رنگ موی سال ۲۰۱۶ و معرفی محبوب ترین رنگ موهای ۲۰۱۶

انواع رنگ موی. تیره سال

برخی از خانم ها برای رنگ کردن مو های خود و تغییر دادن چهره شان به دنبال رنگ مو های مد سال می باشند. در این مطلب محبوب ترین انواع رنگ موی سال ۲۰۱۶ را در اختیار شما خانم های خوش سلیقه ایرانی قرار داده ایم.

رنگ مو تاثیر زیادی در جذابیت و شادابی چهره شما دارد با انتخاب یک رنگ مو مناسب می توانید چهره خود را به خوبی تغییر دهید و بر جذابیت چهره و مو های خود بیافزایید. در این مطلب انواع رنگ موی سال ۲۰۱۶ را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.
رنگ مو باید با رنگ پوست و چشم و سن شما مطابقت داشته باشد. یکی دیگر از عواملی که بر روی انتخاب رنگ مو تاثیر گذار است رنگ موی مد سال است که شما باید قبل از زدن رنگ موی انتخابی خود حتما از این که رنگ مو مناسب چهره تان است مطمئن شوید. برای انتخاب رنگ مو سال ۲۰۱۶ شما نسبت به سال های قبل انتخاب های بیشتری دارید تا پایان این بخش ما را همراهی کنید تا شما را با انواع این رنگ مو ها آشنا سازیم.
مدل رنگ موی 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶ چه رنگی است؟

اگر شما در انتخاب رنگ موی خود تابع مد هستید قبل از هر چیز مطمئن شوید که این رنگ مو با رنگ پوست شما سازگاری دارد اگر شما زیباترین مدل رنگ مو  سال را انتخاب کنید و این رنگ مو مناسب رنگ پوست شما نباشد جذابیت چهره خود را از دست می دهید. رنگ مو ها برای پوست های مختلف متفاوت هستند. و شما هرگز نمی توانید از رنگ مو برای پوست گندمی و رنگ مو برای پوست سبزه برای پوست های روشن استفاده کنید. در رنگ مو های سال ۲۰۱۶ همانطور که در مدل های این مطلب مشاهده می کنید مو ها را از ریشه رنگ نمی کنند و چند سانت پایین تر از ریشه شروع به رنگ کردن مو ها می کنند و ترجیحا برای رنگ ریشه مو از رنگ های تیره استفاده می کنند. در این مطلب انواع  مدل های رنگ موی سال ۹۵ شمسی و ۲۰۱۶ میلادی را ملاحظه خواهید کرد.

رنگ مو 95و 2016

رنگ موی قهوه ای سوخته

اگر شما به رنگ مو های تیره و طبیعی علاقه دارید می توایند این رنگ مو را برای زدن به موهای خود انتخاب کنید و این رنگ مو یکی از مناسب ترین رنگ مو های سال ۲۰۱۶ است.

مدل رنگ موی قهوه ای تیره

رنگ موی صورتی مسی

رنگ موی صورتی مسی یکی از انواع رنگ موهای ترکیبی مسی می باشد که چندین سال است که به عنوان رنگ موی مد سال شناخنه شده است.  و در سال ۲۰۱۶ نیز این رنگ مو در لیست رنگ مو ها موجود است. شما می توانید این رنگ مو را با سایه های روشن در توناژ همین رنگ استفاده نمایید با این کار این رنگ مو یکنواختی هم برای شما ندارد.

رنگ موی صورتی مسی سال 2016

رنگ موی قرمز پاییزی

رنگ قرمز از آن دسته از رنگ هایی است که همیشه برای رنگ مو پر طرفدار است. رنگ قرمز در لیست رنگ مو های سال ۲۰۱۶ با توناژ مسی و قرمز پاییزی وجود دارد. اگر می خواهید رنگ موی قرمز پاییزی شما دیرتر از بین برود بهتر است که از وسایل داغ کمتر برای فرم دادن به مو های خود استفاده کنید با این کار ماندگاری این رنگ را بیشتر خواهید کرد.

مدل رنگ موی قرمز پاییزی 2016

رنگ موی پلاتینی

پلاتینی از انواع رنگ مو هایی است که در سال ۲۰۱۶ در لیست رنگ های منتخب و برتر مد سال قرار گرفته است. احتمال این که شما زود از این رنگ خسته شوید وجود دارد بنابراین بهتر است که این رنگ مو را با انواع بلوند های مشابه اش ترکیب کنید.

