مدل موی چتری سلبریتی ها

 

یکی از زیباترین و جذاب‌ترین مدل‌های مو برای دختران و زنان، مدل موی چتری است که با ریختن موها در پیشانی و جلوی صورت، جلوه بسیار خاص و جالبی در چهره ایجاد می‌کند و از نظر همه کارشناسان آرایشگری و خود بانوان، واقعا دلنشین و جذاب است. به همین خاطر هم هست که این مدل را در بین سلبریتی‌های بسیار معروف خیلی مشاهده می‌کنیم و هر کدام از آن‌ها با مدل‌های مختلف فرم صورت…

مدل موی چتری سلبریتی ها

به نظر خیلی از کارشناسان زیبایی، مدل چتری برای صورت‌های کشیده مناسب‌تر است، اما این قاعده کلی نیست و می‌تواناین مدل مو برای فرم‌های دیگر صورت به کار برد و ممکن است کاملا زیبا و جذاب هم از آب درآید. خوشبختانه رویش مجدد موها تمام خطاهای مدل آن را جبران می‌کند و اگر موها را به شکل چتری کوتاه کردید و متوجه شدید که به شما نمی‌آید، جای غصه خوردن ندارد. مدل موی چتری سلبریتی ها

مدل چتری برای افرادی که در جلوی پیشانی، موهای کم‌پشتی دارند و یا پیشانی بسیار بلندی دارند، یک حالت پوشاننده ایجاد می‌کند. مدل موی مناسب برای صورت های گرد

 

این عکس برای Billboard در بخش موزیک زنان گرفته شده است. چتری به هم ریخته و بلوند که با موهای جمع شده در پشت سر، مدلی فشن و زیبا ایجاد کرده است.

 

مدل چتری

 

RIHANNA این مدل مو را در سال 2016 تجربه کرده است، اما مدل موی چتری از مدل‌های مورد علاقه او است و خیلی از مواقع می‌توان او را با این مدل مو دید.

 

مدل چتری

 

چتری نسبتا بلند که از وسط باز شده و با موهای باز در کنار صورت قرار گرفته است. این مدل هم با موی بلوند زیباتر شده است.

 

مدل چتری

 

این هم یک مدل مو برای صورت‌های گرد و با پیشانی کوتاه که با کج کردن موهای چتری در پیشانی، بسیار جذاب‌تر شده است. موهای بلند هم در ترکیب با موی چتری مدل زیبایی می‌شود.

 

مدل چتری

 

مدل چتری مو با صورت کاملا گرد GIGI HADID و رنگ موی بلوندش، صورت او را خیلی جذاب‌تر کرده است.

 

مدل چتری

 

جالب است بدانید که این مدل چتری را می‌توان بدون کوتاه کردن موها و فقط با بستن و مدل دادن به موهای پشت سر ایجاد کرد. برای دیدن نحوه انجام این مدل، اینجا را کلیک کنید.

 

مدل چتری

 

این خواننده معروف هم در بیشتر مواقع با موهای کوتاه و چتری شده دیده می‌شود. واقعا هم این مدل به صورت او می‌آید و جذابیتش را بیشتر می‌کند.

 

مدل چتری

 

این مدل چتری کج با شینیون موها هم خیلی زیباست و می‌توان از آن در مجالس و مهمانی‌ها استفاده کرد و مدل زیبایی را به صورت داد. همینطور که می‌بینید، مدل چتری با این صورت گرد و پیشانی کوتاه هم تناسب خوبی دارد. انواع مدل موی چتری دخترانه

 

مدل چتری

 

موهای کاملا کوتاه که اتفاقا بلندترین بخش آن همین موهای چتری پیشانی است که رنگ موی بلوند، آن را بسیار زیباتر کرده است.

 

مدل چتری

 

KATY PERRY و استایل خاص و جذابش که این بار با مدل موی چتری هم کاملا با دیگران متفاوت است. چتری‌های بلند که با زمینه مشکی موها و رنگ موی فانتزی در لا به لای آن‌ها، ظاهر جذاب‌تری ایجاد کرده است.

