رنگ مو – فرمول های ترکیبی رنگ های پرطرفدار

فرمول رنگ موی صورتی روشن

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که نمی‌توانید به رنگ موی دلخواه خود برسید، لازم است فرمول‌های آنها را به درستی یاد بگیرید.

رنگ مو - فرمول های ترکیبی رنگ های پرطرفدار

در این مطلب برای شما فرمول رنگ مو های پر کاربرد همراه با شماره اکسیدان را قرار داده ایم. باید توجه کنید که رنگ مو دلخواه شما زمانی به دست می‌آید که پایه موی شما دکلره شده باشد.

فرمول رنگساژ زیتونی

رنگ M8 زیتونی ۱/۴ تیوپ (ده سانت) +۳۰ الی ۵۰ CCاکسیدان شماره ۱ بر روی پایه ۸

فرمول رنگساژ طلایی

رنگ G9 طلایی ۱/۴ تیوپ+۱ قرص + ۳۰ الی ۵۰ CC اکسیدان شماره ۱ روی پایه ۹ رنگ موی صورتی

فرمول رنگساژ صورتی

 

رنگ مو صورتی روشن

 

۱۰ سانتیمتر بلوند دودی روشن ۸.۱ + ۱۰ سانت واریاسیون دودی ۰/۱۱ + ۳ سانت قهوه‌ای قرمز متوسط ۴.۶۶ + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک ترکیب رنگ موی قرمز رنگ موی رزگلد – قسمت اول

فرمول رنگساژ قرمز

۱۰ سانت بلوند قرمز تیره ۶.۶۶ + ۲ سانت واریاسیون قرمز + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک ترکیب رنگ موی نقره‌ای _ یخی

فرمول رنگساژ نقره ای یخی

۱۰ سانت بلوند نقره ای C9 + سه سانت واریاسیون نقره ای ۰/۲۲ + ۳ سانت واریاسیون خاکستری + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک فرمول رنگساژ دودی: ۱۰۰ سانت بلوند روشن ۸.۰ + ۱۰ سانت واریاسیون دودی ۰/۱۱ + ۳۰ سی سی اکسیدان نمره یک

فرمول رنگساژ دودی طلایی

۱۰ سانت بلوند دودی طلایی ۸.۳۱ + ۱ سانت واریسیون دودی ۰.۱۱ + ۲سانت واریسیون نقره ای ۰.۲۲ +۳۰۰ سی سی اکسیدان نمره یک

فرمول ترکیب رنگ موی دودی

نصف تیوپ بلوند دودی روشن ۸.۱ + ۵ سانت واریاسیون دودی ۰/۱۱ + ۴۰ سی سی اکسیدان نمره یک

فرمول رنگ مو شکلاتی

نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره ۶.۷ + یک سوم تیوپ قهوه ای شکلاتی ۴/۷ + ۲۰ سانت بلوند مسی تیره ۶/۴۴ + ۶۰ سی سی اکسیدان نمره یک

فرمول ترکیب رنگ موی کرم دودی

 c8 و ۰ و ۱۰ با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره فرمول رنگ کرم چرک : ۱۶ و ۹ مارک ویلا با اکسیدان ۶ روی پایه ۹۹ دکلره

فرمول رنگ مو کرم نخودی

۱۳ و ۱۰ ویلا با اکسیدان ۶ یا NB با اکسیدان ۶ روی پایه ۹

فرمول ترکیب رنگ موی نسکافه‌ای

۸ شکلاتی با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره

فرمول رنگ مو کنفی

 

رنگ مو کنفی

 

c7 و بژ ۷ با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره یا ترکیب بلوند زیتونی پلاتینه + بلوندطلایی خیلی خیلی روشن به اندازه مساوی+ دوسانت واریاسیون ۰۰۰ + اکسیدان ۱(۶درصد)+ پایه۹ بالیاژ مو به علاوه تغییرات رنگ مو (ویدیو)

فرمول رنگ مو ماسه‌ای

۳۲ و ۶ با اکسیدان ۶ روی پایه ۷ دکلره

فرمول رنگ مو خاکی

N7 و کمی شکلاتی ۶ با اکسیدان ۶ رو پایه ۹-۸۸ دکلره

فرمول رنگ مو عروسکی

۱۲ و ۸ پادینا با اکسیدان روی پایه ۹ دکلره

فرمول رنگ مو دودی زیتونی

C8 و m7 با اکسیدان ۶ روی پایه ۹۹ دکلره

فرمول رنگ مو پیازی

T10 با اکسیدان ۶ روی پایه ۹ دکلره

این نکته اهمیت بسیاری دارد که برای رنگ موی دلخواه‌تان موی شما به پایه مناسب برسد و اصطلاحا هنگامی که رنگساژ می‌شود بیس مناسب به دست آید.

