مدل های جذاب و فرمول ترکیب رنگ موی کاپوچینویی تیره و روشن بدون دکلره

رنگ‌موی کاپوچینویی

رنگ موی کاپوچینو

کوکا :رنگ موی کاپوچینو از جمله رنگ هایی است که برای خانم ها با هر سن و هر چهره ای مناسب است. در این پست انواع فرمول ترکیب رنگ موی کاپوچینویی تیره و روشن بدون دکلره را ارائه کرده ایم.

رنگ موی کاپوچینو تیره

رنگ مو کاپوچینویی تیره , عکس و مدل
رنگ مو کاپوچینویی تیره

بلوند دودی روشن شماره هشت به همراه بلوند طلایی روشن شماره 8.3 و بلوند بژ روشن شماره 8.8 را با هم مخلوط کنید و به اندازه کل رنگ درست شده اکسیدان شماره دو نیز اضافه کرده، واریاسیون بنفش را با مخلوط ترکیب کنید و روی پایه مو دکلره 10 به مدت 30 تا 45 دقیقه بگذارید.

رنگ مو کاپوچینویی روشن

عکس رنگ مو کاپوچینویی روشن
رنگ مو کاپوچینویی روشن

برای رسیدن به رنگ موی کاپوچینویی روشن می بایست نصف تیوپ رنگ موی شماره 8.9 را با یک چهارم تیوپ رنگ موی شماره 5.9 و 10 سانت از رنگ موی شماره 7.8 و یک چهارم تیوپ رنگ موی شماره 7.3 را مخلوط کرده و به آن اکسیدان شش درصد اضافه کنید. پس از آنکه موهایتان را با پودر دکلره به پایه 8 رساندید رنگ ترکیبی فوق را تهیه کرده و به مدت سی تا چهل دقیقه روی موها بگذارید و سپس با نرم کننده بشویید.

مدل رنگ مو قهوه ای کاپوچینویی
رنگ مو قهوه ای کاپوچینویی
عکس و مدل رنگ مو کاپوچینو متوسط
رنگ مو کاپوچینو متوسط
مدل رنگ مو کاپوچینو کاراملی
رنگ مو کاپوچینو کاراملی
رنگ مو کاپوچینو بدون دکلره , عکس و مدل

 

 

 

 

 

رنگ‌موی کاپوچینویی

زیباترین نمونه های تصویری از رنگ موهای هاف لایت – خدمات رنگ مو تخصصی آرامیس مد

فقط عکس موهای لایت شده

 

خانه دسته‌بندی نشده زیباترین نمونه های تصویری از رنگ موهای هاف لایت – خدمات رنگ مو تخصصی آرامیس مد

هاف لایت – خدمات رنگ مو تخصصی آرامیس مد در این پست به شما دوستان زیباترین نمونه های تصویری از رنگ موهای هاف لایت را ارائه می دهد. پس اگر به دنبال یک سبک فانتزی از بین روش های هایلایت کردن برای موهایتان هستید، عکس های گردآوری شده در این مطلب را تا انتها با آرایشگاه آرامیس مد مجرب ترین سالن رنگ و مش مو در محله های اشرفی اصفهانی و صادقیه را دنبال کنید.

هرآنچه که درخصوص مدل رنگ هاف لایت باید بدانید:

یکی از زیباترین روش های آرایش مو با استفاده از رنگ، هایلایت کردن موها می باشد. هایلایت کردن دارای یک زمینه گسترده از سبک و مدل های مختلف می باشد، یکی از این سبک های رنگ کردن مو به روش هاف لایت است. در این سبک موها از طول و یا عرض سر به دو قسمت مساوی تقسیم و هر قسمت را به یک رنگ و لایت خاص آغشته می کنند. در ادامه این مطلب سالن زیبایی آرامیس مد نمونه های زیبایی از این مدل هایلایت کردن را به شما دوستان ارائه می دهد.

