ترکیب، فرمول و کاتالوگ رنگ موی شکلاتی

ترکیب رنگ موی شکلاتی روشن

رنگ موی شکلاتی

رنگ شکلاتی برای مو, از جمله رنگ های بسیار مورد استفاده در ایران و سراسر دنیا می باشد.

بیشترین رنگی که در بین سلبریتی ها مورد استفاده قرار میگرد, شکلاتی و طیف های مختلف آن است.

مهمترین دلیل محبوبیت این رنگ این است که رنگی طبیعی است و با رنگ های مختلف پوست و حالت های مختلف چهره متناسب و هماهنگ است.
نکته ی جالب و قابل توجه در رنگ موی شکلاتی این است که

این رنگ برای هر سنی مناسب می باشد

هر خانمی در هر سنی می تواند بنابر سلیقه ی خود طیف رنگی مورد علاقه ی خود را برای موهایش انتخاب بفرماید چه خانم های سن بالاتر که به دنبال رنگی طبیعی هستند تا سفیدی موهای خود را از بین ببرند و چه دختر خانم های جوان تر که نمیخواهند با رنگ کردن موهایشان سنشان بالاتر به نظر آید و به دنبال رنگ مویی دخترانه و ساده تر هستند.
در هر صورت اگر به دنبال رنگی ساده و در عین حال شیک هستید, رنگ شکلاتی برای شما بهترین گزینه است. در این مطلب فرمول های رنگ های مختلف شکلاتی در طیف های متفاوت را برای شما به همراه تصاویری از این رنگ ها برای شما آورده ایم شما میتوانید طبق سلیقه ی خود یکی از آنها را برای موهایتان با خیال آسوده انتخاب کنید و نگران این نباشید که ممکن است این رنگ به پوست شما یا چهره ی شما نیاید, چرا که غیر ممکن است.

در فصل سرما از طیف‌های تیره و در فصل گرما از طیف‌های روشن‌تر استفاده کنید.

فقط نکته ای که در انتخاب رنگ همواره باید به آن دقت کنید, علاوه بر هماهنگی با چهره و رنگ پوست, فصلی است که در آن هستید. معمولا اگر در فصل سرما می خواهید موهایتان را رنگ کنید, می بایست ازطیف های تیره تر استفاده کنید. مثلا در رابطه با همین رنگ شکلاتی, تن تیره ی آن را انتخاب بفرمایید و اگر در فصل بهار و تابستان میخواهید موهایتان را رنگ کنید, رنگ هایی با تن روشن تر بهترین انتخاب است.

انواع رنگ موی شکلاتی

رنگ موی شکلاتی

برای رنگ کردن موهای طبیعی با این رنگ, بایستی ابتدا ساقه های موی خود را رنگ بزنید. سپس بعد از ۲۰ دقیقه ریشه های مو را رنگ بزنید. تایم مکث رنگ در این رنگ مو ۳۵ دقیقه است.

رنگ موی شکلاتی تیره

همانطور که میدانید, اگر می خواهید بدون دکلره کردن مو, رنگی روی موهایتان بگذارید, صرف نظر از شماره و تن رنگ, شما می بایست ابتدا ساقه ی موهایتان را رنگ بگذارید و پس از سپری شدن مدت زمان بیست دقیقه ریشه ی موها را رنگ کنید و بیست دقیقه بعد با نرم کننده بشویید, چرا که ریشه های مو به دلیل اینکه به کف سر نزدیک بوده و گرم می باشد, سریعتر رنگ می گیرند و اگر همزمان ریشه و ساقه رنگ گذاشته شود, ریشه مو روشن تر از ساقه می شود. در رابطه با رنگ شکلاتی هم این مسئله بسیار محسوس است پس حتما این نکته را رعایت فرمایید.
فرمول رنگ موی شکلاتی تیره
بهترین ترکیب برای رنگ شکلاتی تیره ۶۰ میل رنگ دودی شماره ۶ و نصف آن یعنی ۳۰ میل رنگ طبیعی شماره ۶ به اضافه ۲۰ میل رنگ دودی شماره ۷ و ۱۰ میل شکلاتی متوسط به همراه اکسیدان ۲۰ به اندازه ۱۵۰ میل و ۱۵ سانتی متر واریاسیون نقره ای می باشد.

