بلوند شکلاتی روشن ۸.۹ اسکالیم

بلوند شکلاتی روشن

بلوند شکلاتی روشن ۸.۹ اسکالیم

قیمت: ۱۸,۰۰۰ تومان

اکسیدان ترکیبی : ۹%

دسته: , , , برچسب:

 

 

 

بلوند شکلاتی روشن

رنگ موی شکلاتی تیره

رنگ موی شکلاتی تیره

رنگ مو قهوه ای شکلاتی

۱-رنگ موی شکلاتی فندقی

این رنگ مو از ترکیب شکلاتی متوسط ۴۰ میل +فندوقی ۵۰ میل +دودی ۶ ۵۰ میل +واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت +اکسیدان ۱٫ گلم این ترکیب رنگ مو روی پایه ی ۸  دقیق همین رنگ در میاد.

۲-رنگ موی شکلاتی فندقی

این رنگ مو را باید بر روی مو ها با پایه ۸ بزنید.

ترکیب رنگ مو

فندوقی : ۵ میل
شکلاتی متوسط : ۴۰ میل
دودی : ۶ ۵۰ میل
اکسیدان : ۱ درصد
واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت

۳-شکلاتی شاه بلوطی

این رنگ مو را باید بر روی مو ها با پایه ۵ بزنید.

ترکیب رنگ مو

بلوند قرمز تیره ۳۰ میل
قهوه ای شکلاتی روشن ۷۰ میل
اکسیدان ۹ درصد به اندازه رنگ مو
واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت

فرمول ترکیب انواع رنگ موی شکلاتی متفاوت + تصاویر

ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو شکلاتی بدون دکلره و ترکیب رنگ مو بلوند  تیرهو روشن و …

ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو شکلاتی بدون دکلره و ترکیب رنگ مو بلوند  تیرهو روشن و …

ترکیب رنگ مو قهوه ای شکلاتی

رنگ موهای  W6  و  C6 و ۱/۳ و ۷/۳۱ را با اکسیان شماره ۱ و واریاسیون نقراه ای ۱۰ میل به خوبی ترکیب کنید سپس ترکیب این رنگ مو ها را بر روی موها با پایه ۸  بزنید و بعد ۲۵ تا ۳۰ دقیقه مکث موهای خود را بشویید. مقدار رنگ در این رنگ موی ۲ برابر اکسیدان است .

ترکیب رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی شکلاتی تیره

رنگ موی شکلاتی تلخ ریتون

رنگ موی شکلاتی تلخ

رنگ شکلاتی

 

رنگ موی شکلاتی تلخ ریتون

تولید کننده
Reyton

رنگ موهای شکلات تلخ ریتون:

این گروه از رنگ موهای ریتون در سری رنگ های سرد قرار میگیرد.

مناسب برای افرادی که دنبال رنگ بدون قرمزی میگردند.

رنگ موی شکلاتی سرد ریتون دارای تناژ آبی (سرد)ضد نارنجی .

رنگ موی شکلاتی تلخ

انواع رنگ مو بلوند بژ روشن و متوسط و تیره با عکس مدل رنگ مو بژ قهوه ای مایل به طلایی

عكس رنگ موي بژ روشن

انواع رنگ مو بلوند بژ روشن و متوسط و تیره با عکس مدل رنگ مو بژ قهوه ای مایل به طلایی

انتخاب زیباترین رنگ موی بلوند در سال نو +عکس

بلوند های پلاتینی (بلوندهای سفید رنگ) را فراموش کرده و رنگ های طبیعی تر بلوند از جمله بلوند بژ را امتحان کنید.

 

پرشین وی: بلوند های پلاتینی (بلوندهای سفید رنگ) را فراموش کرده و رنگ های طبیعی تر بلوند از جمله بلوند بژ را امتحان کنید.

 از جمله ستاره های مشهوری که رنگ موی بلوند بژ (طلایی مایل به قهوه ای) را دوست دارند تیلور سوئیف، نیکول ریچی و جنیفر آنیستون هستند.