عکس هایی زیبا و جذاب از نمونه موهای هاف لایت شده:

تخصصی ترین مرکز لایت مو شهرک غرب تخصصی ترین مرکز لایت مو شهرک غرب

ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای لایت کردن مو ترکیب رنگ مو بدون دکلره برای لایت کردن مو

هایلایت های زیبا مناسب موهای مجعد هایلایت های زیبا مناسب موهای مجعد

آموزش هایلایت مو با کلاه برای سبک هافآموزش هایلایت مو با کلاه برای سبک هاف

مناسب ترین قیمت برای هاف لایت کردن موها مناسب ترین قیمت برای هاف لایت کردن موها

جدیدترین مدل های هاف لایت مشکیجدیدترین مدل های هاف لایت مشکی

زیباترین نمونه های تصویری از رنگ موهای هاف لایت زیباترین نمونه های تصویری از رنگ موهای هاف لایت

هرآنچه که درخصوص مدل رنگ هاف لایت باید بدانید هرآنچه که درخصوص مدل رنگ هاف لایت باید بدانید

حتما ببینید:   چگونه موی سفید را سیاه کنیم؟

عکس هایی زیبا و جذاب از نمونه موهای هاف لایت شده عکس هایی زیبا و جذاب از نمونه موهای هاف لایت شده

مناسب ترین رنگ موهای دخترانه مناسب ترین رنگ موهای دخترانه

مدل مو هاف صورتی و لایت بنفشمدل مو هاف صورتی و لایت بنفش

زیباترین نمونه های لایت مناسب موهای کوتاه زیباترین نمونه های لایت مناسب موهای کوتاه

بروزترین مدل های رنگ و لایت مو دخترانه بروزترین مدل های رنگ و لایت مو دخترانه

هزینه طراحی و لایت مو سبک هاف دخترانههزینه طراحی و لایت مو سبک هاف دخترانه

آرایشگاه تخصصی رنگ و مش مو تهران آرایشگاه تخصصی رنگ و مش مو تهران

جدیدترین مدل رنگ مو و لایت سال جدیدترین مدل رنگ مو و لایت سال

زیباترین نمونه های لایت مناسب موهای بلند زیباترین نمونه های لایت مناسب موهای بلند

زیباترین نمونه های لایت مناسب موهای دخترانه زیباترین نمونه های لایت مناسب موهای دخترانه

مدل هایلایت موهای هاف سال 2018 مدل هایلایت موهای هاف سال ۲۰۱۸

رنگ موی نسکافه ای عسلی برای لایت سبک هافرنگ موی نسکافه ای عسلی برای لایت سبک هاف

 

 

فقط عکس موهای لایت شده

فرمول ترکیب رنگ موی شکلاتی روشن و تصاویری از این رنگ موی زیبا

ترکیب رنگ مو شکلاتی

در این بخش از آرایش مو مجله آرگا فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی روشن به همراه مدل های رنگ مو شکلاتی روشن را مشاهده کردید که امیدواریم این رنگ مو با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشد.

رنگ موی شکلاتی روشن از انواع رنگ موهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم ها است و شما می توانید با کمک این رنگ موی زیبا تغییرات مثبتی را در رنگ موها و چهره خود ایجاد کنید و در مهمانی ها و مجالس جذاب تر از همیشه به نظر برسد.

رنگ مو شکلاتی روشن و رنگ موی قهوه ای روشن و رنگ موی کاراملی روشن از انواع رنگ موی روشن و جذاب هستند و اگر شما تمایل دارید از رنگ مویی متفاوت برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید این رنگ موها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

رنگ موی زیبا و شیک شکلاتی

فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی روشن

برای رنگ کردن موها با کمک این رنگ موی جذاب ابتدا باید موهایتان را به پایه ۸ دکلره برسانید سپس اقدام به رنگ کردن موهای کنید.

 • ۳۰ میل رنگ موی دودی شماره ۸
 • ۳۰ میل رنگ موی بژ روشن
 • ۲۰ میل رنگ موی طبیعی شماره ۸
 • ۲۰ میل رنگ موی شکلاتی متوسط
 • ۱ سانت واریاسیون نقره ای
 • اکسیدان یک در صد