فرمول رنگ موی قهوه ای شکلاتی

برای این رنگ هم باید موهایتان دکلره شود. بعد از اینکه موهایتان را به پایه ۸ رساندید, رنگ های w6و c6 و رنگ های شماره ۱٫۳ و ۷٫۳۱ و ۱۰ میل واریاسیون نقره ای را با هم مخلوط کنید. سپس به اندازه نصف این حجم رنگ اکسیدان به ترکیب اضافه بفرمایید و روی موهایتان قرار دهید و پس از سپری شدن مدت زمان ۳۵ دقیقه با نرم کننده شستشو دهید.

فرمول رنگ موی شکلاتی فندقی

این رنگ هم احتیاج به دکلره دارد و همان پایه ۸ مناسب می باشد. پس از آن رنگ های فندقی به اندازه ۵ میل و شکلاتی متوسط ۴۰ میل ، دودی شماره ۶ ، ۵۰ میل و واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت را با هم ترکیب کرده و اکسیدان ۱۰ درصد به آن اضافه کنید و به مدت ۳۵ دقیقه روی موهایتان بگذارید.

فرمول رنگ موی شکلاتی عسلی

این رنگ از طیف های روشن تر شکلاتی است و بسیار مناسب برای خانم های کمی سن دار تر می باشد. فقط لازم است که قبل از رنگ, موهایتان را با رنگ سه صفر به پایه ۶ برسانید, سپس این رنگ ها را با هم ترکیب کرده و به مدت ۳۵ دقیقه روی موهایتان بگذارید.
۷۰ میل رنگ عسلی شماره ۷ ، ۲۰ میل شکلاتی روشن ، ۳۰ میل دودی شماره ۷ ، ۵ سانت واریاسیون طلایی ، ۱۰ سانت واریاسیون نقره ای به همراه ۱۳۰ میل از اکسیدان ۲۰

ترکیب رنگ موی شکلاتی عسلی با هایلات

رنگ موی عسلی ۷, ۷۰ میل
شکلاتی روشن ۲۰ میل
دودی ۷, ۳۰ میل
اکسیدان ۲, ۱۳۰ میل
واریاسون طلایی ۵ سانت
واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت
ترکیب رنگ مو برای هایلایت سوزنی پایه ۸
موهای خود را به شکل سوزنی ریز از کلاه سوزنی در بیاورید و به پایه ۸ برسانید.
رنگ موی دودی ۷, ۴۰ میل
واریاسیون نقره ای ۲ سانت

فرمول رنگ موی شکلاتی روشن

این رنگ مو بسیار مناسب برای فصل بهار می باشد. تن ملایم رنگ, مناسب برای تمامی سن ها است.
کافی است ابتدا موهایتان را به پایه ۸ برسانید, سپس ۳۰ میل از رنگ های دودی شماره ۸ و بژ روشن را با ۲۰ میل از رنگ های شکلاتی متوسط و طبیعی ۸ را با اکسیدان ۱ درصد و مقدار خیلی کم واریاسیون نقره ای به اندازه ی ۱ سانت مخلوط بفرمایید و به مدت ۳۵-۴۰ دقیقه روی موهایتان بگذارید.

فرمول رنگ موی مسی شکلاتی

این رنگ مو برای سنین بالاتر گزینه بسیار خوبی می باشد .
برای رسیدن به این رنگ لازم است ابتدا موهایتان را دکلره کرده و به پایه ۷ یا ۸ برسانید, سپس یک چهارم از رنگ های نارنجی و W4و K8 را با اکسیدان ۶ درصد ترکیب کرده و پس از اینکه موهایتان را به پایه مورد نظر رسانده و خوب شستید و خشک کردید, این ترکیب را روی موهایتان گذاشته و پس از ۴۵ دقیقه با نرم کننده شستشو دهید. شما در این ترکیب می توانید با تغییر نسبت رنگ ها, میزان تن شکلاتی و مسی را به سلیقه ی خود تغییر دهید.
هر چه رنگ نارنجی را به نسبت کمتری استفاده بفرمایید, رنگ موهایتان بیشتر به رنگ شکلاتی متمایل خواهد شد.