انتخاب زیباترین رنگ موی بلوند در سال نو  

تیلور سوئیفت و نیکول ریچی

بهترین نکته مثبت رنگ بلوند بژ آن است که در بسیاری از زنان این رنگ بسیار طبیعی به نظر می رسد حتی اگر ریشه مو نیز خودش را نشان دهد.

خواهران دوقلوی اولسن نیز از جمله هواداران رنگ بلوند بژ هستند و به گزارش پرشین وی برای افرادی نظیر بلیک لایولی نیز که با کمی موهای تیره تکمیل شده بسیار جلوه داده است.

  انتخاب زیباترین رنگ موی بلوند در سال نو

 بلیک لایولی و جنیفر آنیستون

رنگ موی بلوند بژ روشن

خانم هایی که موهای بلوند متوسط تا روشن دارند به راحتی می توانند روشن ترین بلوند بژ را بدون سفید کردن مو(بلیچینگ) انجام دهند.

اگر از قبل موهای بلوند پلاتینی (بلوندی که به سفیدی بزند) و یا بلوند تیره تر داشته باشید ، تبدیل آن به این رنگ طلایی طبیعی بسیار ساده خواهد بود.

تنها مشکلی که ممکن است با رنگ بژ روشن مواجه شوید این است که ته رنگ نارنجی از قبل روی موهایتان باشد. در این صورت خودتان به رنگ کردن اقدام نکرده و کار را به دست یک آرایشگر ماهر در زمینه رنگ مو بسپارید به طوری که بتواند با پایه رنگ بنفش، رنگ نارنجی را خنثی کند و رنگ موی زیبای طلایی بژ بتواند روی مو بنشیند.

  انتخاب زیباترین رنگ موی بلوند در سال نو

 انتخاب زیباترین رنگ موی بلوند در سال نو

 رنگ موی بلوند بژ متوسط

اگر به صورت طبیعی موهای بلوند تیره و یا موهای قرمز دارید، به گزارش پرشین وی بلوند بژ متوسط بهترین انتخاب شماست.

حتی اگر در نظر دارید هایلایت و لو لایت (روشنی کمتر) را به آن اضافه کنید، این تن رنگ را انتخاب کرده و به کمی سفید کردن مو نه نگویید. به محض آنکه سایه رنگ صحیح بلوند بژ متوسط روی موهایتان نشست می توانید این کار را انجام دهید.

 انتخاب زیباترین رنگ موی بلوند در سال نو

 انتخاب زیباترین رنگ موی بلوند در سال نو

رنگ موی بلوند بژ تیره خانم های مو مشکی همیشه باید بلوند بژ تیره را برای رنگ مو انتخاب کنند که روشنی سطح پایینی را به مو اضافه کرده و ظاهر آن را طبیعی تر جلوه می دهد.

اگر موهایتان خیلی تیره است، ممکن است سفید کردن مو در خانه برایتان بسیار سخت باشد، بنابراین به آرایشگاه رفته تا رنگ بلوند بژ تیره صحیح برای شما زده شود.

اگر چشمان سبزی دارید ، هر نوع بژ بلوند به شما می آید ولی با پوست تیره بهتر است رنگ موی بلوند بژ تیره مورد استفاده قرار گیرد.

تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی

 بخش اختصاصی پرشین وی

 

 

 

عكس رنگ موي بژ روشن

رنگ مو ریتون ( بلوند شکلاتی تیره ( ۶E ) )

رنگ مو ۶E شکلاتی

مشخصه ها :