رنگ موی روشن

مدل رنگ مو شکلاتی روشن

رنگ موی شکلاتی از انواع رنگ موهای اصیل است و این مدل رنگ مو هیچوقت از مد نمی افتد و در بین خانم ها از محبوبیت زیادی برخوردار است. در انتخاب رنگ مو بهتر است به فرم صورت و رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه داشته باشید تا بتوانید از بین رنگ موهای متنوع رنگی مناسب را انتخاب کنید. رنگ مو شکلاتی از انواع رنگ موهای گرم است و برای خانم ها با رنگ پوست روشن و سفید می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد بنابراین بهتر است خانم هایی که رنگ پوست آن ها روشن است برای رنگ کردن موهای خود از انواع طیف های رنگ موی شکلاتی نظیر رنگ مو شکلاتی روشن و رنگ موی شکلاتی فندقی و …. استفاده کنند تا تغییرات مثبتی در رنگ موهای آن ها ایجاد شود.
توجه داشته باشید که اگر رنگ مو با رنگ پوست شما مطابقت و همخوانی داشته باشد زیبایی و جذابیت ظاهری تان چند برابر می شود همچنین رنگ موهایتان متفاوت و منحصر به فردتر به نظر می رسد.

رنگ موی شکلاتی روشن
در ادامه تصاویری از انواع مدل رنگ موی شکلاتی روشن را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها برای رنگ کردن موهای خود رنگ موی مناسبی را انتخاب کنید.

رنگ موی شکلاتی روشن رنگ مو شکلاتی زنانه رنگ موی روشن شکلاتی رنگ موی زنانه شکلاتی فرمول ترکیبی رنگ مو شکلاتی رنگ موی زنانه شکلاتی رنگ موی جدید شکلاتی رنگ موی شیک شکلاتی روشنرنگ مو شکلاتی روشن

در این مطلب با فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی روشن و مدل های این رنگ مو آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با کمک این فرمول ترکیبی موهایتان را به زیبایی رنگ بزنید به نتیجه دلخواه خود برسید.

منبع : آرگا

 

 

 

ترکیب رنگ مو شکلاتی

رنگ موی قهوه ای زیتونی و فرمول ترکیبی آن

ترکیب رنگ مو قهوه ای زیتونی روشن

رنگ موی قهوه ای زیتونی از انواع رنگ موهای پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها در هر رده سنی است و شما می توانید در صورت تمایل از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ موی قهوه ای در انواع طیف های مختلف رنگ مو موجود است و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و رنگ چشم و رنگ موهای طبیعی خود از بین این رنگ موهای متنوع رنگی مناسب را انتخاب کنید. در ادامه فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای زیتونی به همراه تصاویری از این رنگ مو را مشاهده خواهید کرد. 

رنگ موی قهوه ای طلایی، رنگ مو قهوه ای زیتونی و رنگ موی زیتونی طلایی از انواع مدل رنگ موهای پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها هستند و این رنگ موها برای خانم ها در هر رده سنی مناسب می باشند و تغییرات زیادی را در چهره آن ها ایجاد می کنند.

رنگ موی زیبا و شیک قهوه ای زیتونی

فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای زیتونی به همراه تصاویر

رنگ موی قهوه ای از انواع رنگ موهای تیره است و این رنگ مو برای افراد با چهره روشن و سفید می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. در رنگ مو قهوه ای زیتونی از واریاسیون استفاده می شود و این رنگ مو به دلیل وجود واریاسیون زیبایی و جذابیت خاصی دارد.

رنگ موی قهوه ای

فرمول رنگ مو قهوه ای زیتونی

 • ۳۰ میل رنگ موی زیتونی شماره ۵
 • ۷۰ میل رنگ موی زیتونی شماره ۶
 • ۳۰ میل رنگ موی دودی شماره ۶
 • اکسیدان شماره ۲
 • ۱۰ سانت واریاسیون سبز

برای رنگساژ کردن موها می توانید رنگ مورد دلخواهتان را با مقداری آب و اکسیدان ترکیب کنید و برای تثبیت رنگ مو روی موهای خود می توانید به اندازه ۳ سانتی متر رنگ مشکی را به آن بیفزایید و سپس رنگ مو را به صورت شامپو روی موهایتان بزنید.