 

مدل چتری

 

HILARY DUFF هم در بیشتر مواقع با مدل موی چتری دیده می‌شود که اتفاقا با صورت تپل و بیضی شکل او، خیلی تناسب دارد. مدل مو برای صورت بیضی

 

مدل چتری

مد رنگ مو سال 2014 رنگ های گرم روشن هستند مثل رنگ مو کاراملی،شامپاینی و مسی روشن

رنگ های فانتزی

مد رنگ مو سال 2014 رنگ های گرم روشن هستند مثل رنگ مو کاراملی،شامپاینی و مسی روشن

 

رنگ مو نسکافه ای

رنگ مو نسکافه ای

مدل رنگ  مو پارت لایت قهوه ای

رنگ مو-پارت لایت قهوه ای

مدل رنگ مو تیری لایت

 

رنگ مو-تیری لایت

رنگ مو فانتزی زرد

رنگ مو فانتزی زرد-مش فانتزی زرد

رنگ مو کاراملی

رنگ مو کاراملی

رنگ مو مدل هاف لایت

رنگ مو ،هاف لایت

رنگ مو فانتزی سرخابی

مش فانتزی سرخابی

مدل رنگ مو رقص نور

رنگ مو فانتزی رقص نور

رنگ مو فانتزی مس و نارنجی

مش فانتزی مسی و نارنجی - رنگ مو فانتزی

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

رنگ و مش

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

رنگ و مش

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

رنگ مو

 

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

مش پلنگی

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

هایلایت فانتزی

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

هایلایت فانتزی

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

هایلایت فانتزی

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

هایلایت فانتزی

نمونه کارهای رنگ با مواد خانم بحری

رنگ های فانتزی

راهنمای انتخاب مدل کیف زنانه مناسب برای اندام های مختلف

مدل کیف برای اندام متفاوت

مدل های کیف زنانه مناسب برای اندام های مختلف , خرید کیف , مدل کیف

مدل-کیف-مناسب-برای-اندامهای-مختلف (2)

مدل کیف مناسب برای هر کسی با هر اندامی فرق می‌کند. برای همین هم لازم است اول فرم بدن و اندام‌مان را بشناسیم و بعد سراغ کیف‌هایی برویم که به ما می‌آیند و ما را خوش استایل‌تر می‌کنند. در این مقاله مدل کیف مناسب برای هر بدنی را معرفی کرده‌ایم.

مدل-کیف-مناسب-برای-اندامهای-مختلف (1)

مدل کیف برای زنان قد بلند و لاغر

دست خانم‌های قد بلند و لاغر اندام در انتخاب کیف کاملا باز است. این دسته از بانوان می‌توانند با خیال راحت سراغ هر مدل کیف که دوست دارند بروند، از کوله پشتی‌های بزرگ گرفته تا کیف دوشی یا حتی کیف دستی (Clutch bag) و مدل‌های پستچی! تنها نکته‌ای که قد بلندهای لاغر اندام باید به آن توجه کنند این است که هر چقدر اندازه‌ی کیف کوچکتر باشد، قد آن‌ها بلندتر به نظر می‌رسد. بنابراین بهتر است سراع این مدل‌ها نروند.

به عنوان یک خانم قد بلند اگر دوست دارید خیلی هم کشیده به نظر نیایید بهتر است سراغ کیف‌هایی با سایز متوسط و یا طرح‌های بزرگ و هیجان انگیز بروید. الان که بهار شده است، می‌توانید از کیف‌های گل‌دار هم استفاده کنید.

مدل کیف زنانه مانگو

مدل کیف مناسب برای هر قد و اندامی فرق می‌کند. … مدل کیف مناسب برای اندام‌های مختلف.

کیف زنانه مانگو مناسب برای قد بلندها

 انتخاب بهترین  مدل کیف بهاری …

 

قد کوتاه‌ها چه کنند؟

خانم‌های ریز جثه و قد کوتاه هم گزینه‌های شیک و هیجان انگیزی پیش رویشان دارند. اگر شما هم یک خانم قد کوتاه هستید از کیف‌های بزرگ دور بمانید و با جمله‌هایی مثل «من کلی وسیله دارم که باید توی این کیف جایشان بدهم» خودتان را گول نزنید. خانم‌های کوچک اندام باید سراغ کیف‌های با‌مزه‌ و کوچک بروند. مدل‌های دوشی برای این دسته از زنان ایده‌آل هستند.
البته استفاده از مدل‌ کیف کوچکی که روی آرنج دست قرار می‌گیرد هم خوب است. در نهایت به خاطر داشته باشید زنجیر یا بند کیف شما نباید آنقدر بلند باشد که کیف پایین‌تر از روی لگن شما قرار بگیرد. این کار باعث می‌شود قدتان کوتاه‌تر به نظر برسد.

