تصاویر زیبای مدل های مختلف شینیون برای انواع سلیقه های مختلف

مدل مو شینیون

مدل بسیار زیبایی از یک شینیون بلند همراه با نگین سفید در پشت آنیک شینیون بسیار زیبا مدل خاصی که در آن مقداری بافت مو صورت گرفته استاین مدل شینیون زیبا همانطور که میبینید در پشت جمع شده موها و این مدل موی جمع نام داردچقدر زیباست این شینیون بسیار عالی و جمع و جور است مدل طرح دسته گل می شود اسم آن را گذشاتشینیون مدل 2017 برای تفرادی که به دنبال مدل های جدید شینیون هستند

شینیون عروس مدل های مختلفی دارد:

شینیون با تور و تاج عروس ، شینیون بدون تور و تاج عروس ، شینیون های کلاسیک عروس، و شینیون های دیگری که با توجه به سلیقه مدل مو و نوع میکاپی که بر روی عروس انجام می شود انتخاب می شود،

براشینگ مو ، این تصویر آموزش نشان دادن براشینگ مو می باشد

براشینگ موی بلند، براشینگ موی کوتاه، مدل براشینگ مو، نکات مهم پس از انجام براشینگ

برای انجام شینیون جشن عروسی خود نیاز به یک متخصص و آرایشگر متبحر دارید زیرا هر خانمی به طور معمول تنها یک بار جشن عروسی می گیرد، و خیلی مهم است در این جشن بهترین آرایش ، لباس عروس ، و مدل شینیون عروس را داشته باشد.

شینیون عروس معمولا به همراه تاج و تور انجام می شود ولی در مناسب هایی مثل نامزدی و بله برون شینیون بدون تاج و تور معمولا استفاده می شود ،در این مول مو باید طوری شینیون انجام شود که متفاوت تر از بقیه اشخاصی که در جمع جشن عروسی یا نامزدی قرار گرفته است باشد. زیرا تفاوتی بین عروس و دیگر مهمان ها نیز باید باشد، در این مدل مو نباید به ساده بودن رجوع کرد به نظر باید تا جایی که می شود خاص جلوه کند، در سال 2016 مدل های شینیون برای عروس ها تنوع زیادی پیدا کرده است، که در این فیلم آموزشی سعی شده است از مدل سال جدید استفاده شود.

 

 

 

مدل مو شینیون

بهترین مدل ها شینیون موی کوتاه

مدل مو شینیون

شینیون مو کوتاه – آرامیس مد سالن حرفه ای آرایش مو – بهترین مدل ها شینیون موی کوتاه

شینیون مو کوتاه – آرایشگاه آرامیس مد سالن حرفه ای آرایش مو در این مطلب برای شما دوستانی که موهای بلند ندارید تصاویر تعدای از بهترین مدل ها شینیون موی کوتاه را ارائه می دهد، پس اگر به دنبال زیباسازی موهای کوتاه تان برای یک مراسم خاص هستید با سالن زیبایی آرامیس مد بهترین آرایشگاه در محله های ونک و آتی ساز همراه شوید.

حرفه ای ترین و بروزترین سبک های شینیون مو کوتاه

اگر موهای کوتاهی دارید و به یک مراسم و مهمانی خاص نزدیک می شوید اصلا نگران آرایش مو های خود نباشید آرامیس مد تعدادی از بهترین نمونه های مخصوص شینیون مو کوتاه را در ادامه این مطلب ارائه می دهد و شما دوستان براساس حالت مو هایتان می توانید یکی را برای زیبا سازی موهایتان انتخاب کنید.