رنگ موی قهوه ای زیتونی

تصاویر رنگ موهای قهوه ای زیتونی زنانه و دخترانه

رنگ مو اگر بدرستی انتخاب شود تغییرات زیادی را در چهره و رنگ موهای شما ایجاد می کند از این رو بهتر است خانم ها در انتخاب مدل رنگ موی خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند. رنگ موی قهوه ای زیتونی زیبایی و جذابیت خاصی را به موهای شما می بخشد و باعث می شود تا موهای شما حالت و رنگ مناسبی را به خود بگیرند. توجه داشته باشید که این رنگ مو برای افراد با پوست سفید و روشن مناسب است و بهتر است قبل از زدن این رنگ روی موهایتان از مطابقت آن با رنگ پوست خود مطمئن شوید تا تغییرات مثبتی در چهره شما ایجاد شود.

عکس رنگ مو قهوه ای رنگ موی دخترانه قهوه ای زیتونی رنگ موی قهوه ای زیتونی روشن رنگ موی زیبا و جذاب قهوه ای زیتونی رنگ موی زیتونی قهوه ای رنگ موی قهوه ای شیک رنگ موی قهوه ای تیره رنگ مو قهوه ای تیره زیبا و جدید رنگ موی تیره قهوه ای زیتونی رنگ موی قهوه ای تیره رنگ موی قهوه ای زیتونی رنگ موی قهوه ای زیتونی روشن رنگ موی تیره رنگ مو قهوه ای شیک و متفاوت رنگ مو قهوه ای

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای زیتونی به همراه تصاویری از این رنگ مو را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موی خاص و متفاوت مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.

منبع : آرگا

ترکیب رنگ مو قهوه ای زیتونی روشن

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین رنگ ومش موی سر

 

 

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال

جدیدترین مدل های رنگ و مش و هایلایت و مدل مو در بهار و تابستان امسال سی و چهار مدل موی زیبا و جدید مدل رنگ و مو در بهار و تابستان امسال عکس رنگ و مش و هایلایت های جدید زنانه

منبع:

مد بیست

جدیدترین رنگ ومش موی سر

رنگ موی قهوه ای روشن و فرمول ترکیبی آن

رنگ موی قهوه ای

در این مطلب فرمول گیاهی رنگ موی قهوه ای روشن به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و جذاب را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

رنگ موی قهوه ای از انواع رنگ موهای پرطرفدار زنانه و دخترانه است و شما می توانید برای رنگ کردن موها و ایجاد تغییرات مثبت در موهایتان از این رنگ مو استفاده نمایید. رنگ مو قهوه ای در انواع رنگ های تیره و روشن موجود است و می توان رنگ موی قهوه ای روشن و تیره را از زیباترین رنگ موها محسوب کرد. 

رنگ موی قهوه ای زیتونی و رنگ مو قهوه ای روشن و رنگ موی قهوه ای طلایی از انواع رنگ موهایی هستند که اغلب خانم ها برای رنگ کردن موها خود از این مدل ها استفاده می کنند.

رنگ موی دخترانه قهوه ای روشن

فرمول گیاهی رنگ موی قهوه ای روشن

رنگ موها به دو دسته رنگ موی گیاهی و رنگ موی شیمیایی تقسیم بندی می شوند و اگر شما تمایل دارید به موهایتان آسیب کمتری وارد شود بهتر است با کمک رنگ موهای گیاهی موهایتان را رنگ بزنید. رنگ موی گیاهی قهوه ای روشن جذابیت خاصی دارد و شما می توانید با کمک حنا و بابونه شیرازی و روناس و آب جوش و کاکائو این رنگ مو را در منزل تهیه کنید و با کمک آن موهایتان را رنگ بزنید.

رنگ موی زیبا و جذاب قهوه ای روشن

مواد لازم

 • کاکائو : سه قاشق غذاخوری
 • حنا : یک قاشق غذاخوری
 • بابونه شیرازی : دو قاشق غذاخوری
 • روناس : یک قاشق چایخوری
 • آب جوش : یک لیوان

طرز تهیه رنگ مو گیاهی قهوه ای روشن

ابتدا کاکائو و حنا و روناس و بابونه شیرازی را با یکدیگر مخلوط نمایید سپس این مواد را آسیاب کنید. به مخلوط آسیاب شده یک لیوان آب جوش اضافه کنید و مواد را هم بزنید و به مدت یک تا دو ساعت مخلوط رنگ موی گیاهی را در مکانی مناسب قرار دهید و بعد از مدت زمان ذکر شده مخلوط رنگ مو گیاهی را روی موهای خود قرار دهید و بعد از گذشت ۶۰ دقیقه موهایتان را با کمک آب ولرم بشویید. این رنگ مو پوشش بهتری برای موهای سفید دارد.

