فرمول ترکیب رنگ موی کنفی عروسکی و تصاویر آن

عکس رنگ موی کنفی

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی عروسکی را به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و خاص را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای شیک و زیبا زنانه است٬ این مدل رنگ مو ترکیبی می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در صورت تمایل استفاده از رنگ موی کنفی از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ موی شنی و رنگ موی بژ و رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای خاص و متفاوت هستند و بهتر است خانم هایی که تمایل زیادی به استفاده از رنگ موهای خاص و متفاوت دارند با کمک این رنگ های زیبا موهای خود را رنگ بزنند.

رنگ موی کنفی عروسکی شیک و جذاب

رنگ موی کنفی عروسکی

این رنگ موی زیبا را می توانید از ترکیب رنگ موهای مختلف با اکسیدان بدست آورید همچنین برای این رنگ مو ابتدا باید موهایتان را تا پایه ۹ دکلره برسانید سپس با ترکیب کردن رنگ موهایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد موهایتان را با کمک این رنگ موی جذاب رنگ بزنید.

رنگ موی کنفی عروسکی جذاب

فرمول ترکیبی

 • رنگ موی شماره ۸.۱۴ : ۱/۴ تیوپ
 • رنگ موی شماره ۱۱ : ۱/۲ تیوپ
 • رنگ موی شماره ۸.۷۰ : ۳ سانت
 • اکسیدان ۳ درصد
 • پایه ۹ دکلره

رنگ مو کنفی عروسکی

انواع مدل رنگ موهای کنفی عروسکی

بهتر است قبل از رنگ کردن موهای خود ابتدا از مطابقت و همخوانی رنگ مو با چهره تان مطمئن شوید زیرا اگر رنگ موی انتخابی تان با رنگ پوست و سایر ویژگی ظاهری شما مطابقت نداشته باشد ممکن است چهره شما و رنگ موهایتان نامطلوب به نظر برسند. رنگ مو اگر به درستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ موهای تیره و روشن حساسیت لازم را به خرج دهید.
برخی از خانم ها تمایل زیادی به رنگ کردن موهای خود با کمک رنگ موهای مد سال و پرطرفدار دارند توجه داشته باشید که اگر شما نیز از این دسته از خانم ها هستید بهتر است بدانید که اگر رنگ موی انتخابی با رنگ پوست شما همخوانی نداشته باشد چهره تان ممکن است رنگ پریده به نظر برسد بنابراین بهتر است قبل از هر چیز در انتخاب رنگ موی خود دقت لازم را داشته باشید تا از نتیجه کار رضایت کامل را داشته باشید.

حتما بخوانید:  فرمولی های ترکیبی رنگ موی قهوه ای برای انواع پوست + عکس

رنگ موی تیره کنفی عروسکی رنگ موی روشن کنفی عروسکی رنگ موی شیک کنفی عروسکی رنگ موی زیبا کنفی رنگ موی دخترانه کنفی رنگ موی کنفی عروسکی زنانه رنگ موی تیره کنفی عروسکی رنگ مو کنفی عروسکی رنگ موی عروسکی

رنگ موهای زنانه به سه دسته رنگ موی روشن و رنگ موی تیره و رنگ موی متوسط تقسیم بندی می شوند و اگر شما تمایل دارید چهره تان جوان تر به نظر برسد بهتر است از رنگ موهای متوسط و تیره برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. در این مطلب با انواع مدل رنگ موی کنفی عروسکی و فرمول ترکیبی این رنگ مو آشنا شدید که امیدواریم با کمک این رنگ مو بتوانید تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ترکیب رنگ مو و رنگ مو زنانه و دخترانه کلیک کنید.

منبع : آرگا

 

 

 

عکس رنگ موی کنفی

مدل های جذاب و فرمول ترکیب انواع رنگ موی کنفی عروسکی و کاراملی سرد روشن

رنگ کنفی چه رنگی

رنگ موی کنفی

کوکا : رنگ موی کنفی رنگی بسیار خاص و منحصر به فرد است که به ویژه برای دختر خانم ها مناسب می باشد.

ما در این پست انواع رنگ موی کنفی کاراملی روشن و کنفی عروسکی را ارائه کرده ایم.

رنگ موی کنفی کاراملی با سایه شکلاتی

ابتدا می بایست موهایتان را دکلره کرده و به پایه ده برسانید سپس رنگ های شماره سی 10 و ان 10 و 8.31 را ترکیب کرده و 5 سانت واریاسیون نقره ای نیز به ترکیب حاصل بیافزایید پس از آن دو برابر حجم رنگی که تهیه کردید اکسیدان شماره یک اضافه کنید و اجازه دهید به مدت 30-40 دقیقه روی موهایتان بماند. برای ایجاد هاله و سایه روشن روی موهایتان میتوانید قسمت مورد نظر را که عمدتا ریشه ی مو تا چند سانت پایین تر است را جدا کنید و از رنگ دبیلیو 6 روی آن به مدت 20 دقیقه بگذارید.

رنگ موی کنفی کاراملی سرد

هفتاد میل از رنگ موی بلوند خاکستری روشن به همراه بیست میل رنگ موی بلوند پلاتینه 15 میل واریاسیون نقره ای و 5 میل واریاسیون دودی را مخلوط کرده و دوبرابر مقدار رنگی که ساختید اکسیدان شماره 1 اضافه کنید.

این رنگ احتیاج به پایه ی موی ده دارد و باید موهایتان را با دکلره به پایه 10 برسانید.