عکس های اختصاصی از موهای کوتاه شینیون شده:

مدل های شینیون مخصوص مو کوتاه عروس مدل های شینیون مخصوص مو کوتاه عروس

بهترین مدل های شینیون موی خیلی کوتاه بهترین مدل های شینیون موی خیلی کوتاه

بروزترین سبک های شینیون موی کوتاه بروزترین سبک های شینیون موی کوتاه

جدیدترین مدل های شینیون موی کوتاهجدیدترین مدل های شینیون موی کوتاه

ساده ترین و شیک ترین مدل های شینیون کوتاه ساده ترین و شیک ترین مدل های شینیون کوتاه

مدل های زیبا از شینیون و بافت مو کوتاه مدل های زیبا از شینیون و بافت مو کوتاه

شینیون موی کوتاه و کم پشت شینیون موی کوتاه و کم پشت

شینیون موی کوتاه با موی اضافه شینیون موی کوتاه با موی اضافه

مدل های آرایش مو کوتاه با بافت مدل های آرایش مو کوتاه با بافت

بروزترین مدل های شینیون مو فر و کوتاه بروزترین مدل های شینیون مو فر و کوتاه

شینیون موی کوتاه برای عروسشینیون موی کوتاه برای عروس

شینیون مجلسی مو کوتاه شینیون مجلسی مو کوتاه

حرفه ای ترین سالن آرایش مو تهران حرفه ای ترین سالن آرایش مو تهران

آموزش مرحله به مرحله شینیون با تور آموزش مرحله به مرحله شینیون با تور

مناسب ترین قیمت برای شینیون موی کوتاه مناسب ترین قیمت برای شینیون موی کوتاه

نمونه مدل های شینیون مخصوص مو کوتاه نمونه مدل های شینیون مخصوص مو کوتاه

شینیون ساده مخصوص مو کوتاهشینیون ساده مخصوص مو کوتاه

حتما ببینید:   سالن تخصصی میکاپ آرامیس مد – آموزش گام به گام کشیدن ریمل خوب و حجم دهنده

آموزش شینیون برای موهای کوتاه

مدل مو شینیون

سری نهم مدل مو و بافت مو زنانه دخترانه و عروس ۹۴

آموزش تصویری شینیون نیمه باز فرریز

مدل مو

سری نهم مدل بافت مو و شینیون های

زنانه و دخترانه و عروس رو در این پست ببینید.

مدل مو دخترانه

مدل مو

amazing.ir

مدل مو دخترانه

مدل مو دخترانه برای عروسی

مدل مو زنانه

مدل مو زنانه

مدل مو دخترانه برای عروسی

مدل مو مجلسی

www.amazing.ir

مدل مو دخترانه

مدل مو جدید

مدل مو عروس

عکس مدل مو انواع مدل مو

مدل رنگ مو ۹۵ , مدل رنگ مو ۲۰۱۶

مدل موی جدید

مدل موی زنانه

بافت مو

جدیدترین مدل مو

مدل بافت مو

مدل مو دخترانه مجلسی

مدل مو زنانه

مدل مو دخترونه

مدل مو ۲۰۱۶ , مدل مو ۹۵

مودل مو

مدل بافت مو برای موهای بلند

مدلمو

مدل بافت مو برای موهای بلند

مدل موی مجلسی

شینیون مو

مدل موی

مدل موی بلند و بافت موی دخترانه

مدلهای مو

آموزش تصویری بستن مدل مو ساده و شیک دخترانه (۷)