کیف دوشی زنانه مانگو

 کیف و کفش …

کیف دستی قرمز مانگو

مدل های کیف پول …

اگر شبیه سیب هستید

اگر فرم بدنتان شبیه سیب است، یعنی بالاتنه‌تان تو پر است و شانه‌های عریض دارید باید دور کیف‌های کوچک با دسته‌های کوتاه را خط قرمز بکشید. در عوض سعی کنید حواس بیننده را با استفاده از کیف‌های دوشی، مدل کیف پستچی یا هر کیفی با دسته یا بند بلند، از سرشانه‌ها غافل کنید. استفاده از کیف‌هایی که روی آرنج دست قرار می‌گیرند هم به شما توصیه می‌شود. این توصیه‌ها را جدی بگیرید!

مدل کیف پستچی زنانه

بهترین مانتو برای اندام های مختلف بهترین … باشد و دوختش مناسب … مدل های کیف …

 

کیف مناسب برای فرم بدن گلابی

فرم بدن گلابی درست بر خلاف سیب، به معنی داشتن پایین‌تنه تو پر و درشت است. اگر به این دسته از فرم بدن تعلق دارید باید تلاش کنید حواس بیننده را به سمت بالاتنه‌تان جلب کنید. برای این کار چند ترفند در آستینتان داشته باشید. اول از همه از کیف‌هایی با سایز متوسط و رنگ‌های شاد و روشن استفاده کنید. بند کیف شما باید کوتاه باشد، طوری که کیف درست زیر آرنج شما قرار بگیرد. نکته بعد هم اینکه یادتان باشد هیچ وقت نباید از کیف‌هایی استفاده کنید که بندشان آن‌ها را تا روی لگن شما می‌آورد. اگر این کار را بکنید، پایین تنه شما بزرگتر به نظر می‌رسد. به عنوان نکته آخر یادتان باشد تا جایی که برایتان ممکن است سراغ کیف‌های خیلی بزرگ با جرئیات و جینگول‌های زیاد نروید.

کیف دستی زنانه

مدل کیف و کفش; انواع کیف معمولا برای زنان درشت اندام مناسب …

کیف مناسب برای فرم بدن ورزشکاری

اگر جز خانم‌های ورزشکار هستید و بدنتان حالت زاویه‌دار و برش خورده دارد، سعی کنید سراغ کیف‌هایی با همین مدل نروید، به عبارت دیگر استفاده از مدل کیف مربع، مستطیل و هر شکل هندسی دیگری با زاویه‌های تند برای شما ممنوع است. در صورتی که از این مدل‌ها استفاده کنید به نظر می‌رسد آدم خشک و خشنی هستید. در عوض استفاده از مدل کیف های گرد  و بیضی برای شما عالی عمل می‌کند. ضمن اینکه کیف گرد شما می‌تواند انواع و اقسام جزئیات و تزئینات را روی خودش داشته باشد.

مدل کیف گرد برای اندام ورزشکاری

زیباترین مدل کیف

خانم‌های سایز بزرگ چه کنند؟

اگر یک خانم سایز بزرگ یا پلاس سایز (PlusSize) هستید متاسفانه نمی‌توانید سراغ کیف‌های دستی کوچک بروید. بهترین مدل کیف برای شما کیفی است که بزرگ باشد و در عین داشتن طرح‌، رنگ روشنی هم داشته باشد. اگر هم عاشق کیف دستی هستید و دوست دارید برای مهمانی سراغش بروید، از کیف‌های دستی بزرگ به جای مدل‌های معمولی و کوچک استفاده کنید.

