رنگ موی دودی خاکستری

رنگ موی دودی خاکستری

مدل مش دودی از انواع پرطرفدار و محبوب هایلایت مو است که بسیار جذاب، مدرن و به روز می‌باشد. بسیاری از بانوان سایه‌ها و درجاتی از تیرگی و روشنی این مش را برای تغییر استایل خود انتخاب می‌کنند و این در حالی است که دستتان برای انتخاب و ترکیب این مدل با رنگ‌های دیگر باز است و هر مدل را در حالت‌های مختلفی با سایر رنگ‌ها، می‌توانید تجربه کنید.

رنگ موی دودی خاکستری

زمینه موها شکلاتی و گرم است که با هایلایت دودی و نقره‌ای تضاد زیبایی ایجاد کرده است. انتهای سفید – نقره‌ای موها جذابیت بیشتری به آن می‌دهد که هم برای موهای بلند و هم برای موهای کوتاه مناسب است. (رنگ مو برای پوست گندمی)

رنگ موی دودی

لایه‌های نقره‌ای و دودی که با هنرمندی تمام بین موها محو شده است. این مدل لولایت با زمینه تیره برای روزهای بهاری و گرم بسیار مناسب است و حس تازگی و خنکی در شما ایجاد می‌کند. (رنگ مو با مواد طبیعی)

رنگ موی دودی

اگر به مدل موهای کلاسیک علاقه دارید، حتما این هایلایت مشکی دودی را هم برای هماهنگی با آن انتخاب کنید. مدل بالیاژ مو با رنگ‌های روشن و تیره که به خوبی در هم محو شده‌اند، بسیار زیبا و جذاب است. (روش جالب برای پنهان کردن موی کثیف)

رنگ موی دودی

این کنتراست زیبای دودی و قهوه‌ی تیره را ببینید که به چه هنرمندی‌ای اجرا شده است. این مدل بهترین حالت هایلایت برای کسانی است که به روشن کردن کامل موها علاقه ندارند. (رنگ مو عروس)

رنگ موی دودی

لایه‌های دودی زیبا روی زمینه تیره و مشکی. این هایلایت bronde   که موهای ریشه در آن نزدیکی زیادی به رنگ طبیعی موها دارد را حتما امتحان کنید. (چگونه بفهمیم که دیگر نباید موهایمان را رنگ کنیم)

رنگ موی دودی

این هم یک مدل دیگر از موهایی بلند با هایلایت دودی و قهوه‌ای که این بار رنگ قهوه‌ای در آن کمی روشن‌تر است. اینکه رنگ‌های مختلف در یکدیگر به خوبی محو شوند، بستگی زیادی به مهارت آرایشگرتان دارد. (رنگ موی جدید برای تابستان )

رنگ موی دودی

اگربه مدل موهایی کوتاه علاقه دارید، حتما تکه‌ای از موهای جلوی صورت را به رنگ‌های مختلف درآورید و حتما یکی از این رنگ‌ها را دودی انتخاب کنید. مسلما رنگ آن با مدل موهایتان هماهنگی زیادی خواهد داشت. (انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست )

رنگ موی دودی

هایلایت نقره‌ای را با تمام رنگ‌های زمینه‌ای می‌توانید امتحان کنید. این هایلایت دودی که در آن هاله از رنگ عسلی هم وجود دارد را حتما امتحان کنید. (7 اشتباهی که در زمان رنگ کردن مو مرتکب می شوید)

رنگ موی دودی

رنگ موی دودی خاکستری

ایده هایی برای رنگ موی بلوند دودی

رنگ دودی

.

