ایده هایی برای رنگ موی بلوند دودی

رنگ موی دودی روشن

ایده هایی برای رنگ موی بلوند دودی

رنگ موی بلوند اکثر ما را به فکر موهایی طلایی یا زرد می اندازد، اما رنگ موی بلوند دودی کاملا متفاوت است. اگر از علاقه مندان به رنگ موهای روشن یا طیف بلوند هستید و تا به امروز بلوند دودی را امتحان نکردید باید بدانید که رنگ مویی زیبا و گرم را کنار گذاشته اید. همانند سایر رنگها، رنگ بلوند دودی نیز درجه بندی دارد و از تیره تا روشن طیف های مختلفی دارد. اگر از رنگهایی که در آنها رنگ طلایی به چشم می خورد خوشتان نمی آید می توانید یکی از رنگهای گروه دودی را انتخاب کنید.

بلوند دودی روشن

رنگ موی بلوند دودی - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند دودی روشن باید  روی موهایی که از پیش با مواد دکلره یا رنگ بر مو روشن شده است اعمال شود. این رنگ مو طیف سفیدتری از رنگ بلوند معمولی است که در آن رگه هایی از رنگ دودی به چشم می خورد. برخی این رنگ را رنگ پلاتینی سرد معرفی می کنند. رنگ موی بلوند دودی روشن برای افرادی که پوست روشن  و چشمان رنگی دارند مناسب تر است.

اگر موهایتان را بلوند کرده اید و زردی یا رنگ نارنجی در موهایتان می بینید می توانید با استفاده از رنگ موی بلوند دودی روشن این ناهماهنگی های رنگ مو را برطرف کنید.

رنگ موی بلوند دودی تیره

رنگ موی بلوند دودی - مد و زیبایی

شما می توانید رنگ موی بلوند دودی تیره را به راحتی روی موهای مشکی یا قهوه ای اعمال کنید. بلوند دودی تیره، رنگی طبیعی به نظر می رسد. این رنگ مو گرمای رنگ موهای بلوند دیگر را ندارد چرا که رنگ دودی داخل آن گرمای رنگهایی نظیر طلایی که در بسیاری از رنگهای بلوند دیده می شود را می گیرد. بنابراین اگر دوست دارید رنگ موی شما طیف رنگی گرم داشته باشد به سمت این رنگ نروید و رنگ دیگری را انتخاب کنید. این رنگ مو برای افرادی که رنگ پوستی روشن و سرد دارند مناسب است. در کنار این رنگ می توانند آرایش چشم متالیک و رژ لب صورتی استفاده کنند. رنگ موی بلوند دودی تیره با هایلایت هایی چند درجه روشن تر نیز بسیار جذاب می شود.

بیشتر بخوانید:  کارهایی که باید برای مراقبت از موهای رنگ شده انجام دهید

رنگ موی بلوند دودی متوسط

رنگ موی بلوند دودی - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند دودی متوسط نه تیرگی رنگ دودی تیره را دارد نه مانند رنگ بلوند دودی روشن به سفیدی و پلاتینی می زند. این رنگ مو نیز برای افرادی که پوست روشن و سرد دارند مناسب است. همچنین می تواند مکمل خوبی برای چشمان عسلی، قهوه ای یا حتی آبی باشد. برخی از افراد لا به لای این رنگ مو به جای هایلایت، لولایت بیرون می آورند تا جلوه ای متفاوت تر به آن بدهند.

 

 

 

 

رنگ موی دودی روشن

ده رنگ موی بلوند زیبا از طیف های رنگ های متفاوت

رنگ موهای بلوند شیک

ده رنگ موی بلوند زیبا از طیف های رنگ های متفاوت

رنگ های روشن و بخصوص طیف بلوند طرفداران زیادی دارد اما تصور اینکه چه رنگی مناسب ماست و چطور رنگ بلوند مناسبی برای خودمان انتخاب کنیم کمی دشوار است. شاید وقتی صحبت از رنگ موی بلوند به میان می آید به نظر برسد در حال صحبت کردن درباره رنگ مویی زرد یا طلایی هستیم اما اینطور نیست. به یاد داشته باشید که رنگهای بلوندی که در عکس می بینید و انتخاب می کنید ممکن است روی موی شما رنگ دیگری از آب دربیاید. چرا که رنگ موی بلوند نیز کاملا متفاوت و متنوع هستند و باید بدانید رنگ دلخواهتان از کدام گروه است و در صورتیکه انتخاب رنگ موی بلوند را کنید با رنگ پوست و چشمانتان و حالت صورتتان همخوانی دارد یا خیر. این بار که خواستید موهایتان را بلوند کنید، این ده رنگ موی بلوند می توانند ایده های خوبی برای انتخاب شما باشند.

۱ ) رنگ موی بلوند پلاتینی

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی پلاتینی روشن ترین رنگ از طیف رنگهای بلوند است. این رنگ مو برای پوست های گندمگون و معمولی و پوستهایی که در آنها رنگ زرد دیده می شود مناسب است. رنگ موی پلاتینی برای تمامی رنگ چشم ها جذاب و زیباست بخصوص رنگهای آبی روشن یا قهوه ای.