رنگ موی سال 2016 زیبا

رنگ موی بلوند روغنی

اگر شما از علاقه مندان به رنگ های بلوند هستید رنگ موی بلوند روغنی می تواند در سال ۲۰۱۶ برای شما بهترین انتخاب باشد. این رنگ مو جزء دسته های رنگ های گرم به شمار می رود. رنگ های بژ روغنی و بلوند ماسه ای هم می توانند ایده خوبی برای رنگ موی سال ۲۰۱۶ شما باشند.

رنگ موی بلوند 2016

رنگ مو مسی

رنگ موی قرمز مسی در لیست رنگ مو های ۲۰۱۶ موجود است. رنگ موی قرمز مسی طبق نظریه کارشناسان مد در سال ۲۰۱۶ می تواند از محبوب ترین رنگ مو ها باشد. درخشندگی این رنگ مو چهره شما را جذاب تر از همیشه خواهد کرد.

رنگ موی مسی قرمز

رنگ موی نئونی

رنگ موهای نئونی به خاطر این که رنگ های تندی هستند در چند سانت انتهایی مو زده می شوند. برای استفاده از این نوع رنگ ها بهتر است که زمینه اصلی موی شما تیره باشد.

رنگ موی نئونی

رنگ موی طلایی رزی

در سال ۲۰۱۶ بهتر است که رنگ مو های نقره ای جایشان را به رنگ مو های طلایی رزی بدهند. رنگ طلایی رزی مشابه رنگ صورتی مسی است.

رنگ موی طلایی رزی

رنگ موی بلوند روشن

رنگ موی بلوند روشن از انواع رنگ هایی است که در سال ۹۵ طرفداران زیادی را خواهد داشت. اگر شما می خواهید از این رنگ مو برای رنگ کردن مو های خود استفاده کنید بهتر است که با کمک ماسک های مو اجازه ندهید که مو هایتان خشک شود. خشک شدن مو ها آسیب های جدید را به مو وارد می کنند و باعث مو خوره می شوند. در مدل رنگ موی زیر ریشه مو ها را با یک رنگ تیره رنگ زده اند و قسمت های پایین مو ها را با کمک رنگ بلوند رنگ زده اند.

رنگ موی بلوند 2016

رنگ موی قهوه ای زیتونی

افرادی که ترجیح می دهند در سال ۲۰۱۶ رنگ موی متفاوت و متنوعی را داشته باشند بهتر است که این رنگ را برای رنگ موی خود انتخاب کنند. اگر شما مو های نازک و لختی دارید با این مدل مو و رنگ مو می توایند مو هایتان را پر حجم تر نشان دهید.

رنگ موی قهوه ای زیتونی

مدل رنگ مو 2016

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

اگر شما ترجیح می دهید که از انواع رنگ های تیره برای رنگ موی سال ۲۰۱۶ استفاده کنید این رنگ مو که در رده رنگ مو های شکلاتی است می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این رنگ مو برای همه پوست ها مناسب است و می تواند بهترین انتخاب برای خانم ها با چشمان تیره باشد.

مدل رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قرمز بنفش

این مدل رنگ مو دارای سایه های طبیعی و غیر طبیعی است و یکی از مشهور ترین رنگ مو های سال ۲۰۱۶ است.

رنگ موی عید 95

رنگ موی قهوه ای تیره

رنگ موی قهوه ای نیز در سال ۲۰۱۶ در لیست رنگ مو های مد سال است و شما می توانید از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن مو های خود استفاده نمایید.

انواع مدل رنگ موی قهوه ای تیره

انواع مدل های رنگ موی سال ۲۰۱۶

در این بخش مدل های رنگ موی سال ۲۰۱۶ را مشاهده خواهید کرد قبل از انتخاب این رنگ مو ها از سازگاری رنگ موی انتخابی خود با پوست صورتتان و فرم چهره تان مطمئن شوید. امیدواریم این رنگ مو ها ایده خوبی برای انتخاب رنگ موی شما عزیزان باشند.

مدل رنگ موی تیره سال 2016

“رنگ موی ترکیبی ۲۰۱۶”

مدل های رنگ موی سال 95 و 2016 مدل رنگ موی 2016 رنگ موی هایلایت ترکیبی

“رنگ موی هایلایت ترکیبی ۲۰۱۶”

رنگ موی سال 1395 انواع مدل رنگ موی 2016 مدل های رنگ مو مداد رنگی سال 2016

“رنگ موی مداد رنگی ۲۰۱۶ که بهترین پایه رنگ بریا این مدل رنگ مو ها بلوند است”

مدل رنگ موی مسی

“رنگ موی مسی پر زرق و برق و پلاتینه و نقره ای”

رنگ موی بلوند و قهوه ای 2016

” رنگ موی بلوند و قهوه ای”

