشکل است. برخی از سالن های آرایشی در سال های اخیر، برای کم کردن حساسیت های پوستی، لوسیون یا قطره های حاوی کورتون نیز با مواد موردنظر مخلوط می کنند.

توجه داشته باشید که وجود این مواد در داخل رنگ یا مواد دکلره شما مانع بروز واکنش های پوستی نخواهدشد و توصیه می کنیم آرایشگران عزیز تا حد امکان از مواد ضعیف تری برای انجام این کار استفاده کنند و بعد از مصرف این مواد فرد را در برابر جریان هوای گرم و سشوار قرار ندهند، زیرا این کار با اینکه سرعت عمل را بالا می برد ولی زمینه را هم برای آسیب های ساقه مو و هم برای بروز حساسیت های پوستی فراهم می کند.

اگر این مواد به حدی قوی باشد که باعث سوختگی سطحی پوست شود، حتما لازم است به پزشک مراجعه کنید تا هرچه سریع تر درمان های لازم صورت گیرد و از زخم و عفونت و ریزش موی ناحیه پیشگیری شود. در ایام نزدیک به عید به کرات شاهد مواردی از این حساسیت ها یا سوختگی ها هستیم.

توصیه می کنیم در آرایشگاه های دارای مجوز و در حد استاندارد اقدام به انجام این کار کنید و حتما از صحت و سلامت خموادی که آرایشگر برای پوست و مویتان استفاده می کند مطمئن شوید و قبلا در این مورد با او صحبت کنید. انجام این کارها در محیط های بدون مجوز و محیط هایی که بهداشت نامطلوبی دارند و از سوی افراد دوره ندیده می تواند آسیب های جبران ناپذیری به پوست و موی شما واردکند.

علاوه براین، اگر شما به طور مداوم از این رنگ ها استفاده می کنید، لازم است برای اینکه آسیب به مویتان را به حداقل برسانید از تغییر مکرر رنگ مو پرهیزکنید و چنان چه موی سفید در ناحیه ریشه موها شما را آزار می دهد فقط ماهی یک بار ریشه موها را رنگ کنید. برای تغییر رنگ مو به رنگ های تیره تر معمولا محدودیتی وجود ندارد ولی اگر می خواهید رنگ موی خود را روشن تر کنید و به ویژه برای این کار می خواهید از دکلره استفاده کنید، بهتر است سالانه یکی دو بار بیشتر این کار را نکنید تا موی شما در این فاصله فرصت کافی برای رشد داشته باشد و رنگ موی جدید آسیب بیشتری به آن وارد نکند.

به رغم تمام مراقبت های لازم، باز هم نوک موها شکننده و بی حالت و خشک می شود و امکان موخوره وجود دارد. بنابراین توصیه می شود سالانه یکی دو بار موهایتان را در حدود دو تا سه سانتی متر کوتاه کنید و برای پیشگیری از آسیب های بیشتر از سرم و روغن های محافظتی مو که مخصوص بعد از حمام هستند باعث نرمی و لطافت مو می شود و از شکنندگی بیشتر آن جلوگیری می کند. این مواد که تا شست و شوی بعدی روی موی شما باقی می ماند به صورت یک لایه سطح مو را می پوشاند و از آسیب های فیزیکی بیشتر مو جلوگیری می کند. لازم است بدانید که استفاده از اصطلاح «ترمیم کننده مو» مبنای علمی ندارد.

ساقه مو یک بافت مُرده است و هیچ گونه فعالیت متابولیسمی ندارد که بتواند بازسازی و ترمیم شود. تمام ماسک ها و روغن های مصرفی در داخل حمام یا پس از آن فقط از موها در برابر خشکی و شکنندگی محافظت می کنند و شما حتی با مصرف روغن ها و ترکیبات گیاهی خانگی نیز می توانید این کار را انجام دهید. استفاده از ژل ها و براق کننده ها اگر کوتا مدت باشد برای موهای رنگ شده ضرری ندارد، ولی اگر مداوم و طولانی باشد، می تواند باعث شکنندگی بیشتر آنها شود. در ضمن حالت دادن به این موها با تافت و اسپری و حرارت های قوی سشوار و اتوی مو آسیب به مو را شدت می بخشد.