۲ ) بلوند دودی روشن

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند دودی روشن رنگ موی سفید تری در بین رنگهای بلوند است که در آن طیفی از رنگ خاکستری یا دودی دیده می شود. این رنگ می تواند به نوعی رنگ پلاتینی سرد باشد که بیشتر مناسب رنگ پوست های روشن و رنگ چشم های روشن است. افرادی که نمی خواهند رنگ موی روشن یا بلوندشان طیف رنگ طلایی داشته باشد می توانند بلوند دودی روشن را انتخاب کنند. یادتان باشد این رنگ سن را زیاد نشان میدهد و در مقاله ایده هایی برای انواع رنگ موی بلوند دودی بیشتر توضیح داده شده است.

بیشتر بخوانید:  رنگ موی آلبالویی مناسب چه اشخاصی است؟

۳ ) بلوند طبیعی

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند طبیعی همانطور که از نامش پیداست رنگ موی بلوندیست که گویا شما از بدو تولد داشته اید. این رنگ مو می تواند به خودی خود طیف های متفاوتی داشته باشد که برای پوست های مختلف مناسب هستند. برای پوست های روشن  از طیف روشن تر و  برای پوست های تیره، رنگ تیره تر را انتخاب کنید تا طبیعی تر به نظر برسد.

۴ ) بلوند کره ای

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند کره ای رنگ گرمی است که در آن رگه هایی از رنگ عسلی و زرد دیده می شود. این رنگ مو برای پوست هایی که رنگ روشن یا متوسط دارند مناسب است.

۵ ) بلوند بژ

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند بژ رنگیست که پایه آن تیره است و در آن هایلایت هایی از رنگ های روشن تر و سردتر به چشم می خورد. این رنگ مو بیشتر مناسب پوست های متوسط است ، اما اگرپوست سردی دارید برای گرمتر نشان دادن چهره تان می توانید کمی این رنگ را گرمتر انتخاب کنید.

۶ ) بلوند نقره ای

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

بلوند نقره ای رنگی است که در آن طیف دودی و پیش زمینه سرد به چشم می خورد. این رنگ بیشتر مناسب افرادیست که پوست روشن و چشمان رنگی نظیر سبز یا آبی دارند. برای افرادی که چشمان تیره و پوستی تیره  دارند بهتر است این رنگ مو به سمت رنگ عسلی برود تا کمی گرم تر شود.

۷ ) بلوند عسلی

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی عسلی رنگیست گرم که بیشتر مناسب پوست های متوسط و چشمان تیره نظیر قهوه ای یا مشکی است. اگر می خواهید موهایتان را بلوند عسلی کنید می توانید برای زیباتر جلوه کردن این رنگ ریشه مو را تیره تر کرده و رنگ عسلی را همانند هایلایت در موهایتان اعمال کنید.

بیشتر بخوانید:  کارهایی که باید برای مراقبت از موهای رنگ شده انجام دهید

۸ ) بلوند طلایی

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

بلوند طلایی از جمله رنگهای بلوند است که هم خیلی کاربرد دارد هم طبیعی جلوه می کند. در این رنگ ترکیبی از رنگهای کره ای ، طلایی و عسلی دیده می شود که در کنار هم ترکیب زیبایی را برای پوست های روشن و چشمان رنگی نظیر آبی ایجاد می کند.

۹ ) بلوند قهوه ای

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند قهوه ای نیز از جمله رنگهای گرم گروه رنگی بلوند است که رنگی طبیعی مناسب برای پوست های متوسط رو به تیره است. این رنگ را می توانید به صورت آمبره یا بالیاژ روی موهایی که زمینه آن چند درجه تیره تر است اعمال کنید.

۱۰ ) بلوند کاراملی

رنگ موی بلوند - مد و زیبایی

رنگ موی بلوند کاراملی رنگیست که در آن قهوه ای طلایی روشن دیده می شود. این رنگ برای تمامی پوست ها مناسب و زیباست ولی برای افرادی که پوست تیره تری دارند طبیعی تر به نظر می رسد.

رنگ موهای بلوند شیک

۱۷ سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.

رنگ موی بلوند 2017

در حالی که مو های تیره زیبا و غنی به نظر می رسند ، رنگ مو بلوند نیز می تواند انرژی ، جوانی و زیبایی را به طور باور نکردنی القا کند. هر زنی حداقل باید یک بار در زندگی رنگ مو روشن و زیبا بلوند را امتحان کند. امروزه به خاطر پیشرفت هایی که در رنگ کردن مو صورت گرفته است ، بلوند کردن مو راحت تر و بی آسیب تر شده است. تنها کاری که باید بکنید سایه مناسب بلوند مخصوص خود را پیدا کنید و بسیار زیبا شوید.