رنگ مو های زیبا سال 2016 مدل های رنگ مو ماهگونی سال 2016

” رنگ موی ماهگونی”

مدل رنگ موی ماهگونی مدل رنگ مو های برتر سال 2016 مدل رنگ موی سال 1395 مدل رنگ مو های سال 2016 معرفی رنگ مو های سال 2016 رنگ موی ماهگونی 2016

رنگ مو تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی چهره دارد و شما می توانید با انتخاب یک رنگ مو مناسب جذابیت مو هایتان را بیشتر کنید. در این مطلب بیش از ۳۰ مدل رنگ موی سال ۲۰۱۶ را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها شما را در انتخاب رنگ موی مد سال ۲۰۱۶ به خوبی راهنمایی کنند.

منبع : آرگا

 

انواع رنگ موی. تیره سال

رنگ های طبیعی برای موی عروس ها

رنگ موی تیره فرمولرنگ موی تیره فرمول

رنگ های طبیعی برای موی عروس ها

رنگ موی طبیعی برای خیلی از خانم ها اهمیت زیادی دارد، خصوصا حفظ و نگهداری آن . اگر دنبال حفظ رنگ موهایتان به صورت طبیعی هستید و میخواهید موهای سالمی داشته باشید این مطلب را حتما بخوانید

اگر می خواهید  موهایتان را رنگ کنید و با ظاهری متفاوت و آراسته در جمع اقوام و دوستان خود حاضر شوید اما نگران استفاده از رنگ های شیمیایی و آثار مخرب برخی از این رنگها بر ساقه و ریشه موهای تان هستید پیشنهاد می کنیم به سبک مادربزرگ هایتان دست به دامن رنگ های گیاهی و طبیعی شوید و از طبیعی ترین و بی عارضه ترین رنگهای جهان استفاده کنید. حنا، آقطی، بابونه و روناس از جمله رنگهای طبیعی هستند که با کمک آنها به سادگی می توانید رنگهایی مانند مسی، آبی، طلایی و مشکی را روی موهای تان تجربه کنید بدون آنکه نگران سفید شدن تار موی تان به دلیل مصرف مواد شیمیایی و اکسیدان ها یا سوختگی و شکننده شدن موهایتان باشید.

پیش از رنگ کردن موها باید بدانید

استفاده از رنگهای طبیعی که از گیاهان یا مواد معدنی به دست می آید از جمله رنگهایی است که به دلیل ذات طبیعی ای که دارند برای مدت زمان طولانی ماندگاری و ثبات دارند، بنابراین پس از استفاده از این رنگ ها تا چند ماه امکان استفاده از رنگ های شیمیایی برای فرد محدود می شود، پس قبل از آنکه سراغ رنگ های طبیعی بروید و بخواهید آن را روی موهای تان استفاده کنید درباره رنگ انتخابی خود دقت کنید. از آنجا که رنگ های طبیعی به دست آمده از گیاهان و مواد معدنی کاتالوگی ندارند تا امکان انتخاب رنگ برای مصرف کننده وجود داشته باشد و از آنجا که این رنگ ها روی موی افراد مختلف طیفی متفاوت از یک رنگ را ارائه می کنند، پس بهتر است پیش از رنگ کردن موها با این رنگ های گیاهی آن رنگ را روی بخشی از موهای تان تجربه کنید تا از کیفیت و رنگ احتمالی آن مطلع شوید.

برای 30 تا 40 ساله ها
معمولا با عبور از دهه سوم زندگی و ورود به دهه چهارم زندگی تارهای سفید رنگ روی شقیقه ها و لابه لای موها نمایان می شود.  بسیاری از خانم ها برای پوشاندن این تارهای سفید رنگ دست به دامن انواع و اقسام رنگ های تیره می شوند اما کمتر کسی موفقیت چندانی به دست می آورد، چراکه رنگهای شیمیایی بعد از چندین بار شست وشو خاصیت خود را از دست می دهند و سفیدی مو دوباره نمایان می شود. اما اگر از جمله افرادی باشید که به هایلایت علاقه داشته باشید و بخواهید به شکل کاملا طبیعی این کار را انجام دهید، می توانید تارهای سفید موی تان را به جوشانده آقطی بسپارید. با کمک این گیاه می توانید تارهای سفید را متناسب با سلیقه خود به رنگ آبی یا سورمه ای تبدیل کنید و حتی این رنگ را به حدی تیره کنید تا به زمینه موی خودتان نزدیک شود و سایه روشنی روی موهایتان ایجاد شود.
روش تهیه:
برای ایجاد هایلایت آبی 5 قاشق (30 گرم) از گیاه آقطی را با 4 لیوان آب روی حرارت بگذارید و اجازه دهید تا بجوشد و 2 لیوان از آن باقی بماند. این عصاره را بعد از ولرم شدن روی موهایتان و حتی با کمک برگهای آن موها و سرتان را ماساژ داده و اجازه دهید به مدت 30دقیقه این رنگ طبیعی روی موهایتان باقی بماند.