فرمول رنگ موی صورتی روشن

رنگ موی رزگلد

رنگ موی صورتی

رنگ موی رزگلد تبدیل به یکی از بحث‌های داغ شبکه‌های اجتماعی شده است. برای همین بهترین‌های آن‌را از سلبریتی‌های معروف و مورد علاقه‌تان گردآوردیم تا از آن‌ها الهام بگیرید!

رنگ موی رزگلد

از همان جایی که رنگ صورتی رزی باعث رنگ گرفتن گونه‌های بدون رنگ می‌شود، رنگ رزگلد ملایم نیز به موها درخشش و گرمایی خاص می‌دهد. رزگلد طبیعی می‌تواند رنگ بلوند غیر طبیعی را غنی ببخشد و به پوست‌های رنگ‌ پریده با تناژ زرد، سرخی دلنشینی دهد، هم‌چنین باعث درخشان شدن پوست‌هایی با زمینه‌ی گرم می‌شود. رنگ رزگلد روی موهایی به رنگ تخم کتان (زرد رنگ پریده با اندکی خاکستری) بهترین نمود را دارد، اما روی موهای قهوه‌ای-برنزی که یک بار دکلره شده باشند نیز نتیجه‌ی خوبی دارد. رنگ رزگلد به دلیل داشتم صورتی خیلی زیباتر از بلوند است که بیشتر طلایی است، به همین دلیل در اکثر رنگ پوست‌ها کارایی بالاتری نصبت به بلوند دارد. کلید داشتن موهای رزگلد زیبا و متناسب این است که کاملا یک‌پارچه باشد. یک‌پارچگی به معنای ملایم و به خوبی ترکیب شده است ونه خط خط و ردیف ردیف. رزگلد اگر به صورت های‌لایت یا سایه روشن (آمبره) استفاده شود هم بسیار زیباتر جلوه خواهد کرد. در این‌جا به هشت سلبریتی  که بهترین مدل استفاده از رزگلد را دارند، اشاره خواهیم کرد. (رنگ مو برای پوست گندمی)

Lady Gaga

این سلبریتی با موهای بلوند رنگین کمانی (ترکیبی از صورتی، هلویی و طلایی) فرش قرمز را به تسخیر خود درآورد. این مدل، ترکیب رزگلدی تشدید شده است. (رنگ مو با مواد طبیعی)

رنگ موی رزگلد

January Jones

جنوری جونز کمی صورتی ملایم نیز به یک طرف از موهایش اضافه کرده و باعث به وجود آمدن عمقی ظریف در بین موهای بلوند پلاتینی‌اش شده است. با این عمل، تک رنگ موهایش را با برجستگی یک رنگ جذاب‌تر کرده است. (روش جالب برای پنهان کردن موی کثیف)

رنگ موی رزگلد

Blake Lively

رزگلد با تناژ زردآلویی برای پوست‌های گرم و خنثی بهترین انتخاب است. این رنگ، رزگلد واقعی می‌باشد که از خود فلز طلا الهام گرفته است. (چگونه بفهمیم که دیگر نباید موهایمان را رنگ کنیم)

رنگ موی رزگلد

Kylie Jenner

کایلی جنر، ملکه‌ی تغییر رنگ مو، رزگلد را با رنگی یخی ترکیب کرده و در انتها رنگ روشن‌تری را پدید آورده است. (رنگ موی جدید برای تابستان)

رنگ موی رزگلد

Rita Ora

این مدل موی صاف و کوتاه به موهای صورتی-هلوییِ ریتا اُرا شکوهی خاص بخشیده است. این رنگ، نسخه‌ی افراطی رزگلد است اما رنگ ملایم آن، باعث مدرن شدن ظاهر مو شده است. (رنگ مو دودی)

