ترکیب رنگ موی قهوه ای روشن در خانه

رنگ موقهوه ای روشن

 

رکنا:تهیه رنگ در برخی مواقع سخت است با این روش می توانید در خانه رنگ موهای تان را تغییر دهید.

ترکیب رنگ موی قهوه ای روشن در خانه

طرز ترکیب رنگ موی قهوه ای روشن

سه قاشق غذاخوری قهوه، دو قاشق غذاخوری پودر پوست گردو، دو قاشق غذاخوری حنا و یک قاشق غذاخوری وسمه را مخلوط کنید و به مو بمالید. بعد از دو ساعت آبکشی کنید.

اگر رنگ چشم های شما قهوه ای است، باید از سایه رنگ های قهوه ای تیره یا خرمایی استفاده کنید. اگر چشم های شما فندقی، آبی یا سبز است، از قهوه ای روشن تا متوسط استفاده کنید. سورات می گوید که شما باید برای پوشاندن هر رنگ خاکستری، از قهوه ای شنی استفاده کنید. اگر چشم های شما آبی یا سبز هستند، این احتمال وجود دارد که در حال حاضر رنگ موهای طبیعی روشن داشته باشید، در اینصورت می توانید از خرمایی روشن یا بلوند استفاده کنید.

 

 

 

رنگ موقهوه ای روشن

رنگ مو قهوه ای بدون نیاز به دکلره، با یک ترکیب رنگ عالی

رنگ مو قهوه ای بدون نیاز به دکلره، با یک ترکیب رنگ عالی

 

ریشه موهای من مشکی و ساقه آن قهوه ای مایل به قرمز است. می خوام با یک ترکیب رنگی بدون نیاز به دکلره موهایم را قهوه ای خوش زنگ کنم. کدام ترکیب رنگی بهتر است؟

سوال کاربر :

با سلام ریشه موهای من مشکیه و ساقه آن قهوه ای متمایل به قرمز .برای یکدست کردن رنگ آن به یک رنگ قهوه ای روشن خوشرنگ بدون نیاز به دکلره که البته قرمزی یا زردی هم نداشته باشد چه باید بکنم ؟ میزان دقیق مواد برای یک موی پر پشت به بلندی تقریبی 20 سانتیمتر را نیز مشخص کنید. با تشکر از زحمات شما .

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو

 

پاسخ کارشناس :

ابتدا می توانید ریشه موی خود را که مشکی طبیعی است به رنگ قهوه ایی ساقه نزدیک کنید، برای این کار رنگ شماره 7 طبیعی + اکسیدان 9 درصد را مخلوط کنید.
بعد از سی دقیقه موهای خود را آبکشی کنید؛ سپس موهای خود را خشک کرده و پس از یک روز مکث رنگ شماره 10 دودی به مقدار یک سوم تیوپ رنگ بعلاوه رنگ شماره 7 طبیعی به میزان نصف تیوپ بعلاوه اکسیدان 9 درصد به مدت 45 دقیقه گذاشته و بعد ابکشی با شامپو انجام دهید.

رنگ مو قهوه ای بدون نیاز به دکلره

رنگ مو قهوه ای بدون نیاز به دکلره

 

 

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

 

رنگ موی قهوه ای ترکیبی خوشرنگ

رنگ قهوه ای دودی

رنگ موی قهوه ای دودی

رنگ قهوه ای دودی

ترکیب رنگ قهوه ای و دودی بسیار زیبا می شود و به مین دلیل سایت آرایشگری در این مقاله شما را با ترکیت رنگی که نتیجه آن بدست آمدن رنگ قهوه ای دودی می شود آشنا می کند. رنگ های مورد نیاز : 80 میل از رنگ شماره C6 20 میل از رنگ شماره C5 10 سانت از…

ترکیب رنگ قهوه ای و دودی بسیار زیبا می شود و به مین دلیل سایت آرایشگری در این مقاله شما را با ترکیت رنگی که نتیجه آن بدست آمدن رنگ قهوه ای دودی می شود آشنا می کند.