چند نسخه طبیعی اما کاربردی
اما اگر برایتان مهم است که تار موی سرتان را به رنگی تیره و نزدیک به موی مشکی یا قهوه ای خود نزدیک کنید، بهتر است به جای فرمول آقطی از فرمول تنباکو استفاده کنید. برای تهیه این رنگ 2 تا 3 قاشق تنباکو را درون 2 لیوان آب بجوشانید تا یک لیوان باقی بماند. با این ترکیب بعد از ولرم شدن موهایتان را ماساژ دهید تا تارهای سفید تیره و مشکی شوند.


رنگ های طبیعی برای موی عروس ها


برای 20 تا 30 ساله ها

اکثر دختران و زنان که در دهه سوم زندگی قرار دارند به دلیل شور و شوق جوانی تمایل زیادی به استفاده از رنگ های گرم دارند. انتخاب این گروه از میان جدول رنگ ها در میان طیف رنگ های نارنجی، قرمز و بنفش نوسان دارد. این گروه بیشتر رنگهای قرمز، آلبالویی، مسی و قهوه ای روشن را برای موهایشان انتخاب می کنند و چه بهتر که این رنگ را به صورت طبیعی و بدون نیاز به استفاده از رنگ های شیمیایی روی موهای خود تجربه کنند و در کنار لذت بردن از این رنگ از خواص درمانی آن برای تقویت بنیه تار موی خود بهره بگیرند.
روش تهیه:
اگر موی تیره دارید و می خواهید آن را به رنگ قهوه ای با کمی قرمزی تبدیل کنید، یک فنجان حنا را با مقداری آب ترکیب کنید تا خمیری نرم و یک دست آماده شود. می توانید از حنا برای رنگ کردن موهای تان استفاده کنید. در حقیقت شما با یک تیر دو نشان می زنید؛ هم تیرگی و مشکی بودن موهایتان را کمتر می کنید هم تناژی از رنگ قرمز به آن اضافه می کنید که می تواند تا حد زیادی به نشاط و شادابی پوست تان کمک کند. دقت داشته باشید که اگر تار موی سفید زیاد دارید با گذاشتن حنا روی موهایتان آنها را کاملا قرمز می کنید. پس پیش از استفاده از حنا روی موی سفید آنها را با کمک روناس تیره کنید و بعد از حنا استفاده کنید.

از مخلوط این دو گیاه استفاده کنید

اگر موهای روشن دارید و می خواهید با ظاهری متفاوت در جمع ها حاضر شوید و موهایتان را تیره کنید بهتر است سراغ ترکیبی از روناس و قهوه بروید و از این ترکیب برای تیره کردن موهایتان استفاده کنید. ممکن است به شما توصیه کنند که از روناس برای تیره کردن و سیاه کردن موهایتان استفاده کنید اما پیشنهاد ما این است که روناس را با قهوه مخلوط کنید و از آن برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.
روش تهیه:
برای تهیه این محلول کافی است 4 قاشق غذاخوری روناس را با یک فنجان قهوه در 3 لیوان آب بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا بجوشد. این محلول را پس از سرد شدن روی موهایتان ماساژ دهید. پیش از این مردم بسیاری در شرق آسیا و شمال آفریقا از این گیاه برای رنگ آمیزی پارچه استفاده می کردند.

برای شما که سلامت موهایتان برایتان مهم است

فرقی نمیکند که برای تغییر رنگ موهایتان ، رنگ  شیمیایی استفاده کرده باشید یا طبیعی . بافت مو به دلیل ویژگی خاصش نیاز به مراقب دارد ، وگرنه بعد از مدتی طراوت و سرزندگی اش را از دست میدهد و عملا شما دیگر نمیتوانید حس خوب داشتن موهای سالم و سرزنده را داشته باشید .

پیشنهاد ویژه کارشناسان زیبایی نوعروس استفاده از محصول های مکمل تقویتی برای موی شماست ، یکی از بهترین انواع این محصولات سرم احیا کننده مو پنتن است .      

محصول دیگری که درصورت خشک شدگی موهایتان میتوانید از آن برای بازگرداندن لطافت و طراوت  استفاده کنید، ماسک موی محافظ رنگ  از برند حرفه ای لورئال در حوزه محصولات مو است. محصولی که با خیال راحت میتوانید از آن استفاده کنید و از نتیجه اش مطمئن باشید .       