رنگ های مو بلوند روشن

این نوع رنگ برای زن هایی که با موهای بلوند به دنیا آمده اند ایده آل است، رنگ مو بلوند روشن زنانه و قابل توجه است. اگر شما پوستی روشن و چشمانی روشن مانند ، آبی یا سبز دارید ، این سایه به احتمال زیاد به شما خیلی خواهد آمد.

۱- مو بلوند پلاتینه

بلوند پلاتینه یکی از روشن ترین سایه های مو بلوند است و به تن رنگ پوست روشن و بعضی از پوست هایی با رنگ متوسط که ته رنگی زرد دارند می آید.این رنگ با چشمان آبی حالت یخی را القا می کند که بسیار زیباست. این رنگ مو توسط مرلین مونرو برای اولین بار مد شد.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.15

۲- مو بلوند دودی

بلوند دودی شکل سفید تر و خاکستری تر بلوند است که ته رنگ خاکستری یا دودی را به نمایش می گذارد. این رنگ مو روشن با رنگ های پوست روشن و چشمان روشنی مثل آبی ، سبز و فندقی روشن بسیار زیبا می شود. اگر شما موهای بلوند روشن دارید با بالیاژ می توانید به راحتی این رنگ مو را به دست آورید. برای کسانی که موهایی تیره تر دارند این تغییر ممکن است بیشتر طول بکشد ولی شما این انتخاب را دارید که ریشه موی خود را برای اضافه کردن زیبایی به موی خود تیره بگذارید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.1

۳- مو بلوند نقره ای

مو بلوند نقره ای سرد و مدرن است. یک نسخه دراماتیک از بلوند دودی ، این رنگ مو برای جلب توجه بسیار عالی است. این مو بیشتر به پوست روشن و چشمان آبی یا سبز می آید. ولی اگر شما پوست متوسط یا تیره و چشمانی تیره دارید می توانید این رنگ مو را با تن های نامحسوس تیره تر بلوند قاطی کنید و آن را امتحان کنید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.14

۴- مو بلوند طبیعی

مو بلوند طبیعی رنگ مویی است که به طور طبیعی بعضی از افراد آن را دارند. این رنگ همچنین به اسم کودک بلوند معروف است. بهترین حالت این رنگ مو وقتی به دست می آید که با هایلات و لولایت های نزدیک همان تن رنگ قاطی شده باشد. رنگ های دیگر باید با این رنگ مو قاطی شده و به سختی قابل تشخیص باشند. رنگ بلوند طبیعی اگر درست انتخاب شود به همه تن های پوست می آید. برای پوست روشن از تن های روشن تر و برای پوست تیره از ته رنگ های عمیق تر استفاده کنید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.13

مو بلوند متوسط

در حالی که معمولا موهای بلوند روشن به رنگ پوست های متوسط نمی آید ولی رنگ مو بلوند متوسط یک گزینه عالی برای افراد دارای چنین رنگ پوستی است.این رنگ مو به اندازه کافی روشن است که بلوند به نظر برسد و به اندازه کافی تیره است که به پوست متوسط بیاید. ته رنگ های بلوند متوسط برای زنان برنزه و کسانی که تن پوستشان قرمز است مناسب است.

 

۵- مو بلوند کثیف یا گندمی (dirty blonde hair)

این رنگ سایه رنگ متوسط بلوند است که با ته رنگ های گندمی یا ” کثیف ” قاطی شده است. این رنگ برای پوست های روشن و متوسط مناسب است و حالت طبیعی و زیبایی دارد. این ته رنگ معمولا به همه رنگ های چشم می آید ولی بیشتر با چشمان قهوه ای و فندقی خوب می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.10

۶- مو بلوند طلایی

بلوند طلایی یک رنگ چند تنه فوق العاده است. و ویژگی های سایه کره ، طلا و بلوند عسلی را دارد، و مو بلوند طلایی گرم و طبیعی است. این رنگ به پوست های روشن و متوسط می آید و با چشمان آبی روشن و سبز بسیار زیبا می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.11

۷- مو بلوند عسلی

بلوند عسلی یک رنگ مو بلوند بسیار زیبا و گرم است. این ته رنگ براق برای تن پوست متوسط عالی است و اگر ریشه موهای شما به طور طبیعی بلوند تیره یا قهوه ای روشن باشد بسیار زیبا می شود.این رنگ مو با چشمان تیره مثل قهوه ای بسیار زیبا می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.12

۸- مو بلوند شنی

مو بلوند شنی یکی از سایه های غنی بلوند است و گرمی ظریفی دارد. و بیشتر به پوست های روشن و با ته رنگ زرد می آید. این رنگ به دخترانی که کمی برنزه کرده اند نیز بسیار می آید. و اگر چشمان شما آبی است این رنگ برای شما عالی است.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.16

۹- رنگ مو بلوند قهوه ای مایل به قرمز ( Auburn blonde hair)

این رنگ بسیار غنی و گرم است. سایه های آن به بلوند مسی و توت فرنگی شبیه است ولی بیشتر ته رنگ آن به جای قرمز، نارنجی/ زرد است. این رنگ به همه نوع رنگ پوستی می آید ولی با رنگ پوست های روشن و متوسط بهتر می شود.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.2