رنگ موی رزگلد

Kate Hudson

رزگلد ملایم و براق موهای کیت هادسون باعث به وجود آمدن رنگ مویی شده است که برای استفاده روزانه کاملا مناسب است. (انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ پوست)

رنگ موی رزگلد

Poppy Delevingne

رنگ پلاتینی با کمترین میزان صورتی ممکن در آن را روی موهای پاپی دلوین می‌توانید مشاهده کنید. (7 اشتباهی که در زمان رنگ کردن مو مرتکب می شوید)

رنگ موی رزگلد

Kristen Dunst

وقتی رنگ پوست شما مهتابی و خنثی است، تاثیر رزگلد بهترین راه برای داشتن موهایی طلایی-هلویی کاملا زنانه است.

رنگ موی رزگلد

Sienna Miller

رنگ موی رزگلد در صورت سیِنا میلر باعث شده است که روشن‌تر به نظر برسد و درنتیجه با کمترین میزان آرایش، عالی باشد.

رنگ موی رزگلد

رنگ موی صورتی

جذاب ترین مدل های رنگ موی پاستیلی با تن صورتی و شرابی، سبز و آبی

رنگ موی صورتی

رنگ مو پاستیلی چیست؟

کوکا :رنگ موی پاستلی یا آب نباتی به عنوان رنگ موی سال 2017 معرفی شده است و بازیگران و خواننده های هالیوودی از جمله کیتی پری، اما استون و کارا دلوین هم موهای خود را به این رنگ درآورده اند.

نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که اگر می خواهید موهای خود را به رنگ پاستلی درآورید اول باید با دکلره آن ها را به پایه ی کاملا سفید درآورید.

در اینجا برای شما رنگ موی پاستلی با طیف های مختلف صورتی و بنفش و آبی و سبز را ارائه کرده ایم.

رنگ موی پاستلی
مدل رنگ مو پاستیلی
رنگ مو فانتزی آبی
رنگ مو فانتزی آبی
عکس رنگ موی پاستیلی آبی
رنگ موی پاستیلی آبی
رنگ موی پاستیلی صورتی
عکس رنگ موی پاستیلی صورتی
رنگ مو سال 2017
رنگ مو سال 2017
عکس رنگ موی پاستیلی بنفش
رنگ موی پاستیلی بنفش
رنگ موی پاستیلی سبز
رنگ موی پاستیلی سبز
رنگ مو صورتی یخی
رنگ مو صورتی یخی
رنگ مو فانتزی بنفش
رنگ مو فانتزی بنفش
رنگ مو فانتزی جدید
رنگ مو فانتزی جدید
رنگ مو فانتزی
رنگ مو پاستیلی فانتزی
رنگ موی صورتی

هفت ایده برای رنگ موی طلایی صورتی ( رز گلد )

رنگ موی زیبای سال

هفت ایده برای رنگ موی طلایی صورتی

رنگ طلایی صورتی از جمله رنگ هایی است که این روزها در بسیاری جاها مورد توجه قرار می گیرد از جمله گوشی آیفون یا انواع زیورآلاتی که در این رنگ به بازار عرضه می شوند. شما می توانید این رنگ مد روز را روی موهایتان نیز اعمال کنید و رنگی ترکیبی از طلایی و صورتی به موهایتان بزنید. از ترکیب این دو رنگ انواع رنگ های متنوع ایجاد می شود که ما در این مطلب به هفت رنگ زیبا و مد روز طلایی صورتی اشاره می کنیم.

 • صورتی آبنباتی :

این رنگ طلایی صورتی ترکیبی زیبا از رنگ بلوند روشن و لولایت های صورتی است. اگر از رنگ بلوند ساده موهایتان خسته شده اید می توانید این بار این رنگ ترکیبی را امتحان کنید. این رنگ مو بیشتر برای افرادی مناسب است که پوستی نسبتا روشن دارند.