رنگ موی قهوه ای دخترانه

مدل های رنگ مو قهوه ای روشن

رنگ موی قهوه ای از انواع رنگ موهایی است که برای خانم ها و دختران جوان می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد و اگر شما تمایل دارید موهایتان رنگ خاص و بی نظیری داشته باشد بهتر است از این رنگ موی جذاب برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.
در ادامه مدل هایی از رنگ موی قهوه ای روشن را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این رنگ موها نهایت لذت را ببرید.

رنگ مو قهوه ای رنگ موی دخترانه و جذاب قهوه ای روشن مدل رنگ مو قهوه ای رنگ موی زیبا و جذاب قهوه ای روشن مدل رنگ موی قهوه ای روشن رنگ موی زیبا و جدید قهوه ای روشن رنگ موی زنانه قهوه ای روشن رنگ موی شیک قهوه ای روشن رنگ مو زنانه قهوه ای روشن رنگ موی قهوه ای روشن

در این مطلب با انواع مدل ها و فرمول گیاهی رنگ موی قهوه ای روشن آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل های زیبا و شیک نهایت لذت را ببرید و بتوانید با کمک این فرمول گیاهی موهایتان را به رنگ قهوه ای روشن در آورید.

منبع : آرگا

رنگ موی قهوه ای

عکس های مدل مش مو برای انواع رنگ موها

مش مو

مش کردن مو روشی از رنگ کردن مو است که قسمت هایی از موی سر را با این روش رنگ می زنند. در ادامه این مطلب جدیدترین مدل مش مو را برای انواع رنگ مو ها در اختیار شما خانم های عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مش کردن مو ها را می توانید بر روی هر رنگ مویی انجام دهید. برای مش کردن مو ها قسمت های دلخواهی را که می خواهید مش بزنید را جدا کنید سپس با دکلره کردن مو ها و گذاشتن یک رنگ موی روشن مثل رنگ موی بلوند و پلاتینی مو های خود را به زیبایی مش بزنید. بیش از ۲۰ مدل مش مو را در تصاویر این بخش ملاحظه خواهید کرد.

به رنگ کردن دسته هایی از موی دکلره شده در مش اصطلاحا رنساژ (رنگساژ) گفته می شود. در هنگام مش کردن کردن مو های خود باید نکاتی را رعایت کنید که در ادامه این مطلب این نکات را به همراه مدل های جدید مش مو در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

مدل های متنوع و جدید مش مو

مدل مش مو جدید

مش کردن مو ها را می توانید با سه روش فویل و دستی و کلاهی انجام دهید که در روش کلاهی یک کلاه پلاستیکی را با سوراخ های فراوان بر روی مو ها قرار می دهند و با کمک میل قلاب بافی دسته هایی از مو را از درون سوراخ های کلاه بیرون می آورند و مو های بیرون آمده از کلاه را ابتدا دکلره می کنند و سپس عمل رنگساژ را بر روی مو ها انجام می دهند.

مدل مش مو متوسط مدل رنگ مو و مش مو مدل موی مش شده

در مدل مش کلاهی باید مو ها را شانه بزنید و صاف کنید و هیچ گره ای نباید در بین مو های شما وجود داشته باشد. حتما قبل از زدن مش موهایتان را اگر خیس است خشک کنید. موهایتان باید به صورت کامل و با ریشه از کلاه به بیرون آورده شود تا مش موی یکدستی را داشته باشید.

مدل مش مو مدل مش مو

در ادامه این بخش انواع مدل مش مو را ملاحظه خواهید کرد که این مدل ها جدیدترین مدل های مش هستند شما می توانبد با ایده گرفتن از این مدل ها برترین مدل هایلایت مو را برای خود انتخاب نمایید.