رنگ موی کنفی

هر دو فرمول زیر شما را به یک تن از رنگ کنفی میرساند:

برای هر دو دکلره و رسیدن به پایه 9 لازم است اولین فرمول ترکیب رنگ های سی 7، بژ شماره 7 و اکسیدان شش درصد است که لازم است به مدت 20-40 دقیقه روی موهایتان بماند و با گذشت زمان رنگش تغییر میکند پس مدام رنگ را روی سرتان چک کنید و زمانیکه به تن دلخواهتان رسید موها را با نرم کننده شستشو دهید.

فرمول دومی که میتوانید استفاده کنید مقدارهای مساوی از بلوند زیتونی پلاتینه و بلوند طلایی خیلی خیلی روشن دو سانت از واریاسیون سه صفر و مقداری هم اکسیدان شش درصد می باشد.

رنگ مو کنفی بدون دکلره , عکس و مدل
رنگ مو کنفی بدون دکلره
عکس رنگ موی کنفی کاراملی سرد
رنگ موی کنفی کاراملی سرد
مدل رنگ موی کنفی تیره
رنگ موی کنفی تیره
عکس رنگ موی کنفی کاراملی
رنگ موی کنفی کاراملی
رنگ موی کنفی روشن , عکس و مدل
رنگ موی کنفی روشن
مدل رنگ موی کنفی عروسکی
رنگ موی کنفی عروسکی
 رنگ کنفی چه رنگی

ترکیب رنگ موی کنفی با فرمول های مختلف + عکس

ترکیب واریاسیون آبی و رنگ موی کنفی

رنگ موی کنفی یکی از رنگ هایی است که طرفداران خاص خودش را دارد اگر شما ترجیح می دهید که مو های خود را رنگ کنفی بزنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با ۴ فرمول مختلف ترکیب رنگ مو کنفی آشنا سازیم.

اگر شما به دنبال رنگ موی خاص و منحصر به فردی هستید رنگ موی کنفی می تواند برترین انتخاب برای شما عزیزان باشد. در این بخش ترکیب رنگ موهای کنفی را با ۴ فرمول مختلف در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

قبل از انتخاب رنگ مو حتما سن خود را در نظر بگیرید رنگ های زرق و برق دار روشن برای خانم های سن بالا نمی تواند انتخاب خوبی باشد. رنگ موی جدیدی را که انتخاب می کنید باید به رنگ پوست شما بیاید و شما با آن احساس راحتی و جذابیت داشته باشید. رنگ موی کنفی یکی از رنگ های مورد علاقه برخی از خانم ها است که در این مطلب ۴ ترکیب مختلف از این رنگ مو را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

رنگ موی کنفی

۴ فرمول مختلف رنگ موی کنفی

برای رنگ مو کنفی می توانید مانند رنگ موی فندقی و رنگ موی شکلاتی از انواع ترکیب های رنگ مو استفاده کنید. قبل از زدن رنگ کنفی به مو های خود مطمئن شوید که این رنگ مو به رنگ پوست و چهره شما می آید.
رنگ موی کنفی شیک

رنگ موی کنفی کاراملی با هاله شکلاتی

ترکیب رنگ مو های C10 و N10 و ۸/۳۱
اکسیدان نمره یک ( مقدار اکسیدان باید دو برابر رنگ باشد)
پایه ۱۰ + واریاسیون نقره ای : ۵ سانت
همه مو ها را به صورت یکدست با این ترکیب رنگ مو ها رنگ بزنید و بعد از این که کل مو هایتان یکدست شد یک لایه از جلوی مو های خود را جدا کنید و با رنگ W6 قسمت جدا شده را رنگ بزنید. مدت زمان انتظار برای هاله رنگ ۱۰ دقیقه است.

ترکیب رنگ موی کنفی کارملی

رنگ موی کنفی کاراملی سرد با هایلایت استخوانی

رنگ موی بلوند خاکستری روشن : ۷۰ میل
رنگ موی بلوند پلاتینه : ۲۰ میل
واریاسیون نقره ای : ۱۵ میل
واریاسیون دودی : ۵ میل
اکسیدان شماره ۱ : ۲ برابر رنگ
پایه ۱۰ مطلوب
هایلایت استخوانی
هایلایت طبیعی بسیار روشن ۱۲
واریاسیون ۰۰۰
اکسیدان شماره ۱ : ۳ برابر رنگ
پایه ۱۰ مطلوب

برای پایه ۱۰ مطلوب با کمترین آسیب به مو ها باید همانند روش زیر اقدام کنید.

ابتدا ۲ پیمانه پودر دکلره را با ۱۲۰  میل اکسیدان ۱۲ درصد ترکیب کنید و بر روی مو های خود بزنید و بعد از ۱۲ دقیقه مو ها را با کمک نرم کننده بشویید و کاملا خشک کنید توجه داشته باشید که مو های شما نباید نم داشته باشند. مجددا ۲ پیمانه پودر دکلره را با ۱۵۰ میل اکسیدان ۹ درصد و یک قاشق سوپ خوری ماسک مو مخلوط کنید و بر روی مو های خود بزنید سپس مو هایتان را بعد از ۱۵ دقیقه مکث با نرم کننده بشویید و به خوبی خشک کنید سپس ۲ پیمانه پودر دکلره را با ۱۵۰ میل از اکسیدان نمره ۱ مخلوط کنید و بعد از ۱۵ دقیقه مکث موهای خود را به همان روشی که گفته شد بشویید. اگر می خواهید مو های شما بدون قرمزی باشد قبل از زدن رنگ اصلی حتما مو هایتان را رنگساژ کنید و بعد رنگ اصلی را بر روی مو های خود بزنید.