رنگ موی مسی شکلاتی با مش فندقی کاراملی

زمینه پایه ی ۶ یعنی نارنجی و ترکیب مسی متوسط ۶۰ میل + شکلاتی ۵۰ میل +فندوقی متوسط ۳۰ + اکسیدان ۲, ۱۵۰ میل و هایلایت پایه ی ۸ ترکیب طلایی ۸, ۲۰ میل + کاراملی ۳۰ میل + شکلاتی ۱۰ میل + اکسیدان ۱ برابر مقدار رنگ.

رنگ مو شکلاتی گرم با هایلایت کاراملی سرد

برای این رنگ مو, ابتدا همه موهای خود را با رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط تیره کنید, سپس موهای خود را به فرم سوزنی از کلاه در بیاورید و بر روی تارهای مو که از کلاه در آمده مش سوزنی ۱۰ درصد و رنگ مو کاراملی را بزنید.
برای رنگ موی کاراملی سرد از ترکیب رنگ مو های C10 , N10 و G10 استفاده کنید .واریاسیون مورد استفاده در این ترکیب رنگ مو, واریاسیون نقره ای است. توجه داشته باشید که اندازه تمام شماره های رنگ مو باهم برابر است.

فرمول رنگ موی شکلاتی دودی

رنگ شکلاتی دودی احتیاجی به دکلره ندارد, فقط کافیست رنگ دودی شماره ۷ و طبیعی شماره ۶ و شکلاتی متوسط و واریاسیون نقره ای را با اکسیدان ۲ درصد مخلوط کنید, سپس ساقه ی موهایتان را از ابتدا رنگ کرده و پس از ۲۰ دقیقه ریشه را رنگ بگذارید و باز به مدت ۲۰ دقیقه صبر کنید تا ریشه ی موهایتان هم رنگ بگیرد. پس از اینکه ریشه و ساقه رنگی مشابه هم گرفتند، که چیزی حدود ۴۰ دقیقه طول میکشد موهایتان را با نرم کننده بشویید.

رنگ شکلاتی دودی روشن

ترکیب شکلاتی روشن ۶۰ میل + دودی ۶, ۴۰ میل + زیتونی ۶,۲۰ میل + واریاسیون نقره ای ۲ سانت + اکسیدان ۲

رنگ شکلاتی دودی با هایلات

فرمول رنگ
زمینه مو : ترکیب شکلاتی متوسط ۵۰ میل +دودی ۵ ۵۰ میل + واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت + اکسیدان ۱ و هایلایت پایه ی ۷ ترکیب شکلاتی متوسط ۲۰ میل +دودی ۶, ۲۰ میل + واریاسیون نقره ای ۱ سانت + اکسیدان ۱

شکلاتی ماهاگونی خیلی روشن با هایلات

فرمول رنگ
زمینه شکلاتی ۴۰ میل + طبیعی ۶, ۴۰ میل+ ماهگونی روشن ۲۰ میل + واریاسیون نقره ای ۵ سانت + اکسیدان ۲ و هایلایت پایه ی ۸ ترکیب دودی ۸,۵۰ میل + طبیعی ۸,۲۰ سانت + واریاسیون نقره ای ۱ سانت +واریاسیون دودی ۱ سانت + اکسیدان ۱

شکلاتی شاه بلوطی

این رنگ مو را باید بر روی موها با پایه ۵ بزنید.
ترکیب رنگ مو :
بلوند قرمز تیره ۳۰ میل
قهوه ای شکلاتی روشن ۷۰ میل
اکسیدان ۹ درصد به اندازه رنگ مو
واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت

شرابی شکلاتی بلوطی

ترکیب شرابی روشن ۱۰ میل +شکلاتی روشن ۷۰ میل + بلوطی روشن ۴۰ میل + دودی ۶, ۴۰ میل + واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت + واریاسیون قرمز ۲ سانت + اکسیدان ۲

رنگ بژ شکلاتی روشن

کل مو پایه ی ۸ و ترکیب بژ روشن ۳۰ میل + دودی ۸ ,۳۰ میل + طبیعی ۸, ۲۰ میل + شکلاتی متوسط ۲۰ میل + واریاسیون نقره ای ۱ سانت + اکسیدان ۱.