رنگ مو دایمی با قدرت پوشش و براقیت منحصر فرد
روش مصرف :
قبل از آماده کردن رنگ، نوک موهایتان را به سرم تغذیه کننده آغشته نمایید. شما می توانید هم نوک سر رنگ را که به صورت درب اکسیدان قرار داده شده بشکنید و به کمک آن موهایتان را رنگ کنید و هم می توانید شانه رنگ را که در داخل بسته است به جای درب اکسیدان بسته و موهایتان را رنگ کنید.
موها باید خشک و شسته نشده باشد، با سر رنگ موها را تکه تکه جدا کرده، در صورتی که موهایتان قبلاً رنگ نشده و رنگ موی طبیعی خودتان است، رنگ را ابتدا به ریشه بمالید و سپس کل موها به رنگ آغشته کنید و آن ها را به نرمی ماساژ دهید.
پس از اینکه تمام موهایتان به رنگ آغشته شد ۳۰ دقیقه صبر کنید، رنگ رفته رفته تیره می شود (این امر کاملاً طبیعی است.) در صورتی که موهایتان قبلاً رنگ شده و رنگ طبیعی مو در ریشه ظاهر شده، رنگ را ابتدا به ریشه بمالید پس از اینکه ریشه کاملاً به رنگ آغشته شد ۲۰ دقیقه صبر کنید، سپس باقیمانده رنگ را روی باقی مو مالیده و ۱۰ دقیقه صبر کنید، در هر حال برای شستن موهایتان کمی آب گرم روی موها ریخته و آن ها را به نرمی ماساژ دهید. سپس موهایتان را با آب ولرم آبکشی نمایید تا آب کاملاً شفاف شود.
توضیحات :

رنگ مو دایمی:

این رنگ مو خمیری در اندازه ۱۲۰ میلی لیتری و مطابق با بالاترین استانداردهای اروپا و جهان ساخت شرکت قدرتمند pool service از کشور ایتالیا می باشد و تمامی گروه های رنگ مو توانایی ترکیب با اکسیدان به نسبت ۱ به ۵/۱ را دارا می باشند.قدرت پوشش و براقیت و دوام منحصر به فرد از مزایای این رنگ مو است.حاوی ۸۰ رنگ زیبا در ۱۶ گروه متنوع

اکسیدان های امولسینه:

اکسیدان های ریتون به صورت ترکیب یکنواخت لوسیون مانند با رایحه موز و بسیار موثر در ایجاد ترکیب یکنواخت با رنگ مو می باشند.دارای مواد محافظت کننده مو و پوست سر،که علاوه بر قدرت نفوذ و ایجاد درخشش و ثبات رنگ موها آنها را از آسیب های ناشی از رنگ آمیزی محافظت می نماید.این اکسیدان ها دارای سه قدرت متفاوت (vol 20(%6)، vol 30(%9)، vol40 (%12 در سایز ۱۸۰ میلی لیتر (مخصوص مصرف کنندگان ) و چهار قدرت (vol 10(%3 )، vol 20( %6) ،vol 30 (%9)، vol 40( %12 ،در سایز یک لیتری (مخصوص سالن های آرایش) قابل تهیه می باشند.

 

رنگ مو ۶E شکلاتی

رنگ موی دودی فندقی

رنگ موی فندقی دودی

رنگ موی دودی فندقی

رنگ دودی، یک رنگ فوق العاده می باشد که ترکیب آن با رنگ فندقی بسیار زیباتر می شود. سایت آرایشگری در این مقاله طرز تهیه این رنگ بعلاوه مش دودی زیتونی که وقتی بروی این رنگ فوق العاده زده می شود را آموزش میدهد. رنگ زمینه : رنگ دودی شماره 8 به اندازه 70…

رنگ دودی، یک رنگ فوق العاده می باشد که ترکیب آن با رنگ فندقی بسیار زیباتر می شود. سایت آرایشگری در این مقاله طرز تهیه این رنگ بعلاوه مش دودی زیتونی که وقتی بروی این رنگ فوق العاده زده می شود را آموزش میدهد.

hairstyles 2013 women

رنگ زمینه :

 • رنگ دودی شماره 8 به اندازه 70 میل
 • رنگ فندقی روشن به اندازه 40 میل
 • واریاسیون نقره ای به اندازه 10 سانت
 • اکسیدان شماره 2

برای مش باید پایه موهایتان را به 10 برسانید سپس ترکیب زیر را آماده نمایید.

 • رنگ دودی شماره 10 به اندازه 40 میل
 • رنگ زیتونی شماره 8 به اندازه 20 میل
 • واریاسیون نقره ای به اندازه 5 سانت
 • اکسیدان شماره 1

از زیبایی موهایتان لذت ببرید.