مدل هایلایت مو برای انواع رنگ مو ها مدل هایلایت مو برای مو ها با رنگ زمینه تیره    مدل مش مو بلند مدل مش 2016 انواع مدل مش برای رنگ مو های مختلف مدل مش مدل مش مو زنانه انواع مدل های متنوع هایلایت مو   مدل هایلایت زیبا و جدید

مدل های مش مو کوتاه و بلند

در هنگام مش کردن مو ها بعد از این که موهایتان را به صورت یکدست دکلره کردید روی موهایتان را با کمک یک کلاه نایلونی به خوبی پوشش دهید و یک حوله بر روی کلاه قرار دهید تا موهایتان بر اثر گرم شدن به پایه مناسب برسند بعد از رسیدن موهایتان به پایه مناسب آن ها را بشویید و بعد از خشک کردن مو رنگساژ مورد نظر را بر روی موهای دکلره شده خود بزنید و بعد از ۱۵ دقیقه مکث دوباره موهایتان را بشویید و سپس کلاه مش را از سر خود بیرون آورید.

مدل مش مو کوتاه مدل مش مو زیبا

مش کردن مو ها را می توانید بر روی رنگ موی شرابی و رنگ موی زیتونی و هر نوع رنگ موی مد سال انجام دهید.

مدل هایلایت مو 2016

مدل هایلایت

مدل مش مو برای انواع رنگ مو های مختلف را در این بخش در اختیار شما دوستان عزیز و گرامی قرار دادیم که امیدواریم از دیدن این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل هایلایت مو کوتاه مدل مش زیبا و جدید Hair mesh model (16)Hair mesh model (17)مدل های هایلایت بر روی موی بلند انواع مدل مش مو زیبا

برای محافظت از مو های مش شده بهتر است که از سرم کریستال و یا ماسک مو طبیعی استفاده نمایید. در این بخش از آرایش مو مجله آرگا انواع متنوع مدل مش مو را ملاحظه کردید که امیدواریم این مدل ها شما را در انتخاب مدل مش مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند.

منبع : آرگا

مش مو

بلوند شکلاتی متوسط

رنگ موw6 شکلاتی

کد محصول: W6
موهای شما را به رنگ بلوند شکلاتی متوسط درآورده و در زیر نور آفتاب دارای درخشش میباشد. فاقد اثر قرمزی در زیر نور آفتاب بوده و بر اثر شستشو بور نمیگردد. این رنگ بیشتر توسط خانمها استفاده میگردد.

 

این رنگ در حال حاضر تولید نشده و فقط جهت اطلاع شما در اینجا درج گردیده است.

 

ویژه رنگ کردن موهای سفید و خاکستری

جعبه شامپو رنگ موی واریان بلوند شکلاتی متوسط W6 شامل موارد زیر است:

– تیوب رنگ مو

– اکسیدان واریان

– دستکش پلاستیکی

– پیمانه پلاستیکی

– راهنمای مصرف

شامپو رنگ موی واریان با فرمول منحصر بفرد در ظرف 15 دقیقه موهای سفید شما را پوشانده و تا 20 بار شامپو زدن و شستشوی مو پایدار میماند و به موهای شما لطافت و ظاهر طبیعی می بخشد.

– حاوی ویتامین C

– حاوی آمونیاک کم

– ماندگاری طولانی

– روش مصرف سریع و آسان

فرمول منحصر بفرد رنگ موی واریان موهای شما را رنگ و در عین حال نرم و خوش حالت میکند.

اگر در انتخاب رنگ مناسب برای موهای خود تردید دارید ، از رنگی شروع نمایید که نزدیکتر به رنگ طبیعی موهای شماست.

اگر در انتخاب رنگ تیره یا روشن تردید دارید ، همیشه از رنگ روشنتر شروع نمایید. به خاطر داشته باشید که همیشه برای تیره کردن رنگ روشنتر فرصت دارید ، ولی برای روشن کردن رنگ تیره تر باید از فرایند رنگ زدایی با مواد شیمیایی قوی استفاده نمایید که آسیب شدید به موهای شما وارد میکند.