رنگ طلایی صورتی - مد و زیبایی

 • صورتی قهوه ای :

رنگ طلایی صورتی می تواند تیره نیز باشد، این رنگ تیره و شیک به شما نشان می دهد می توانید هم طبق مد روز حرکت کنید هم بسیار حرفه ای به نظر برسید. این ترکیب رنگ رگه هایی از رنگ صورتی طلایی در اعماق رنگ قهوه ای دارد که در نظر اول به چشم نمی آید چرا که کل رنگ قهوه ای را از بین نبرده است اما در عین حال رگه های رنگ صورتی طلایی جلای خاصی به این رنگ مو داده است. افرادی که پوستی نیمه تیره دارند بهتر است این رنگ مو را امتحان کنند.

رنگ طلایی صورتی - مد و زیبایی

 • صورتی صدفی :

این رنگ بخاطر داشتن هایلایت های سفید و لولایت های صورتی روشن به رنگ صورتی صدفی مشهور است. این رنگ نیز یکی دیگر از رنگهای روشنی است که بیشتر مناسب خانم هایی با پوست روشن می باشد.

بیشتر بخوانید:  10 اشتباهی که هنگام رنگ کردن موهایتان انجام می دهید

رنگ طلایی صورتی - مد و زیبایی

 • صورتی پانک :

اگر می خواهید رنگ مویتان تغییری محسوس تر در چهره تان ایجاد کند، به دنبال رنگ هایی که صورتی بیشتری دارند بروید. این رنگ در سه سطح ایجاد شده است ریشه ها که تیره تر هستند و پس از آن رنگ صورتی که تقریبا کمی تیره است و در انتهای مو رنگ صورتی که به سفید تبدیل می شود. در حقیقت رنگ تیره ریشه مو چیزیست که در این رنگ نسبت به سایر رنگ های صورتی طلایی تغییر ایجاد می کند. این رنگ نیز برای افرادی که پوستی نسبتا روشن دارند پیشنهاد می شود.

رنگ طلایی صورتی - مد و زیبایی

 • صورتی هلویی :

این رنگ طلایی صورتی در اعماق خود رنگ هلویی دارد برای همین می توان دید قرمزی آن کمتر است. هر چند این رنگ در حقیقت طلایی نیست و بیشتر شبیه کرم است اما از رنگ هایی است که در اعماق آن رنگ های صورتی طلایی دیده می شود چرا که این دو یکدیگر را خنثی کرده اند. این رنگ نیز برای افرادی که پوستی نسبتا روشن دارند پیشنهاد می شود.

رنگ طلایی صورتی - مد و زیبایی

 • صورتی چند رنگ :

این رنگ بسیار جذاب است چرا که در آن می توان چند رنگ مختلف صورتی طلایی را یافت که تیره روشنی آنها به موها عمق و بعد خاصی می دهد. این رنگ ها خیلی محسوس نیستند و به طوری با هم ترکیب شده اند که فقط ذراتی از تیره روشنی آنها در میان مو مشخص باشد. این رنگ که تقریبا تیره نیز می باشد مناسب پوست های تیره و متوسط است.

رنگ طلایی صورتی - مد و زیبایی

 • صورتی آمبره :

آمبره برای هر رنگی زیبا و جذاب است و این مدل رنگ زدن این روزها بسیار مد است، رنگ صورتی آمبره نیز یکی از جذاب ترین هاست. ترکیبی از رنگ قهوه ای که به طلایی بلوند می رسد ولی در تمامی مراحل سرخی خود را حفظ کرده است.این رنگ صورتی آمبره برای افرادی که پوست تیره و متوسط دارند مناسب است.

بیشتر بخوانید:  6 مدل مو برای افرادی که چتری دارند

رنگ طلایی صورتی - مد و زیبایی

رنگ مو فانتزی در تم صورتی ۲۰۱۴

چگونگی ترکیب رنگ صورتی در موها

 

  وارىاسون صورتی مو چه استفاده از دارد

<a href=

مدل رنگمو فانتزی در تم صورتی ۲۰۱۴” />

مجموعه زیبا و جذاب از مدل‌هایلایت‌های فانتزی دخترانه در تم رنگی صورتی برای شما عزیزان

 