 

 

 

 

ترکیب رنگ موی شکلاتی روشن

رنگ مو قهوه ای شکلاتی از چه ترکیب رنگی هایی به دست می آید

رنگ قهوه ای شکلاتی

رنگ مو قهوه ای شکلاتی از چه ترکیب رنگی هایی به دست می آید  کاربر : سلام و خسته نباشید. من موهامو قهوه ای شماره 5 زدم الان از رنگش راضی نیستم اگه بخوام یه قهوه ای شکلاتی خوشرنگی _ بزنم باید چکار کنم؟ممنون میشم راهنمائیم کنید.   پاسخ کارشناس آرایشی : اگر رنگ موی […]

رنگ مو قهوه ای شکلاتی از چه ترکیب رنگی هایی به دست می آید

 کاربر :

سلام و خسته نباشید. من موهامو قهوه ای شماره 5 زدم الان از رنگش راضی نیستم اگه بخوام یه قهوه ای شکلاتی خوشرنگی _ بزنم باید چکار کنم؟ممنون میشم راهنمائیم کنید.

 

پاسخ کارشناس آرایشی :

اگر رنگ موی قهوه ای شما خیلی تیره نیست می توانید 6 شکلاتی را با قهوه ای با تناژ طلایی با هم ترکیب کنید. مانند 5/3 + 6E

سیمرغ

 

 

 

 

رنگ قهوه ای شکلاتی

ترکیب رنگ مو قهوه ای شکلاتی متوسط-عکس رنگ مو قهوه ای متوسط

رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط

 

 

ترکیب رنگ مو قهوه ای شکلاتی متوسط-عکس رنگ مو قهوه ای متوسط

ریشه ها قهوه ای شکلاتی و ساقه ها پایه ۷ و ترکیب طلایی ۸, ۲۰ میل +
کاراملی ۸, ۳۰ میل + بژ ۸٫ ۲۰ میل + مسی ۷,۳ بند انگشت + اکسیدان 6 درصد

می توانید هر سوال ارایشی و رنگ مو دارید در قسمت نطرات از نویسنده مطلب بپرسید

منبع:

سایت نیمه روز

 

 

 

رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط

رنگ مو استیل – 6/65 – بلوند شکلاتی تیره

رنگ موی شکلاتی تیره

رنگ مو استیل - 6/65 - بلوند شکلاتی تیره
تصاویر

رنگ مو استیل - 6/65 - بلوند شکلاتی تیره

نام برند:Steel
مدل محصول: تیوبی 100 میلی لیتر
قیمت: 12,000 تومان
رنگ موی کراتینه استیل با درخشش واقعی و دوام فوق العاده حاوی نرم کننده و ویتامین C و B5 جهت تقویت ساقه و ریشه و تنظیم PH مو و شاین فوق العاده و حجم دهی بالا.
این رنگ مو با  ماندگاری طولانی و فرموله شده در آلمان دارای 108 طیف گوناگون رنگی پاسخی برای تمامی سلیقه ها خواهد بود . موهایی به درخشندگی الماس را با رنگ موی استیل تجربه نمایید.
رنگ موی شکلاتی تیره

رنگ موی شکلاتی تلخ ریتون

رنگ شکلاتی

 

رنگ موی شکلاتی تلخ ریتون

تولید کننده
Reyton

رنگ موهای شکلات تلخ ریتون:

این گروه از رنگ موهای ریتون در سری رنگ های سرد قرار میگیرد.

مناسب برای افرادی که دنبال رنگ بدون قرمزی میگردند.

رنگ موی شکلاتی سرد ریتون دارای تناژ آبی (سرد)ضد نارنجی .

 

 

رنگ شکلاتی

رنگ موی سال 2017

رنگ موی قهوه ای شکلاتی 2017

در سال 2017 هم مدل‌های مختلف رنگ مو با تکنیک‌های متنوع و جذاب از سوی محافل مد و زیبایی ارائه شده‌اند که بسیاری از آن‌ها را باید در همین اول سال، یعنی در بهار و تابستان امتحان کرد. مدل‌های زیبایی که تقریبا همه انواع بلوند تا فانتزی را در خود دارد و برای استایل‌های مختلف هم مناسب است…

رنگ موی سال 2017

قهوه‌ای شکلاتی و قهوه‌ای بسیار تیره که برای هر رنگ پوستی مناسب است و اگر در یک مدت طولانی از رنگ موی بلوند و روشن استفاده کرده‌اید، بهتر است با تغییر رنگ موها از روشن به تیره، استایلی جدید و جذاب و البته کاملا متفاوت با چیزی که قبلا بوده است، ایجاد کنید.