رنگ موی فندقی دودی

بهترین رنگ مو برای چشم عسلی ها

رنگ موی مناسب برای چشم عسلی

 

خرید رنگ مو

انتخاب یک رنگ مو جدید کمی دلهره آور است ! اینکه رنگ مویی متناسب با رنگ چشم ها و پوستمان انتخاب کنیم خیلی خیلی اهمیت دارد. تنوع بسیار زیاد رنگ ها و طیف های مختلف آن ، انتخاب را برای ما کمی سخت می کند! شما از بین این همه رنگ چگونه رنگ مورد نظرتان را انتخاب می کنید؟

اگر با این سوال فکرتان درگیر شده ، هیچ نگران نباشید Smile ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم!

رنگ عسلی یکی از زیباترین و جذاب ترین رنگ های چشم است که در عین حال طیف ها و ترکیب های رنگی گوناگونی هم دارد؛ ترکیب طلایی ، سبز و قهوه ای در این رنگ ، باعث می شود که شما دستتان برای انتخاب رنگ مو باز باشد! اگر شما رنگ پوست و چشمتان را در نظر بگیرید ، انتخاب رنگ مو برایتان آسان می شود. ما نیز شما را راهنمایی می کنیم تا بهترین و زیباترین رنگ مو را انتخاب کنید!

اگر چشم های شما هم عسلی است ، هنگام انتخاب رنگ مو باید به دو فاکتور اصلی توجه کنید:

Searchترکیب رنگ عسلی چشمهایتان

Searchرنگ پوستتان

چشم های عسلی به دو دسته ی عمده تقسیم می شوند: چشم های سبز عسلی و چشم های قهوه ای عسلی

برای افرادی که چشم های سبز عسلی دارند ، انتخاب رنگ موهایی با تناژ سرد ، مانند بلوند پلاتینی و قهوه ای دودی و برای افرادی با چشم های قهوه ای عسلی ، انتخاب رنگ موهایی با تناژ گرم، مانند رنگ هایی با طیف زرد، قرمز و قهوه ای توصیه می شود.

Lampتشخیص رنگ پوست

تعیین رنگ پوست، موضوع کمی پیچیده ای است. ساده ترین راه برای تشخیص رنگ پوست این است که اگر بیرون و زیر نور خورشید هستید به مچ دستتان نگاه کنید. به رنگ رگ دستتان توجه کنید. اگر رگهایتان آبی یا بنفش بود، پوست شما دارای تناژ رنگی سرد و اگر رنگ رگهایتان سبز بود، پوستتان دارای تناژ رنگی گرم است. اگر نتوانستید تشخیص دهید آبی یا سبز است، به احتمال زیاد رنگ پوستتان خنثی است. پوست هایی با رنگ خنثی، به عنوان پوست های زیتونی شناخته می شوند.

Star انتخاب بهترین رنگ مو برای چشم های عسلی با رنگ پوست های مختلف:

۱-رنگ پوست متمایل به گرم:

خرید رنگ مو

 • اگر بخواهید از طیف های قهوه ای استفاده کنید ، رنگ های شکلاتی و شاه بلوطی برای پوست شما فوق العاده است! البته توجه داشته باشید که انتخاب طیف قهوه ای می تواند سبزی چشمان شما را پوشش دهد.

 • اگر رنگ هایی با پایه ی قرمز دوست دارید ، ماهاگونی تیره بهترین گزینه برای شما است!

 • توصیه می شود از طیف های روشن تر یا تیره تر از رنگ موی طبیعی خودتان استفاده کرده و با هایلایت هایی مانند بلوند طلایی لا به لای موهایتان ، عسلی چشم هایتان را بیشتر به رخ بکشید. Wink

Bombاز این رنگ ها دوری کنید!

 • رنگ قهوه ای دودی شما را رنگ پریده  نشان می دهد.

 • از رنگ های سرد مثل بلوند پلاتینی دوری کنید.

 • رنگ هایی با پایه ی آبی یا سبز با پوست شما هماهنگی ندارد.

 • رنگ مشکی اکیدا ممنوع!