رنگ های مورد نیاز :

  • 80 میل از رنگ شماره C6
  • 20 میل از رنگ شماره C5
  • 10 سانت از واریاسیون نقره ای
  • به اندازه رنگ تهیه شده اکسیدان 6%

این فوق العاده و زیبا را به دلیل اینکه تیهر می باشد به راحتی برروی موهایتان می توانید در بیاورید و دیگر نیازی به دکلره کردن نمی باشد.

 

 

 

 

رنگ موی قهوه ای دودی

رنگ مو قهوه ای روشن

کاتالوگ رنگ مو قهوه ای روشن

 

 

 

رنگ مو قهوه ای روشن

توضيح فارسي : نحوه استفاده :

“انتخاب امولوسیون اکسید کننده از نوع کرم”

-40حجم :برای روشن کردن 3یا 4تون.
-30حجم:برای روشن کردن 3 یا 4 تون.
-20حجم :برای رنگ کردن تون روی تون ،برای پوشاندن موهای سفید ، روشن کردن یک تون .
-10حجم :برای تیره کردن یک تون ،رنگ آمیزی موهایی که رنگ شان زدوده شده است .برای روشن کردن بیش از 4 تون پیشنهاد می کنیم از نوآنس های فوق روشن کننده استفاده کنید.

——————————————————————

آماده سازی:

-در یک ظرف غیر فلزی ،یک قسمت از کرم و یک و نیم قسمت از کرم امولوسیون اکسید کننده را مخلوط کنید.

اولین کاربرد:

-رنگ مخلوط آماده شده را بطور یکسان در امتداد و نوک موها توزیع کرده بگذارید .در حدود 10 دقیقه بمانید.در پایان زمان ماندن همان مخلوط رنگ کننده را دوباره آماده کرده و به طور یکسان هم چنین روی ریشه ها با مرا عات زمان 30دقیقه دیگر روی مو ها توزیع کنید.

رتوش:

-رنگ مخلوط آماده را به طور یکسان در امتداد و نوک مو ها توزیع کرده و بگذارید در دقیقه زمان ماندن توزیع کنید. در پایان زمان ماندن کمی آب ولرم اضافه کرده و محصول را روی امتداد و نوک موها پخش کرده و 10 دقیقه دیگر زمان ماندن را رعایت کنید.

هشدار:

-زمان های ماندن ذکر شده برای هر کاربرد خاص باید پس از فر مو یا رنگ زدایی باید به نصف کاهش یابند.

عملیات نهایی:

-پس از از سپری شدن زمان ماندن ، به آرامی موهای خود را با آب ولرم آب کشی کرده و شامپو زده .
خنثی اصلاح کننده نسل جدید و روشن سازی تا یک تون برای هر نوانس را میسر می سازد.

اطلاعات بيشتر : www.tgh-co.com

 

 

 

کاتالوگ رنگ مو قهوه ای روشن

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز ۲۰۱۶

رنگ مو ترکیبی قهوه ای برنز

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز 2016

در این بخش از مد وی جدیدترین و بهترین مدل رنگ موی برنز در سال ۲۰۱۶ را تماشا کنید.

رنگ مو برنز از زیباترین رنگ از هر دو نور و قهوه ای تیره است. این سایه بسیار گرم که به ارمغان می آورد زنانگی و جذابیت بیشتری را به نگاه خود را است. سایه برنز سبک و نرم و همچنین به عنوان یکی تیره تر و مرموز تر وجود دارد. هر یک می تواند سایه که با چهره او می رود را انتخاب نمایید. اگر شما پوست تیره شما ممکن است برای برنز سایه تاریک و کسانی که رنگ پوست متوسط ممکن است یک رنگ برنز نور را انتخاب نمایید. مو بور می توانید برای روشن ترین رنگ مو برنز بروید و بریتانی ممکن است که به بهترین با رنگ پوست خود کار می کند را انتخاب کنید. در حال حاضر، اجازه دهید همه این گزینه ها را ببینید.