۱۰- مو بلوند مسی

بلوند مسی رنگی پرجنب و جوش و با ته رنگ کهربایی است. این رنگ بیشتر به رنگ پوست متوسط می آید و با چشمان آبی متوسط و قهوه ای روشن زیبا می شود.این رنگ برای خانم هایی که موهایی تیره دارند و می خواهند موهایشان را بلوند کنند ولی زیاد نیز جلب توجه نکنند بسیار مناسب است.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.8

۱۱- مو بلوند توت فرنگی

بلوند توت فرنگی یکی از سایه های بسیار گرم بلوند است. و ویژگی های ته رنگ قرمز/ قهوه ای را دارد. تن آن تقریبا مانند غروب آفتاب به نظر می آید. این رنگ گرم بیشتر به رنگ پوست روشن و چشمان روشن می آید. اگر موهای شما روشن باشد به راحتی به دست می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.17

۱۲- مو بلوند امبره

مدل مو امبره یکی از بزرگترین مد ها در سال های اخیر بوده است. بالای مو امبره تیره است و کم کم محو شده و به روشنی می رود. این رنگ به همه می آید ولی به کسانی با پوست متوسط یا زیتونی و با چشمانی تیره بیشتر می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.4

مو بلوند تیره

رنگ مو بلوند تیره مناسب همه است نه فقط افرادی با پوست روشن. اگر شما رنگ پوست متوسط ، زیتونی یا تیره دارید این رنگ به شما می آید. تنها کاری که باید بکنید این است که ته رنگی مناسب انتخاب کنید.

 

۱۳- مو بلوند شکلاتی

بلوند شکلاتی مخلوطی از تن های قهوه ای و بلوند است. و هر دو تیره تر و سردتر از مو طلایی و کاراملی هستند.مو قهوه ای شکلاتی بیشتر به پوست تیره و چشمان روشن و تیره می آید. ولی با انتخاب کردن ته رنگ های تیره تر و روشن تر بلوند و قهوه ای این رنگ به همه افراد می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.7

۱۴- مو بلوند کاراملی

این رنگ مو بین رنگ طلایی براق و قهوه ای طلایی است. بلوند کاراملی یک سایه تیره و گرم است. این رنگ مو به هم رنگ های پوست می آید ولی برای افرادی که رنگ پوست تیره و متوسط دارند طبیعی تر به نظر می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.5

۱۵- مو بلوند گیلاسی

بلوند گیلاسی ته رنگ غنی قرمز یا ” گیلاسی ” دارد. و رنگ های آن از تن ها توت فرنگی عمیق تر است. بلوند گیلاسی حالتی  طبیعی به شما نمی دهد. این رنگ مناسب رنگ پوست متوسط با چشمانی قهوه ای و فندقی است.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.6

۱۶- مو های مشکی با ته بلوند

مو های مشکی با ته بلوند یکی از جذاب ترین رنگ ها است. این حالت دراماتیک برای خانم هایی با پوست روشن و چشمانی تیره بسیار مناسب است ولی هرکسی می تواند این رنگ را امتحان کند.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.3

۱۷- مو بلوند تیره توت فرنگی

مانند مو های بلوند عادی ، مو بلوند توت فرنگی ته رنگ های متفاوتی دارد. بلوند توت فرنگی تیره یک جایگزین زیبا و عالی برای بلوند توت فرنگی عادی است. این سایه بیشتر به رنگ پوست های متوسط می آید.

17 سایه رنگ مو بلوند که شاید شما دوست داشته باشید آن ها را امتحان کنید.9

 

توصیه ها برای افرادی که می خواهند موهایشان را بلوند کنند.

فکر کنید می خواهید با مو بلوند چه تصویری از خود بسازید.

در هنگام انتخاب کردن سایه بلوند به رنگ پوست و مو خود توجه کنید.

اگر به طور طبیعی بلوند هستید سعی کنید از سایه هایی که به رنگ مو عادی شما نزدیک است استفاده کنید و رنگ مو خود را برجسته تر نشان دهید.

هایلات و لولایت موهای بلوند را زیبا تر می کنند.

برای این که رنگ مو بلوند شما همیشه زیبا باشد باید همیشه به آن برسید و از آن به خوبی نگه داری کنید.

 

 

 

رنگ موی بلوند 2017

رنگ موی زیتونی / فرمول های ترکیبی برای انواع طیف های رنگ موی زیتونی

رنگ مو بلوند زيتونى

رنگ موی زیتونی / فرمول های ترکیبی برای انواع طیف های رنگ موی زیتونی / رنگ مو / رنگ موی زیتونی بدون دکلره / رنگ موی قهوه ای زیتونی / رنگ موی دودی زیتونی / رنگ موی زیتونی با دکلره /ترکیب رنگ موی زیتونی تیره /فرمول رنگ موی زیتونی روشن/

رنگ مو

Image result for ‫رنگ موی زیتونی‬‎

اکثر خانم ها تمایل دارند با ایجاد تغییرات در رنگ موی خود تحولی در چهره شان ایجاد کنند و قصد د ارند با انجام این کار علاوه بر تنوع زیبایی چهره شان را نیز دو چندان کنند