32e57cb674c70c46f562d73ed7dccd2a

مدل مو دخترانه

95faee2631f0e141361c027912676287

مدل مو دخترانه مجلسی

99ffaa7dc0e6c4d2d29709d9eebfddea

مدل مو دخترانه برای عروسی

139f63bf5de9464529c34b0f89dfc6fc

9563f6fec56a9a887058cf205b560a51

مدل مو زنانه

415160d43de75e0dac5ba74ec5b9f7cc

مدل مو مجلسی

7733348e5f21350ce1970a25df092ae9 a7f4c259f95238c6821510533504277f

Bouncy-Summer-Waves

Braided-Crown-Hairstyle Braid-Updo

bun-and-hair-bow

cc1c3c0556d446200495fdb38dc56688

cute11 cute-low-knotted-hairstyle-tutorial

da5c7dfda67e63e5d8188c330a7eb37a

Double-Braid-Gibson-Tuck-Tutorial

easy-no-fuss-hair-style French-braids-updo-hair-style-tutorial heart-braid

How-To-Do-a-Messy-Side-Bun

How-to-French-Twist-Hair How-To-Style-a-Lovely-Side-Ponytail

messy-sock-bunNot-Your-Average-Bun Simple-Topsy-Tail

Six-Braid-Crown-Hair-Tutorial

آموزش تصویری شینیون نیمه باز فرریز

مدل شینیون برای صورت گرد با استایل های بسیار زیبا و جدید

شینیون مو به سمت بالا

در این مطلب انواع مدل شینیون برای صورت گرد زنانه و دخترانه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل شینیون برای صورت گرد اگر بدرستی انتخاب شود صورت کشیده و جذاب تر به نظر می رسد بنابراین بهتر است خانم هایی که صورت گرد دارند در انتخاب مدل شینیون موهای خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند. 

هر صورتی مدل شینیون مخصوص به خود را دارد و بهتر است خانم ها برای جذابیت بیشتر ظاهر خود از شینیون هایی که با فرم صورت آن ها مطابقت و همخوانی دارند استفاده کنند. مدل شینیون برای صورت گرد و مدل شینیون برای صورت کشیده از انواع مدل شینیون های مخصوص صورت تپل و لاغر هستند و شما می توانید با کمک این شینیون ها گردی و یا کشیدگی صورت خود را تا حدودی بپوشانید.

مدل شینیون شیک عروس برای صورت گرد

مدل شینیون برای صورت گرد زنانه و دخترانه

برای صورت گرد شینیون های مختلفی وجود دارند و اگر صورت شما گرد و تپل است بهتر است موهایتان را به یک سمت صورت خود فرم و حالت دهید همچنین مدل شینیون کنار سر برای صورت گرد می تواند انتخاب ایده آلی باشد و شما می توانید زیبایی این مدل شینیون ها را با شانه های زینتی و سنجاق های تزیینی بیشتر کنید. برای اینکه صورت شما کشیده تر به نظر برسد بهتر است از مدل شینیون های شل که در قسمت پایین سر بسته می شوند استفاده کنید.
بهتر است از شینیون هایی برای فرم دادن به موهای خود استفاده کنید که در این مدل شینیون ها موهای قسمت جلوی سر به سمت بالا و در قسمت پشت سر حالت و فرم داده می شوند.

مدل شینیون خاص و جذاب مدل آرایش موی خاص و زیبا برای صورت گرد مدل شینیون زیبا و جذاب برای صورت گرد مدل شینیون بسته همراه با بافت مو برای صورت گرد مدل شینیون برای صورت گرد زنانه مدل شینیون برای صورت گردمدل آرایش موی بسته و جمع مدل شینیون برای صورت گرد زنانه و دخترانه

بهتر است خانم هایی که صورت گردی دارند از انتخاب مدل موی چتری برای فرم دادن به موهای جلوی سر خود اجتناب کنند زیرا موهای چتری خطی افقی را دور صورت ایجاد می کنند و باعث می شوند تا صورت شما پهن و گردتر به نظر برسد.
برای اینکه صورت شما کشیده تر به نظر برسد می توانید دو رشته از موهایتان را به صورت باز در دو طرف صورت خود قرار دهید. همچنین می توانید موهایتان را به سمت بالا و به صورت پف دار فرم دهید با اینکار چهره شما باریک و کشیده تر به نظر می رسد. توجه داشته باشید که خانم هایی که صورتی گرد دارند می توانند از انواع مدل شینیون باز  و بسته و مدل شینیون نیمه باز برای فرم دادن به موهای خود استفاده کنند و بهتر است این مدل شینیون ها با دقت و متناسب با فرم صورت شما انتخاب شوند.