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز 2016

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز 2016

مدل رنگ موی برنزه ۲۰۱۶

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز 2016

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز 2016

بهترین رنگ مو برای پوست تیره

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز 2016

نور برنز رنگ مو

این مخلوط بزرگ از سایه های قهوه ای در ورزش ها و نور نرمترین رنگ برنز برای زنان عادلانه پوست باب روز و برای کسانی که می خواهند برای گرم کردن چهره رنگ پریده خود ایجاد کرده است. این به نظر می رسد بسیار ظریف و تازه را در کوتاه کردن مو باب کوتاه که به نوبه خود یک مدل موهای مرسوم، مد روز است.

مدل رنگ مو برنز

مدل رنگ مو برنزی

مدل رنگ مو برنز

مدل رنگ مو برنز

مدل رنگ مو برنز 2016

بهترین رنگ مو سال ۲۰۱۶

مدل رنگ مو برنز 2016

مدل رنگ مو برنز 2016

مدل رنگ مو برنز 95

برنز امبر مو

زنانی که علاقه اثر امبر شیک هستند و می خواهند برای به روز رسانی رنگ موهای خود را ممکن است سایه برنز براق را انتخاب نمایید. رنگ ریشه های خود را در یک برنز طلایی براق و به پایان می رسد در سایه گرم ورزش ها است که به قهوه ای روشن نزدیک تر و با رنگ برنز کار می کند. نتیجه اغوا کننده و مد روز در همان زمان خواهد

مدل رنگ مو برنز 95

مدل رنگ موی برنز ۹۵

مدل رنگ مو برنز شکلاتی 2016

تیره برنز رنگ مو

گرم ترین سایه ای از برنز که شبیه قهوه ای آتشین سایه برنز تیره است. این یک مثال کلاسیک از رنگ برنز تیره که به نظر می رسد خیره کننده بر روی موهای بلند و همچنین در موهایشان کوتاه است.

مدل رنگ مو برنز شکلاتی 2016

مدل رنگ مو برنز شکلاتی 2016

مدل رنگ مو قهوه ای تیره

طلایی برنز رنگ مو با برجسته کارامل

مخلوط کارامل و برنز برنزه می توانید یک رنگ مو غنی است که پوست زیتون و چشمان تیره تعریف به ارمغان خواهد آورد. ترکیب شوخ طبعی با آرایش برنز طلایی به شما خواهد شد با یک نگاه زرق و برق دار و خیره کننده آماده به سنگ پارتی شب است که ارائه شده است.

مدل رنگ مو قهوه ای تیره

مدل رنگ موی برنز شکلاتی

مدل رنگ مو قهوه ای تیره

نور برنز رنگ مو در مو بلند
زنان با موهای بلند، متوسط به پوست نور ممکن است برای یک رنگ موی برنز نور اگر آنها به دنبال چیزی بین قهوه ای و زنجبیل. این سایه و متعادل است که نگاه هر دو مثل قهوه ای مایل به قرمز و مانند یک برنز  براق است.

مدل رنگ مو قهوه ای تیره

گالری عکس های مدل رنگ موی برنز ۲۰۱۶

اختصاصی مد وی

 

 

رنگ مو ترکیبی قهوه ای برنز

ترکیب رنگ موی شنی و ماسه ای و تصاویر انواع مدل های آن

رنگ موی شنی ماسه ای

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی شنی و ماسه ای را در اختیار شما خانم های عزیز قرار داده ایم که امیدواریم با کمک این فرمول ها بتوانید موهایتان را به زیبایی به رنگ شنی در آورید.