حتما بخوانید:  برای ترکیب رنگ موی عسلی از این فرمول ها استفاده کنید

روش رنگساژ کردن مو ها قبل از زدن رنگ موی اصلی

اکسیدان نمره یک را به اندازه ۱۲۰ میل با واریاسیون آبی به اندازه ۴ میل ترکیب کنید و بر روی مو های خود بزنید و مو هایتان را ماساژ بدهید و سپس مو هایتان را بشویید اگر نتیجه دلخواه را نگرفتید دوباره رنگساژ کردن را بر روی مو های خود تکرار کنید و بعد طبق ترکیبی که گفته شد رنگ موی اصلی را بر روی مو های خود بزنید.

ترکیب رنگ موی کنفی کارملی با هایلایت استخوانی

ترکیب رنگ موی کنفی

برای ترکیب رنگ موهای کنفی می توانید از دو فرمول زیر استفاده کنید.

فرمول شماره یک

رنگ موی C7 + بژ ۷ + اکسیدان ۶ درصد + پایه ۹

فرمول شماره دو

بلوند زیتونی پلاتینه
بلوند طلایی خیلی خیلی روشن به اندازه مساوی با پلاتینه
واریاسیون ۰۰۰ : ۲ سانت
اکسیدان نمره یک یا ۶ درصد
پایه۹

دو فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی

انواع مدل های رنگ موی کنفی

قبل از انتخاب رنگ مو  رنگ پوست و رنگ چشم و رنگ موی طبیعی خود را در نظر بگیرید و رنگ مویی را انتخاب کنید که متناسب با رنگ اجزای چهره و رنگ موی شما است. رنگ موی انتخابی شما باید مکمل رنگ پوستتان باشد و بهتر است رنگ مو های خود را دو یا سه درجه از رنگ موی طبیعی خود روشن و یا تیره کنید.

4 فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی مدل های رنگ موی کنفی به همراه فرمول های ترکیبی آن

رنگ مو کنفی مانند رنگ موی زیتونی مدل های متفاوتی دارد که در ادامه این مطلب چند مدل از این رنگ موی زیبا را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

انواع مدل های متنوع رنگ مو کنفی 4 فرمول رنگ موی کنفی    فرمول های ترکیبی رنگ موی کنفی

در این مطلب ۴ فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی را به همراه مدل های رنگ مو کنفی در اختیار شما دوستان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم با مشاهده این فرمول ها و مدل های رنگ مو بتوانید مناسب ترین رنگ موی مورد نظر کنفی خود را انتخاب کنید. برای مشاهده انواع ترکیب های رنگ موی شرابی و رنگ موی مسی و … به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

 

 

 

ترکیب واریاسیون آبی و رنگ موی کنفی

رنگ مو کنفی / فرمولهای طلایی تضمینی برای انواع رنگ موی کنفی

رنگ موی کرم کنفی

رنگ مو کنفی / فرمولهای طلایی تضمینی برای انواع رنگ موی کنفی /رنگ مو / رنگ موی کنفی کاراملی / رنگ موی کاراملی با هاله شکلاتی / رنگ موی کنفی سرد / بهترین زمینه ی رنگ مو برای هایلایت استخوانی /

رنگ مو

خیلی از خانمها همیشه به دنبال رنگی خاص  و منحصر به فرد هستند و دوست دارند رنگی را برای موهایشان انتخاب کنند که بسیار خاص و جذاب باشد و با توجه به  طیف گسترده ی رنگ ها همیشه انتخاب سخت و مشکل است ولی باید همیشه قبل از تصمیم گیری درباره رنگ موهایتان به رنگ پوست و حالت چهره ی خود توجه کنید و رنگی را انتخاب بفرمایید که با رنگ پوست و چشم هایتان هارمونی داشته باشد

نکته ی بعدی درباره ی انتخاب رنگ مو این است که بایدحتما به سنتان نیز توجه کنید معمولا رنگ های روشنی که دارای تم طلایی هستند سن را بالاتر از حالت عادی نشان میدهد بنابراین برای خانمهای سن بالاتر مناسب نیست هم چنین رنگ های فانتزی نیز فقط برای دختر خانم های کم سن مناسب است

اما در بین رنگ های مختلف ، رنگ مو کنفی رنگی است بسیار خاص و منحصر به فرد که برای دخترخانم های جوان بسیار مناسب است مزیت دیگر این رنگ این است که میتواند زمینه ی مناسبی باشد برای ایجاد مش وهایلایت و سایه روشن در طیف های مختلف

بنابراین اگر به فکر این هستید که رنگ موهایتان را به کنفی تغییر بدهید با ما همراه باشید در این مطلب میخواهیم فرمول های مختلفی را برای رنگ موی کنفی به شما ارائه دهیم تا با استفاده از آنها بتوانید به رنگ دلخواهتان برسید

