رنگ موی آلما سری نسکافه ای کاراملی Alma NESCAFE CARAMEL

 کاراملی نسکافه ای
رنگ موی آلما سری نسکافه ای کاراملی Alma NESCAFE CARAMEL

رنگ موی آلما سری نسکافه ای کاراملی Alma NESCAFE CARAMEL

 رنگ موی آلما سری نسکافه ای کاراملی Alma NESCAFE CARAMEL    رنگ موی آلما سری نسکافه ای کاراملی Alma NESCAFE CARAMEL    رنگ موی آلما سری نسکافه ای کاراملی Alma NESCAFE CARAMEL
تولید کننده:ALMA
کد محصول: Alma NESCAFE CARAMEL

گزینه های در دسترس

رنگ موی آلما

حاوی ویتامین ث . دپانتنول (B5)

ویتامینه ، براق، با دوام ، با حداقل آمونیاک

رنگ موی آلما ثمره آخرین دانش علمی و تکنولوژی جهت عرضه رنگ های مدرن است . فرمول آن بر اساس بکارگیری موادی سازگار با پوست و موی سر با رنگدهی متنوع، رنگی یکدست و یکنواخت ارائه می دهد . استفاده از مواد نرم کننده و روغن های گیاهی در فرمول آن از خشکی و شکنندگی مو پس از رنگ کردن مو جلوگیری می نماید . تلفیقی از رنگ مو ، نرم کننده ، حالت دهنده پروتئینی و ویتامین های محافظ موی سر می باشد که موها را زنده، شاداب ، لطیف و درخشان کرده و در سلامتی موها بسیار موثر است .

 

 

 

 کاراملی نسکافه ای

رنگ مو کاراملی | مدل رنگ موی کاراملی روشن ۲۰۱۶

رنگ موی شیر کاراملی

رنگ مو کاراملی | مدل رنگ موی کاراملی روشن 2016

در این بخش از مد وی جدیدترین گالری عکس های مدل رنگ مو کاراملی روشن در سال ۲۰۱۶ – ۹۵ را برای شما کاربران عزیز به نمایش گذاشته ایم.

کارامل روشن ، قهوه ای روشن نزدیک به یکدیگر هستند و معمولا بسیار شبیه که شما به سختی می توانید بین آنها تمایز قائل شد. با این حال نور شناسه کارامل سایه پلوور، نرم تر و به عنوان نام آن دهید آن را به رنگ نور کارامل است. با نگاهی به تصاویر زیر هر دو مدل و مشهور شما یک مفهوم بهتر از یک رنگ مو کارامل نور را.

رنگ مو کاراملی | مدل رنگ موی کاراملی روشن 2016

مدل رنگ موی کاراملی ۲۰۱۶

رنگ مو کاراملی | مدل رنگ موی کاراملی روشن 2016

رنگ مو کاراملی | مدل رنگ موی کاراملی روشن 2016

رنگ موی کاراملی روشن ۹۵

رنگ مو کاراملی | مدل رنگ موی کاراملی روشن 2016

مدل رنگ مو کاراملی 2016

مدل رنگ موی کاراملی روشن ۹۵

مدل رنگ مو کاراملی 2016

مدل رنگ مو کاراملی 2016

مدل رنگ موی کاراملی جدید

مدل رنگ مو کاراملی 2016

مدل رنگ مو کاراملی روشن 2016

مدل رنگ مو کاراملی روشن 2016

فرمول ترکیب رنگ موی کاراملی

مدل رنگ مو کاراملی روشن 2016

مدل رنگ مو کاراملی روشن 2016

اول از همه بیایید ببینید که چه پوست تن با این رنگ مو است. بنابراین، بهترین رنگ پوست را برای کارامل روشن متوسط تا چهره زیتون است، اگر شما چنین شما می توانید نمونه هایی از سبزه هالیوود که برای یک رنگ کارامل یا برجسته رفته اند را.در میان این افراد مشهور شما جنیفر لوپز، بیانسه، ها، هیلاری سوانک، اوا مندس، جسیکا آلبا و بسیاری دیگر را ببینید. جذابیت دخترانه و بسیار ظریف به ظاهر زیبا خود به ارمغان آورد و آنها را نگاه جذاب تر است. برخی از آنها فقط برای برجسته کارامل نور است که به زیبایی با رنگ های پایه قهوه ای رفتن تصمیم گرفتند.