کیف دستی بزرگ برای سایز بزرگ‌ها

,انتخاب بهترین مدل کیف :http://shikpars.com/model-selection-guide-purses-for-different-organs

 

5 ساعت قبل … مدل کیف مناسب برای هر کسی با هر اندامی فرق می‌کند. برای همین هم لازم است اول فرم
بدن و اندام‌مان را بشناسیم و بعد سراغ کیف‌هایی برویم که به ما …
آشنایی با اندام های مختلف لباس اندام های مختلف , لباس برای بدن گلابی شکل , نحوه …
برای بدن مثلثی شکل , شناختن بهترین اندام ها , لباس های مناسب اندام ساعت شنی,
رژیم غذایی لاغری. … بهترین مدل کیف ستارگان هالیوودی در مراسم گلدن گلوب 2016.
دنیای مدلباس و کیف و کفشلباس های متناسب اندام شما کدامند ؟ … مدل تاپ مناسب برای
این نوع اندام :Empire Waist (خط کمر بالاتر از حالت معمول است و تا زیر سینه بالا …
برای هر کدام از این مدل اندامها لباس خاصی مناسب است و باعث پوشاندن عیب اندام و …
اگر لباس های یک رنگ می پوشید، از شلوار راسته، لباس تنگ، کیف، گوشواره و …

 

 

 

مدل کیف برای اندام متفاوت

جدیدترین مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه ۲۰۱۷

مدل مو کوتاه 2017 واسه موهای صاف

جدیدترین و شیک ترین مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه ۲۰۱۷

انواع مجموعه مدل مو کوتاه شیک و جدید

پیشنهاد مدل مو های جدید و شیک برای سال ۲۰۱۷ و ۹۶ می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