رنگ موی کنفی کاراملی با سایه روشن شکلاتی

Image result for ‫رنگ موی کنفی‬‎

ابتدا می بایست موهایتان را دکلره کرده و به پایه ده برسانید سپس رنگ های شماره سی 10 و ان 10 و 8.31 را ترکیب کرده و 5 سانت واریاسیون نقره ای نیز به ترکیب حاصل بی افزایید پس از آن دو برابر حجم رنگی که تهیه کردید اکسیدان شماره یک اضافه کنید و اجازه دهید به مدت 30-40 دقیقه روی موهایتان بماند برای ایجاد هاله و سایه روشن روی موهایتان میتوانید قسمت مورد نظر را که عمدتا ریشه ی مو تا چند سانت پایین تر است را جدا کنید و از رنگ     دبیلیو6    روی آن به مدت 20 دقیقه بگذارید- رنگ مو کنفی کاراملی

رنگ موی کنفی کاراملی سرد

Related image

هفتاد میل از رنگ موی بلوند خاکستری روشن به همراه بیست میل رنگ موی بلوند پلاتینه 15 میل واریاسیون نقره ای و 5 میل واریاسیون دودی را مخلوط کرده و دوبرابر مقدار رنگی که ساختید اکسیدان شماره 1 اضافه بفرمایید

این رنگ احتیاج به پایه ی موی ده دارد و باید موهایتان را با دکلره به پایه 10 مطلوب برسانید پایه 10 مطلوب آسیب کمتری به موهای شما میزند و برای رنگ های دیگر هم اگر احتیاج به پایه 10 داشتید میتوانید از این روش استفاده کنید

در مرحله اول 2 پیمانه پودر دکلره را با 120 میل از اکسیدان 12 درصد مخلوط کرده و روی موهایتان بگذارید پس از سپری شدن مدت زمان 12 دقیقه با نرم کننده موها را بشویید بعد از اینکه کاملا خشک کردید مجدد دو پیمانه پودر دکلره بردارید و این بار با 150 میل اکسیدان نه درصد مخلوط کنید و به ترکیب فوق یک قاشق ماسک مو اضافه بفرمایید روی موها گذاشته وبعد از 15 دقیقه باز با نرم کننده شستشو دهیدو باز کاملا خشک کنید بعد از آن در مرحله سوم میبایست باز دوپیمانه از پودر دکلره ر این بار با 150 میل اکسیدان شماره یک مخلوط کنید و پس از 15 دقیقه مکث باز با نرم کننده بشویید بعد از انجام این مراحل میتوانید رنگی که فرمول آنرا در بالا ذکر کردیم روی موهایتان قرار دهید

البته بعد از انجام دکلره پایه 10 مطلوب ممکن است موهایتان کمی قرمزی داشته باشد برای از بین بردن این مشکل لازم است  پیش از گذاشتن رنگ اصلی موها را رنگساژ کنید

برای رنگساژ باید 120 میل اکسیدان شماره یک را با 4 میل واریاسیون آبی ترکیب کنید ، روی موهایتان گذاشته و خوب ماساژ دهید و پس از چند دقیبقه بشویید اگر قرمزی مو کامل گرفته نشد مجددا انجام دهید مشکلی پیش نمی آید بعد موهایتان را خشک کرده و ترکیب رنگ اصلی را روی آنها بگذارید

روی این رنگ ، هایلایت های استخوانی فوق العاده جذاب میشود برای هایلایت و ایجاد سایه روشن میتوانید قسمت های مورد نیاز از موهایتان را جدا کنید و ترکیب ارائه شده را روی اًن قسمت از موها قرار بدهید

ترکیب برای رنگ استخوانی شامل هایلایت طبیعی بسیار روشن 12 به همراه واریاسیون سه صفر و سه برابر حجم رنگ اکسیدان شماره 1 میباشد که البته پایه 10 لازم دارد – رنگ مو کنفی

فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی

Image result for ‫رنگ موی کنفی‬‎

هر دو فرمول زیر شما را به یک تن از رنگ کنفی میرساند

برای هر دو دکلره و رسیدن به پایه 9 لازم است اولین فرمول ترکیب رنگ های سی 7 ، بژ شماره 7 و اکسیدان شش درصد است که لازم است به مدت 20-40 دقیقه روی موهایتان بماند و با گذشت زمان رنگش تغییر میکند پس مدام رنگ را روی سرتان چک کنید و زمانیکه به تن دلخواهتان رسید موها را با نرم کننده شستشو دهید

فرمول دومی که میتوانید استفاده بفرمایید مقدارهای مساوی از بلوند زیتونی پلاتینه و بلوند طلایی خیلی خیلی روشن دو سانت از واریاسیون سه صفر و مقداری هم اکسیدان شش درصد میباشد

در این مطلب سعی کردیم فرمول های مختلف را برای رنگ پرطرفدار کنفی برایتان ارائه دهیم دقت کنید که باید حتما طبق فرمولها عمل کنید و درصورتیکه موهایتان حساس و یا ضعیف است و یا رنگ طبیعی نیست میبایست حتما پیش از اقدام با یک متخصص در زمینه رنگ و مش مشورت بفرمایید –

 

 

 

رنگ موی کرم کنفی

رنگ موی کاراملی / فرمولهای تضمینی برای انواع رنگ موی کاراملی

عکس رنگ موی کنفی کاراملی

رنگ موی کاراملی / فرمولهای تضمینی برای انواع رنگ موی کاراملی /رنگ مو / ترکیب رنگ موی کاراملی / رنگ موی کنفی کاراملی / رنگ موی شکلاتی با هایلایت کاراملی /رنگ موی کاراملی فندوقی /عکس رنگ موی کاراملی