 

 

رنگ موی زیبای سال 1395

عکس رنگ مو فندوقی

انواع رنگ موهای فندقی

برای دیدن عکس های با موضوع ” عکس رنگ مو فندوقی ” می توانید از لینک های زیر استفاده نمائید . عکس رنگ مو فندوقی عکس رنگ موی فندوقی عکس رنگ مو فندقی عکس رنگ مو فندقی تیره عکس رنگ مو فندقی روشن تصاویر رنگ موفندقی عکس رنگ مو فندقی شکلاتی عکس های رنگ مو فندقی عکس از رنگ مو فندقی عکس قشنگترین بوسه برای دیدن عکس های با موضوع ” عکس قشنگترین بوسه ” می توانید از لینک های زیر استفاده نمائید . عکس فیلم شمعدونی برای دیدن عکس های با موضوع ” عکس فیلم شمعدونی ”

 

عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس

 

عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس
عکس

 

 

 

 

انواع رنگ موهای فندقی

جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

رنگ مو2017

رنگ مو را باید براساس رنگ چهره و رنگ اصلی مو تعیین کرد. مثلا اگر موهای شما قهوه‌ای تیره است، هرگز نباید رنگ بلوند خیلی روشن را انتخاب کنید یا اگر صورت رنگ پریده‌ای دارید و موهای‌تان خرمایی روشن است، بهتر است از رنگ‌های مسی و گرم استفاده کنید تا صورت‌تان را زیبا جلوه دهد. در این بخش از آسمونی تعدادی عکس از مدل رنگ موی سال جدید را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم امیدواریم از دیدن این تصاویر لذت ببرید.

وقتی سال جدید میلادی شروع میشود مردم توجه زیادی به رنگها می کنند، از رنگ لباس گرفته تا لوازم آرایشی و بخصوص رنگ مو. خانم ها توجه زیادی به رنگ مو دارند و حالا هم بخاطر نزدیک شدن به عید نوروز در ایران، بانوان گرامی توجه زیادی به رنگ ها دارند.

آسمونی نمونه هایی از این رنگ های متنوع تهیه کرده، رنگ موی امسال به یک رنگ خلاصه نمیشود اگر نگاه کنید ترکیب دو یا سه رنگ به جذابیت آن افزوده است.

10 1 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

11 1 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

12 1 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

13 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

14 1 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

15 2 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

16 1 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

17 1 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

18 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

19 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

21 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

22 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

23 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

24 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

25 جدیدترین مدل و رنگ مو 2017

رنگ مو2017

مدل رنگ مو بنفش صورتی شکلاتی 2017 خرمایی مجلسی 96

رنگ موی شکلاتی 2017

رنگ مو تیره خرمایی,رنگ مو فندقی خرمایی,رنگ مو سال 2017

متنوع ترین گالری مدل رنگ مو جدید سال 2017 و 96

رنگ های مختلف بلوند روشن ، تیره ، خرمایی ، قهوه ای ، دودی ، بنفش ، صورتی ، زیتونی ، شرابی ، نارنجی ، شکلاتی و . . .

رو در مجله اینترنتی سیدنی مشاهده کنید . این مدل ها همگی جدید و مخصوص سال 2017 هستند .

در واقع ، 37 مدل رنگ موی داغ که برای سال 2017 باید بشناسید !

مدل رنگ مو ارغوانی,رنگ مو ارغوانی,رنگ مو یاقوت

مدل شینیون مو

رنگ مو دودی روشن,مدل رنگ مو روشن دودی,رنگ مو دخترانه دودی روشن

مدل رنگ مو با سایه های روشن بنفش دخترانه بسیار شیک مخصوص سال 2017

مدل رنگ مو آبی,رنگ مو آبی شیک,رنگ مو آبی دخترانه زنانه

رنگ مو آبی فیروزه ای دخترانه زنانه مجلسی و مهمانی

به نظر رنگ آبی هیچوقت از مد نمیوفته ! در ضمن با هر نوع رنگ پوستی می تونید از رنگ آبی استفاده کنید !