۲-رنگ پوست متمایل به سرد:

خرید رنگ مو

 • رنگ مشکی بهترین انتخاب! رنگ های تیره تضاد جالبی را با چشمهایتان به وجود می آورند.

 • قهوه ای دودی و فندقی تکمیل کننده ی رنگ پوست شما هستند Smile

 • بلوند روشن، بلوند پلاتینی و طیف های نقره ای نیز انتخاب های خوبی هستند. همچنین این رنگ ها، سبزی چشم های شما را بیشتر نشان می دهند.

 • برای انتخاب های جسورانه، پایه های آبی و سبز عالی هستند!

Bombاز این رنگ ها دوری کنید!

 • رنگ هایی با پایه ی قرمز، پوست شما را کدر نشان می دهند.

 • رنگ های بلوند صورتی و طیف های نارنجی، یا پوست شما نا هماهنگ هستند.

۳-رنگ پوست خنثی(زیتونی)

خرید رنگ مو

 • بلوند طلایی یا بلوند پلاتینی روشن ! هم طیف سرد و هم طیف گرم بلوند به شما می آید! اگر می خواهید سبزی چشمهایتان نمایان تر شود ، طیف های روشن تر را انتخاب کنید.

 • پوست شما به طور طبیعی کمی سبزه است. اگر رنگ قهوه ای را انتخاب کنید ، چون هماهنگ با رنگ موی طبیعی خودتان است ، جلوه ی زیبایی به شما می دهد.

 • تقریبا تمام طیف های قرمز ، چه تیره و چه روشن ، روی پوست زیتونی زیبایی خاصی دارد.

 • رنگ مشکی نیز انتخاب خوبی برای شما است.

Bombاز این رنگ ها دوری کنید!

 • از تن رنگ های نارنجی دوری کنید. زیرا نزدیک به رنگ پوست شما بوده و این اصلا خوشایند نیست.

 • رنگ های قهوه ای دودی و طلایی صورت شما را رنگ پریده نشان می دهد.

۴-رنگ پوست سرد متمایل به برنزه:

خرید رنگ مو

 • رنگ هایی با پایه ی زرد ، مانند بلوند جلوه ی بی نظیری به رنگ پوست شما می بخشد.

 • قهوه ای تیره با هایلایت های بلوند(با پایه ی زرد)، رنگ طلایی و سبز چشمهای شما را بیشتر نشان می دهد.

 • رنگ هایی با طیف بنفش و آبی برای شما بی نظیر هستند!

 • موهای مشکی با آمبره طیف زرد یا قرمز نیز عالی است!

Bombاز این رنگ ها دوری کنید!

 • بهتر است از رنگ هایی با تناژ نارنجی دوری کنید!

 • رنگ قهوه ای که نزدیک به پوست شما است ، می تواند ظاهری نا مطلوب داشته باشد.

۵-رنگ پوست گرم متمایل به برنزه:

خرید رنگ مو

 • طیف های قرمز و انگوری جلوه ی بی نظیری به شما می بخشد. همچنین این رنگ ها، طلایی چشم های شما را نمایان تر می کنند.

 • بلوند طلایی و بلوند کاراملی نیز انتخاب های خوبی هستند.

 • تبریک! رنگ پوست شما جزو معدود پوست هایی است که طیف نارنجی به آن می آید!

 • رنگ قهوه ای با هایلایت نیز ایده ی خوبی برای شما است!

Bombاز این رنگ ها دوری کنید!

 • بلوند پلاتینی! تضاد نا مطلوبی با پوستتان به وجود می آورد.

 • پایه های آبی و بنفش شما را رنگ پریده نشان می دهد.

Smileفکر کنم حالا دیگه خیلی راحت می تونین رنگ موی مورد علاقه تون رو متناسب با رنگ چشم و پوستتون انتخاب کنین.