یکی از مهم ترین بخش های آرایش مو رنگ زدن موها است. به طور کلی هر خانمی برای تغییر دادن چهره خود ترجیح می دهد که موهایش را رنگ بزند. یکی دیگر از انواع رنگ موها که در این مطلب قصد داریم فرمول هایش را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم رنگ موی شنی و ماسه ای است که این رنگ مو زیبا و متفاوت است.

اگر شما می خواهید رنگ موی متفاوتی را داشته باشید بهتر است که موهای خود را با کمک رنگ موهای بلوند و کنفی و شنی و ماسه ای رنگ بزنید. این رنگ مو ها به موهای شما زیبایی و جذابیت خاصی را می بخشند. رنگ مو شنی رنگ چهره شما را باز می کند و چهره شما را جذاب تر از همیشه نشان می دهد.

رنگ موی قهوه ای شنی

فرمول های ترکیبی رنگ موی شنی و ماسه ای

رنگ موی شنی و ماسه ای از انواع رنگ موهایی هستند که می توانید آن ها را با ترکیب کردن چند رنگ بدست آورید. این رنگ مو ها ظاهری متفاوت را به موهای شما می بخشند و زیبایی چهره شما با این رنگ موهای خاص چند برابر می شود.

رنگ مو شنی

رنگ مو شنی ماسه ای بدون دکلره

رنگ موی دودی روشن ۸.۱ : ۱/۲ تیوپ
واریاسیون دودی ۰.۱۱ : ۵ سانت
اکسیدان نمره ۱ : ۴۰ سی سی

رنگ موی شنی ماسه ای

رنگ مو شنی ماسه ای

رنگ موهای شماره C8 , 0 ,10
اکسیدان ۶ درصد
پایه دکلره ۹

رنگ موی شنی ماسه ای

فرمول ترکیبی رنگ موی شنی

رنگ شماره ۱۰.۲ + رنگ موی شماره N10

فرمول ترکیبی رنگ موی ماسه ای

این رنگ مو را می توانید با ترکیب چند رنگ بدست آورید توجه داشته باشید که باید اندازه رنگ موی خاکستری و پلاتینه باهم مساوی باشد.

حتما بخوانید:  تصاویر انواع رنگ موی بژ به همراه فرمول های ترکیبی

رنگ موی ماسه ای

فرمول شماره ۱

بلوند خاکستری روشن
بلوند نقره ای پلاتینه
واریاسیون : ۲ سانت
اکسیدان نمره ۱
پایه ۹ دکلره

فرمول شماره ۲

رنگ موی شماره ۳۲ و ۶
اکسیدان ۶ درصد
پایه ۷ دکلره

فرمول رنگ موی بژ شنی

رنگ موی شماره ۴.۶ : ۱/۲ تیوپ
رنگ موی ۱۰۰.۶ : ۱/۴ تیوپ
رنگ موی E 20 : به اندازه ۴ سانت
اکسیدان ۳ درصد
پایه ۷ دکلره

رنگ موی بژ شنی

تصاویر و مدل های رنگ موهای شنی و ماسه ای

رنگ موهای شنی انواع رنگ های متنوعی دارند و شما می توانید از رنگ موهای قهوه ای شنی و قرمز شنی و … برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. در ادامه این مطلب تصاویری از مدل رنگ مو شنی را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم این رنگ موها شما را در انتخاب رنگ مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند.

رنگ موی قهوه ای شنی رنگ موی شنی رنگین کمانی

رنگ مو شنی رنگین کمانی

رنگ موهای قهوه ای شنی رنگ موی شنی رنگ مو قهوه ای شنی رنگ مو قهوه ای شنی رنگ مو شنی مدل مو با رنگ مو شنی انواع فرمول های رنگ مو شنی رنگ موی قرمز شنی