مدل رنگ مو خرمایی,رنگ مو فندقی,مدل رنگ مو فندقی

مدل رنگ مو پریانکا چوپرا در گلدن گلوب 2017 قهوه ای شکلاتی بسیار شیک و جذاب

مدل رنگ مو صورتی,رنگ مو صورتی دخترانه,رنگ مو صورتی 2017

مدل رنگ مو صورتی 2017 روشن جذاب و دخترانه

مدل رنگ مو زیتونی,رنگ مو زیتونی 96,زیتونی رنگ موی 2017

مدل رنگ مو زیتونی 96 جدید رنگ سال 2017

رنگ مویی که بهترین حالت ست شدن با پوست شما رو داشته باشه ، هیچوقت از مد نمیوفته !

رنگ مو خاکستری دودی,مدل رنگ مو دودی,رنگ مو دودی

رنگ مو دودی خاکستری 2017 مدل رنگ استخوانی جدید 96

مدل رنگ مو نسکافه ای,رنگ موی نسکافه ای,رنگ مو نسکافه

مدل رنگ مو هایلی بالدوین قهوه ای مایل به قرمز

رنگ مو قهوه ای تیره,مدل رنگ مو قهوه ای تیره,رنگ موی قهوه ای خاکستری

رنگ مو قهوه ای خاکستری یک انتخاب عالی برای رنگ پوست سرد

در این مدل رنگ ، پایه مو تقریبا خاکستری است .

مدل رنگ مو دودی زیتونی,رنگ مو دودی,رنگ مو زیتونی

مدل رنگ مو جولی فیشر هنرپیشه آمریکایی ، یک رنگ موی قرمز ( شرابی ) که اعتماد به نفس خاصی میدهد !

رنگ مو دودی,مدل رنگ مو دودی,رنگ موی دودی جدید

مدل رنگ مو قهوه ای مایل به اسپرسو

پیر میشل آرایشگر معروف : اگر در مورد تیرگی موهاتون نگران هستید ، از آرایشگرتون بخواهید یک رنگ روشن برای درخشش موهاتون استفاده کنه !

رنگ مو قهوه ای مایل به قرمز,مدل رنگ مو قهوه ای قرمز,رنگ مو سال 2017

رنگ مو هیلی استانفیلد بازیگر آمریکایی یک رنگ مو قهوه ای مایل به قرمز با درخشندگی بی نظیر

رنگ مو قهوه,مدل رنگ مو دخترانه شیک,رنگ مو تیره 96

رنگ مو زندیا کلمن قهوه ای تیره سال 2017 و 96

مدل رنگ مو نارنجی,رنگ مو نارنجی روشن,مدل رنگ مو دخترانه نارنجی

مدل رنگ موی نارنجی روشن جدید 96 دخترانه مجلسی

رنگ مو بنفش,رنگ مو یاسی,مدل رنگ مو یاس بنفش

رنگ موی یاسی بنفش جدید دخترانه مخصوص مجلس و مهمانی

مدل رنگ مو روشن,رنگ مو روشن 96,رنگ مو سال 2017

مدل رنگ مو بلوند روشن 2017 بسیار شیک مخصوص پوست های روشن

رنگ مو بلوند طلایی,مدل رنگ مو بلوند,رنگ بلوند روشن

مدل مو بلوند روشن رز طلایی دخترانه زنانه 2017

حتی اگر آرایش نداشته باشید با این رنگ مو چهره درخشنده و بی نظیری خواهید داشت !