راستی یه راه حل خوب براتون دارم Smile من خودم وقتی می رم خرید موقع انتخاب رنگ مو خیلی گیج و دو دل می شم…طوریکه هم خودمو کلافه می کنم، هم فروشنده ی بی گناهو Grin  اما از وقتی تونستم به صورت اینترنتی هم رنگای مختلف رو با هم مقایسه کنم و هم با خیال راحت خرید کنم، از رنگ موی انتخابی ام خیلی راضی تر بودم Wink به شما هم پیشنهاد می کنم با همین روش رنگ موی دلخواهتون رو انتخاب کنین! Smile

اینجوری حتی اگه انتخابتون چند ساعت هم طول بکشه، کسی ناراحت نمیشه Wink  در ضمن درسته که من اینترنتی خرید می کنم و جنس مورد نظرم رو از نزدیک نمی بینم اما انقدر به کیفیت و اصالت کالای مورد نظرم مطمئنم که با اطمینان خاطر خریدم رو انجام میدم…به نظرم رنگ مو های تری دی لوکس کیفیت و درخشندگی دلخواه من رو داشتن…به همین خاطر انتخابشون کردم Smile

 

Starکدوم رنگ مو بیشتر به پوستتون میاد؟—> کلیک کنیدStar

 

این مقاله توسط مجله ی فروشگاه اینترنتی تخفیف برتر تهیه شده که این فروشگاه اینترنتی محصولات مورد نیاز شما رو از لوازم آرایش گرفته تا انواع لوازم منزل، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمتی که تا به حال دیدین براتون فراهم می کنه. در ضمن تمامی محصولات ما دارای تضمین اصالت بوده و شما می تونین در طول خریدتون از مشاوران ما هم کمک بگیرین Smile

 

 

 

رنگ موی مناسب برای چشم عسلی

رنگ موهای مناسب برای چشم عسلی+40 عکس متنوع

رنگ موی مناسب برای چشم عسلی

رنگ موهای مناسب برای چشم عسلی+40 عکس متنوع
رنگ موهای مناسب برای چشم عسلی+40 عکس متنوع

یکی از مواردی که در انتخاب رنگ مو مورد توجه قرار می گیرد رنگ چشم می باشد.در این مطلب کاتالوگ رنگ مو و هایلایت های جدید که مناسب چشم های عسلی رنگ می باشد را گرد اوری نمودیم.

همانطور که در عکس ها مشاهده می نمایید گروه رنگ های گرم مانند شکلاتی،بژ ،فندقی،طلایی،عسلی،هایلایت طلایی روی زمینه قهوه ای تیره و….برای رنگ چشم عسلی هماهنگی دارد و مناسب می باشد

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

رنگ مو برای چشم عسلی

منبع:

مد بیست

 

 

رنگ موی مناسب برای چشم عسلی

شامپو رنگ موی تونیکا

شامپو رنگ موی تونیکا

6.5
 • 6.5
 • شامپو رنگ موی تونیکا

Availability: SKU: N/A
شامپو رنگ موی تونیکا محصولی جدید که توجه بسیاری از خانمها و حتی آرایشگران را به خود جلب کرده است. این شامپو برای کسانی که دوست دارند به رنگ موهای خود تنوع بدهند انتخاب بسیار خوبی است. استفاده از آن بسیار آسان بوده و به کمک شامپو تونیکا، میتوانید آرایشگر موهای خود در خانه باشید. این شامپو […]

۱۷۰,۰۰۰ریال

Quantity:

Brand:http://www.liliyome.com/product-category/brand/

توضیحات محصول

شامپو رنگ موی تونیکا محصولی جدید که توجه بسیاری از خانمها و حتی آرایشگران را به خود جلب کرده است. این شامپو برای کسانی که دوست دارند به رنگ موهای خود تنوع بدهند انتخاب بسیار خوبی است. استفاده از آن بسیار آسان بوده و به کمک شامپو تونیکا، میتوانید آرایشگر موهای خود در خانه باشید. این شامپو برای تغییر رنگ مو تا یک یا دو درجه روشنتر و یا تیره تر قابل استفاده می باشد. بنابراین در انتخاب رنگ شامپو دقت شود، بعنوان مثال برای موهای بلوند رنگهای روشنتر مناسب است.هر چقدر شامپو غلیظتر روی مو گذاشته شود و در زمان طولانی تر، رنگ تیره تری به مو خواهد داد.