 

  رنگ موی تیره فرمولرنگ موی تیره فرمول

11رنگ مو تیره محبوب

رنگ مو تیره

11 رنگ تیره محبوب

با بالا رفتن سن و سفید شدن موها رنگ کردن موها بین خانم ها رواج پیدا می کند و علاوه بر این بیشتر خانم ها نیز برای ایجاد تغییراتی در چهره, موهای خود را رنگ می زنند تا جذاب تر از همیشه به نظر برسند.رنگ موی بلوند و رنگ موی تیره از انواع رنگ موهای محبوب…

با بالا رفتن سن و سفید شدن موها رنگ کردن موها بین خانم ها رواج پیدا می کند و علاوه بر این بیشتر خانم ها نیز برای ایجاد تغییراتی در چهره, موهای خود را رنگ می زنند تا جذاب تر از همیشه به نظر برسند.رنگ موی بلوند و رنگ موی تیره از انواع رنگ موهای محبوب در بین خانم ها هستند و بیشتر خانم ها با کمک این رنگ موها تغییرات مثبتی را در موهایشان بوجود می آورند.

برای رنگ کردن موهایتان نباید تابع رنگ موی مد شده باشید زیرا ممکن است رنگ مویی که مد است به چهره شما نیاید و چهره تان را نامطلوب کند. رنگ پوست و رنگ موی طبیعی و رنگ چشم از عواملی هستند که در هنگام انتخاب رنگ مو باید به آن ها توجه کنید تا بتوانید رنگ مویی متفاوت را برای رنگ کردن موهایتان انتخاب کنید.

فرمول های ترکیبی رنگ موی تیره پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها

رنگ مو یکی از مهم ترین عوامل بر روی زیبایی و جذابیت خانم ها است و با کمک رنگ موها هر خانمی می تواند تغییرات زیادی را در چهره خود بوجود آورد. در این بخش چند فرمول ترکیبی رنگ مو تیره را به همراه تصاویر این رنگ مو ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موهای زیبا و پرطرفدار مورد توجه شما نیز قرار بگیرند.

۱. فرمول ترکیب رنگ موی تیره

 • قسمت های روشن پایه ۸ این رنگ مو را می توانید با ترکیب رنگ موهای زیر بدست آورید:
 • ترکیب دودی ۶ ۵۰ میل
 • خاکستری ۶ ۵۰ میل
 • اکسیدان ۱
 • واریاسیون نقره ای ۳ سانت

قسمت های تیره بر روی موی طبیعی را نیز می توانید با ترکیب رنگ موهای زیر بدست آورید:

 • ترکیب دودی ۶ ۵۰ میل
 • زیتونی ۵ ۵۰ میل
 • خاکستری ۵ ۵۰ میل
 • اکسیدان ۱

۲. رنگ موی مشکی پر کلاغی

 • رنگ موهای شماره C1 و یا N1 به میزان ۱۰۰ میل
 • واریاسیون آبی به میزان  ۱۰ میل
 • واریاسیون نقره ای به میزان ۲۰ میل

قسمت های روشن پایه ۸ این رنگ مو را می توانید با ترکیب رنگ موهای زیر بدست آورید:

 • ترکیب دودی ۶ ۵۰ میل
 • خاکستری ۶ ۵۰ میل
 • اکسیدان ۱
 • واریاسیون نقره ای ۳ سانت

قسمت های تیره بر روی موی طبیعی را نیز می توانید با ترکیب رنگ موهای زیر بدست آورید:

 • ترکیب دودی ۶ ۵۰ میل
 • زیتونی ۵ ۵۰ میل
 • خاکستری ۵ ۵۰ میل
 • اکسیدان ۱

۳. رنگ موی قهوه ای تیره

این رنگ مو یکی از انواع رنگ موها برای افراد با پوست روشن و پوست صورتی و سرخ است.

 • فرمول ترکیبی رنگ مو
 • نسکافه ای ۶ به میزان ۶۰ میل
 • دودی ۶ به میزان ۳۰ میل
 • شکلاتی ۶ به میزان ۲۰ میل
 • اکسیدان نمره ۱ و واریاسیون نقره ای به میزان ۲سانت

۴. فرمول ترکیبی رنگ موی زیتونی تیره

برای این رنگ مو ابتدا باید همه موهای خود را دکلره کنید و سپس با کمک ترکیب رنگ موهای زیر موهایتان را رنگ بزنید:

 • رنگ موی شماره ۶ و ۲ از هر مارک رنگ مو
 • اکسیدان ۶ درصد به میزان ۲۰ سی سی
 • آب به میزان ۴۰ سی سی

مدت زمان مکث : ۲۰ دقیقه
رنگ مو تیره زیتونی برای خانم ها با رنگ پوست صورتی و یا سرخ مناسب است.