اما اگر خانمی فقط بخواهد مطابق مد روز رنگ موی خود را انتخاب کند بدون اینکه به  چهره و رنگ پوست خود توجهی داشته باشند این رنگ نه تنها جذابیتی را نخواهد داشت بلکه ممکن است حتی زیبایی چهره را هم کاهش دهد

بنابراین انتخاب رنگی که بهترین هماهنگی را با چهره شما داشته باشد مهم ترین قسمت است بعد از آن لازم است که بیشترین سعی تان را بکنید تا رنگی که انتخاب کرده اید دقیقا همان رنگ در بیاید که این هم قسمتی است که نگرانی همه ی خانم ها را بر می انگیزد در مرحله ی بعد نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اگر موهای ضعیف یا حساسی دارید بهتر است رنگی را انتخاب کنید که کمترین آسیب را به موهایتان برساند ، همانطور که میدانید دکلره کردن موها آسیب زیادی به ساقه و ریشه ی مو وارد میکند بنابراین اگر نمی خواهید آسیب زیادی به موهایتان وارد شود بهتر است که رنگی را انتخاب کنید که نیازی به دکلره کردن نداشته باشد

یکی از رنگ های پرطرفدار در بین خانمها رنگ موی زیتونی میباشد که به دکلره هم احتیاجی ندارد و مناسب برای سن های مختلفی میباشد اما مشکلی که درباره این رنگ مو وجود دارد این است که برای هر چهره و رنگ پوستی مناسب نیست و حتما باید در انتخاب این رنگ بسیار دقت کنید تا با رنگ پوست و چهره تان هارمونی داشته باشد  مزیت دیگر رنگ زیتونی این است که برای شینیون بسیار مناسب میباشد و جلوه ی شینیون را چندین برابر میکند

شما هم بدون دکلره و هم با دکلره میتوانید به رنگ زیتونی برسید بدون دکلره موهای شما زیتونی تیره میشود و با دکلره زیتونی روشن تر و طیف های مختلفی از آن را ایجاد کنید

رنگ موی زیتونی بدون دکلره

Related image

اگر نمیخواهید آسیب زیادی با دکلره به موهایتان بزنید میتوانید از این فرمول استفاده کنید که رنگی بسیار عالی و تیره تر ایجاد میکند برای این کار لازم است ابتدا موهای خود را کمی روشن کنید میتوانید رنگ موی سه صفر یا ای20 با اکسیدان شماره 3 ترکیب بفرمایید از این رنگ ابتدا روی ساقه های مویتان بگذارید و بعد از اینکه 20 دقیقه سپری شد ریشه ی مویتان را رنگ بگذارید و بعد از 20 دقیقه با نرم کننده بشویید

بعد از شستن و خشک کردن موها رنگ زیتونی شماره های 5 و 90 و 0.1 و 10 را به همراه واریاسیون نقره ای و سبز به مقدار خیلی کم مخلوط کنید و به آن دو برابر مقدار کل رنگ اکسیدان شماره 2 اضافه کنید

اگر کل موهایتان یکدست روشن شده از این ترکیب روی کل موهایتان گذاشته و بعد از 30-40 دقیقه با نرم کننده بشویید

رنگ موی قهوه ای زیتونی

Related image

رنگ موی قهوه ای زیتونی رنگی طبیعی و مناسب برای دختر خانم ها با سن کمتر میباشد

برای رسیدن به رنگ موی قهوه ای زیتونی کافیست 70 میل از رنگ زیتونی شماره 6 را با 30 میل از هر یک از رنگ های دودی شماره 6 و زیتونی شماره 7 به همراه 10 سانت از واریاسیون سبز را مخلوط کنید به آن اکسیدان شماره 2 اضافه کرده و برروی موهایتان به مدت 40 دقیقه بگذارید – رنگ موی زیتونی

رنگ موی دودی زیتونی

Related image

رنگ موی دودی زیتونی رنگی است بسیار شیک و منحصر به فرد که برای خانم ها با سنین بالاتر مناسب میباشد بسیار هم پرطرفدار است

برای اینکه به این رنگ برسید لازم است که ابتدا موهایتان را با دکلره به پایه 9 برسانید پس از آن رنگ های سی 8 و ام 7 را با هم مخلوط کرده و دو برابر مقدار رنگی که درست کرده اید اکسیدان شماره 1 به آن اضافه کنید

بعد از آن رنگ را روی موهایتان گذاشته و بعد از نیم ساعت با نرم کننده بشویید

رنگ موی زیتونی با دکلره

Image result for ‫رنگ موی زیتونی‬‎

اگر میخواهید به رنگ زیتونی روشن برسید باید ابتدا موهایتان را با دکلره به پایه 8 برسانید وقتی موهایتان یکدست و روشن شد ترکیب زیر را آماده کرده و به مدت 20دقیقه روی موهایتان بگذارید