شامپو رنگ موی تونیکا Tonika

Tonika Color Hair shampoo

موها را شفاف و براقشامپو رنگ موی تونیکا نشان می دهد.
مناسب برای خلاص شدن از زردی موها
۱۵۰ میلی لیتر

شامپو تونیکا

نحوه مصرف:

قبل از استفاده حتما از دستکش استفاده شود.
مرز رویش موها با روغن یا وازلین چرب شود.
برای اولین بار استفاده، بهتر از است روی سطح بسیار کوچکی از پوست تست شود.
در صورت وجود آلرژی از مصرف آن خودداری شود.
قابل مصرف روی موهای مرطوب و تمیز می باشد.
شامپو از فرق سر به سمت پائین موها زده شود.
استفاده از یک برس یا شانه دندانه درشت برای پخش یکنواخت رنگ روی مو
مدت زمان استاندارد نیم ساعت توصیه می شود. برای رنگ روشنتر در زمان کمتری شسته شود.
هر چقدر مواد غلیظ تر و مدت آن روی مو بیشتر باشد رنگ تیره تر می شود.
برای رسیدن به رنگ تیره تر بهتر از ۱۵ دقیقه دیرتر موها شسته شوند.
پس از اتمام زمان لازم با آب گرم و بدون شامپو و یا نرم کننده موها شسته شود.
آنقدر با آب شستشو داده شود تا آب خارج شده از موها کاملا شفاف گردد.
پس از شستشوی کامل اثر از رنگ روی حوله نخواهد ماند.

لیست رنگها:

Tint balzamTonika color – 1.0 “Black

Tint Balm Tonic color – 1.03 Espresso

Tint Balm Tonic color – 3.0 Light Brown

Tint Balm Tonic color – 3.01 Dark chocolate

Tint Balm Tonic color – 3.1 “wild plum

Tint Balm Tonic color – 3.2 “Eggplant

tint balm Tonic color – 3.56 Ripe cherry

tint balm Tonic color – 4.0 Chocolate

tint balm Tonic color – 4.25 Iris

tint balm Tonic color – 4.6 Bordeaux

tint balm Tonic color – 5.0 Brown

tint balm Tonic color – 5.35″ Red amber

tint balm Tonic color – 5.4 Cuban rumba (Chestnut

tint balm Tonic color – 5.43 Mocha

tint balm Tonic color – 5.54 Mahogany

tint balm Tonic color – 6.0 Dark Blonde

tint balm Tonic color – 6.5 Cinnamon

tint balm Tonic color – 6.54 Mahogany

tint balm Tonic color – 6.65 Indian summer

tint balzamTonika color – 7.1 Graphite

tint balm Tonic color – 7.3 Milk chocolate

tint balm Tonic color – 7.35 Golden nut

tint balm Tonic color – 8.10 “Pearl ash

tint balm Tonic color – 8.53 Smoky pink

tint balm Tonic color – 9.01 “Amethyst

tint balm Tonic color – 9.02 “Mother of pearl

tint balm Tonic color – 9.03 “Fawn

tint balm Tonic color – 9.05 “Pink pearl

tint balm Tonic color – 9.1 “platinum blonde

tint balm Tonic color – 9.10 “Smoky topaz

tint balm Tonic color – 9.21 Ash blonde

شامپو رنگ موی تونیکا

رنگ مو پرستیژ – 6/55 – آلبالویی

رنگ.موی.۶/۵۵

رنگ مو پرستیژ – 6/55 – آلبالویی

رنگ مو پرستیژ - 6/55 - آلبالویی
تصاویر

رنگ مو پرستیژ - 6/55 - آلبالویی

نام برند:Prestige
مدل محصول: تیوبی 120 میلی لیتر
رنگ موی 120 میلی لیتر پرستیژ, این محصول محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش عمیقا به داخل مو نفوذ کرده و رنگی با دوام ایجاد می کند. حاوی ویتامین E و C بوده که باعث نرمی موی سر می شود، این رنگ مو پوشش دهی مناسبی را برای موهایتان رقم  خواهد زد.
رنگ.موی.۶/۵۵