رنگ موی بلوند دودی روشن

همانند سایر رنگها، رنگ بلوند دودی نیز درجه بندی دارد

رنگ موی بلوند اکثر ما را به فکر موهایی طلایی یا زرد می اندازد، اما رنگ موی بلوند دودی کاملا متفاوت است. اگر از علاقه مندان به رنگ موهای روشن یا طیف بلوند هستید و تا به امروز بلوند دودی را امتحان نکردید باید بدانید که رنگ مویی زیبا و گرم را کنار گذاشته اید. همانند سایر رنگها، رنگ بلوند دودی نیز درجه بندی دارد و از تیره تا روشن طیف های مختلفی دارد. اگر از رنگهایی که در آنها رنگ طلایی به چشم می خورد خوشتان نمی آید می توانید یکی از رنگهای گروه دودی را انتخاب کنید.

 

بلوند دودی روشن 

رنگ موی بلوند دودی روشن

 

رنگ موی بلوند دودی روشن باید  روی موهایی که از پیش با مواد دکلره یا رنگ بر مو روشن شده است اعمال شود. این رنگ مو طیف سفیدتری از رنگ بلوند معمولی است که در آن رگه هایی از رنگ دودی به چشم می خورد. برخی این رنگ را رنگ پلاتینی سرد معرفی می کنند. رنگ موی بلوند دودی روشن برای افرادی که پوست روشن  و چشمان رنگی دارند مناسب تر است.

 

اگر موهایتان را بلوند کرده اید و زردی یا رنگ نارنجی در موهایتان می بینید می توانید با استفاده از رنگ موی بلوند دودی روشن این ناهماهنگی های رنگ مو را برطرف کنید.

 

رنگ موی بلوند دودی تیره 

رنگ موی بلوند

 

شما می توانید رنگ موی بلوند دودی تیره را به راحتی روی موهای مشکی یا قهوه ای اعمال کنید. بلوند دودی تیره، رنگی طبیعی به نظر می رسد. این رنگ مو گرمای رنگ موهای بلوند دیگر را ندارد چرا که رنگ دودی داخل آن گرمای رنگهایی نظیر طلایی که در بسیاری از رنگهای بلوند دیده می شود را می گیرد. بنابراین اگر دوست دارید رنگ موی شما طیف رنگی گرم داشته باشد به سمت این رنگ نروید و رنگ دیگری را انتخاب کنید. این رنگ مو برای افرادی که رنگ پوستی روشن و سرد دارند مناسب است. در کنار این رنگ می توانند آرایش چشم متالیک و رژ لب صورتی استفاده کنند. رنگ موی بلوند دودی تیره با هایلایت هایی چند درجه روشن تر نیز بسیار جذاب می شود.

 

رنگ موی بلوند دودی متوسط 

رنگ موی بلوند دودی روشن

 

رنگ موی بلوند دودی متوسط نه تیرگی رنگ دودی تیره را دارد نه مانند رنگ بلوند دودی روشن به سفیدی و پلاتینی می زند. این رنگ مو نیز برای افرادی که پوست روشن و سرد دارند مناسب است. همچنین می تواند مکمل خوبی برای چشمان عسلی، قهوه ای یا حتی آبی باشد. برخی از افراد لا به لای این رنگ مو به جای هایلایت، لولایت بیرون می آورند تا جلوه ای متفاوت تر به آن بدهند.

 

منبع: banooyeshahr.com

رنگ دودی

آموزش ترکیب انواع رنگ مو دودی | عکس مدل مو رنگ دودی

اموزش ترکیب رنگ کرم دودی

رنگ مو دودی از انواع رنگ مو هایی هستند که در بین خانم ها طرفدارن زیادی را دارند. اگر شما می خواهید از رنگ مو های ترکیبی دودی برای رنگ کردن مو های خود استفاده کنید تا پایان این مطلب همراه سایت دیلی باشید تا شما را با بهترین ترکیب های رنگ موهای دودی آشنا سازیم.

رنگ-مو-دودی-عکس

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی دودی

در هنگام انتخاب رنگ مو رنگ پوست و مو طبیعی و رنگ چشم های خود را در نظر بگیرید و رنگ مویی را انتخاب کنید که با تمام اجزای صورت شما همخوانی دارد. برای هر پوستی رنگ موی خاصی مناسب است انتخاب رنگ مو برای پوست گندمی با رنگ مو برای پوست سبزه متفاوت است. در این بخش فرمول های برتر رنگ مو دودی را با مدل های این رنگ مو برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم که امیدواریم با مشاهده این رنگ مو ها و مدل های متنوع بتوانید رنگ مویی برتر را برای خود انتخاب کنید.