۵. فرمول ترکیبی رنگ موی شرابی تیره

 • شرابی بنفش روشن به میزان ۵۰ میل
 • شکلاتی متوسط به میزان ۵۰ میل
 • اکسیدان به میزان برابر با رنگ
 • پایه ۶ دکلره

۶. رنگ موی قهوه ای فندقی

فرمول شماره ۱ :

 • ۱/۲ از رنگ موی شماره ۶.۷۵
 • ۱/۳ از رنگ موی ۶.۳
 • اکسیدان ۹ درصد

فرمول شماره ۲ :

 • ۲/۴ از رنگ موی شماره ۶.۷۷
 • ۲/۴ از رنگ موی شماره ۵.۷۵
 • اکسیدان ۶ درصد

۷. رنگ موی بادمجونی شرابی تیره

 • ۲۰ میل از رنگ موی بادمجانی متوسط
 • ۸۰ میل از رنگ موی بادمجانی روشن
 • ۴۰ میل از رنگ موی شرابی روشن
 • ۱۰ سانت واریاسیون بنفش
 • ۵ سانت واریاسیون نقره ای
 • اکسیدان شماره ۲

۸. فرمول ترکیبی رنگ موی عنابی تیره

 • رنگ موی قهوه ای ماهگونی بنفش شماره ۱
 • رنگ موی قهوه ای نسکافه ای شماره ۱
 • اکسیدان ۶ درصد
 • پایه ۴ دکلره

مدت زمان مکث ۴۵ دقیقه

۹. رنگ موی قرمز تیره

رنگ موی قرمز از انواع رنگ موهای مناسب برای فصل تابستان است این رنگ مو به رنگ موی مسی بسیار نزدیک است و مناسب ترین رنگ مو برای افراد پوست سبزها ست.

 • بلوند قرمز تیره ( R یا RF ) به میزان 10 سانت
 • واریاسیون قرمز به میزان ۲ سانت
 • اکسیدان ۶ درصد

۱۰. فرمول ترکیبی رنگ موی گردویی تیره

 • قهوه ای روشن شکلاتی شماره ۱
 • قهوه ای روشن دودی بنفش به میزان ۱/۲ تیوپ
 • اکسیدان ۶ درصد
 • پایه ۴

مدت زمان برای مکث : ۴۵ دقیقه

۱۱. رنگ موی قهوه ای دارچینی

 • رنگ موی ماهگونی شماره ۹ به میزان ۱/۳ تیوپ
 • رنگ موی مسی شماره ۷ به میزان  ۱/۳ تیوپ
 • رنگ موی قهوه ای طلایی شماره ۷ به میزان ۱/۳ تیوپ
 • اکسیدان شماره ۲
 • واریاسیون نقره ای

 

 

 

رنگ مو تیره

جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 2015

رنگ موی تیره مانکن اروپایی

جدیدترین مدل مو و رنگ مو ، مدل مو
مدلینگ ها یعنی همان مانکن هایی که برای شوی لباس از آنها استفاده می شوند جدیدترین مدل مو و رنگ مو ها را هم به نوعی با خود دارند که بسیاری از گریمورهای مشهور دنیا برای همین منظور در این شو ها شرکت می کنند.
بازدید : 496,517 نفر

 جدیدترین مدل مو و رنگ مو که برای مدلینگهای 2014-2015 در نظر گرفته شده بود را در این بخش مشاهده می کنید.جدیدترین مدل مو و رنگ مو

جدیدترین مدل مو و رنگ مو

مدلینگ ها یعنی همان مانکن هایی که برای شوی لباس از آنها استفاده می شوند جدیدترین مدل مو و رنگ مو ها را هم به نوعی با خود دارند که بسیاری از گریمورهای مشهور دنیا برای همین منظور در این شو ها شرکت می کنند. شاید رنگ موها و مدل موهایی که کمپانی های متفاوت مد در سراسر دنیا به خصوص فرانسه برای مدلینگ های خود در نظر گرفته بودند زیاد متفاوت با قبل نباشند اما گریمورها و طراحان آنها دلیل آن را استقبال گسترده در سال 2014 عنوان کردند.