 

رنگ موی سال 2017

 

چیزی که از همه بیشتر در این نوع رنگ مو جالب توجه است، رگه‌های گرم رنگ قهوه‌ای، عسلی و رنگ موی مسی است که به خوبی به صورت یکدست و کامل روی موها اجرا شده‌اند.

اگر شما هم به رنگ عسلی و مسی علاقه دارید، تجربه این رنگ موی زیبا را در سال جدید و در فصل بهار و تابستان آن از دست ندهید.

 

رنگ موی سال 2017

 

طلایی، قرمز و صورتی در ترکیب با رنگ موی بلوند، اگر پوست بسیار روشنی دارید و به رنگ قرمز و هاله‌های آن در مو علاقه دارید، در سال جدید این رنگ مو را حتما امتحان کنید.

برای خانم‌هایی با رنگ پوست بسیار سفید و روشن، بهتر است رنگ قرمز را در طلایی و بلوند به صورت ترکیبی به کار ببرند.

 

رنگ موی سال 2017

 

ترکیبی از قهوه‌ای و مشکی که با هنرمندی تمام در یکدیگر محو شده‌اند. فرقی نمی‌کند که رنگ پوستتان روشن باشد یا تیره، این رنگ مو با همه مدل رنگ پوست همخوانی دارد و اتفاقا حالت اسپورت و شیکی را هم در موها ایجاد می‌کند.

 

رنگ موی سال 2017

 

حتی اگر یک خانم بور با پوست بسیار روشن نیستید هم می‌توانید این رنگ موی روشن و طبیعی را امتحان کنید. طبیعی به این دلیل که موها در قسمت ریشه تیره‌تر هستند و حالتی کاملا زیبا  مناسب برای کسانی که رنگ بلوند کامل را دوست ندارند، ایجاد کرده است.

 

رنگ موی سال 2017

 

نه کاملا قهوه‌ای و نه کاملا بلوند، این یک ترکیب رنگ خنثی و کلاسیک است که برای افرادی با پوست سبزه و گندمی مناسب می‌باشد.

اگر شما هم پوستی گندمگون دارید و یا به هر دلیلی احساس می‌کنید که رنگ موی بلوند به صورتتان نمی‌آید، حتما این رنگ مو را امتحان کنید.

 

رنگ موی سال 2017

 

در این سه مدل رنگ مویی که در پایین مشاهده می‌کنید، رنگ طلایی را در رنگ بلوند به خوبی می‌بینید. این حالت ترکیب رنگ بلوند و روشن با رنگ طلایی برای روزهای گرمی که در پیش داریم، فوق‌العاده است.

 

رنگ موی سال 2017

 

این هم رنگ موی بلوند سفید یکدست، با رگه‌های طلایی، کره‌ای و سفید دودی که بسیار هم زیبا هستند. رنگ موی بلوند و روشن همیشه جزء ترندهای رنگ مو است که در تمام سال قابل استفاده می‌شود.

 

رنگ موی سال 2017

رنگ موی قهوه ای شکلاتی 2017

رنگ موی شکلاتی / فرمول های ترکیبی برای انواع طیف های رنگ موی شکلاتی

ترکیب رنگ موی شکلاتی روشن

رنگ موی شکلاتی / فرمول های ترکیبی برای انواع طیف های رنگ موی شکلاتی / رنگ موی شکلاتی تیره / رنگ موی شکلاتی روشن / رنگ موی شکلاتی بدون دکلره / رنگ موی شکلاتی با دکلره / رنگ موی شکلاتی عسلی / رنگ موی شکلاتی فندقی / رنگ موی قهوه ای شکلاتی / رنگ موی شکلاتی دودی / عکس رنگ موی شکلاتی

 فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی

رنگ شکلاتی برای مو از جمله رنگ های بسیار مورد استفاده در ایران و سراسر دنیا میباشد و بیشترین رنگی که در بین سلبریتی ها مورد استفاده قرار میگرد شکلاتی و طیف های مختلف آن است چرا که رنگی طبیعی است و با رنگ های مختلف پوست و حالت های مختلف چهره متناسب و هماهنگ است نکته ی جالب و قابل توجه در رنگ موی شکلاتی این است که این رنگ برای هر سنی مناسب می باشد و هر خانمی در هر سنی میتواند بنابر سلیقه ی خود طیف رنگی مورد علاقه ی خود را برای موهایش انتخاب بفرماید چه خانم های سن بالاتر که به دنبال رنگی طبیعی هستند تا سفیدی موهای خود را از بین ببرند و چه دختر خانم های جوان تر که نمیخواهند با رنگ کردن موهایشان سنشان بالاتر بنظر آید و به دنبال رنگ مویی دخترانه و ساده تر هستند

در هر صورت اگر به دنبال رنگی ساده و در عین حال شیک هستید رنگ شکلاتی برای شما بهترین گزینه است در این مطلب فرمول های رنگ های مختلف شکلاتی در طیف های متفاوت را برای شما به همراه تصاویری از این رنگ ها برای شما آورده ایم شما میتوانید طبق سلیقه ی خود یکی از آنها را برای موهایتان با خیال آسوده انتخاب کنید و نگران این نباشید که ممکن است این رنگ به پوست شما یا چهره  ی شما نیاید چرا که غیر ممکن است

فقط نکته ای که در انتخاب رنگ همواره باید به آن دقت کنید علاوه بر هماهنگی با چهره و رنگ پوست فصلی است که در آن هستید معمولا اگر در فصل سرما میخواهید موهایتان را رنگ کنید می بایست ازطیف های تیره تر استفاده کنید مثلا در رابطه با همین رنگ شکلاتی تن تیره ی آن را انتخاب بفرمایید و اگر در فصل بهار و تابستان میخواهید موهایتان را رنگ کنید رنگ ها با تن های روشن تر بهترین انتخاب است- رنگ موی شکلاتی

فرمول رنگ موی شکلاتی مسی

Related image

رنگ شکلاتی مسی برای سنین بالاتر گزینه بسیار خوبی میباشد برای رسیدن به این رنگ لازم است ابتدا موهایتان را دکلره کرده و به پایه 7 یا 8 برسانید سپس یک چهارم از رنگ های نارنجی و  W4و    K8 را با اکسیدان 6 درصد ترکیب کرده و پس از اینکه موهایتان را به پایه مورد نظر رسانده و خوب شستید و خشک کردید این ترکیب را روی موهایتان گذاشته و پس از 45 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید شما در این ترکیب میتوانید با تغییر نسبت های رنگ ها میزان تن شکلاتی و مسی را به سلیقه ی خود تغییر دهید هر چه رنگ نارنجی را به نسبت کمتری استفاده بفرمایید رنگ موهایتان بیشتر به رنگ شکلاتی متمایل خواهد شد

فرمول رنگ موی شکلاتی تیره

Image result for ‫رنگ موی شکلاتی‬‎

همانطور که میدانید اگر میخواهید بدون دکلره کردن مو رنگی روی موهایتان بگذارید صرف نظر از شماره و تن رنگ شما میبایست ابتدا ساقه ی موهایتان را رنگ بگذارید و پس از سپری شدن مدت زمان بیست دقیقه ریشه ی موها را رنگ کنید و بیست دقیقه بعد با نرم کننده بشویید چرا که ریشه های مو بدلیل اینکه به کف سر نزدیک بوده و گرم میباشد سریعتر رنگ میگرند و اگر همزمان ریشه و ساقه رنگ گذاشته شود ریشه مو روشن تر از ساقه میشود در رابطه با رنگ شکلاتی هم این مسئله بسیار محسوس است پس حتما این نکته را رعایت فرمایید

بهترین ترکیب برای رنگ شکلاتی تیره 60 میل رنگ دودی شماره 6 و نصف آن یعنی 30 میل رنگ طبیعی شماره 6 به اضافه 20 میل رنگ دودی شماره 7 و 10 میل شکلاتی متوسط به همراه اکسیدان 2 به اندازه 150 میل و 15 سانتی متر واریاسیون نقره ای میباشد

فرمول رنگ موی قهوه ای شکلاتی

Related image

برای این رنگ هم باید موهایتان دکلره شود بعد از اینکه به پایه 8 رساندید رنگ های       w6و c6 و رنگ های شماره 1.3 و 7.31 و 10 میل واریاسیون نقره ای را با هم مخلوط کنید سپس به اندازه نصف این حجم رنگ اکسیدان به ترکیب اضافه بفرمایید و روی موهایتان قرار دهید و پس از سپری شدن مدت زمان 35 دقیقه با نرم کننده شستشو دهید