رنگ مو عسلی,مدل رنگ مو عسلی,مدل رنگ مو 2017

مدل رنگ مو عسلی جدید

مدل رنگ مو شرابی پر رنگ,رنگ مو شرابی تیره,رنگ مو شرابی جدید

رنگ مو شرابی مدل رنگ مو ریحانایی

مدل رنگ مو زیتونی,رنگ مو زیتونی 96,رنگ مو سال 96

مدل رنگ زیتونی مو قهوه ای جدید 96 زنانه 2017 دخترانه

مدل رنگ مو 2017,مدل رنگ مو 96,رنگ مو

رنگ مو بنفش روشن بلوند شده 2017 دخترونه مجلسی

مدل رنگ مو مجلسی

ترکیب رنگ مو مشکی ، قهوه ای روشن و قهوه ای تیره 2017

مدل رنگ مو 96,رنگ مو مجلسی,مدل رنگ مو زنانه

رنگ مو روشن

مدل رنگ مو 96,رنگ مو مجلسی,مدل رنگ مو زنانه

رنگ مو بلوند

مدل رنگ مو 96,رنگ مو مجلسی,مدل رنگ مو زنانه

رنگ مو جدید 2017 زنانه مجلسی شیک

مدل رنگ مو 2017,رنگ مو دخترانه مجلسی,رنگ مو مجلسی

مو دخترانه مجلسی رنگ پایین موها صورتی بالای موها بلوند

مدل رنگ مو کاراملی,رنگ مو کاراملی 2017,رنگ مو دخترانه کاراملی

مدل مو

مدل رنگ مو شرابی,رنگ مو شرابی 96,مدل رنگ مو شرابی قرمز

مدل رنگ شرابی زنانه شیک مخصوص سال 96

مدل رنگ مو خاکستری,رنگ مو بلوند خاکستری,رنگ مو استخوانی

رنگ مو خاکستری استخوانی زنانه بسیار شیک و جذاب

مدل رنگ مو شکلاتی,رنگ مو بلوند شکلاتی,مدل رنگ مو 96

رنگ مو شکلاتی دخترانه

مدل رنگ مو بلوند روشن بدون دکلره,رنگ مو بلوند شیک,مدل رنگ مو

رنگ مو بلوند روشن بدون دکلره !

مدل رنگ مو هایلایت,رنگ مو هایلایت مخفی,مدل رنگ مو هایلایت 96

مدل رنگ مو هایلایت جدید 2017

مدل رنگ مو بلوند,رنگ مو بلوند صدفی,رنگ مو بلوند زنانه 2017

رنگ مو بلوند صدفی 2017

مدل رنگ مو روشن,رنگ مو جدید 96,مدل رنگ مو 2017

مدل رنگ مو شکلاتی,رنگ مو گل رز طلایی,مدل رنگ مو 96

رنگ موی شکلاتی 2017

رنگ موی آمبره با مدلهایی برای عید 96

رنگ مو دورنگه

رنگ موی آمبره ، جدیدترین رنگ موهای روشن
رنگ موی آمبره یا همان رنگ موهای دورنگ که با پایه های روشن و ملایم روی مو اجرا می شود . جدیدترین مدلهای ان پیشنهادی است برای تغییر رنگ موهایتان برای عید سال جدید.

رنگ موی آمبره و جدیدترین مدلهای رنگ مو دورنگ

آمبره یکی از محبوب ترین تکنیک های رنگ در سالهای اخیر است و به نظر می رسد که محبوبیت آن همچنان ادامه داشته باشد.در رنگ به روش آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه می رسیم رنگ روشن تر است.رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره

عکس رنگ موی آمبره تیره به روشن

 

معنای لغوی “اُمبره” در زبان فرانسه، “سایه” است و به رنگ ها یا تنالیته هایی گفته می شود که طوری در هم می آمیزند که حالت سایه روشن یا راه راه ایجاد می کنند. موی “اُمبره” به رنگ مویی اطلاق می گردد که از تُن تیره به تن روشن یا برعکس می گراید. در این مدل رنگ کردن، بجای آنکه موها از ریشه رنگ شوند، به تدریج به سمت نوک موها، روشن تر یا تیره تر می شوند.

رنگ موی آمبره چیست

 

آمبره کردن مو، یکی از روش های رنگ کردن مو است که در آن قسمت پایینی موهای شما کم رنگ تر از بخش های بالایی به نظر می رسد. برای اجرای این کار لازم است که بخش های پایین مو را بی رنگ کنیم.

رنگ موی آمبره

الگوی انواع مدل رنگ موی آمبره

نکات مهم آمبره کردن رنگ مو

سایه هایی را انتخاب کنید که با رنگ پوست و سلیقه پوشاک شما هماهنگی داشته باشند. در ماه های گرمتر از رنگ های روشنتر و سایه های زنده تر استفاده کنید و در ماه های زمستان رنگ های سردتر و سایه های خاکستری فام را در نظر بگیرید.

شما باید رنگی را انتخاب کنید که به رنگ موی پایه شما بیاید. رنگ های معمول برای این کار، قهوه ای روشن، قرمز/قهوه ای مایل به قرمز، و یا بلوند هستند.

دو نوع آمبره کردن وجود دارد:سنتی، و برعکس (سامبره). در مدل سنتی، نوک موها کم رنگ تر از ریشه هستند. درحالی که در مدل برعکس یا سامبره، ریشه مو کم رنگ تر است و نوک موها تیره تر.