 

رنگ موی سال 2015 – رنگ موی سال 94

رنگ موی سال

رنگ موی سال 2015 – رنگ موی سال 94

رنگ موی سال

رنگ موی سال 2015 – رنگ موی سال 94

رنگ موی جدید

 

رنگ موی سال 2015 – رنگ موی سال 94

رنگ موی سال 94

 

رنگ موی سال 2015 – رنگ موی سال 94

رنگ موی سال

 

رنگ موی سال 2015 – رنگ موی سال 94

رنگ موی سال

 

رنگ موی سال 2015 – رنگ موی سال 94
رنگ موی سال 94  رنگ موی سال 2015

مدل موهای موج دار

مدل مو و رنگ مو

موهای بافت زده شوده ی مدلینگ ها 

مدل مو

مدل بافت مو

مدل مو و رنگ موی سال

مدل مو و رنگ موی جدید

مدل مو

مدل مو و رنگ موی جدید

مدل موهای و شینیون های پرطرفدار و جدید سال

مدل شینیون جدید

مدل مو و شینیون

 مدل مو و رنگ مو

 رنگ موی تیره مانکن اروپایی

با ۱۱ رنگ موی تیره محبوب و فرمول ترکیبی آن آشنا شوید + عکس

رنگ موی تیره

بیشتر خانم ها به رنگ کردن موهایشان علاقه مند هستند. رنگ موهای تیره از جمله رنگ های پرطرفدار در بین خانم ها است که در ادامه این مطلب ۱۱ ترکیب پرطرفدار رنگ موی تیره را در اختیارتان قرار می دهیم.

با بالا رفتن سن و سفید شدن موها رنگ کردن موها بین خانم ها رواج پیدا می کند و علاوه بر این بیشتر خانم ها نیز برای ایجاد تغییراتی در چهره, موهای خود را رنگ می زنند تا جذاب تر از همیشه به نظر برسند. رنگ موی بلوند و رنگ موی تیره از انواع رنگ موهای محبوب در بین خانم ها هستند و بیشتر خانم ها با کمک این رنگ موها تغییرات مثبتی را در موهایشان بوجود می آورند.

برای رنگ کردن موهایتان نباید تابع رنگ موی مد شده باشید زیرا ممکن است رنگ مویی که مد است به چهره شما نیاید و چهره تان را نامطلوب کند. رنگ پوست و رنگ موی طبیعی و رنگ چشم از عواملی هستند که در هنگام انتخاب رنگ مو باید به آن ها توجه کنید تا بتوانید رنگ مویی متفاوت را برای رنگ کردن موهایتان انتخاب کنید.

رنگ موی تیره

فرمول های ترکیبی رنگ موی تیره پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها

رنگ مو یکی از مهم ترین عوامل بر روی زیبایی و جذابیت خانم ها است و با کمک رنگ موها هر خانمی می تواند تغییرات زیادی را در چهره خود بوجود آورد. در این بخش چند فرمول ترکیبی رنگ مو تیره را به همراه تصاویر این رنگ مو ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موهای زیبا و پرطرفدار مورد توجه شما نیز قرار بگیرند.

Dark hair color (12)

۱. فرمول ترکیب رنگ موی تیره

فرمول رنگ موی تیره

قسمت های روشن پایه ۸ این رنگ مو را می توانید با ترکیب رنگ موهای زیر بدست آورید:
ترکیب دودی ۶ ۵۰ میل
خاکستری ۶ ۵۰ میل
اکسیدان ۱
واریاسیون نقره ای ۳ سانت
قسمت های تیره بر روی موی طبیعی را نیز می توانید با ترکیب رنگ موهای زیر بدست آورید:
ترکیب دودی ۶ ۵۰ میل
زیتونی ۵ ۵۰ میل
خاکستری ۵ ۵۰ میل
اکسیدان ۱

۲. رنگ موی مشکی پر کلاغی

رنگ موهای شماره C1 و یا N1 : به میزان ۱۰۰ میل + واریاسیون آبی : ۱۰ میل + واریاسیون نقره ای : ۲۰ میل

رنگ موی مشکی

۳. رنگ موی قهوه ای تیره

این رنگ مو یکی از انواع رنگ موها برای افراد با پوست روشن و پوست صورتی و سرخ است.

رنگ موی قهوه ای تیره

فرمول ترکیبی رنگ مو

نسکافه ای ۶ : ۶۰ میل + دودی ۶ : ۳۰ میل + شکلاتی ۶ : ۲۰ میل + اکسیدان نمره ۱ + واریاسیون نقره ای : ۲سانت

۴. فرمول ترکیبی رنگ موی زیتونی تیره

برای این رنگ مو ابتدا باید همه موهای خود را دکلره کنید و سپس با کمک ترکیب رنگ موهای زیر موهایتان را رنگ بزنید:
رنگ موی شماره ۶ و ۲ از هر مارک رنگ مو
اکسیدان ۶ درصد : ۲۰ سی سی
آب : ۴۰ سی سی
مدت زمان مکث : ۲۰ دقیقه
رنگ مو تیره زیتونی برای خانم ها با رنگ پوست صورتی و یا سرخ مناسب است.