کوتاهی متوسط مو تبدیل به مدل مویی فراگیر شده که این روزها بسیاری طرفدار این سبک کوتاهی مو هستند، که بدون شک زیباست.
نکته قابل توجه برای این طول موها این است که عملا برای هر زنی برازنده و کامل است و شما می¬توانید برترین آرایش مو مانند دم خرگوشی¬ها، انواع فر و دیگر سبک¬های آرایشی مو را داشته باشید.
در این اندازه مو هدف جایی بین استخوان ترقوه و فک است. این مدل موی متوسط به روز و حالت دار است و هنوز هم به اندازه کافی بلند است که بتوان باز هم روی آن برای درست کردن شنیون مانور داد، چنانچه برای اغلب سبکهای آرایشی به عنوان قد موی مناسب پیشنهاد میشود.
میتوان موهای با این اندازه را به حالت کاملا صاف، اندکی موجدار و یا به صورت حالت دار و پریشان آرایش کرد، امروز قصد داریم برخی از استایل های شگفت انگیز موهای با قد متوسط را به شما نشان دهیم.
این سبکهای ارایشی شامل مدلهای موی مواج، فانتزی مصری حالت دار و مدل موهای لخت میشود که از طرف ستاره¬های بزرگی در جهان دنبال می¬شود. این مدلهای مو به روز می¬باشند که تصاویر آن در ادامه آورده شده تا از ان ایده بگیرید. اما فراموش نکنید سبک آرایشی برای موهای خود انتخاب کنید که به بهترین وجه مناسب چهره شما و موهایتان باشد. همانطور که سبک آرایش شما ویژگی شخصیتی شمارا نشان می¬دهد، میتواند باعث زیباتر دیده شدن پوشش و ظاهر شما نیز گردد، پس اجازه دهید برخی از مدلهای شگفت انگیز موهای متوسط را در ادامه بررسی کنیم.
۱٫    موهای موج دار با قد متوسط (میدی)
سارا هارپر از این سبک زیبا در آرایش موهایش استفاده میکند. اندی هارپر آرایشگر او در گفتگو با مجله آلور گفته کلید این سبک آرایشی لایه¬های بلند زیرین است که با استفاده از تیغ کات شده اند تا انتهای آن زیباتر دیده شود و خشک و بی روح نباشد، همانطور که میبینید این مدل برای این بازیگر بسیار مناسب بوده و جذابیت وی را دوچندان می¬کند.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۲٫    موهای درهم ریخته شده تا شانه
موهای با آرایش درهم و زیبای اما استون نمونه ای ای از این سبک است، این سبک انتخابی ایده آل برای موهای متوسط  است بخصوص اگر شما سخت گیر نیستید، موهای مواجی دارید که دوست دارید ثابت و تحسین برانگیز دیده شوند این مدل به شما پیشنهاد میشود. همانطور که لبخند اِما شخصیتش را نشان میدهد، استایل موهایش کاملا مناسب اوست موهای چتری در جلو و موهای مواج، با سایه روشن قهوه ای مشکی همه در کنار هم سبک آرایشی موهایش را شیک و امروزی کرده است. اگر شما هم میخواهید موهای جلوی سرتان را روی صورتتان چتری کنید این میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۳٫    مدل موهای کلاسیک تا شانه
از آرایشگر خود بخواهید که خیلی راحت موهایتان را تا اسخوان ترقوه یا دو اینچ پایین تر از آن کوتاه کند تا به صورت حیریت انگیزی در یک نگاه تغییر کنید. از آنجا که شما باید بدانید چه سبکی برای صورت شما مناسب است قابل ذکر است این سبک کوتاهی مو که موها در انتها بصورت صاف کوتاه میشوند برای همه افراد قابل استفاده است و برای همه اشکال صورت مناسب است. سعی کنید حالتهای مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای صورت شما بهترین است. اما همانطور که در زیر میبینید این سبک کلاسیک بسیار مجلل و چشم نواز است که شما می¬توانید آن را دنبال کنید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۴٫    مدل موهای صاف و موجدار تا شانه
این سبک مو با هر تراکم مویی بخوبی قابل اجراست، همانطور که میبینید با موهای پرپشت بسیار چشم نواز است. موس مو را بر روی موهای مرطوب، قبل از خشک شدن استفاده کنید و تکه های موهایتان را به دلخواه فر دهید تا این آرایش زیبا را داشته باشید، موهایی با لایه¬های حالتدار که زیباییتان را دو چندان میکند. اگر شما همراه با این سبک مو موهایتان را رنگ هم کنید زیبایی موهایتان بیشتر خواهد شد. در تصویر زیر کوتاهی لایه¬های جلوی مو ظاهر کاملی به استایل او بخشیده است.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۵٫    قاب بندی صورت
برای این سبک مو ار آرایشگرتان بخواهید لایه های ظریف مو را در تماس با صورتتان قرار دهد تا صورتتان را بپوشاند و اگر شما دارای صورت پهنی باشید این سبک آرایشی برای شما بهترین است.لایه های مو باید طوری کات شوند که فک همانند تصویر به شکل مربعی دیده شود. بنابراین اگر شما دارای چانه  یا صورتی پهن و بزرگ هستید این مدل مو به شما پیشنهاد می¬شود چرا که میتواند صورت شما را تراش داده و شما زیباتر دیده شوید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۶٫    موهای اندکی متلاطم تا روی شانه
این سبک مو  برای اینکه گهگاه مورد استفاده قرار گیرد مانند مراسم های رسمی مدل موی مناسبی است. در تصویر میبینید که پشت موهای جنیفر انیستون کوتاهتر و غیر مواج است. این سبک آرایشی برای خانم هایی همچون جنیفر فوق العاده به نظر میرسد. همچنین برای خانم¬هایی که گردن کوتاهی دارند مدل موی شگفت انگیز و زیبایی خواهد بود.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۷٫    موی چتری براق
این نوع از کوتاهی مو تا شانه ممکن است برای هر کسی مناسب باشد، در زیر آرایش موی زیبای کری واشنگتن را میبینید که این سبک آرایشی برای وی زیبا و مناسب است. این سبک آرایشی زیبا و به روز بوده و برای همه خانم¬ها زیباست، اگر شما هم مجبور نیستند در آرایش مو نگران شکل صورتتان باشید این مدل مو برای شما انتخاب مناسبی است.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۸٫     کوتاهی قد موی متوسط بلانت
این مدل کوتاهی مو یک اثر هنری است با ظاهری دوست داشتنی که دو لایه از مو به شکلی بدون نقص در اطراف صورت ریخته و بهترین سبک کوتاهی مو برای صورتهای پهن است.موهای صاف و براق که در اطراف صورت باعث زیبایی بیشتر آن می¬شوند برای کسانی که می¬خواهند موهای کوتاهی داشته باشند و پهن بودن صورتشان را مخفی کنند انتخاب مناسبی به شمار می آید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۹٫    لایه هایی با طول متوسط
این مو برای خانم¬هایی که موهای نرم و لطیفی دارند و میخواهند که موهایشان خیلی کوتاه نباشد و موهایی با طول متوسط را ترجیح میدهند انتخابی کاربردی به شمار می¬رود. برای داشتن موهایی با قد متوسط کوتاهی با لایه¬هایی تا استخوان گونه شروع شده و سپس به سمت پایین ادامه می¬یابد. برای داشتن این سبک مو باید حجم های کمی از مو را با استفاده از سشوار و برس چرخشی بزرگ آماده کرده و پس از آن از سرم موی مناسبی استفاده کنید.