رنگی را انتخاب کنید که بیش تر از 2 درجه از رنگ فعلی موهای شما روشن تر نباشد.

موهای شما هر چه ملایم تر رنگ عوض کند، نتیجه طبیعی تر و ملایم تر خواهد شد.

در صورت امکان، از رنگ موهای ملایم یا کاملاً طبیعی استفاده کنید تا آسیب کم تری به موهای شما وارد شود.

معمولاً زیر خط چانه جای مناسبی است که دورنگ مختلف در یکدیگر محو شوند.

برای داشتن زیبایی شکلاتی تیره:قرمز تیره، مسی و خاکستری سرد را در نظر بگیرید.

برای داشتن زیبایی کاراملی:قهوه ای غلیظ، مسی و حتی بنفش را در نظر داشته باشید.

زیبایی ساده دخترانه:تن های خاکستری، بلوند پراکنده، تن کاراملی طلایی به گرمای پوست برنزی و زیتونی زیبایی بیشتری می بخشند.

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره ستاره های هالیوودی

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره انگوری

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره نارنجی و مسی به سمت بلوند

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره بلوند و ترکیب ارغوانی جوهری

 رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره روشن دخترانه

رنگ موی آمبره

زیباترین ترکیب رنگ موی آمبره برای عید 96

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره روی رنگ موی قهوه ای

رنگ موی آمبره

زیباترین ترکیب رنگ موی آمبره دخترانه

 رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره قهوه ای کارملی

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره بلوند زیبا

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره روشن

رنگ موی آمبره

رنگ موی آمبره شرابی انگوری جدید

رنگ موی آمبره , رنگ و مش های بلوند و کارملی جدید 2017

منبع : دنیا مد نمناک /ن
رنگ مو دورنگه

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

بلوند عسلی تیره

 

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

در این بخش از مد وی رنگ موی عسلی به همراه فرمول ترکیب رنگ مو عسلی را مشاهده کنید.

رنگ مو عسلی همیشه جزء یکی از رنگ موهای بروز و پرطرفدار بوده است و به همه رنگ پوست و چشمی می آید.

و هر خانمی حداقل یکبار این رنگ موی زیبا را امتحان کرده است .

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

اموزش فرمول ترکیب رنگ مو عسلی بدون دکلره

رنگ موی شکلاتی عسلی بدون دکلره

در این رنگ مو ابتدا با کمک رنگ موی ۰۰۰ موهای خود را به پایه ۶ برسانید .

بعد رنگ موهای زیر را باهم ترکیب کنید و بعد از ۳۵ دقیق موهای خود را بشویید.

ترکیب رنگ موی شکلاتی عسلی

عسلی ۷ ۷۰ میل

رنگ موی شکلاتی روشن ۲۰ میل

دودی ۷ ۳۰ میل

واریاسیون نقره ای ده سانت

واریاسیون طلایی پنج سانت اکسیدان ۲ ۱۳۰ میل

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

رنگ مو عسلی نسکافه ای

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

2-mo-asali-296رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

عکس رنگ مو عسلی تیره

رنگ مو عسلی روشن

عکس رنگ مو عسلی تیره

عکس رنگ مو عسلی تیره

رنگ مو نسکافه ای

2-mo-asali-29695-13

فرمول ترکیب رنگ مو عسلی دودی

این رنگ و بسیار جذاب و مناسب برای موهای شما است

و باید برای زدن این رنگ مو موهای خود را به پایه ۶ برسانید.

w6 بلوند شکلاتی به مقدار ۲۰ میل + h7 عسلی روشن به میزان ۷۰ میل + c7

دودی روشن به میزان ۳۰ میل را باهم ترکیب کنید سپس واریاسیون نقره ای

به میزان ۱۰ سانت و واریاسیون طلایی به مقدار ۵ سانت را به همراه اکسیدان

با شماره ۹ درصد را به میزان ۱۳۰ میل به ترکیب رنگ موها اضافه کنید.