مدل آرایش مو نیمه باز مدل موی باز برای صورت گرد مدل موی ساده مدل شینیون بسته و شیک برای صورت گرد مدل آرایش موی بسته برای صورت گرد مدل شینیون بسته برای صورت گرد مدل شینیون ساده و زیبا برای صورت گرد مدل موی زیبا و جذاب برای صورت گرد مدل شینیون برای صورت گرد مدل شینیون زیبا و جذاب برای صورت گرد مدل شینیون ساده برای صورت گرد مدل مو برای صورت گرد

در این مطلب با انواع مدل شینیون برای صورت گرد و تپل آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل آرایش مو مناسبی برای فرم دادن به موهای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

شینیون مو به سمت بالا

آموزش مدل مو شینیون بصورت فر

مدل مو شینیون

برای اینکه موی مشتریتان قشنگ، پف دار، و حالت دار باشد، لازمه اش این است که موی مشتری را با کف موس یک مقداری خیس کنید، بعد از این کار موها را فر کنید، البته قسمت چتری مو را جدا کنید و آن را فر نکنید ( زمانی که بخواهیم موی جلوی سرش لخت باشد) چتری لخت استفاده می کنید.

بعد از اینکه موی مشتری را کاملا فر کردید، موی کناره سر را جدا کنید؛ بعد از این کار برای اینکه بتوانید مویی سر را روی سر مشتری نصب کنید، یک قسمت کوچکی از بالای سر را که حجم خیلی کوچکی از مورا دارد، کش ببنید، بعد از اینکه کش بستید شروع میکنید دنباله ی آن کش را می بافید، آن بافت پایه ی کار شما می شود تا شما بتوانید این فرها را روی بافت سوار کنید.

بعد از اینکه این کار را انجام دادید، شما تکه های بغل مویتان را که فر کردید با ژل و کرم که با هم مخلوط کردید وز موها را بگیرید و تیکه تیکه از لای آن بافتتان را رد می کنید، یعنی یک تیکه از قسمت چپ و یک تیکه از قسمت راست، همینجوری تا پایین ادامه دهید و این مو را به طور نامرتب درست می کنید، قرار نیست موی ما مرتب باشد چون اگر اینجوری باشد حجم مویتان کم بنظر می رسد، شما تکه تکه مو های فر را از بین بافتی که زدید رد می کنید.

هر چقدر که به قسمت پایین مو می رسید حجم مو کمتر می شود و دم مو باریک تر می شود یعنی بالای سر شما پف دارد و هر چه که به سمت پایین می آیید این حجم مویتان کم می شود و در انتها وقتی که کارتان تموم شد این موها را از درون هم رد کردید، می توانید به وسیله یک کش، بافت پایین اش را ببندید، برای تزیینش  هم از پاپیون، از ریسه های گل و … بستگی به سلیقه شما دارد، استفاده کنید.

با توجه به عکس ها اگر می خواهید شینیون مو شیک و مجلسی شود، در ابتدا موی جلوی سر را  ۴ گوش جدا کنید، اندازه ای بخواید شما چتری مو را درست کنید، برای اینکه یک حالت پوش خیلی کم بالای سر بدهید و بخواهید مویتان حجیم تر بنظر برسد در ابتدا شما وقتی که ۴ گوش را جدا کردید، بقیه مو، یعنی کناره های مو با موهای پشت سر را فر کنید، بعد از اتمام فر، شروع کنید به درست کردن موی جلوی سر، در این مدل شما باید ابتدا جلوی سر را درست کنید و در ادامه بقیه مو جمع شود، جلوی سر بستگی به سلیقه خودتان دارد می توانید از فرق کج استفاده کنید.