فرمول رنگ موی شکلاتی فندوقی

Image result for ‫رنگ موی شکلاتی‬‎

 این رنگ هم احتیاج به دکلره دارد و همان پایه8 مناسب میباشد پس از آن رنگ های فندوقی به اندازه 5 میل و شکلاتی متوسط 40 میل ، دودی شماره 6 ، 50 میل و واریاسیون نقره ای 10 سانت را با هم ترکیب کرده و اکسیدان 1 درصد به آن اضافه کنید و به مدت 35 دقیقه روی موهایتان بگذارید- رنگ موی شکلاتی

فرمول رنگ موی شکلاتی عسلی

Related image

این رنگ از طیف های روشن تر شکلاتی است وبسیار مناسب برای خانم های کمی سن دار تر میباشد فقط لازم است که قبل از رنگ موهایتان را با رنگ سه صفر به پایه 6 برسانید سپس این رنگ ها را با هم ترکیب کرده و به مدت 35 دقیقه روی موهایتان بگذارید

70 میل رنگ عسلی شماره 7 ، 20 میل شکلاتی روشن ، 30 میل دودی شماره 7 ، 5 سانت واریاسیون طلایی ، 10 سانت واریاسیون نقره ای به همراه 130 میل از اکسیدان 2

فرمول رنگ موی شکلاتی روشن

Related image

این رنگ مو بسیار مناسب برای فصل بهار میباشد تن ملایم رنگ مناسب برای تمامی سن ها است کافی است ابتدا موهایتان را به پایه 8 برسانید سپس 30 میل از رنگ های دودی شماره 8 و بژ روشن را با 20 میل از رنگ های شکلاتی متوسط و طبیعی 8 را با اکسیدان 1 درصد و مقدار خیلی کم واریاسیون نقره ای به اندازه ی 1 سانت مخلوط بفرمایید و به مدت 35-40 دقیقه روی موهایتان بگذارید

فرمول رنگ موی شکلاتی دودی

Image result for ‫رنگ موی شکلاتی‬‎

رنگ شکلاتی دودی احتیاجی به دکلره ندارد فقط کافیست رنگ دودی شماره 7 و طبیعی شماره 6 و شکلاتی متوسط و واریاسیون نقره ای را با اکسیدان 2 درصد مخلوط کنید سپس ساقه ی موهایتان را از اابتدا رنگ کرده و پس از 20 دقیقه ریشه را رنگ بگذارید و باز به مدت 20 دقیقه صبر کنید تا ریشه ی موهایتان هم رنگ بگیرد پس از اینکه ریشه و ساقه رنگی مشابه هم گرفتند ، که چیزی حدود 40 دقیقه طول میکشد موهایتان را با نرم کننده بشویید

http://mooshoolina.ir/

 

 

ترکیب رنگ موی شکلاتی روشن

 

 

رنگ مو شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ موی شکلاتی یکی از رنگ‌هایی است که دارای طیف وسیعی از پرده‌ها می‌باشد. در عین طبیعی بودن تنوع‌های زیادی نیز دارد. این رنگ مو برای خانم‌هایی با پوست روشن تا متوسط بهترین انتخاب است. با زیبامون دات کام همراه باشید تا به تدریج با بهترین‌های این ترند 2017 آشنا شوید. (قسمت اول)

رنگ مو شکلاتی

عالی‌ترین مدل کوتاهی

موهای کوتاه با رنگ قهوه‌ای شکلاتی نه تنها از نظر استایل جالب است، بلکه از نظر رنگ نیز حرف زیادی برای گفتن دارد. ترکیب قهوه‌ای روشن با این شکلاتی باعث بافت‌دار شدن موها نیز می‌شود. اگر رنگ پوستتان روشن تا متوسط است، با رنگ‌های گرم ترکیب جالبی را به وجود می‌آورد. موهای ضخیم و موج‌دار نیز با این رنگ و کوتاهی ترکیب عالی می‌شوند.