مدل مو کوتاه زنانه و دخترانه 2017

۱۰٫    قد متوسط مو با چتری کج
برای داشتن این مدل مو، موهایتان را استفاده از اتو موی مناسب متناوبا از سمت ریشه به سمت پایین صاف کنید. همچنین با تکه ای کوتاه کردن پایین موها میتوان باعث شد تا موها پرتر به چشم بیاید. همانطور که در تصویر میبینید این سک آرایشی مو میتواند باعث جذابیت بیشتر چهره شود.

 مدل مو کوتاه 2017 واسه موهای صاف

جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

شینیون

مدل مو بابلیس شده ,انواع مدل مو فر کرده و جمع ,انواع مدل مو بالیس شده جمع و باز ,انواع مدل های بالیس شده و تزیین با بافت ساده ,

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل زیبای شینیون مو با مو ی با بلیس شده جمع

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون جذاب با موی با بلیس شده و بافت ریز ساده زیبا

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون با موی فر و بافت درشت ساده در بالای سر زیبا و ساده

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون با موی با بلیس شده و حالت بسیار زیبا ی جمع یک طرفه

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون جمع و تزیین شده با گل های سفید زیبا

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون با موی فر و مدل جمع به هم ریخته زیبا و شیک

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون موی فر درست شده حالت گرد و تزیین شده با گل  زیبا

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون ساده ی مو با موی فر بسیار زیبا و جذاب

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل ساده ی شینیون مو با ویب درشت و جمع

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل مدل ساده و شیک برای مجالس عروسی با فر درشت و حالت جمع درست کردن ان ها

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شیک و بسیار زیبای فر شده و جمع

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل ساده ی شینیون مو با درهم شده  و کروی شکل در ست شده  که اکثرا خواننده ها و بازیگران ترک از ان استفاده میکنند

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل ساده ی مو جمع و و باز مدل جذاب و جدید

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل مو با بافت ساده و درست شده شبیه به گل رز مدل شیک

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل شینیون  مو حالت کروی شکل زیبا و شیک

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مو فر شده درشت باز شیک ساده و زیبا

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مو فر شده و به هم ریخته  مدل جمع

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل مو فر شده با بافت ساده ی زیبا و

مدل شینیون
جدیدترین مدل شینیون مو بسیار شیک از ژورنال 2017

مدل زیبا ی تمام فر شده ی مو درست کردن ان در پایین سر مدل شیک

 شینیون

رنگ موی وانیلی

رنگ موی وانیلی
رنگ موی وانیلی

وانیل علاوه بر این که بوی خوشی دارد و با مطبوع شدن کیک می شود، برای مو رنپ فوق العاده داشته و سایت آرایشگری به شما پیشنهاد می کند اگر به دنبال رنگ موی روشن می باشید حتما از این رنگ مو استفاده کنید. 1/4 تیوپ از رنگ شماره 100.1 2 سانت از رنگ موی…

وانیل علاوه بر این که بوی خوشی دارد و با مطبوع شدن کیک می شود، برای مو رنپ فوق العاده داشته و سایت آرایشگری به شما پیشنهاد می کند اگر به دنبال رنگ موی روشن می باشید حتما از این رنگ مو استفاده کنید.