رنگ مو

Image result for ‫رنگ موی کاراملی‬‎

اگر قصد دارید که رنگ موی خود را مطابق مد سال انتخاب بفرمایید قبل از اقدام کمی فکر کنید هر رنگی که مد میشود ممکن است برای رنگ پوست و حالت چهره ی شما مناسب نباشد همیشه مطابق مد پیش رفتن صحیح نیست اگر بجای آن سعی کنید که رنگ و مدل موهایتان را با چهره تان هماهنگ کنید و بهترین را انتخاب بفرمایید دیگر مطابق مد نبودن شما به چشم نیامده بلکه درست  ترین کار را هم کرده اید اما هنگام تصمیم گیری بین رنگ ها و تن های مختلف بهتر است به رنگ های شکلاتی ، کاراملی و نسکافه ای حتما فکر کنید چرا که این رنگ ها از جمله رنگ هایی هستند که علاوه بر اینکه برای اکثر پوست ها و چهره مناسب است دارای طیف رنگی و تن های گسترده ایست به همین دلیل گزینه های مناسبی میتوانند باشند تا در برابر این همه رنگ مختلف دچار سردرگمی نشوید و راحت تر تصمیم بگیرید

در این مطلب میخواهیم طیف های مختلف رنگ موی کاراملی را برای شما معرفی کنیم و فرمول های ترکیبی را برای ساختشان به شما ارائه دهیم امیدواریم مورد توجه شما واقع شده و بتوانید به رنگ مورد علاقه تان برسید

 فرمول ترکیب رنگ موی کاراملی

Image result for ‫رنگ موی کاراملی‬‎

رنگ کاراملی طبیعی که رنگی روشن است یه موی دکلره شده احتیاج دارد شما میبایست موهایتان را با دکلره با پایه 10 برسانید و پس از اینکه موهایتان را شستید و کامل خشک کردید ترکیب زیر را درست کنید و به مدت 35 تا 45 دقیقه روی موهایتان بگذارید

برای اینکه به رنگ کاراملی طبیعی برسید لازم است که 50 میل از رنگ های بلوند بژ 7.31 و بلوند طلایی خیلی روشن را 30 میل از رنگ بلوند خاکستری پلاتینه را مخلوط بفرمایید برای این رنگ لازم است واریاسیون هایی که گفته میشود را دقیقا مطابق همین فرمول وارد کنید واریاسیون سه صفر به اندازه 5 سانتی متر به اضافه واریاسیون نقره ای 10 سانتی متر و مقدار خیلی کم حدودا  1 سانتی متر از واریاسیون دودی ، اکسیدان مورد استفاده در این ترکیب باید اکسیدان 6 درصد باشد به اندازه 150 میل

رنگ موی کنفی کاراملی

Image result for ‫رنگ موی کاراملی‬‎

اگر رنگ های سی 10 و ان 10 و شماره 8.31 را مخلوط کنید و به آن به اندازه 5 سانتی متر واریاسیون نقره ای اضافه کنید و دوبرابر مقدار رنگی که ساختید اکسیدان شماره 1 ترکیب کنید و روی موهایتان که به پایه 10 رسیده به مدت 35 تا 40 دقیقه بگذارید در این رنگ میتوانید ریشه ی موهایتان را تا چند سانت پایین تر رنگی تیره تر بگذارید تا حالت سایه روشن ایجاد کنید مناسب ترین رنگ برای این تن هاله ی شکلاتی میباشد که ازرنگ w6استفاده بفرمایید و بعد از 10 دقیقه با نرم کننده موهایتان را بشویید – رنگ موی کاراملی

رنگ موی شکلاتی با هایلایت کاراملی

Image result for ‫رنگ موی کاراملی‬‎

انتخاب بسیار مناسب دیگر برای رنگ کاراملی استفاده از آن بعنوان هایلایت یا مش در زمینه رنگ های تیره تر است

بهترین ترکیب رنگ کنار رنگ کاراملی رنگ شکلاتی است که میتوانید به سلیقه ی خود درجه تیرگی و روشنی را انتخاب بفرمایید

لازم است ابتدا رنگ شکلاتی را یکدست روی موهایتان بگذارید بعد از اینکه رنگ را شستید و خشک کردید کلاه مش را روی سرتان بگذارید و قسمت هایی که میخواهید هایلایت شود را جدا کنید پس از آن مقدار های مساوی از رنگ های سی 10 و ان 10 و جی 10 را با واریاسیون نقره ای ترکیب کرده و روی قسمت هایی که جدا کردید بگذارید به این ترتیب میتوانید یک هایلایت فوق العاده در موهایتان ایجاد کنید – رنگ موی کاراملی

رنگ موی کاراملی فندوقی

Image result for ‫رنگ موی کاراملی‬‎

این رنگ کمی تن قرمز به رنگ کاراملی طبیعی میدهد و از این نظر بسیار جذاب و منحصر به فرد است و برای خانم های سن بالاتر مناسب میباشد

برای اینکه به این رنگ برسید لازم است که موهایتان را دکلره کرده و به پایه 8 برسانید سپس 20 میل از رنگ موی طبیعی شماره 8 و نف آن رنگ موی شکلاتی و 30 میل رنگ موی کاراملی را با چیزی حدود دوبرابر مقد ار کل رنگ ها اکسیدان شماره 1 مخلوط کرده و به مدت 35  تا 40 دقیقه روی موهایتان بگذارید