 

takroj.ir 00 pink haire (1)takroj.ir 00 pink haire (2)takroj.ir 00 pink haire (3)takroj.ir 00 pink haire (4)takroj.ir 00 pink haire (5)takroj.ir 00 pink haire (6)takroj.ir 00 pink haire (7)takroj.ir 00 pink haire (8)takroj.ir 00 pink haire (9)

وارىاسون صورتی مو چه استفاده از دارد

 

 

 

چگونگی ترکیب رنگ صورتی در موها

رنگ موی ترکیبی صورتی چرک

ترکیب رنگ‌موی صورتی چرک

 

رنگ موی ترکیبی صورتی چرک
اول باید مو را به پایه ی ۱۰ برسونیم به هیچ وجه نباید تن زردی داشته باشد
بعد رنگساژ با ترکیب بلوند صدفی ۶۰ میل+ طبیعی ۱۰ ۳۰ میل +بلوند نقره ای
۲۰ میل+واریاسیون نقره ای نصف یک بند انگشت+واریاسیون صورتی اندازه
عدس+اکسیدان ۲ ۱۵۰ میل . روی مو نمدار پایه ی ۱۰ زده و بعد از ۱۵ دقیقه شده
شود.
رنگ موی صورتی چرک
ترکیب رنگ‌موی صورتی چرک

رنگ موی کاراملی صورتی

رنگ صورتی کاراملی

رنگ موی کاراملی صورتی

کاراملی و صورتی جز دسته رنگ های پرطرفدار می باشد که البته ترکیب این دو رنگ مو زیبایی موهایتان را چند برابر می کند پس از فرمول رنگی که سایت آرایشگری در اختیارتون قرار می دهد می توانید استفاده کنید : موهایتان را دکلره کرده و پایه آن را به 10 ب رسانید…

کاراملی و صورتی جز دسته رنگ های پرطرفدار می باشد که البته ترکیب این دو رنگ مو زیبایی موهایتان را چند برابر می کند پس از فرمول رنگی که سایت آرایشگری در اختیارتون قرار می دهد می توانید استفاده کنید :

موهایتان را دکلره کرده و پایه آن را به 10 ب رسانید و از رنگهای زیر استفاده نمایید :

 • رنگ موی شماره 8.02
 • یک سانت از رنگ موی شرابی
 • واریاسیون نقره ای

 

 

رنگ صورتی کاراملی

رنگ موی صورتی شرابی

رنگ صورتی شرابی

رنگ موی صورتی شرابی

صورتی رنگ بسیار فوق العاده زیبایی می باشد فقط اگر به طور خالص استفاده شود کمی چهره تان را بی حال می کند و سایت آرایشگری در این مقاله به شما کمک می کند که چگونه از بیحال شده چهره تان جلوگیری کرده و همانند تصویر فوق یک رنگ فانتزی زیبا داشته باشید….

صورتی رنگ بسیار فوق العاده زیبایی می باشد فقط اگر به طور خالص استفاده شود کمی چهره تان را بی حال می کند و سایت آرایشگری در این مقاله به شما کمک می کند که چگونه از بیحال شده چهره تان جلوگیری کرده و همانند تصویر فوق یک رنگ فانتزی زیبا داشته باشید.

ترکیبات مورد نیاز :

 • رنگ شرابی به اندازه نیم سانت
 • واریاسیون نقره ای
 • رنگساژ صورتی

البته خانم های محترم برای بدست آوردن این رنگ مو زیبا باید موهایشان را دکلره کرده و به پایه 10 برسانید.

 

 

 

رنگ صورتی شرابی

ترکیب رنگ موی صورتی صدفی

ژورنال رنگ موی صدفی صورتی
 

 

 

 

مدل رنگ مو دخترانه 2014

سلام.اگرممکنه ترکیب رنگ موی صورتی صدفی رو بگید.

سلام برای این رنگ مو باید موهاتون حتما به پایه خیلی روشن برسه. واصلا زردی و یا نارنجی نداشته باشه . بلوند دودی خیلی روشن 10 سانت واریاسیون دودی یک بند انگشت رنگ موی صدفی یک سوم تیوپ شماره 11 رنگ موی بنفش یا بادمجانی 3 بند انگشت با اکسیدان 6 درصد .
ژورنال رنگ موی صدفی صورتی