 

رنگ-مو-دودی-عکس

رنگ مو دودی زیتونی

این رنگ مو را باید بر روی مو ها با پایه ۹ بزنید و مدت زمان مکث رنگ موی دودی زیتونی ۳۰ دقیقه است پس از مدت زمان ذکر شده مو های خود را به کمک نرم کننده شستشو دهید.

ترکیب رنگ دودی زیتونی

رنگ مو ها با شماره m7 و c8 + اکسیدان نمره ۱ ( مقدار اکسیدان باید دو برابر رنگ باشد) + پایه ۹

رنگ-مو-دودی-عکس

ترکیب رنگساژ دودی و دودی طلایی

در این بخش دو نوع فرمول مختلف بریا رنگساژ دودی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

فرمول ترکیبی رنگساژ دودی

بلوند روشن ۸.۰ : ۱۰ سانت
واریاسیون دودی ۰.۱۱  : ۱۰ سانت
اکسیدان نمره ۱ : ۳۰ سی سی

رنگ-مو-دودی-عکس

فرمول ترکیبی رنگساژ دودی طلایی

بلوند دودی طلایی ۸.۳۱ : ۱۰ سانت
واریاسیون دودی ۰.۱۱ : ۱ سانت
واریاسیون نقره ای ۰.۲۲ : ۲ سانت
اکسیدان شماره ۱ : ۳۰ سی سی

 

رنگ-مو-دودی-عکس

 رنگ مو بلوند دودی

برای این رنگ مو باید ابتدا مو های خود را تا پایه ۹ دکلره برسانید و سپس از فرمول ترکیبی ادامه این مطلب برای رنگ کردن مو های خود استفاده کنید. این رنگ مو برای افراد با پوست روشن می تواند بهترین انتخاب باشد.

فرمول ترکیبی رنگ موی بلوند دودی

رنگ موی c7 یا c6 (دودی بلوند تیره و یا روشن ) : ۲/۳ تیوپ
واریاسیون دودی : به میزان ۱/۳
اکسیدان ۶ درصد و آب

رنگ-مو-دودی-عکس

فرمول ترکیبی رنگ مو دودی

بلوند دودی روشن ۸.۱ : ۱/۲ تیوپ
واریاسیون دودی ۰.۱۱ : ۵ سانت
اکسیدان نمره یک : ۴۰ سی سی

رنگ-مو-دودی-عکس

فرمول ترکیبی رنگ کرم دودی

رنگ موی های c8 + 0 + 10 به همراه اکسیدان ۶ درصد را باهم ترکیب کنید و روی مو ها با پایه ۹ دکلره بزنید.

 رنگ کردن مو ها با تم بلوند دودی زیتونی

در این رنگ موی ترکیبی باید ۴۰ سی سی اکسیدان ۶ در صد را با ۲۰ سی سی آب مخلوط کنید و سپس این رنگ مو را به مدت ۲۵ دقیقه بر روی مو های خود قرار دهید.

فرمول ترکیبی رنگ مو با تم بلوند دودی زیتونی

رنگ موی شماره ۸.۱۱ : ۱/۲ تیوپ
رنگ موی شماره ۷.۲ : ۱/۲ تیوپ
اکسیدان ۶ درصد : به نسبت ۲ به ۱
پایه ۸ دکلره

 

رنگ-مو-دودی-عکس

رنگ مو با تم مش دودی زیتونی

برای این رنگ مو باید مو های خود را به پایه ۹ دکلره برسانید.