از فرق وسط همه مو را به سمت بالا شانه کنید، و بصورت پف دار حالت دهید، بعد از آنکه حالت پف ایجاد شد، بقیه ی ادامه ی مویی که از جلوی سر برای شما مانده را یک پوش کوچک می دهید که پایه ی کارتان شود، یک کش کوچک می زنید که بتوانید مویی ها را روی آن سوار کنید، برای پف دار شدن پشت سر از یک پروتز استفاده کنید، این پروتز می تواند یک پروتز اسفنجی کوچک باشد، می توانید موی مصنوعی را پوش دهید و درون تور شینیون بگذارید و به عنوان پایه یا پروتز کارتان استفاده کنید، در ادامه از لایه های بغل سر شروع کنید، تکه های مو را بر دارید و به سلیقه و موی مشتری، مو را آغشته به ژل و کرم نمایید تا وزی مو گرفته شود، با داخل دست مو را بچرخانید که حالت فر خودش را از دست ندهد، تکه تکه موها را بر روی پروتز، جایی که سنجاق مویی ها را  نصب کرده اید،قرار دهید، به این صورت که یک قسمت از سمت چپ و یک قسمت از سمت راست، قشنگی این مدل به ناهمگنی است، یعنی اصلا هیچ توازنی در شینیون برقرار نیست.

بعد از اینکه شما با موهای کناره سر پروتز را پوشش دادید برای نصب بقیه مویتان از آن بافتی که وسط سرتان ایجاد کردید استفاده نمایید. یعنی شما لایه های مو را برای اینکه بتوانید نصب کنید و نگه اش دارید و بهش فرم دهید. در مرحله بعد به جای اینکه لایه را روی پروتز نصب کنید، آن را از بین بافتی که وسط سر ایجاد شده رد نمایید، یعنی در واقع آن ادامه بافتی که از پایین سر زدید، پایه ی کار و پروتز را انجام می دهد.

وقتی که به پایین مو رسیدید با استفاده از کش بافت یا همان کش چهل گیس انتهای مو را بندید، وقتی که بستید تمام شد، شما می توانید شروع کنید به حجم دادن به موهایتان، یعنی این موهایی که توی پروتز گذاشتید و لای بافت استفاده کردید با نوک انگشتانتان بیرون بکشید و فرم بدید، حجیم ترشان بکنید و به آن شکلی که دلتان می خواهد درشان بیاورید.

موفق و پایدار باشید.

 

مدل مو شینیون

انواع مدل شینیون نیمه باز و بسته

شینیون نیمه باز

امروز در یک تصویر چند مدل شینیون پر طرفدار و زیبا را برای شما آماده کرده ایم. در عکس زیر نمونه هایی زیبا از مدل شینیون جمع و شینیون باز را مشاهده خواهید کرد؛ مدل های زیر می توانند به عنوان مدل مو باز عروس، مدل موی باز دخترانه مورد استفاده قرار بگیرند. در هر سنی که باشید و برای هر مجلسی که قصد حضور داشته باشید می توانید از مدل های شینیون امروز چه باز و چه مدل موی بسته استفاده کرده و در مجلس بزم خود بدرخشید.

شینیون نیمه باز

شینیون موی بلند

شینیون موی بلند

شنیون جدید
مدل مو

19430_1507459720_web_59da33c0b9c12.png

شینیون موی بلند

 میمیک صورت شما، نشان می دهد که چه نوع شینیونی روی صورت تان زیباتر خواهد بود و جلوه ی بهتری خواهد داشت. شما حتی می توانید با نحوه ی شینیون موهایتان، نقص های احتمالی چهره تان را نیز پوشش دهید.  شینیون موی بلند، ازمدل شینیون های بسیار زیبا میباشد.

برای شینیون موی بلند می توانید ابتدا موها را بعد از استفاده از شامپو و نرم کننده با سشوار و حوله خشک کنید. لوسیون مناسب مثل ژل یا موس را به کل موها بغیر از ریشه ها زده و از پشت سر لایه های نازک شعاعی برداشته و با برس متوسط یا ریز موها را بپیچید و با حرارت گرم سشوار موها را خشک کنید. چنان چه از چند برس استفاده کنید نتیجه بهتر میشود. بعد از خشک شدن، موها را باز کرده و مدل مورد نظر را درست کنید و در انتها از فیکساتور روی موها استفاده کنید.