  • 1/4 تیوپ از رنگ شماره 100.1
  • 2 سانت از رنگ موی شماره 900S
  • یک سانت از رنگ موی 0.22
  • اکسیدان 6%

نکته : برای بدست آوردن این رنگ فوق العاده میزان درجه روشنی موهایتان باید 9 باشد.

 

 

رنگ موی وانیلی

مجموعه عکس های جذاب مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه 2015

 

عکس های خفن مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه 2015

مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه 2015 , مدل موی کوتاه زنانه 2015 , مدل موی کوتاه دخترانه 2015

عکس های جذاب و زیبای جدیدترین مدل های موی کوتاه زنانه و دخترانه در سال 96 ، در ادامه با ما همراه باشید

مدل موی کوتاه دخترانه , مدل موی کوتاه زنانه , مدل مو

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه , مدل موی کوتاه زنانه , مدل مو

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه , مدل موی کوتاه زنانه , مدل مو

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه , مدل موی کوتاه زنانه , مدل مو

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی کوتاه دخترانه , مدل موی کوتاه زنانه , مدل مو

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی زنانه و دخترانه 94 , مدل مو زنانه 94 , مدل مو دخترانه 94

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی بلند برای خانم ها , مدل موی بلند خانم ها 2015 , مدل موی خانوم

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی زنانه بلند , مدل موی زنانه بلند 2015 , مدل موی زنانه بلند اروپایی + رنگ مو های جدید

مدل موی کوتاه و زیبای دخترانه 2015 ، جدیدترین مدل های کوتاه موی زنانه و دخترانه

مدل موی کوتاه زنانه, مدل موی کوتاه زنانه 2015 , مدل موی کوتاه دخترانه

مجموعه عکس های جذاب مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه

دکوراسیون منزل با رنگ بژ

رنگ‌ بژ

با وجود اینکه رنگ بژ ممکن است کلاسیک و قدیمی به نظر برسد، اما هنوز هم می تواند در دکوراسیون داخلی شیک به نظر بیاید.

 

نت شهر: در اینجا چند ایده برای داشتن چنین اتاق های زیبایی ارائه می شود.

 

دکوراسیون منزل با رنگ بژ : استفاده از رنگ های زیبا در کنار رنگ بژ

از روش های متداول طراحی خودداری کنید هنگام استفاده از طرح‌هایی با نقش‌های کم رنگ و رنگ‌های خنثی سعی کنید اتاق را جذاب تر کنید تا از ایجاد فضایی رسمی و خسته کننده جلوگیری شود. ترکیب رنگ‌های غیر معمول و جلوه‌های جسورانه انتخاب کنید. طرح‌ها و بافت‌های جالب نیز می‌توانند باعث شوند یک فضا با رنگ بژ معمولی، جذاب تر و شیک تر به نظر برسد .

 

dekorasionbej

 

دکوراسیون منزل با رنگ بژ : ترکیب رنگ بژ و مشکی

برای اینکه اتاقی با این رنگ؛ شیک به نظر برسد، جزئیات غیر منتظره یا جلوه های جدید ی را به فضا اضافه کنید. برای مثال جلوه های جسورانه می توانند باعث شوند اتاقی با رنگ بژ جذاب تر به نظر برسد. رنگ مشکی یک تضاد رنگ زیبا با بژ ایجاد می کند که باعث می شود این رنگ؛ برجسته تر و شیک تر به نظر برسد .

 

dekorasionbej1

دکوراسیون منزل با رنگ بژ : جزئیاتی به طرح اضافه کنید.

اگر اسباب و وسایلی که طرحی خلاقانه دارند و دیگر وسایل دکوری به رنگ بژ باشند، می‌توانند ساده بودن رنگ اتاق را جبران کرده و این رنگ پر آرامش را کمی پویا کنند. به دنبال طرح و بافت‌های جالب برای پوشش دیوارها ، کف ، لوازم داخلی و پارچه های کتانی باشید . این‌ها جزئیات بیشتری را اضافه خواهند کرد تا علیرغم طبیعت آرام رنگ بژ ، دکور اتاق را چشم گیر کنند .