فرمول ترکیبی رنگ مو با تم مش دودی زیتونی

رنگ مو با شماره ۸.۱۱ : ۱/۴ تیوپ
رنگ مو با شماره ۸.۲ : ۱/۴ تیوپ
اکسیدان ۶ درصد : به نسبت ۲ به ۱

رنگ-مو-دودی-عکس

 

رنگ موی دودی بدون دکلره

اگر شما نمی خواهید صدمه زیادی به مو های خود بزنید می توانید از رنگ موی دودی بدون دکلره برای رنگ کردن مو هایتان استفاده کنید.

فرمول ترکیبی رنگ مو دودی بدون دکلره

رنگ موی ۸.۰ +۸.۳۲
رنگ موی e7 رنگ زیتونی
اکسیدان ۶ درصد

 

رنگ-مو-دودی-عکس

فرمول ترکیبی رنگ موی بژ دودی روشن

بژ متوسط : ۴۰ میل
بژ روشن : ۳۰ میل
رنگ موی زیتونی : ۷ ۳۰ میل
رنگ مو دودی : ۶ ۲۰ میل
واریاسیون نقره ای : ۴ سانت
اکسیدان نمره ۱

هایلایت پایه ۱۰

ترکیب طبیعی : ۱۰ ۴۰ میل
رنگ موی طلایی : ۱۰ ۱۰ میل
اکسیدان نمره ۲

تصاویر مدل های متنوع رنگ موهای دودی

اگر می خواهید چهره خود را با رنگ مو کمی متفاوت تر کنید بهتر است که مو های خود را دو یا سه درجه از رنگ موی طبیعی خود روشن تر یا تیره تر کنید و رنگ مویی را انتخاب کنید که کاملا با رنگ پوست و موی طبیعی شما مطابقت دارد. در این بخش از مجله آرگا انواع مدل های متنوع رنگ موی دودی را ملاحظه می کنید که امیدواریم این رنگ مو ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند.

رنگ-مو-دودی-عکس

 

مدل مو رنگ دودی شماره ۱

رنگ-مو-دودی-عکس

مدل مو رنگ دودی شماره ۲

رنگ-مو-دودی-عکس

مدل مو رنگ دودی شماره ۳

 

رنگ-مو-دودی-عکس

 

مدل مو رنگ دودی شماره ۴

رنگ-مو-دودی-عکس

 

مدل مو رنگ دودی شماره ۵

رنگ-مو-دودی-عکس

مدل مو رنگ دودی شماره ۶

 

رنگ-مو-دودی-عکس

مدل مو رنگ دودی شماره ۷

 

 

رنگ-مو-دودی-عکس

 

مدل مو رنگ دودی شماره ۸

رنگ-مو-دودی-عکس

مدل مو رنگ دودی شماره ۹

رنگ-مو-دودی-عکس

 

 

 

اموزش ترکیب رنگ کرم دودی

آموزش ترکیب رنگ مو دودی نقره ای

رنگ موی دودی نقره ای

آموزش ترکیب رنگ مو دودی نقره ای

در این قسمت برای علاقه مندان به رنگ کردن مو آموزش رنگ مو دودی نقره ای را توضیح داده ایم که مشاهده می نمایید.

آموزش ترکیب رنگ مو دودی نقره ای
رنگ دودی از رنگ هاییست که برای هر خانمی مناسب نمیباشد توصیه میشود خانم هایی که دارای سن های بالاتری هستند از رنگ دودی در طیف های دودی زیتونی و دودی طلایی استفاده بفرمایند رنگ دودی که بیشتر طیف نقره ای دارد و مانند رنگ های فانتزی شادابی و براقیت زیادی دارد مناسب برای دختر خانم هایی با سن پایین تر است هم چنین رنگ دودی رنگی است که با پوست های گندمی و روشن هارمونی بهتری دارد و رنگ ابروی تیره و مشکی با رنگ دودی جذابیت چهره ی شما را دو چندان میکند.