عکس رنگ مو عسلی تیره

عکس رنگ مو عسلی تیره

عکس رنگ مو عسلی روشن

2-mo-asali-29695-17

رنگ مو عسلی دودی

عکس رنگ مو عسلی شکلاتی

فرمول رنگ مو عسلی بدون دکلره

فرمول ۱ :

۱۲٫۰ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%

فرمول ۲ :

۱۲٫۸۱ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%

فرمول ۳ :

۱۲٫۸۹ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%

فرمول ۴ :

۱۲٫۷ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%

فرمول ۵ :

۱۲٫۱۶ یک تیوپ کامل + اکسیدان ۹%

عکس رنگ مو عسلی شکلاتی

عکس رنگ مو عسلی شکلاتی

2-mo-asali-29695-22

2-mo-asali-29695-23

عکس رنگ مو عسلی شکلاتی

رنگ مو عسلی تیره

عکس رنگ مو عسلی روشن

ترکیب رنگ مو عسلی روشن

۱۰سانت بلوند روشن شماره۷

۱۰ سانت بلوند طلایی روشن ۸٫۳

۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک

البته توجه داشته باشید که این رنگ مو تنها روی موهای دکلره شده با پایه ۸ یا ۹ (طلایی خیلی روشن ) در میاد .

2-mo-asali-29695-26

عکس رنگ مو عسلی روشن

عکس رنگ مو عسلی شکلاتی

عکس رنگ مو عسلی شکلاتی

رنگ مو عسلی شکلاتی

عکس رنگ مو عسلی روشن

رنگ موی عسلی + فرمول ترکیب رنگ مو عسلی روشن و تیره

اختصاصی مد وی

 

بلوند عسلی تیره

مدلهای جدید رنگ مو زنانه با رنگ مد سال ۲۰۱۷

رنگ مودخترانه

 

رنگ موی سال 2017

همانطور که میدانید رنگ سال ۲۰۱۷ از طرف موسسه پنتون رنگ سبز انتخاب شده است

و قبلا نیز به صورت مفصل در این پست رنگ سال ۲۰۱۷ را معرفی کرده بودیم

امروز تصمیم گرفتیم در این پست تصاویر زیبایی از مدلهای رنگ مو با رنگ سال ۲۰۱۷ را قرار دهیم که میتوانید در ادامه همه مطلب ملاحظه کنید

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال ۲۰۱۷

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ موی سال 2017

رنگ مودخترانه

مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی ۲۰۱۶

رنگ مو دخترانه فانتزی

مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی 2016

مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه

مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی 2016مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه

عکس های مدل رنگ موی جدید فانتزی

مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی 2016مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه

زیباترین و جذاب ترین مدل رنگ موی فانتزی

مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی 2016مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه

مدل رنگ موی جدید

مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی 2016مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه

مدل رنگ موی فانتزی تیره و روشن

عکس های زیباترین مدل رنگ موی فانتزی تابستان 2016مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه

رنگ مو فانتزی

مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی 2016

مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه عکس های زیباترین مدل رنگ موی فانتزی تابستان 2016

مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه مدل رنگ موی دخترانه فانتزی تابستانی 2016

مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه عکس های زیباترین مدل رنگ موی فانتزی تابستان 2016

مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه عکس های زیباترین مدل رنگ موی فانتزی تابستان 2016

مدل رنگ موی فانتزی،مدل رنگ مو،مدل رنگ مو ۲۰۱۷،مدل رنگ مو ۹۶،رنگ موی دخترانه عکس های زیباترین مدل رنگ موی فانتزی تابستان 2016

چیزی به  شروع تابستان نمانده است و باید رنگ موی جدید خود را متناسب با فصل تابستان انتخاب کنید. در این مطلب زیباترین مدل های رنگ مو مخصوص تابستان ۲۰۱۶ را مشاهده می کنید.

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

جدیدترین رنگ مو

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

 

رنگ مو برای تابستان

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

مدل رنگ مو و مدل آرایش

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

زیباترین رنگ مو برای تابستان

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

رنگ مو ۲۰۱۶

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

زیباترین مدل رنگ مو

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

مدل آرایش آموزش آرایش، آرایش عروس آرایش چشم آرایش غلیظ

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مومدل آرایش آموزش آرایش، آرایش عروس آرایش چشم آرایش غلیظ

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو
رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

مدل آرایش آموزش آرایش، آرایش عروس آرایش چشم آرایش غلیظ

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 مدل رنگ مو

رنگ مو دخترانه فانتزی

تصاویر انواع رنگ موی بیسکویتی و فرمول ترکیبی آن

رنگ بیسکویتی درکار آرایشگاهی چطور بوجود می آید

رنگ موهای زنانه تنوع زیادی دارند و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و رنگ موی خود موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید. در ادامه این مطلب ۲ فرمول ترکیبی رنگ موی بیسکویتی را به همراه مدل هایی از این رنگ مو مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی بیسکویتی از انواع رنگ موهای زنانه زیبا و جذاب است این رنگ مو همه سپند و متفاوت می باشد. شما می توانید این رنگ مو را با ترکیب رنگ موهای مختلفی بدست آورید.