رنگ موی قرمز شنی

فرمول های ترکیبی رنگ موهای شنی رنگ موی قهوه ای شنی

رنگ موی قهوه ای شنی

رنگ مو شنی زیبا رنگ موی زیبا و جذاب شنی رنگ موی شنی قهوه ای

یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها انتخاب رنگ موی مناسب است رنگ مو علاوه بر این که باید جذاب باشد باید با چهره شما مطابقت و همخوانی نیز داشته باشید. رنگ موی شنی و ماسه ای را با فرمول های مختلف در این مطلب مشاهده کردید. برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ موهای مختلف می توانید به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

رنگ موی شنی ماسه ای

کیت رنگ مو آموس وان، رنگ گردویی

ترکیب رنگ موی آموس وان

کیت رنگ مو آموس وان، رنگ گردویی
 

کیت رنگ مو آموس وان، رنگ گردویی

 

معرفی محصول:

رنگ موی آموس وان رنگ موی دائمی است که قادر است رنگ موجود موها را تغییر داده، تیره تر یا روشن تر نماید. قدرت پوشش رنگ موی آموس وان برای موهای خاکستری عالی بوده و در هر شرایطی کاملا پایدار است.
روغن گیاهی، کراتین، نرم کننده و ویتامین c موجود در این رنگ مو سبب نرمی، لطافت، درخشندگی و استحکام موها می گردد و از خشکی و شکنندگی موها جلوگیری می نماید.

خصوصیات اصلی کیت رنگ مو آموس وان، رنگ گردویی:
– درصد کراتین بالا
– ماندگاری بسیار بالا
– پوشش دهی پر قدرت در مقابل سفیدی موها
– دارای عناصر معدنی همچون کلسیم ، فسفر و منیزیم
– براق و درخشان با قویترین نرم کننده های طبیعی
– درصد آمونیاک پایین که باعث می شود به مو آسیبی نرسد
– بدون سایه های قرمزی و زردی همراه با رایحه ای بسیار ملایم
– رنگ مویی جذاب و پر قدر ت با ویسکوزیته بالا ( خاصیت اکسیدان پذیری)
– حاوی ویتامین E ، B ،C، امگا6 ، امگا3 ، روغن زیتون ، روغن بادام ، روغن نارگیل ، روغن آلوئه ورا ، روغن کنجد ، روغن كرچك ،جوانه گندم
– اين رنگ برپايه دكلره است
شماره پروانه بهداشت رنگ مو گیاهی آموس وان : 56/16165
شماره پروانه بهداشت اکسیدان گیاهی آموس وان : 56/16714

نكته: قبل از مصرف دستكش مناسب بپوشيد.
براي رنگ كردن ابرو ها و مژه ها استفاده نشود.
از تماس با چشم خودداري شود ، در صورت تماس با چشم با آب فراوان شستشو دهيد.
دور از دسترس كودكان نگهداري شود. دور از نور خورشيد و در جاي خنك نگهداري شود.

محتویات:
100 میلی لیتر رنگ مو
150 میلی لیتر اکسیدان گیاهی

کیت رنگ مو آموس وان، رنگ گردویی
ترکیب رنگ موی آموس وان

رنگ موی قهوه ای موکا مناسب چه اشخاصی است ؟

رنگ موی قهوه ای موکا

رنگ موی قهوه ای موکا مناسب چه اشخاصی است؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید بدانید رنگ مویی مناسب شما هست یا خیر. در این مطلب رنگ موی قهوه ای موکا را بررسی می کنیم و به شما می گوییم چطور از این رنگ به بهترین شکل و مناسب ترین حالت استفاده کنید.

رنگ موی قهوه ای موکا یکی از رنگهای جذاب گروه رنگهای قهوه ای است که همانطور که از نامش مشخص است نمایانگر رنگ قهوه موکا است، ترکیبی از شکلات و قهوه –  رنگی که به خوبی با رنگهای مختلف چشم و پوست، از پوست روشن گرفته تا تیره و چشم های روشن یا قهوه ای – جور می شود. یکی از دلایلی است که این رنگ بین هنرمندان مشهور هالیوود طرفداران زیادی دارد، همین است.