آموزش ترکیب رنگ مو دودی نقره ای

‎رنگ موی دودی در انواع طیف های مختلف روشن و تیره وجود دارد که رنگ مو دودی نقره ای یکی از مدل های این رنگ موی زیبا و جذاب است و اغلب خانم ها تمایل دارند برای تنوع بیشتر موهایشان را به رنگ دودی نقره ای در آورند.
‎رنگ موی دودی نقره ای و رنگ موی بلوند دودی از انواع مدل رنگ موهای دودی هستند و اگر شما طرفدار موهای دودی رنگ هستید بهتر است موهایتان را با کمک این رنگ موها رنگ بزنید.

آموزش ترکیب رنگ مو دودی نقره ای
‎فرمول ترکیبی رنگ مو دودی نقره ای
‎برای رنگ کردن موها به کمک رنگ مو دودی نقره ای باید موهایتان را به پایه دکلره ۱۰ برسانید سپس با کمک ترکیب رنگ مویی که در ادامه مشاهده می کنید موهایتان را رنگ بزنید:
رنگ موی دودی شماره ۱۰
رنگ موی دودی شماره ۹ : ۳۰ میل
واریاسیون نقره ای : ۱۰ سانت
واریاسیون دودی : ۵ سانت
اکسیدان یک در صد

آموزش ترکیب رنگ مو دودی نقره ای

قبل از زدن رنگ موی دودی نقره ای به موهای خود ابتدا بهتر است از مطابقت و هماهنگی این رنگ مو با رنگ پوست خود مطمئن شوید سپس از بین رنگ موی تیره و روشن دودی نقره ای، رنگ مویی زیبا و جذاب را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید. رنگ موهای تیره و روشن دودی نقره ای از انواع رنگ موهای خاص و زیبا هستند و این مدل رنگ مو برای خانم هایی که به رنگ موی خاکستری، رنگ موی دودی و رنگ موی نقره ای علاقه مند هستند می تواند انتخاب ایده آل و مناسب باشد.

رنگ موی دودی نقره ای

رنگ موی دودی / فرمولهای ترکیبی برای طیف های مختلف رنگ موی دودی

رنگ موی دودی روشن بدون دکلره

رنگ موی دودی / فرمولهای ترکیبی برای طیف های مختلف رنگ موی دودی/ ترکیب رنگ موی دودی/رنگ موی دودی تیره/رنگ موی دودی روشن/رنگ موی دودی زیتونی/رنگ موی دودی طلایی/رنگ موی بلوند دودی/رنگ موی کرم دودی/ رنگ موی کرم دودی/رنگ موی دودی بدون دکلره/عکس رنگ موی دودی

 فرمول ترکیبی رنگ موی دودی

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

هر سال رنگ موی جدیدی مد میشود و اکثر خانم ها با توجه به مد سال رنگ موی خود را تغییر میدهند تا مطابق مد روز باشند تعدادی از رنگ ها برای پوست و چهره ی اکثر خانم ها مناسب است و کمتر پیش می آید که باعث کم شدن جذابیت آنها شود مانند رنگ های کنفی ، عسلی و شکلاتی تیره در چنین مواقعی مطابق مد روز بودن مشکلی بوجود نمی آورد اما بعضی از رنگ های خاص هستند که برای هر کسی با هر چهره ای و در هر سنی مناسب نمیباشد مانند رنگهای بلوند خیلی روشن ، رنگهای فانتزی و رنگ های دودی نقره ای این رنگ ها درست است که بسیار جذاب و خاص هستند اما برای هر کسی مناسب نیست پس خانم های شیک باید بدانید که  بهتر است همیشه رنگ موی خود را بر  اساس مد سال انتخاب نکرده و ریسک نکنید و با توجه به رنگ پوست ، رنگ چشم و حالت چهره و سن خود  رنگ موی مناسب را انتخاب بفرمایید .

رنگ دودی که در این مطلب میخواهیم فرمول های آن را برای شما بیان کنیم نیز از رنگ هاییست که برای هر خانمی مناسب نمیباشد توصیه میشود خانم هایی که دارای سن های بالاتری هستند از رنگ دودی در طیف های دودی زیتونی و دودی طلایی استفاده بفرمایند رنگ دودی که بیشتر طیف نقره ای دارد و مانند رنگ های فانتزی شادابی و براقیت زیادی دارد مناسب برای دختر خانم هایی با سن پایین تر است هم چنین رنگ دودی رنگی است که با پوست های گندمی و روشن هارمونی بهتری دارد و رنگ ابروی تیره و مشکی با رنگ دودی جذابیت چهره ی شما را دو چندان میکند.