 

 

 

شینیون موی بلند

مدل موی مجلسی باز جدید و بسیار شیک و جذاب

مدل مو شیک مجلسی

  • در این مطلب انواع مدل موی مجلسی باز زنانه و دخترانه با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل موی مجلسی باز از انواع مدل موهای زیبا برای خانم هایی است که تمایل دارند در مجالس و مهمانی های مختلف موهایشان را به صورت باز فرم دهند؛ این مدل مو برای افراد با موهای کوتاه و بلند می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد.

مدل موی مجلسی باز و مدل موی مجلسی بسته از انواع روش ها برای فرم دادن به موها هستند که هر کدام از این مدل موها دارای مدل های متنوعی هستند و برای خانم ها با فرم صورت خاصی مناسب می باشند که بهتر است قبل از انتخاب مدل مو از بین این مدل های متنوع ابتدا فرم صورت خود را بشناسید و سپس مدلی مناسب را برای فرم دادن به موهایتان انتخاب کنید.

مدل موی شیک زنانه

مدل موی مجلسی باز مخصوص مهمانی ها و مجالس مختلف

بهتر است مدل موی مجلسی باز را با توجه به فرم صورت و مدل لباس و مدل میکاپ خود انتخاب کنید تا ظاهر و چهره ای متفاوت در مهمانی ها و مجالس داشته باشید. در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل موی باز مجلسی با جدیدترین متدهای آرایش مو روز دنیا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل موی فر باز

مدل موی باز مجلسی زنانه و دخترانه

اغلب افراد تصور می کنند باید موهای بلندی داشته باشند تا بتوانند به کمک انواع مدل موهای باز به موهای خود فرم و حالت دهند در صورتی که این تصور اشتباه است و خانم ها با موهای کوتاه و بلند می توانند از انواع مدل های باز مو برای فرم و حالت دادن به موهای خود استفاده نمایند. در اغلب مدل موهای مجلسی باز از بافت های تزیینی و یا وسایل تزیین مو برای زیباتر و حرفه ای تر به نظر رسیدن مدل مو استفاده می شود. همچنین اگر شما به موهای فر علاقه مند هستید و موهای صافی دارید می توانید با کمک انواع وسایل فر دهنده مو نظیر بالیس و بیگودی و … موهای خود را فر دهید و سپس آن ها را به شیوه ای مرتب در اطراف خود بریزید. اگر موهای شما به طور ذاتی دارای فر است می توانید با کمک وسایل فرم دهنده مو به فر موهایتان فرم و حالت زیبایی بدهید.

مدل موی باز مجلسی

مدل مو باز برای مهمانی ها

مدل موی مجلسی باز دخترانه

مدل موی دخترانه باز

مدل موی مجلسی باز زنانه و دخترانه

مدل مو شیک و جدید باز

مدل موی دخترانه باز ساده

مدل موی جذاب و متفاوت باز

مدل موی مجلسی باز فر

مدل مو مجلسی باز برای موهای فر

مدل موی شیک و باز

مدل مو مجلسی باز زنانه

مدل موی فر دخترانه

مدل موی فر باز مجلسی

مدل موی مجلسی باز شیک و جدید

مدل مو مجلسی باز جدید

مدل موی شیک مجلسی

مدل موی زیبا و جذاب باز

مدل موی شیک و زیبا مجلسی

مدل موی زیبا و متنوع باز

مدل موی باز همراه با بافت مو

مدل مو همراه با بافت مو

مدل موی کوتاه باز

مدل موی کوتاه باز

مدل موی ساده و شیک باز

مدل موی باز برای مهمانی ها

مدل موی فر

مدل موی فر باز زنانه و مجلسی

مدل موی شیک و جدید

مدل مو دخترانه و شیک باز

مدل مو جدید و باز زنانه

مدل مو مجلسی و شیک باز

مدل موی جدید و شیک باز

مدل موی زنانه و جدید باز

مدل موی شیک و باز مجلسی

مدل مو شیک زنانه باز

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل موی مجلسی باز را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل مویی مناسب و شیک برای فرم دادن به موهای خود انتخاب کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل موی دخترانه و مدل موی زنانه کلیک کنید.

منبع : آرگا

مدل مو شیک مجلسی