هنگام انتخاب رنگ موکا می توانید به چند نکته توجه داشته باشید :

  • شما چشم قهوه ای تیره یا سبز دارید.
  • رنگ طبیعی موهای شما قهوه ای است و نمی خواهید خیلی تغییر محسوسی در رنگ طبیعی موهایتان ایجاد کنید و فقط می خواهید هایلایتی از یک رنگ چند درجه روشن تر از موهای خود داشته باشید.
  • نمی خواهید برای روشن کردن موهایتان از دکلره استفاده کنید، رنگ موکا می تواند رنگ روشن مناسبی برای شما باشد.
  • می خواهید با رنگ کردن موهایتان شخصیتی کلاسیک در عین حال با ظرافت های زنانه داشته باشید.

رنگ موی قهوه ای موکا با رنگبندی های متنوعی در بازار وجود دارد، از رنگهای تیره گرفته تا رنگ موکای روشن

رنگ موی قهوه ای موکا - مد و زیبایی

رنگ قهوه ای موکای گرم

رنگ موی قهوه ای موکا - مد و زیبایی

این رنگ گرمای بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارد و گرمایی که در رنگ قهوه ای موکای گرم نهفته است می تواند برای همه رنگ پوست بخصوص پوست های روشن و سرد مناسب باشد و گرمای بیشتری به این چهره ها ببخشد.

رنگ موی قهوه ای موکای تیره

رنگ موی قهوه ای موکا - مد و زیبایی

این رنگ تیره ترین رنگ در طیف رنگی موکا است که می توان آن را ترکیبی از قهوه و شکلات تلخ دانست که کمی گرمای خنثی می توان در اعماق آن دید.

رنگ موی قهوه ای موکای روشن

رنگ موی قهوه ای موکا - مد و زیبایی

این رنگ مو، روشن ترین رنگ در طیف رنگی قهوه ای موکا است و برای افرادی که پوستشان رنگی میانه و چشمان عسلی، سبز یا آبی دارند، مناسب است.

رنگ موی موکا همراه با هایلایت

رنگ موی قهوه ای موکا - مد و زیبایی

رنگ های قهوه ای موکا همراه با هایلایت بسیار جذاب می شود. در کنار این رنگ می توانید هایلایت های زیبایی از رنگهای قهوه ای روشن، کاراملی یا چند درجه روشن تر از همان طیف رنگ به کار ببرید.

 

 

 

 

رنگ موی قهوه ای موکا

تصاویر و ترکیب رنگ موی فندقی با ۴ فرمول مختلف

رنگ موقهوه ای

رنگ موی فندقی از انواع رنگ مو هایی است که می توانید آن را از ترکیب چند رنگ مو بدست آورید. در ادامه این مطلب از آرایش مو ۴ فرمول رنگ موی فندقی را به همراه تصاویر رنگ مو فندقی در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم لطفا تا پایان مطلب همراه باشید.

یکی از رنگ های منحصر به فرد و جذاب برای موهای زنانه، رنگ فندقی است. رنگ موی فندقی همانند رنگ موی شکلاتی و رنگ موی شرابی طرفداران خاص خودش را دارد. در ادامه مطلب انواع مدل ها و ۴ فرمول رنگ مناسب برای موی فندقی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ مویی را انتخاب کنید که به رنگ پوست شما بیاید. رنگ موی فندقی مناسب افراد با رنگ پوست تیره و چشم های کهربایی است. اگر شما قصد دارید که این رنگ مو را به مو های خود بزنید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شما را با انواع رنگ مو های فندقی آشنا سازیم.