شما هم چنین میتوانید از همین رنگ برای هایلات در زمینه ی مسی شکلاتی استفاده بفرمایید که ترکیبی شیک و زیباست برای رنگ زمینه لازم است ابتدا موهایتان را به پایه 6 برسانید سپس ترکیبی از 60  میل رنگ موی مسی متوسط و  نصف این مقدار فندوقی متوسط به همراه 50 میل رنگ شکلاتی و 150 میل اکسیدان دو درصد  ساخته و به مدت 30 دقیقبه روی موهایتان بگذارید پس از آن با کلاه مش یا فویل موهایی که میخواهید هایلایت شود را  جدا کرده و از ترکیبی که در بالا برا ی رنگ کاراملی فندوقی گفتیم استفاده کرده و روی موهای جدا شده بگذارید

رنگ موی کاپوچینو کاراملی

Related image

این رنگ ، رنگی خاص و متفاوت است که کمتر استفاده میشود و همین مسئله آن را به رنگی منحصر به فرد تبدیل کرده است با وجود اینکه ترکیب رنگ ساده میباشد

شما کافیست 75 میل بلوند شکلاتی شماره 6 را 25 میل نسکافه ای شماره 6 مخلوط کنید سپس 3 سانتی متر از واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره 2 به آن اضافه کرده و ترکیب فوق را به اندازه 30 تا 40 دقیقه روی موهایتان قرار دهید

مزیت این رنگ این است که به دکلره احتیاجی ندارد بنابراین آسیب بسیار کمی به موهایتان وارد میکند

تا به اینجا ما فرمول های تمام طیف های مختلف رنگ کاراملی را برایتان شرح دادیم اگر دقیقا طبق این فرمولها پیش بروید حتما به رنگ دلخواهتان خواهید رسید فقط توجه داشته باشید تمامی این ترکیبات برای موهای طبیعی مییباشد اگر موهایتان از قبل رنگ دارد و موی طبیعی نیست بهتراست قبل از استفاده از این رنگ ها حتما بایک متخصص در رنگ و مش مشورت بفرمایید

عکس رنگ موی کنفی کاراملی

کنفی کاراملی و بژ تنباکویی

ترکیب رنگ کنفی و بژ

کنفی کاراملی و بژ تنباکویی

دو رنگ فوق العاده برای موهایتان که برای عید بسیار مناسب می باشد و سایت آرایشگری برای کسانی که می خواهند متفاوت تر از دیگر روزها باشند دو طیف متفاوت را پیشنهاد می دهد. رنگ کنفی کاراملی: رنگ شماره C10 رنگ شماره N10 رنگ شماره 8.31 اکسیدان شماره 2 به…

دو رنگ فوق العاده برای موهایتان که برای عید بسیار مناسب می باشد و سایت آرایشگری برای کسانی که می خواهند متفاوت تر از دیگر روزها باشند دو طیف متفاوت را پیشنهاد می دهد.

color style amazing 8رنگ کنفی کاراملی:

 • رنگ شماره C10
 • رنگ شماره N10
 • رنگ شماره 8.31
 • اکسیدان شماره 2 به اندازه 2 برابر
 • واریاسیون نقره ای به اندازه 5 سانت

اگر می خواهید این ترکیب مو جلوه فوق العاده تری داشته باشد و از رنگ موهایتان لذت ببرید بهتر است دسته ای از قسمت جلوی موهایتان را جدا نموده و به رنگ شماره W6 مخلوط شده با اکسیدان آغشته نمایید. بعد از گذشت 5 الی 10 دقیقه موهایتان را بشویید. با این روش یک هاله شکلاتی در موهایتان ایجاد می شود.

رنگ بژ تنباکویی :

 • رنگ شماره 7.31 به اندازه 1/3 تیوپ
 • رنگ شماره C6
 • رنگ شماره W6
 • اکسیدان شماره 1 به اندازه دو برابر رنگ
 • واریاسیون نقره ای به اندازه 10 میل
 • برای بدست آوردن این رنگ مو موهایتان را باید به پایه 8 برسانید.

موهایتان را فقط به مدت 20 دقیقه به این مخلوط آغشته نمایید.

ترکیب رنگ کنفی و بژ

فرمول‌ های مختلف ترکیب رنگ موی کنفی

رنگ موی کنفی 2017

رنگ موی کنفی یکی از رنگ‌های پر طرفدار است که انواع مختلف دارد. اگر از طرفداران این رنگ هستید روش‌های مختلف ترکیب آن را یاد بگیرید.

فرمول‌ های مختلف ترکیب رنگ موی کنفی

اگر در زمینه‌ی رنگ موهایتان به دنبال خاص بودن هستید ما به شما رنگ موی کنفی را معرفی می‌کنیم که بسیار هم پر طرفدار است.در این مطلب فرمول‌های مختلف رنگ موی کنفی را در اختیارتان گذاشته‌ایم که بسته به سلیقه‌ی خود می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید. رنگ موی جدید و تابستانی

قبل از انتخاب نهایی رنگ مو باید به عوامل مختلفی توجه کنید از جمله سنتان و رنگ پوستتان. هر رنگی مناسب سن خاصی است پس در این زمینه بشدت دقت کنید. سعی کنید از رنگ موی کنفی استفاده کنید که به رنگ پوست شما بیاید و جذابیت و زیبایی صورت شما را چند برابر کند. رنگ موی کنفی امروزه جز رنگهای پرطرفدار در میان خانم‌ها شناخته شده است. رنگ موی آمبره

رنگ کنفی

رنگ کنفی

فرمول‌های مختلف رنگ کنفی

رنگ موی کنفی همانند رنگ موی شکلاتی و رنگ موی فندقی است می‌توانید از ترکیب‌های مختلف آن استفاده کنید.