مدل رنگ مو کاراملی روشن 95

جدیدترین گالری عکس های رنگ موی کاراملی ۲۰۱۶

مدل رنگ مو کاراملی روشن 95

مدل رنگ مو کاراملی روشن 95

مدل رنگ موی کاراملی ۲۰۱۶

مدل رنگ مو کاراملی روشن 95

رنگ موی کاراملی 95

رنگ موی کاراملی روشن جدید و زیبا

رنگ موی کاراملی 95

برای نگه داشتن درخشش و نگاه خوشمزه از رنگ کارامل نور خود را شما باید شامپو و فرمول برای موهای بلوند خاص ساخته شده را انتخاب نمایید. این می تواند کمک به حفظ رنگ مو خود را نگاه سالم و تازه حتی پس از چند بار شستن. درمان موهای خود را به طور طبیعی که ممکن است و مراقبت از سلامت خود را به عنوان به خوبی به خاطر نگاه سالم موها بستگی دارد نه تنها از محصولات شما شکایت بلکه از سلامت خود. نوشیدن مقدار زیادی آب و نگه داشتن یک رژیم غذایی. در این مورد هر رنگ مو می تواند بر روی موهای خود نگاه لوکس. درخشش و جذابیت از قفل با مراقبت طبیعی شما برای آنها را بیشتر از فرمول های اضافی که شما به موهای خود را اضافه کنید مرتبط است. بنابراین، در ذهن توصیه های ما و قبل از رنگ کردن مو خود را از آن مشورت با نقاش مو خود را به مطمئن شوید که آن را با چهره خود را می رود و می تواند بر روی موهای خود نگاه خوب است. این خواهید بود دقیق به تغییر مدل موهای خود را به عنوان انتخاب یک مدل موی مرسوم، مد روز و مناسب برای شکل صورت خود را. این امر نه تنها کل ظاهر خود را تغییر خواهد کرد بلکه اعتماد به نفس قدرتمند را برای شما به ارمغان بیاورد.

رنگ موی کاراملی 95

اختصاصی مد وی

 

 

 

رنگ موی شیر کاراملی

فرمول رنگ موی کاراملی روشن به همراه تصاویر این رنگ مو

رنگ موی کاراملی روشن

رنگ موی کاراملی روشن زیبایی و جذابیت خاصی دارد و شما می توانید با کمک این رنگ مو تغییرات زیادی را در چهره خود ایجاد کنید. در ادامه فرمول ترکیبی و انواع مدل های رنگ مو کاراملی روشن را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

رنگ موی کاراملی روشن از انواع رنگ موهایی است که به دکلره کردن نیازمند است و شما می توانید با کمک این رنگ مو تغییرات زیادی را در چهره خود  ایجاد کنید بنابراین اگر رنگ موی کاراملی با رنگ پوست شما مطابقت دارد بهتر است با کمک این رنگ مو تغییراتی را در چهره خود ایجاد کنید.

رنگ موی نسکافه ای و رنگ موی کاراملی و رنگ موی زیتونی از انواع رنگ موهای زیبا و پرطرفدار در بین خانم ها است و اگر شما تمایل دارید موهایتان رنگی متفاوت و خاص داشته باشد بهتر است با کمک این رنگ زیبا موهایتان را رنگ بزنید.

رنگ موی زنانه کاراملی روشن

فرمول ترکیبی رنگ موی کاراملی روشن

برای رنگ کردن موها با رنگ موی کاراملی روشن ابتدا باید موهایتان را به پایه ۱۰ دکلره برسانید سپس بعد از شستن موها آن ها را به صورت کامل خشک نمایید و با ترکیب رنگ موی زیر موهایتان را رنگ بزنید. توجه داشته باشید که مدت زمان مکث برای این رنگ مو بین ۳۵ تا ۴۵ دقیقه است.

رنگ موی جدید و زیبا کاراملی روشن

فرمول رنگ مو کاراملی روشن

 • رنگ موی بلوند بژ شماره ۷.۳۱ : ۵۰ میل
 • رنگ موی بلوند طلایی روشن : ۵۰ میل
 • رنگ موی بلوند خاکستری پلاتینه : ۳۰ میل
 • واریاسیون ۰۰۰ : ۵ سانتی متر
 • واریاسیون نقره ای : ۱۰ سانتی متر
 • واریاسیون دودی : ۱ سانتی متر
 • اکسیدان ۶ درصد
حتما بخوانید:  فرمول ترکیب انواع رنگ موی شکلاتی متفاوت + تصاویر

مدل های رنگ مو کاراملی روشن

رنگ موی کاراملی از انواع رنگ موهایی است که با رنگ پوست های مختلف مطابقت و همخوانی دارد. رنگ مو کاراملی در انواع رنگ های تیره و روشن موجود است و شما می توانید از بین این رنگ موهای متنوع رنگ مویی زیبا را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید. رنگ مو کاراملی روشن از انواع رنگ هایی است که به دکلره نیاز دارد و اگر شما تمایل دارید از انواع رنگ موهای روشن استفاده کنید این رنگ مو می تواند تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید.