رنگ ان8 به همراه مقدار بسیار کمی اکسیدان و آب –  رنگ موی زیتونی

ترکیب رنگ موی زیتونی تیره

Related image

این رنگ رنگی طبیعی و کاملا دخترانه است که برای  پوست های شاداب صورتی و سرخ جوانان بسیارمناسب است و جذابیت چهره را چندین برابر میکند برخلاف تصور عموم که فکر میکنند این رنگ به دکلره احتیاجی ندارد پایه ی 8 لازم است

بعد از اینکه با دکلره موهایتان را به پایه 8 رساندید رنگهای شماره 2 و 6 را به همراه مقداری اکسیدان و دوبرابر مقدار اکسیدان آب را با هم مخلوط کنید و روی موهایتان بگذارید پس از سپری شدن 20 دقیقه موهایتان را با نرم کننده شستشو دهید

فرمول رنگ موی زیتونی روشن

Image result for ‫رنگ موی زیتونی‬‎

رنگ موی زیتونی روشن احتیاج به موهای روشن یکدست دارد ابتدا با دکلره موها را به پایه 8 برسانید سپس رنگ ام8 را با مقداری اکسیدان و دوبرابر مقدار اکسیدان آب مخلوط کنید و به مدت 20-30 دقیقه روی موهایتان بگذارید

تا به اینجا فرمولهای مختلف از رنگ موی زیتونی و طیف های مختلف را برای شما ارائه کردیم اگر طبق این فرمولها پیش بروید و ترکیب ها را دقیقن روی موهای طبیعی تان بگذارید قطعا به رنگ دلخواهتان خواهید رسید اما توجه داشته باشید که اگر موهایتان رنگ یکدستی ندارد و موی طبیعی نیست لازم است حتما قبل از رنگ کردن موهایتان با یک متخصص در زمینه ی رنگ مو مشورت کنید تا راه حلی ارائه دهد که رنگ موهایتان اختلالی در رنگ مورد نظرتان ایجاد نکند

 رنگ مو بلوند زيتونى 

هفت ایده برای رنگ موی طلایی صورتی ( رز گلد )

بلوند صورتی

بلوند صورتی

چطور موهایی که مشکی رنگ شده را بلوند کنیم؟

چگونه موی مشکی را بدون دکلره روشن کنیم

چطور موهایی که مشکی رنگ شده را بلوند کنیم؟

تغییر رنگ موها از مشکی به بلوند یک پروسه سنگین و کاربر است، بخصوص اگر شما قبلا موهایتان را رنگ کرده باشید و رنگ طبیعی موهایتان نباشد. اما هنوز هم راهی وجود دارد که موهایی که پیش تر رنگ تیره روی آن گذاشته اید را بلوند کنید، هرچند این کارممکن است کمی به موهای شما صدمه بزند، پس در نظر داشته باشید که بعد از انجام این کارها مراقبت بیشتری از موهایتان انجام دهید.

اگر پیش تر موهایتان در اثر رنگ زدن یا عوامل دیگر آسیب دیده است، بلوند کردن مو به شما پیشنهاد نمی شود. بهتر است موهایتان در حالت طبیعی و سالم ترین حالت باشد تا بهترین نتیجه را بگیرید.

  • موهای رنگ شده و موهای طبیعی

اگر موهایتان را قبلا رنگ کرده اید و هنوز رنگ طبیعی موهایتان رشد نکرده است، بلوند کردن موهایتان یک مرحله بیشتر از موهای طبیعی خواهد داشت. اگر موهایتان رنگ طبیعیش را داشته باشد روشن کردن آن بسیار آسان تر خواهد بود.

بعلاوه اگر موهایتان را چند بار رنگ کرده اید و با توجه به میزان تیرگی رنگ ها شاید مجبور باشید دو یا سه پروسه دیگر را نیز طی کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید. برای این کار نباید مستقیم سراغ پودر های روشن کننده مو بروید. پیش از آن نیاز است که رنگ فعلی روی موهایتان را از بین ببرید. این کار را مواد رنگ بر مو برایتان انجام می دهند.

  • محلول رنگ بر مو را با توجه به توضیحات محصول تهیه می کنید. این کار سخت نیست و معمولا با ترکیب دو مایع با یکدیگر انجام می شود.
  • باید این محلول را روی موهایتان بزنید و بگذارید تا ۲۰ دقیقه بماند.
  • بعد از گذشت ۲۰ دقیقه، موهایتان را بشویید، باید این کار را سریع انجام دهید و از شامپو نیز برای شستن استفاده کنید چرا که اکسیژنی که در فضا است به مرور زمان روی این محلول تاثیر می گذارد و عملکرد آن را برعکس می کند. حداقل دو بار موهایتان را با شامپو بشویید و سپس نرم کننده بزنید. حالا دیگر رنگ های مصنوعی روی موهایتان را پاک کرده اید.
  • بهتر است چند روز صبر کنید و بعد عملیات مربوط به بلوند کردن مو را انجام دهید، با این کار به موهایتان فرصت می دهید تا کمی ترمیم شود و آسیب دیدگی مو به حداقل می رسد.