رنگ موی کنفی کاراملی با تناژ شکلاتی

رنگ کنفی کاراملی

برای اینکه به رنگ موی کنفی کاراملی با تناژ شکلاتی دلخواهتان برسید باید ابتدا رنگ موهای C10 و N10 و ۸/۳۱ را باهم خوب ترکیب کنید. حسابی مخلوط کنید تا ناخالصی در رنگ باقی نماند هرچه بیشتر هم بزنید رنگها را رنگ نهایی بهتری بدست می‌آید.

در این مرحله باید از اکسیدان شماره 1 استفاده کنید. این اکسیدان را به رنگتان اضافه کنید و خوب مخلوط کنید و حواستان باشد که میزان اکسیدان 2 برابر رنگ باشد.

پایه ۱۰ + واریاسیون نقره ای : ۵ سانت

موهایتان را از پشت سر شروع به رنگ زدن کنید تا به جلوی موها برسید سعی کنید تمام موها را یکدست رنگ بزنید. بعد از اینکه رنگ کل موها تمام شد چند لایه نازک از بین موهای خود جدا کنید و با رنگ W6 قسمتهای جدا شده را خوب رنگ بزنید. برای اینکه این چند تیکه ای که از بین موها جدا کردید خوب رنگ بگیرد به مدت 10 دقیقه صبر کنید.

رنگ موی کنفی کاراملی سرد با هایلایت استخوانی

هایلایت استخوانی

برای اینکه رنگ موهایتان را به رنگ موی مورد نظر در بیاورید باید ابتدا از رنگ بلوند خاکستری روشن با اندازه: ۷۰ میل استفاده کنید.

سپس رنگ موی بلوند پلاتینه با اندازه: ۲۰ میل را به رنگ قبلی اضافه کنید.

بعد از ترکیب آن دو رنگ از واریاسیون نقره ای با اندازه: ۱۵ میل استفاده کنید.

سپس واریاسیون دودی با اندازه: ۵ میل را به مخلوط رنگتان بیافزایید.

در نهایت اکسیدان شماره ۱ را با میزان: ۲ برابر رنگتان به مخلوط اضافه کنید.

پایه ۱۰ مطلوب برای داشتن یک هایلایت استخوانی زیبا.

برای پایه ۱۰ مطلوب برای اینکه به موهایتان آسیب نرسد باید طبق توضیحات آورده شده در زیر اقدام کنید.

برای شروع کار ابتدا ۲ پیمانه از پودر دکلره را با ۱۲۰  میل اکسیدان ۱۲ درصد ترکیب کنید و سپس بر روی تمام موهای خود بزنید و بعد از مدت ۱۲ دقیقه موهایتان را با کمک یک نرم کننده با کیفیت عالی بشویید و سپس با سشوار خشک کنید توجه داشته باشید که موهایتان نباید نمدار باشند چون کار خراب میشود. بعد از آن مجددا ۲ پیمانه پودر دکلره را با ۱۵۰ میل اکسیدان ۹ درصد و یک قاشق سوپ خوری ماسک موی درجه 1 موجود در بازار ترکیب نمایید و بر روی مو های خود بمالید سپس ۱۵ دقیقه صبر کنید و بعد موهایتان را با نرم کننده بشویید و به خوبی با حوله آب آن را بگیرید و سپس با سشوار و حرارت ملایم خشک کنید. سپس ۲ پیمانه پودر دکلره را با ۱۵۰ میل از اکسیدان نمره ۱ ترکیب کنید و بعد از ۱۵ دقیقه مکث موهای خود را به همان روشی که گفته شد بشویید. اگر می خواهید بعد از رنگ کردن موهای شما بدون قرمزی باشد قبل از زدن رنگ اصلی حتما مو هایتان را رنگساژ کنید و بعد رنگ اصلی را بر روی موهای خود بزنید.

روش رنگساژ موها قبل از رنگ موی اصلی

ابتدا در شروع کار باید اکسیدان شماره یک را به اندازه ۱۲۰ میل با واریاسیون آبی به اندازه ۴ میل ترکیب کنید و بر روی مو های خود بمالید و مو هایتان را خوب ماساژ بدهید و سپس مو هایتان را با آب ولرم بشویید اگر دیدید که رنگ نهایی رنگ دلخواه مورد نظر شما نیست آنگاه دوباره رنگساژ را بر روی موهای خود مجددا بمالید و بعد طبق ترکیبی که گفته شد رنگ موی اصلی را بر روی تمام موهای خود بزنید.

مخلوط کردن انواع رنگ موهای زیبای کنفی

رنگ موی زیبای کنفی

برای ترکیب رنگ موهای کنفی و بدست آمدن زیباترین رنگ موهای مد روز می‌توانید از دو فرمول آورده شده درادامه مطلب استفاده کنید.

فرمول اول برای رنگ موی کنفی زیبا

برای بدست آوردن این رنگ ابتدا باید رنگ موی C7 + بژ ۷ + اکسیدان ۶ درصد + پایه ۹ را با هم خوب ترکیب کنید تا رنگ مورد نظر دلخواهتان بدست آید.

فرمول دوم برای رنگ موی کنفی جذاب

برای بدست آمدن رنگ بلوند زیتونی پلاتینه باید مواردی که در زیر گفته شده را رعایت کنید. و موارد ذکر شده را به خوبی ترکیب نمایید و استفاده کنید.