مدل رنگ مو کاراملی روشن

در ادامه تصاویری از انواع مدل رنگ مو کارملی روشن شیک و زیبا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این رنگ موی زیبا مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها رنگ مویی جذاب را برای خود انتخاب کنید.

رنگ موی زیبا و شیک کاراملی روشن رنگ موی کاراملی روشن دخترانه رنگ موی کاراملی رنگ موی زیبا و شیک موی کاراملی روشن   مدل های رنگ موی کاراملی روشن رنگ موی جذاب و متفاوت کاراملی روشن رنگ مو جدید کاراملی روشن رنگ مو شیک و جدید کاراملی روشن رنگ مو کاراملی دخترانه رنگ موی شیک و خاص کاراملی   رنگ مو کاراملی رنگ موی شیک و جذاب کاراملی روشن رنگ مو شیک و متفاوت کاراملی رنگ مو کاراملی خاص و جدید رنگ مو کاراملی روشن

رنگ مو اگر بدرستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند علاوه بر این رنگ موی مناسب باعث می شود تا ظاهر شما جوان تر به نظر برسد. در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی کاراملی روشن به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و خاص را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موی شیک مورد توجه تان قرار بگیرد.

منبع : آرگا

 

 

رنگ موی کاراملی روشن

رنگ موی کاراملی به سبک سلبریتی ها

رنگ مو

رنگ کاراملی یکی از رنگ موهای جذاب و زیبایی است که در چند سال اخیر دارای طرفدارن بسیاری شده است و به همین دلیل دائما روش و ایده‌ی جدیدی برای استفاده از این رنگ ارائه می‌شود. ایده‌های زیبایی از رنگ موی زیبا و کاراملی به سبک سلبریتی‌ها را مشاهده کنید…

رنگ موی کاراملی به سبک سلبریتی ها

رنگ موی کاراملی، یکی از رنگ‌ موهای زیباست که محبوبیت فراوانی در بین خانم‌ها پیدا کرده است. این رنگ مو، یک انتخاب بسیار مناسبب برای فصل تابستان و پاییز است.

هایلایت‌ها و بالیاژهای زیبایی از رنگ کاراملی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای زیباتر شدن رنگ موهای خود ایده بگیرید.

در این قسمت جدیدترین ایده‌های رنگ موی کاراملی به سبک سلبریتی‌ها را مشاهده خواهید کرد. با زیبامون دات کام همراه باشید.

Shay Mitchell

رنگ موی کاراملی

رنگ موی آمبره بسیار زیبا به رنگ کاراملی.

Jessica Alba

رنگ موی کاراملی

موهایی که از ریشه به رنگ طبیعی خود رشد کرده‌اند و در ادامه دارای رنگ کاراملی روشن و زیبا هستند.

Jasmine Tookes

رنگ موی کاراملی

هایلایت‌هایی به رنگ کاراملی جذابیت و درخشش بسیاری را برای موها ایجاد می‌کنند.

Naomie Harris

رنگ موی کاراملی

موهایی بسیار درخشان که در آن رگه‌هایی از رنگ کاراملی دیده می‌شود.

Eva Mendes

رنگ موی کاراملی

موهایی موج‌دار و زیبا که به طور کامل به رنگ کاراملی درآمده است.

Aubrey Plaza

رنگ موی کاراملی

این رنگ موی زیبا مکمل بسیار مناسبی برای پوست‌های روشن و هلویی است.

Tina Knowles

رنگ موی کاراملی

هایلایت‌های زیبا و منظم به رنگ کاراملی بر روی زمینه‌ی تیره موها!

Gina Rodriguez

رنگ موی کاراملی

یک مدل دیگر از رنگ موی کاراملی به سبک آمبره!

Jillian Hervey of Lion Babe

رنگ موی کاراملی

موهای بلند و فرفری که با رنگ کاراملی-تافی زیباتر شده است.

Cleo Wade

رنگ موی کاراملی

یک سایه روشن بسیار زیبا و جذاب به رنگ کاراملی بر روی موهای فر!

رنگ مو

رنگ مو

رنگ کاراملی شکلاتی

رنگ کاراملی با دکلره

اینرنگ وسایر عکسهایی که گذاشتید روی موی شما حتما باید قبلش دکلره زده بشه وبعد رننگساژ دلخواهتونو بزنید…[/quote:39b2shij]

نقل قول نوشته اصلی توسط r.r
این رنگها رو دوست دارم . هیچ کدومشون رو موهای من در میان آیا ؟

 

رنگ کاراملی شکلاتی