حتما بخوانید:  دستور ترکیب انواع رنگ موی بلوند به همراه تصاویر

رنگ موی زیتونی تیره

۵. فرمول ترکیبی رنگ موی شرابی تیره

شرابی بنفش روشن : ۵۰ میل
شکلاتی متوسط : ۵۰ میل
اکسیدان : برابر با رنگ
پایه ۶ دکلره

فرمول ترکیبی رنگ موی شرابی تیره

۶. رنگ موی قهوه ای فندقی

فرمول شماره ۱ :
۱/۲ از رنگ موی شماره ۶.۷۵ + ۱/۳ از رنگ موی ۶.۳ + اکسیدان ۹ درصد
فرمول شماره ۲ :
۲/۴ از رنگ موی شماره ۶.۷۷ + ۲/۴ از رنگ موی شماره ۵.۷۵ + اکسیدان ۶ درصد

۷. رنگ موی بادمجونی شرابی تیره

۲۰ میل از رنگ موی بادمجانی متوسط + ۸۰ میل از رنگ موی بادمجانی روشن + ۴۰ میل از رنگ موی شرابی روشن + ۱۰ سانت واریاسیون بنفش + ۵ سانت واریاسیون نقره ای + اکسیدان شماره ۲

رنگ موی بادمجونی شرابی تیره

۸. فرمول ترکیبی رنگ موی عنابی تیره

رنگ موی قهوه ای ماهگونی بنفش شماره ۱ + رنگ موی قهوه ای نسکافه ای شماره ۱ + اکسیدان ۶ درصد + پایه ۴ دکلره + زمان مکث ۴۵ دقیقه

رنگ موی عنابی تیره

۹. رنگ موی قرمز تیره

رنگ موی قرمز از انواع رنگ موهای مناسب برای فصل تابستان است این رنگ مو به رنگ موی مسی بسیار نزدیک است و مناسب ترین رنگ مو برای افراد پوست سبزه است.

بلوند قرمز تیره ( R یا RF ) : 10 سانت
واریاسیون قرمز : ۲ سانت
اکسیدان ۶ درصد

رنگ موی قرمز تیره

۱۰. فرمول ترکیبی رنگ موی گردویی تیره

قهوه ای روشن شکلاتی شماره ۱
قهوه ای روشن دودی بنفش : ۱/۲ تیوپ
اکسیدان ۶ درصد
پایه ۴
مدت زمان برای مکث : ۴۵ دقیقه

Dark hair color (27)

۱۱. رنگ موی قهوه ای دارچینی

رنگ موی ماهگونی شماره ۹ : به میزان ۱/۳ تیوپ + رنگ موی مسی شماره ۷ : ۱/۳ تیوپ + رنگ موی قهوه ای طلایی شماره ۷ : ۱/۳ تیوپ + اکسیدان شماره ۲ + واریاسیون نقره ای

رنگ موی دارچینی

تصاویر انواع مدل رنگ موی تیره

رنگ مو بر روی زیبایی و شادابی چهره خانم ها بسیار تاثیرگذار است و اگر رنگ مویی مناسب را برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید چهره تان زیبا و جذاب تر از همیشه به نظر می رسد. تصاویری از انواع نمونه های مدل رنگ موی تیره را در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موهای تیره زیبا مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

انواع نمونه های رنگ مو تیره رنگ موی تیره رنگ موی تیره زیبا فرمول های ترکیبی انواع رنگ موهای تیره رنگ موی تیره زیبا Dark hair color (10)Dark hair color (11)رنگ موی زیبا و جذاب تیره رنگ موی زیبا و جذاب تیره رنگ موی زیبا و تیره رنگ موی زیبا تیره انواع رنگ موهای تیره زیبا و پرطرفدار انواع نمونه های رنگ موهای تیره رنگ موهای تیره رنگ موی تیره

همانطور که در این مطلب مشاهده کردید تنوع در رنگ موهای تیره بسیار زیاد است و اگر شما قصد دارید موهایتان را تیره کنید بهتر است قبل از انتخاب رنگ مو تیره از مطابقت و همخوانی رنگ موی انتخابی با چهره تان مطمئن شوید. انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی تیره را در این بخش مشاهده کردید که امیدواریم این رنگ مو ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انوع ترکیب رنگ مو و رنگ مو کلیک کنید.
منبع : آرگا

رنگ موی تیره