 فرمول رنگ موی دودی تیره

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

شما حتی بدون دکلره کردن موهایتان نیز میتوانید به رنگ موی دودی برسید اما رنگ حاصل دودی تیره خواهد شد که بسیار جذاب و طبیعی است فقط کافیست رنگ شماره 8.0 و 8.32 را با رنگ ای7 زیتونی مخلوط کنید و مقدار کمی هم واریاسیون نقره ای به آن اضافه کرده و روی موهای خود بگذارید ، اکسیدان 6 درصد برای این ترکیب مناسب میباشد

 فرمول رنگ موی دودی روشن

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

اگر به فکر این هستید که بدون دکلره کردن و آسیب رساندن به موهایتان به رنگ دودی روشن برسید باید بدانید این کار با  ترکیب چند رنگ مو امکان پذیر است فقط کافیست که رنگهای زیر را با هم ترکیب کنید و با اکسیدان شماره 1 و واریاسیون نقره ای به اندازه 4 سانت مخلوط بفرمایید و سپس به مدت چهل و پنج دقیقه روی موهایتان بگذارید

رنگهای بژ متوسط و بژ روشن به اندازه های به ترتیب 40 و 30 میل ، 30 میل از رنگ زیتونی شماره 7 و 20 میل رنگ دودی شماره 6

هایلایت های روشن لابه لای این رنگ زیبایی موی شما را دو چندان میکند رنگ مناسب برای هایلایت در این زمینه ی مو ترکیبی از رنگ های  ترکیب طبیعی شماره 10 به اندازه 40 میل و 10 میل از طلایی شماره 10 به همراه اکسیدان شماره 2 میباشد

فرمول رنگ موی دودی زیتونی

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

رنگ موی دودی زیتونی رنگی خاص و متفاوت است که مورد علاقه ی دختر خانمهای جوان تر میباشد چرا که رنگی طبیعی داشته و بسیار ساده و در عین حال شیک است اما حتما لازم است موها دکلره شده و به پایه 9 برسد ، پس از اینکه موهایتان را به پایه مورد نظر رساندید لازم است رنگ های شماره ی  ام 7 و سی8 را با دوبرابر این مقدار رنگ ها اکسیدان شماره 1 مخلوط کنید و پس از 30 دقیقه با نرم کننده موهایتان را بشویید

فرمول رنگ موی دودی طلایی

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

این رنگ مخصوص خانمهای سن دار تر میباشد ، تن رنگ طلایی در این ترکیب باعث شده که مورد پسند خانمهایی با سن های بالاتر واقع شود در این قسمت دو نوع فرمول ترکیبی برای رنگساژ دودی طلایی برای شما شرح داده شده است

میتوانید از ترکیب بلوند روشن شماره 10 و واریاسیون دودی 0.11 ، هر دو به اندازه 10 سانتی متر با 30 سی سی اکسیدان شماره 1 و یا از ترکیب بلوند دودی طلایی 8.31 به اندازه 10 سانتی متر به اضافه ی 1 سانتی متر از واریاسیون دودی 0.11 و 2 سانتی متر از واریاسیون نقره ای 0.22 با 30 سی سی اکسیدان شماره 1 استفاده بفرمایید

فرمول رنگ موی بلوند دودی

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

رنگ بلوند دودی رنگی روشن است که زردی موی بلوند را ندارد و از این بابت جذابیت زیادی برای بسیاری دارد چراکه تن زرد موجود در رنگ بلوند پس از مدتی برای خانمها زننده میشود