 

dekorasionbej2

 

 

دکوراسیون منزل با رنگ بژ : ترکیب رنگ‌های جالب

به دنبال رنگ‌های جالبی باشید تا به دلخواه شما با رنگ بژ همخوانی داشته باشند. برای این کار، گزینه‌های زیادی از فیروزه‌ای گرفته تا طلایی و سفید نقره‌ای وجود دارد. سایه های مکمل بژ می توانند به طرح عمق بدهد . ولی بعضی نقاط روشن می‌توانند باعث شوند تا اتاق شما جذاب تر و چشم گیرتر شود.

dekorasionbej3

 

دکوراسیون منزل با رنگ بژ : استفاده از طرح های جالب در لوستر و دیگر وسایل

dekorasionbej4

 

دکوراسیون منزل با رنگ بژ : استفاده از رنگ بژ و سیاه

dekorasionbej5

 

دکوراسیون منزل با رنگ بژ : ترکیب رنگ بژ و قهوه ای

dekorasionbej6

 

منبع: آپارتمان

 

رنگ‌ بژ

جدیدترین عکس های هیفا وهبی – خواننده لبنانی

عکسای هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی خواننده لبنانی

هیفا وهبی خواننده، مدل و بازیگر لبنانی است که در دنیای عرب با برگزیده شدن در مقام دوم «دختر شایسته لبنان» به شهرت رسید و پس از آن با انتشار آلبوم هو الزمن خوانندگی را آغاز کرد.

 

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

  جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

  جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

جدیدترین عکس های هیفا وهبی

هیفا وهبی,عکس های هیفا وهبی,تصاویر هیفا وهبی

 

عکسای هیفا وهبی

به رنگ سال 2017 لباس ست کنید + تصاویر

مانتو 96 با رنگ سالش

رنگ سال 2017 ، ست لباس مجلسی رنگ سال
رنگ سال 2017 به انتخاب کمپانی پنتون رنگ سبز ملایم است ، رنگی که برای ست کردن آن به راحتی می توانید از رنگهایی چون آبی و کرم استفاده کنید.
بازدید : 134,533 نفر

مدل ست های مجلسی شیک رنگ سال 2017

رنگ سال 2017 در هر دوبار معرفی از میان رنگهای ملایم انتخاب شده بود ، بنفش شاه پسند به انتخاب کمپانی بنجامین و رنگ سبز ملایم به انتخاب کمپانی پنتون . بعد از انتشار و رسمی شدن رنگ امسال برخی از وب سایت ها مد پیشنهادات خود را برای انتخاب و ست کردن لباس به رنگ امسال البته با رنگ منتخب کمپانی پنتون را ارائه دادند که در این بخش از دنیای مد نمناک برایتان آورده ایم.رنگ سال 2017

رنگ سال 2017

علاوه بر ست های مجلسی که پترن انتخاب لباس زنانه و دخترانه است تک عکس هایی برای آرایش چشم ، مدل کیف و کفش با استفاده از رنگ سال 96 هم در تصاویر گنجانده شده است که مشاهده می کنید.

تصاویر مدلهای لباس ست دخترانه و زنانه به رنگ سال 2017

لباس مجلسی

ست مجلسی زیبا به رنگ سال 2017

رنگ سال 2017

رنگ سال 2017 برای لباس دخترانه و زنانه

رنگ سال 2017

رنگ سال 2017 در ست لباس اسپرت دخترانه

لباس اسپرت دخترانه

رنگ سال 2017 در انتخاب و ست کردن لباس

لباس مجلسی زنانه

رنگ سال 2017 لباس مجلسی شیک زنانه

مدل لباس زنانه و دخترانه

مدل بلوز دامن شیک به رنگ سال 2017

ست لباس مجلسی دخترانه

پیراهن مجلسی دخترانه به رنگ سال 2017

ست لبای اسپرت

رنگ سال 2017 و الگوی ست کردن لباس

آرایش چشم به رنگ سال

آرایش چشم به رنگ سال 2017

رنگ سال 2017

تک مدل لاک ناخن به رنگ سال 2017

کیف زنانه جدید

کیف دستی زنانه و دخترانه به رنگ سال 2017

کفش کتونی شیک

کفش اسپرت شیک به رنگ سال 2017

 

منبع : دنیای مد نمناک /ن
مانتو 96 با رنگ سالش