هر رنگ مویی مناسب رنگ پوست خاصی است رنگ موها برای پوست های روشن و گندمی و سبزه و برنزه متفاوت هستند, اگر رنگ موی شما با رنگ پوستتان مطابقت و همخوانی داشته باشد چهره جوان تر و جذابی خواهید داشت. قبل از رنگ کردن موهایتان با رنگ مو بیسکویتی از اینکه این رنگ مو با رنگ پوست شما مطابقت دارد مطمئن شوید.

فرمول رنگ مو بیسکویتی

فرمول های ترکیبی رنگ موی بیسکویتی

امروزه تنوع زیاد در رنگ موهای شیمیایی کار انتخاب رنگ مو را برای خانم ها سخت دشوار کرده است, بهتر است قبل از رنگ کردن موهای خود درباه رنگ موی انتخابی تان با آرایشگری با تجربه مشورت کنید. رنگ موی بیسکویتی مانند رنگ موی شکلاتی و رنگ موی نسکافه ای طرفداران خاص خودش را دارد. در ادامه دو فرمول ترکیبی از رنگ مو بیسکویتی را مشاهده خواهید.

فرمول ترکیبی رنگ مو بیسکویتی

فرمول۱

 • رنگ موی شماره ۷.۸ : ۴ سانت
 • رنگ موی شماره ۷.۲۳ : ۱/۴ تیوپ
 • رنگ موی شماره ۷.۶ : ۱/۴ تیوپ
 • رنگ موی شماره ۱۰۰.۶ : ۱/۴ تیوپ
 • اکسیدان ۳ درصد
 • پایه ۷ یا ۸ دکلره

مدل رنگ مو بیسکویتی زیبا

فرمول  ۲

 • رنگ موی شماره ۸.۸
 • رنگ موی مسی روشن : نیم سانت
 • رنگ موی زیتونی شماره n10
 • واریاسیون نقره ای
 • پایه دکلره ۱۰
حتما بخوانید:  انواع رنگ موی گیاهی به همراه طرز تهیه و روش استفاده

رنگ مو بیسکویتی با فرمول های ترکیبی مختلف

انواع مدل های رنگ مو بیسکویتی

رنگ موها در دو نوع شیمیایی و گیاهی موجود هستند اگر شما می خواهید آسیب کمتری به موهایتان وارد شود بهتر است از رنگ موی گیاهی استفاده نمایید رنگ موهای گیاهی مانند رنگ موهای شیمیایی دارای تنوع زیادی نمی باشند. رنگ موها تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت خانم ها دارند و می توانند تغییرات مثبتی را در چهره خانم ها بوجود آورند. انواع رنگ موهای بیسکویتی را در ادامه مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مدل های این رنگ موی زیبا مورد توجه شما همراهان عزیز قرار بگیرند.

انواع مدل های رنگ مو بیسکویتی انواع مدل های رنگ موی بیسکویتی رنگ مو بیسکویتی زیبا    رنگ مو بیسکویتی زیبا   فرمول های رنگ مو بیسکویتی رنگ مو بیسکویتی روشن

همه خانم ها به رنگ موی خود حساس هستند و می توان گفت انتخاب رنگ موی مناسب دغدغه بزرگی برای اغلب خانم ها است. در این بخش انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی بیسکویتی را ملاحظه کردید که در صورت مطابقت این رنگ مو با پوست خود می توانید از این رنگ موی زیبا و متفاوت برای رنگ کردن موهای خود اسفاده نمایید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل ها و فرمول های ترکیبی رنگ موهای مختلف به بخش ترکیب رنگ مو مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

رنگ بیسکویتی درکار آرایشگاهی چطور بوجود می آید