رنگ مو شکلاتی

سامبره کاراملی

هایلایت‌های زیبای کارملی که در انتهای موها تمرکز یافته‌اند در انتهای دیگرشان به سمت مرکز سر، روشنی نرمی را به موها داده‌اند. رنگ پوست متوسط با پیش زمینه رنگی گرم، مناسب این مدل رنگ سامبره است. موهایی که زمینه قهوه‌ای یا روشن‌تر دارند برای بدست آوردن این رنگ مناسب هستند.

رنگ مو شکلاتی

هایلایت ملایم

رنگی بیبی لایت روشن در بین موهای قهوه‌ای تیره نه تنها به صورت طبیعی و غیر اغراق آمیزی به موهایتان روشنی و زیبایی می‌دهد بلکه نیزا به دکلره کردن نیز ندارد. پوست‌هایی خنثی که با رنگ‌های گلگون، بنفش و آبی ترکیب خوبی را می‌سازند، این رنگ مو را به بهترین شکل نشان خواهند داد. همچنین موهایی که به صورت طبیعی قهوه‌ای تیره هستند نیز شروع خوبی برای ساختن این رنگ دارند.

رنگ مو شکلاتی

بافت برنزه

رنگ‌های متفاوتی از بلوند، برنز و قهوه‌ای را ترکیب کرده که بافت و حالتی شکلاتی بگیرد. پوست‌هایی با رنگ روشن تا متوسط که رنگ‌های طلایی، قهوه‌ای و خنثی جلوه‌ی خوبی می‌گیرند، با این رنگ و بافت، بهترین نتیجه را می‌دهند.

رنگ مو شکلاتی

زیبایی طبیعی

فرهای طبیعی موهایتان را با شکلاتی روشنی در اطراف صورت‌تان رنگ کنید. پوست‌های روشن تا متوسط با آندرتون گرم بهترین انتخاب برای این هایلایت‌های ملایم و طلایی هستند. اگر موهایتان به صورت طبیعی فر است با رنگ قهوه‌ای متوسط تا روشن بهترین زمینه را برای زیباتر نشان دادن این موج‌ها فراهم کنید.

رنگ مو شکلاتی

کاراملی در یک طرف صورت

هایلایت زیبا و کرمی کاراملی که در یک سمت موهای فر، زده شده است باعث زیباتر و حجیم‌تر نشان داده شدن قهوه‌ای شکلاتی موها شده است.

پوست‌هایی که کمی درخشش طلایی داشته باشند با این رنگ‌های گرم به خصوص ترکیب آن‌ها با نارنجی و قرمز، واقعا زیبا می‌شوند. موهایی که به صورت طبیعی قهوه‌ای متوسط یا روشن هستند بهترین جواب را برای این رنگ خواهند داد.

رنگ مو شکلاتی

برونده

کاملا قهوه‌ای نیست و کاملا هم بلوند نیست. این رنگ نه تنها خارق‌العاده است، بلکه جزو یکی از ترندهای رنگ مو هم می‌باشد. این رنگ زیبا و غنی با داشتن قهوه‌ای شکلاتی و بلوند به صورت همزمان، زیبایی طبیعی و خاصی را به صورت می‌دهند. پوست‌های روشن تا متوسط با داشتن رنگ زمینه‌ی گرم بهترین انتخاب برای این رنگ برونده هستند.

رنگ مو شکلاتی

رنگ موی قهوه ای شکلاتی

رنگ ترکیبی – شکلاتی سرد

رنگ موی شکلاتی

رنگ موی ترکیبی شکلاتی سرد یکی از رنگهای موجود در دسته شکلاتی بوده که توسط رخ نگار تولید شده است .این رنگ و به طور کلی ترکیب رنگهای خانواده شکلاتی در بین خانم های ایرانی طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است.
و به همین خاطر ما در رخ نگار ترکیبات متنوع این خانواده را به صورت رنگ ترکیبی در اختیار شما قرار خواهیم داد. رنگ شکلاتی سرد ساخته شده توسط رخ نگار را بر روی موی طبیعی در ادامه میبینید.تعدادی موی شکلاتی سرد را که تحت نور محیط یا آتلیه درخشندگی آنها قابل توجه است را در ادامه میبینید:

توجه داشته باشید رنگ موی ترکیبی شکلاتی سرد روی پایه 8 دکلره نتیجه رضایت بخش تری خواهد داشت.

درجه های روشنی دکلره
رنگ موی شکلاتی