برای اینکه رنگ موهایتان را بلوند دودی کنید کافیست از ترکیب رنگ سی 7 یا سی 6 به اندازه دو سوم تیوپ به اضافه یک سوم از واریاسیون دودی و اکسیدان 6 درصد و آب استفاده کنید البته میدانید که موی بلوند احتیاج به دکلره دارد و برای این رنگ پایه ی موی 9 مناسب میباشد  – رنگ موی دودی

 فرمول رنگ موی کرم دودی

Related image

برای اینکه به رنگ کرم دودی برسید هم باید موهایتان را دکلره کرده و به پایه 9 برسانید سپس رنگ های شماره ی 10 و 0 و سی 8 را به همراه اکسیدان 6 درصد با هم ترکیب کرده و روی موهایتان بگذارید

رنگ موی بلوند دودی زیتونی

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

این رنگ هم جز رنگ های بسیار خاص و منحصر به فرد میباشد که فرمول ترکیبی دارد و باید چندین رنگ مختلف  را دقیقا طبق فرمول زیر مخلوط بفرمایید

به اندازه نصف یک تیوپ رنگ شماره 8.11 و نصف تیوپ رنگ شماره 7.2 را با هم ترکیب کنید به همراه اکسیدان 6 درصد به نسبت 2 به 1 پس از اینکه موهایتان را دکلره کرده و به پایه 8 رساندید این ترکیب را روی موهایتان بگذارید و پس از 25 دقیقه با نرم کنننده شستشو دهید

رنگ موی دودی بدون دکلره

Image result for ‫رنگ موی دودی‬‎

اگر میخواهید که بدون آسیب رساندن به موهایتان و بدون دکلره به رنگ موی دودی برسید میتوانید از ترکیب زیر استفاده بفرمایید رنگ های شماره 8.0 و 8.32 را به همراه زیتونی ای 7 و اکسیدان 6 درصد ترکیب بفرمایید

 

 

رنگ موی دودی روشن بدون دکلره

فرمول ترکیب رنگ مودودی زیتونی،عکس رنگ مو دودی زیتونی

رنگ موی دودی زیتونی بدون دکلره

 

 

فرمول ترکیب رنگ مودودی زیتونی،عکس رنگ مو دودی زیتونی

اموزش چگونگی روش طریقه رنگ مو دودی زیتونی

چگونه مو را دودی زیتونی کنیم

عکس رنگ مودودی زیتونی

اندازه رنگ و اکسیدان دردودی زیتونی

 عکس فرمول رنگ مو دودی زیتونی

 فرمول رنگ موی دودی زیتونی

m7+c8

اکسیدان ۱

اکسیدان ۲برابر رنگ

پایه ۹

مکث۳۰دقیقه

به منظور حمایت از سایت منبع را ذکر کنید

www.niceiran.ir

انواع فرمول های رنگ موی زیتونی

اگر رنگ موی زیتونی مد شده است و شما نیز ترجیح می دهید که از این رنگ مو استفاده کنید حتما قبل از اینکه موهای خود را زیتونی کنید از مطابقت رنگ موی زیتونی با چهره خود مطمئن شوید.

 رنگ موی زیتونی بدون دکلره

اگر شما تمایل ندارید که موهای خود را دکلره کنید می توانید با این ترکیب رنگ مو موهای خود را زیتونی کنید.

فرمول رنگ موی زیتونی بدون دکلره

ابتدا موهای خود را با رنگ موی ۰۰۰ و یا رنگ موی E 20 روشن کنید. رنک موی ۰۰۰ یا E20 را با اکسیدان شماره سه ترکیب کنید و ابتدا ساقه موهای خود را رنگ بزنید سپس بعد از ۲۰ دقیقه ریشه موها را رنگ بزنید و بعد از اینکه همه موهای شما یکدست روشن شدند موهای خود را بشویید و کاملا خشک کنید. بعد از خشک شدن موهایتان رنگ زیتونی (رنگ M) را با شماره های ۵, ۰۱,۹۰ و ۱۰ با واریاسیون سبز و واریاسون نقره ای و اکسیدان شماره ۲ مخلوط کنید توجه کنید که مقدار اکسیدان باید دو برابر رنگ مو باشد سپس مخلوط رنگ مو را به موهای خود بزنید و بعد از نیم ساعت موهای خود را بشویید.