اگر موهایتان رنگ طبیعی دارد، برای روشن کردن رنگ موهایتان از این مرحله به بعد را طی کنید.

  • محلول روشن کننده مو را طبق مراحلی که می دانید تهیه کنید و روی موهایتان بزنید.
  • اگر از فویل استفاده نمی کنید، با یک پلاستیک روی موهایتان را بپوشانید تا از رسیدن اکسیژن به آن جلوگیری کنید.
  • پس از اینکه محلول را به کل موهایتان زدید، بگذارید بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه بماند تا رنگ باز کند. حداقل هر ۱۰ دقیقه آن را چک کنید و در صورتیکه خارش یا سوزشی در سرتان احساس کردید سریع آن را بشویید.
  • مو را با آب ولرم وشامپو بشویید و از نرم کننده مو نیز استفاده کنید.

اگر موهایتان را قبلا رنگ کرده اید، در این مرحله ممکن است با رنگ نارنجی مواجه شوید. این طبیعی ست و موهای شما باید یک مرحله دیگر روشن شود تا به نتیجه بهتری برسید. اما بهتر است این عملیات را پشت هم انجام ندهید، در یک روز دو بار پودرهای شیمیایی روشن کننده روی مو قرار ندهید. اگر می توانید با رنگی که در حال حاضر به دست آوردید، یک هفته تحمل کنید و دوباره این عملیات را انجام دهید تا کمترین آسیب به موهایتان برسد.

موهای طبیعی شما شاید به رنگ زرد تبدیل شود این نیز طبیعی است و به راحتی قابل حل است. شما می توانید  روی این مو رنگ موی بلوند دودی بزنید تا هم زردی موهایتان را بگیرد هم رنگی زیبا و روشن داشته باشید.

 

 

 

چگونه موی مشکی را بدون دکلره روشن کنیم

رنگ موی بلوند عسلی

بلوند عسلی

رنگ موی عسلی یک تناژ گرم و مناسب برای بیشتر انواع رنگ پوست است که باید حتما آن را امتحان کنید…

رنگ موی بلوند عسلی

رنگ موی عسلی از مدل‌های جذاب برای زیباتر شدن موهاست که انواع زیبا و دوست داشتنی آن را تقریبا به طور همیشگی روی موهای سلبریتی‌هایی چون جنیفر لوپز، بیانسه و جسیکا آلبا می‌بینیم. این تناژ گرم برای پوست‌های سبزه و گرم مناسب است، اما خانم‌های سفید هم می‌توانند آن را با هایلایت بلوند برای خودشان امتحان کنند. پس یکی از انواع مدل‌های زیر را بپسندید و از آن ایده بگیرید.

 

انواع مختلف هایلایت و رنگ موی بلوند عسلی

 

Honey Blonde Brownie

مطمئن باشید که هیچوقت از ترکیب رنگ قهوه‌ای شکلاتی و بلوند عسلی پشیمان نخواهید شد.

هایلایت بلوند عسلی

 

Silver Toned Honey Blonde

رنگ موی نقره‌ای که در سال 2017 از جمله رنگ‌های محبوب است را هم می‌توانید با مدل بلوند عسلی به کار ببرید.

بلوند عسلی روشن

Auburn Honey Blonde Balayage

این مدل ترکیب بسیار زیبایی از رنگ قهوه‌ای قرمز و عسلی با رنگ روشن و بلوند است.

هایلایت عسلی

 

Honey Blonde All Over

رنگ عسلی بلوند یکدست که در همه جای موها کاملا مشخص است.

رنگ موی طلایی

 

Honey Blonde Root Melt

ریشه‌های گرم و تیره با انتهای بلوند. خانم‌هایی که رنگ پوستشان تیره است و به رنگ‌های روشن علاقه دارند، این مدل برایشان خیلی عالی است.

هایلایت بلوند عسلی روشن

 

Light Honey Blonde

یک مدل روشن از هایلایت بلوند عسلی که واقعا زیباست. این مدل ترکیبی از رنگ گرم واقعی با سرد واقعی است که هیچ کدام از این دو نوع نیست!

رنگ وی عسلی برای موهای بلند

 

Goldilocks Honey Blonde

این مدل که رنگ روشنی دارد، برای افرادی با پوست سفید که به تناژ گرم بلوند علاقه دارند، مناسب است.

رنگ موی عسلی روشن

 

Honey Drip Blonde

رنگ عسلی با هایلایت بلوند پراکنده در انتهای موها.

رنگ موی طلایی تیره

بلوند عسلی

۵ ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

رنگ مو بلوند

 

 

۵ ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

هنرپیشگان هالیوود را می‌توان به لباس ، استایل و فیزیک مناسب شناخت. اما یکی از مواردی که نباید از یاد ببرید رنگ مو و آرایش این هنرمندان است که در میان رسانه‌های مختلف زیاد به آن پرداخته می‌شود. ۵ ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟ عنوان مقاله‌ای است که در ادامه چی بپوشم به آن پرداخته است. 