بلوند طلایی بسیار روشن به اندازه مساوی با پلاتینه

واریاسیون ۰۰۰: ۲ سانت

اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد

پایه۹

انواع مدل های رنگ موی کنفی

همانطور که در ابتدای صفحه ذکر کردیم مهمترین کار قبل از انتخاب نهایی رنگ مو برسی یکسری مواردی از جمله رنگ چشم رنگ پوست و رنگ طبیعی موهایتان است. و همه این موارد در جذابیت آن رنگ مو روی صورت شما بسیار تاثیر می‌گذارد.همیشه سعی کنید رنگی را که انتخاب میکنید یا 2 درجه از پوستتان روشنتر یا 2 درجه از پوستتان تیره تر باشد و همیشه از رنگهای مکمل پوستتان استفاده کنید.

در این مطلب ۴ فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی را به همراه مدل های رنگ مو کنفی در اختیارتان قرار داده ایم که امیدواریم با مشاهده این فرمول ها و مدل های رنگ مو بتوانید مناسب ترین رنگ موی مورد نظر کنفی خود را انتخاب کنید.

رنگ موی کنفی 2017

فرمول ترکیب رنگ موی کنفی عروسکی و تصاویر آن

رنگ موی کنفی عروسکی

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی عروسکی را به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و خاص را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای شیک و زیبا زنانه است٬ این مدل رنگ مو ترکیبی می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در صورت تمایل استفاده از رنگ موی کنفی از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ موی شنی و رنگ موی بژ و رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای خاص و متفاوت هستند و بهتر است خانم هایی که تمایل زیادی به استفاده از رنگ موهای خاص و متفاوت دارند با کمک این رنگ های زیبا موهای خود را رنگ بزنند.

رنگ موی کنفی عروسکی شیک و جذاب

رنگ موی کنفی عروسکی

این رنگ موی زیبا را می توانید از ترکیب رنگ موهای مختلف با اکسیدان بدست آورید همچنین برای این رنگ مو ابتدا باید موهایتان را تا پایه ۹ دکلره برسانید سپس با ترکیب کردن رنگ موهایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد موهایتان را با کمک این رنگ موی جذاب رنگ بزنید.

رنگ موی کنفی عروسکی جذاب

فرمول ترکیبی

 • رنگ موی شماره ۸.۱۴ : ۱/۴ تیوپ
 • رنگ موی شماره ۱۱ : ۱/۲ تیوپ
 • رنگ موی شماره ۸.۷۰ : ۳ سانت
 • اکسیدان ۳ درصد
 • پایه ۹ دکلره

رنگ مو کنفی عروسکی

انواع مدل رنگ موهای کنفی عروسکی

بهتر است قبل از رنگ کردن موهای خود ابتدا از مطابقت و همخوانی رنگ مو با چهره تان مطمئن شوید زیرا اگر رنگ موی انتخابی تان با رنگ پوست و سایر ویژگی ظاهری شما مطابقت نداشته باشد ممکن است چهره شما و رنگ موهایتان نامطلوب به نظر برسند. رنگ مو اگر به درستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ موهای تیره و روشن حساسیت لازم را به خرج دهید.
برخی از خانم ها تمایل زیادی به رنگ کردن موهای خود با کمک رنگ موهای مد سال و پرطرفدار دارند توجه داشته باشید که اگر شما نیز از این دسته از خانم ها هستید بهتر است بدانید که اگر رنگ موی انتخابی با رنگ پوست شما همخوانی نداشته باشد چهره تان ممکن است رنگ پریده به نظر برسد بنابراین بهتر است قبل از هر چیز در انتخاب رنگ موی خود دقت لازم را داشته باشید تا از نتیجه کار رضایت کامل را داشته باشید.

حتما بخوانید:  رنگ موی بلوند دودی و فرمول ترکیبی آن

رنگ موی تیره کنفی عروسکی رنگ موی روشن کنفی عروسکی رنگ موی شیک کنفی عروسکی رنگ موی زیبا کنفی رنگ موی دخترانه کنفی رنگ موی کنفی عروسکی زنانه رنگ موی تیره کنفی عروسکی رنگ مو کنفی عروسکی رنگ موی عروسکی

رنگ موهای زنانه به سه دسته رنگ موی روشن و رنگ موی تیره و رنگ موی متوسط تقسیم بندی می شوند و اگر شما تمایل دارید چهره تان جوان تر به نظر برسد بهتر است از رنگ موهای متوسط و تیره برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. در این مطلب با انواع مدل رنگ موی کنفی عروسکی و فرمول ترکیبی این رنگ مو آشنا شدید که امیدواریم با کمک این رنگ مو بتوانید تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ترکیب رنگ مو و رنگ مو زنانه و دخترانه کلیک کنید.

منبع : آرگا

رنگ موی کنفی عروسکی

ترکیب رنگ کنفی سرد باهایلایت استخوانی

ترکیب رنگ ومش کنفی

 


 

بلوند خاکستری خیلی خیلی روشن 70میل+بلوند پلاتینه 20میل+واریاسیون دودی5میل+واریاسیون نقره ای 5سانت اکسیدان دوبرابر رنگ پایه 10شماره رنگها10/1یا9/1. 1/2واریاسیون دودی ونقره رنگش فوقالعاده خوشگله اگه امکانش بشه وبتونم عکسشم میزارم براتون امیدوارم خوشتون بیاد

ترکیب رنگ ومش کنفی