فرمول رنگ موی قهوه ای زیتونی

برای بوجود آوردن رنگ موی قهوه ای زیتونی رنگ های زیر را باهم مخلوط کنید و بر روی موهایتان بزنید.

زیتونی ۶ ۷۰ میل دودی ۶ ۳۰ میل زیتونی ۵ ۳۰ میل اکسیدان شماره ۲ (%۹) واریاسیون سبز به مقدار ۱۰ سانت

رنگ موی دودی زیتونی

یکی از پرطرفدارترین انواع رنگ مو زیتونی رنگ موی دودی زیتونی است که برای زدن این رنگ مو باید موهای خود را به پایه ۹ دکلره برسانید.

فرمول رنگ موی دودی زیتونی

ترکیب رنگ های M7 , C8 با اکسیدان شماره ۱ (%۶) , ( مقدار اکسیدان باید دو برابر رنگ مو باشد) را باهم مخلوط کنید و بر روی موهای خود که به پایه ۹ رسانده اید بزنید و بعد از ۳۰ دقیقه موهای خود را بشویید.

رنگ موی زیتونی

برای رنگ موی زیتونی باید موها را تا پایه ۸ دکلره برسانید. بعد از اینکه موها به خوبی روشن شد موهایتان را بشویید و به خوبی خشک کنید.

فرمول رنگ موی زیتونی

رنگ موی ۰-۸ ایگورا (N) را با آب و ۴ قطره اکسیدان مخلوط کنید و سپس رنگ مو را به موهای خود بزنید و بعد از ۲۰ دقیقه موهای خود را با نرم کننده و اب شستشو دهید.

رنگ موی زیتونی تیره

اگر رنگ پوست شما صورتی و یا سرخ است این رنگ مو برای شما بسیار مناسب است. توجه داشته باشید که ابتدا کل موهای خود را دکلره کنید سپس این رنگ مو را بر روی موهای خود بزنید.

فرمول رنگ موی زیتونی تیره

موهای خود را دکلره کنید سپس رنگ موی شماره ۶ و ۲ هر مارک دلخواه رنگ مو + ۲۰ سی سی اکسیدان %۶ + ۴۰ سی سی آب را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید و موهای خود را رنگساژ کنید و بعد از ۲۰ دقیقه موهای خود را بشویید.

رنگ کردن مو با تم زیتونی روشن

ابتدا موهای خود را دکلره کنید و به پایه ۸ برسانید سپس موهای خود را به خوبی بشویید و خشک کنید.

فرمول رنگ موی زیتونی روشن

رنگ موی شماره ۸,۲ یا M8 هر مارک دلخواهی اکسیدان %۶ : ۴۰ سی سی آب : ۲۰ سی سی پایه هشت

 

 

 

رنگ موی دودی زیتونی بدون دکلره

فرمول رنگ موی دودی زیتونی تیره چیست؟

رنگ دودی زیتونی

اولا مونده که پایه موت تا چه حد باز شده باشه.بر حسب اون پایه رنگت فرق میکنه .کلا ممیز ۱ دودی و ممیز ۲ زیتونی هست. مثلا اگر موهات تا پایه ۸ دکلره شده باشه باید ۸/۲ یعنی زیتونی و ۸/۱ یعنی دودی رو باهم مخلوط کنی و برحسب دلخواه هر کدوم رو که دوست داری تنش بیشتر نشون بده دو برابر اونیکی اضافه کنی.کلا دو تاش باهم رو وقتی تو ظرف بریزی باید اندازه یه تخم مرغ بشه ..یا اینجور بهت بگم مثلا میخای زیتونی باشه یکم تن دودی هم داشته باشه.۱/۳ تیوپ ۸/۲ میریزی بعد اندازه ۱/۴ تیوپ ۸/۱ دودی

 

 

 

 

رنگ دودی زیتونی