5 ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

۱- موی بلوند بلیک لایولی (Blake lively)

این ستاره هالیوودی بیشتر به خاطر موهای خوشرنگ و به هم ریخته‌اش شناخته می‌شود. این بازیگر ۲۸ ساله در کالیفرنیا متولد شده است.

5 ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

۲- موی بلوند ریس ویترسپون (Reese Witherspoon)

ریس بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است که شهرت خود را بعد از نقش آفرینی در کمدی خانه شیرینم آلاباما بدست آورد.

5 ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

۳- موی بلوند گوئن استفانی (Gwen stefani)

این خواننده پاپ و طراح آمریکایی در سال ۱۹۶۹ در آمریکا متولد شده است و تاکنون سه بار جایزه گرمی را از آن خود کرده است.

5 ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

۴- موی بلوند جنیوری جونز (January Jones)

شهرت اصلی جنیوری جونز بخاطر بازی در فیلم مد من بوده است.

5 ستاره مو بلوند در هالیوود کدام اند؟

۵- موی بلوند گوینث پالترو (Gwyneth Paltrow)

گوینث پالترو یکی از مشهورترین بازیگران هالیوود که در سال ۱۹۹۹ به خاطر فیلم شکسپیر عاشق جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت نموده است. همچنین در تمام این سال‌ها وی موی بلوند و صاف خود را حفظ کرده است.

 

 

 

رنگ مو بلوند

انواع رنگ موی طلایی

مدل رنگ موهای طلایی

 

عکس رنگ مو و مدل مو شرابی،طلایی،بلوند

 

2013 haircuts, coloring, evening and wedding hairstyles

mod20

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

 

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

در این بخش از مد وی مدل رنگ موی قهوه ای طلایی را مشاهده کنید.

فرمول ترکیب رنگ قهوه ای طلایی

رنگ مو قهوه ای طلایی :با ترکیب طلایی ۶ ۷۰ میل+ طبیعی ۶ ۵۰ میل+ واریاسیون طلایی ۵ سانت +اکسیدان ۲

 

مقدار رنگ بستگی به حجم موهای شما دارد.

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

مدل رنگ مو قهوه ای طلایی

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

مدل رنگ مو طلایی

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

مدل رنگ مو عسلی

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موی قهوه ای طلایی | مدل رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موی طلایی 2017

مدل رنگ مو قهوه ای عسلی روشن

رنگ موی طلایی 2017

رنگ موی طلایی 2017

رنگ موی طلایی 2017

مدل رنگ مو ۲۰۱۷

رنگ موی طلایی 2017

رنگ موی طلایی 2017

رنگ موی طلایی 2017

رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قهوه ای عسلی

رنگ موی قهوه ای عسلی

رنگ موی قهوه ای عسلی

رنگ مو فندقی روشن

رنگ موی قهوه ای عسلی

رنگ موی قهوه ای عسلی

رنگ موی قهوه ای عسلی

رنگ مو قهوه ای ۲۰۱۷

رنگ موی قهوه ای عسلی

زیباترین رنگ موی سال 2017

زیباترین رنگ موی سال 2017

رنگ مو قهوه ای روشن جدید

زیباترین رنگ موی سال 2017

زیباترین رنگ موی سال 2017

زیباترین رنگ موی سال 2017

زیباترین رنگ موی سال 2017

رنگ مو قهوه ای طلایی روند رنگ مو از این فصل می باشد. اما البته ما در مورد مستقیم رنگ مو قهوه ای باستانی نیست. در واقع، چیزی که باعث می شود رنگ مو قهوه ای تا این حد محبوب است. سایه های غنی از قهوه ای که چند بعدی در سایه هستند. در صورتی که شما در حال حاضر رنگ مو قهوه ای پس از آن شما بسیار خوش شانس به طبیعی رنگ مو قهوه ای به منظور اضافه کردن برخی از نکات برجسته و امبر ( به سمت لبه های خود را از موهای خود را) می باشد.

برای حفظ درخشش مو قهوه ای طلایی خود را از طریق ماه های تابستان موهای خود را نیاز دارد مقدار زیادی از مراقبت. در درجه حرارت شدید، مو نیاز به رطوبت و یک محافظ گرما. درخواست روغن به مو به پایان می رسد برای درخشش و ظاهر خوب و مرتب.

اسپری مو فوق العاده براق مو می دهد درخشش عمیق برای زرق و برق اضافی. هر مدل موهای بهتر با بازتاب نور رقص در سالم مو به دنبال به نظر می رسد.

کوتاه کردن مو ایده آل برای موهای قهوه ای طلایی: موهای قهوه ای طلایی به نظر می رسد به خصوص جذاب اگر حداقل به شانه می رسد. مطمئن باشید که برای کوتاه کردن موهای به پایان می رسد به طور منظم برای حفظ درخشش پر زرق و برق از موهای خود را.

مدل مو مناسب برای موهای قهوه ای طلایی: امواج ساحل یا فر ایجاد علاقه بازیگوش.

زیباترین رنگ موی سال 2017

اختصاصی مد وی

 

 

مدل رنگ موهای طلایی