حجم تیوب رنگ مو : 60 میلی لیتر

حجم اکسیدان واریان داخل بسته بندی : 25 میلی لیتر

شماره پروانه ساخت از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی :49/10155

 

ساخت ایران

رنگ موw6 شکلاتی

رنگ مو ترکیبی زیتونی بدون دکلره پرستیژ

رنگ مو زیتونی

blank blank

رنگ مو ترکیبی زیتونی بدون دکلره پرستیژ

Hair Color Package

معرفی رنگ مو ترکیبی زیتونی بدون دکلره:

استفاده از دکلره آسیب زیادی به مو ها وارد می سازد. ازاین رو بیشتر بانوان تمایل دارند تا با استفاده از روشن کننده های دیگر رنگ مو خود را عوض کنند. با استفاده از محصولات این پکیج در 2 مرحله متفاوت بدون نیاز به دکلره ترکیب رنگی زیتونی بر روی مو ایجاد می گردد.

 محتویات پکیج:

پکیج شامل 3عدد رنگ مو و 2 عدد اکسیدان است که به راحتی ترکیب عسلی را به شما می دهد:

رنگ مو سری واریاسیون 000 پرستیژ

رنگ مو سری زیتونی 6.3 پرستیژ

رنگ مو سری دودی 6.2 پرستیژ

اکسیدان 9 درصد پرستیژ

اکسیدان 12 درصد پرستیژ

نکات قابل توجه:

-مو های طبیعی به مو هایی گفته می شود که تا به حال رنگ نشده اند.

– چنانچه موهای شما روشن تر از رنگ مو های طبیعی (مشکی – قهوه ای تیره) است رنگ نهایی مو ها نیز روشن تر از تصویر خواهد شد.

-این فرمول برای موهای پایه3و1،2،طراحی شده این پایه مو اصولا دارای رنگ دانه های قرمز می باشد.

رنگ‌ مو افراد در 10 پایه قرار می گیرند که در واقع همان روشنی و تیرگی رنگ است که به طور ارثی و با تاثیرات رنگ ها و یا روشن کننده هایی است که بر روی مو استفاده می شود

1- مشکی، تیره‌ترین رنگ  2- قهوه‌ای تیره  3- قهوه‌ای متوسط  4- قهوه‌ای روشن  5- قهوه‌ای خیلی روشن  6- بلوند تیره  7- بلوند متوسط  8- بلوند روشن  9- بلوند خیلی روشن  10- بلوند خیلی خیلی روشن)

–  میزان رنگ قید شده در بالا برای مو های تا شانه طراحی شده است. اگر حجم موهایتان بیشتر یا کمتر است میزان رنگ ها را با توجه به نسبت داده شده تغییر دهید

-اگر مو های شما دارای رنگدانه قرمز می باشد از واریاسیون سبز به میزان 1 بند انگشت در ترکیب خود  استفاده نمایید.

نحوه استفاده

پیشنهاد فروشگاه اینترنتی خانومی:

نحوه ترکیب :

مرحله اول:

1.ابتدا واریاسیون 000 را با اکسیدان 12 درصد ترکیب نموده از پشت سر شروع کرده و تنها ساقه ی مو (3-4 سانت از کف سر فاصله دارد) را رنگ نمایید. پس از گذشت 20 دقیقه ریشه مو ها را نیز به رنگ آغشته  نمایید پس از 20 دقیقه هنگامی که ریشه و ساقه یکدست شدند مو ها را با شامپو شست و شو کرده و کاملا خشک نمایید.

مرحله دوم:

رنگ مو سری زیتونی  6.3 یک سوم

رنگ دودی 6.2 یک چهارم

2.رنگ زیتونی 6.3را به میزان یک سوم ، رنگ دودی 6.2به میزان یک چهارم را به به طور کامل با یکدیگر ترکیب نموده و سپس اکسیدان 9 درصد را به آن اضافه کرده و کاملا آن را مخلوط نمایید تا مواد به حالت ماست سفت درآیند. رنگ را مانند مرحله قبل ابتدا به ساقه و سپس به ریشه مو بزنید. پس از 45 دقیقه مو ها را با آب شست و شو نموده و در انتها از نرم کننده استفاده نمایید.

معرفی برند

برند پرستیژ یکی از برندهای جدید ایرانی است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا موفق به تولید و توزیع محصولات مراقبت از مو کاملا حرفه ای برای مصارف خانگی و یا سالن های آرایشی گردیده است. محصولات این برند امروزه در بسیاری از سالن های آرایشی سطح بالای ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

رنگ مو زیتونی