تصاویر رنگ موی فندقی

فرمول های ترکیبی رنگ موی فندقی

رنگ مو فندقی در انواع رنگ مو های قهوه ای فندقی و بلوند فندقی و … موجود است. این رنگ مو برای همه پوست ها مناسب نیست بنابراین اگر شما قصد دارید از این نوع رنگ استفاده کنید قبل از هر چیز مطمئن شوید که این رنگ مو به پوست شما می آید. انتخاب رنگ مو کار بسیار حساسی است شما می توانید با انتخاب یک رنگ موی مناسب جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

ترکیب رنگ موی فندقی

ترکیب رنگ موی قهوه ای فندقی

این رنگ مو را می توانید با دو فرمول مختلف و ترکیب رنگ مو های مختلف بدست آورید.

رنگ مو علی متنوع و زیبا فندقی

فرمول اول رنگ موی قهوه ای فندقی

حتما بخوانید:  برای ترکیب رنگ موی عسلی از این فرمول ها استفاده کنید

رنگ موی شماره ۶.۷۵ : به میزان ۱/۲ تیوپ
رنگ موی شماره ۶.۳ : به میزان ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

فرمول دوم رنگ موی قهوه ای فندقی

رنگ موی شماره ۶.۷۷ : ۲/۴ تیوپ
رنگ موی شماره ۵.۷۵ : ۲/۴ تیوپ
اکسیدان %۶

ترکیب رنگ موی بلوند فندقی با دو فرمول مجزا

این رنگ مو نیز طرفداران خاص خودش را دارد با ترکیب رنگ موهای هر کدام از این دو فرمول می توانید رنگ موی فندقی مورد نظرتان را بدست آورید.

رنگ مو

فرمول ۱ رنگ موی بلوند فندقی

مقدار ۲/۳ از رنگ موهای شماره ۶.۷۵ و ۷.۷۷
اکسیدان % ۹

فرمول ۲ رنگ موی بلوند فندقی

مقدار ۲/۳ از رنگ مو های ۷.۷۵ و ۷.۳
اکسیدان %۹

انواع مدل های رنگ موی فندقی

رنگ مو تاثیر زیادی در شادابی و جذابیت چهره شما دارد هم چنین با انتخاب یک رنگ موی مناسب می توانید مدل شینیون خود را نیز جذاب تر کنید. در این مجموعه از آرایش و زیبایی انواع مدل های زیبا و جذاب رنگ موی فندقی را برای خانم های خوش سلیقه و مشکل پسند جمع آوری کرده ایم.

رنگ موی فندقی شیک 4 فرمول رنگ موی فندقی انواع مدل رنگ مو فندقی رنگ موی فندقی روشن و جذاب انواع رنگ موی فندقی مدل رنگ موی فندقی شیک رنگ مو بلوند فندقی انواع رنگ موی فندقی زنانه و دخترانه مدل رنگ موی فندقی

امیدواریم  مدل ها و ترکیب فرمول های رنگ موی فندقی این بخش از آرایش و زیبایی راهنمای خوبی برای مدل انتخاب مدل رنگ موی شما باشند. برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

رنگ موقهوه ای

رنگ موی قهوه ای طلایی را بدون دکلره درست کنید

رنگ مو قهوه ای طلایی

رنگ موی قهوه ای طلایی را بدون دکلره درست کنید

 

رنگ موی قهوه ای عسلی جزو رنگ موهای پرطرفدار بین خانمهاست. اگر می خواهید موهای تان را بدون دکلره قهوه ای عسلی کنید بهتر است با ما همراه شوید.

رنگ موی قهوه ای طلایی را می توان بدون دکلره درست کرد؟

سوال کاربر :

با سلام. موهای من قهوه ای تیره است و تا حالا موهامو رنگ نکردم. آیا می تونم بدون دکلره رنگ موهامو قهوه ای عسلی کنم؟
ممنون

 

پاسخ کارشناس آرایشی :

شما می توانید اگر نتیجه خوبی می خواهید بدون دکلره تا 3 درجخه موهای تان را روشن کنید. برای این کار باید از رنگ موهای عسلی و طلایی استفاده کنید.

 

 

گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ/سالن زیبایی سولین

رنگ مو قهوه ای طلایی